@Encore Zasłużenie, bo przez 90 miał awans w rękach? Może mi powiesz, że jakby skończyło się 0-1 to Real bardziej by zasłużył? Za dominowanie w futbolu i tworzenie na nic nie nie zasługuję, tylko za gole. Ciekawe jak zasłużenie, to był dwu mecz, w którym w pierwszym meczu Bayern grał lepiej a Real w drugim. Real w niczym bardziej nie zasłużył, dostał prezent od Manuela, w LM często awansuję się dzięki szczęściu, tak jak Real miał wczoraj czy z z City, Ale każdy ma to swoje spojrzenie. ;)
@norbi77 Niekoniecznie, jak sędzia coś odwala na niekorzyść Realu to zalicza odklejki, a to, że zdarza się to rzadko to wiadomo dlaczego. Niech poprowadzi mecze Barcy jak kradną jej gola. Pomijając wyniki, to ta klasa Carlo jest mocno przesadzona. Skąd taka pewność z tym sarkazmem?
@macio_944 Wiadomo teorie spiskowe, tylko, że jakoś jak City, Chelsea wygrywało to nie było żadnych kontrowersji, Real jakn najbardziej wygrał kilka LM za pomocą sędziów, i to jest czysty fakt i prawda.
@Gibbon_FCB Jak się pomyśli, że niedługo Euro a potem IO to kompletnie się nie myśli o finale LM. Tak ogólnie w świecie futbolu i sportu to LM przy Euro i IO to małsa myszka miki, przynajmniej ja tak to widzę.
@Marcelinho99 Mnie to już wszystko bawi i śmieszy niż boli. To jest też mega popieprzone, że Neuer najlepszym piłkarz Bayernu w tym meczu robi takie coś XD W finale pewnie Real wygra pewnie po samobóju Hummelsa 97 minucie. A ,udzie nmówią, że to nie jest fart a mental.
@tomek8756 Na samą myśl Królewscy jest mi nie dobrze :D Cieszę się, że wybrałem Barcą, wolę te wszystkie chwile z Ronaldinho czy Messim, Guardiolą niż Real i dominacja w LM. Tak żyję przeszłością ;) Może i minimalistyczne, ale dla mnie Barca nie musi być pod względem statystyk najlepszym klubem w historii.
@Uukasz_93 Ogólnie co do tych transferów to mam wywalone na te plotki i kto przyjdzie, może jedynie nadzieja i zainteresowanie Nico mnie ciekawi. I tak nie liczę na bi c w przyszłym sezonie. Tu jakby przyszedł nawet jakiś Rodrigo to nic nie da, z Laportą i Xavvim zawsze będzie mydlenie oczu i momentami delikatny progres.
@daro22 Zależy od podejścia. Ja długo by się tym nie jarał (w moim życiu futbol to tylko mały zabijać czasu no i przywiązanie do Barcy) Za 3 lata i tak najważniejsze będzie aktualny sezon, a nie to co było.
@Cataloniec94 No jak nie fart? Przecież Manuel uratował Real. Co nie oznacza ,że Real nie zasłużył. Oczywiście gadanie, że Real wygrał tyle LM fartem jest żałosne i dziecinne, a,le takich komentarzy jest 1 na 50.
@Kaziol47 No jak nie? Real przegrywał i odrobił Barca także. Przecież głównie chodzi o to, że przegrywasz a ostatecznie wygrywasz, tak to odebrałem no chyba, że @Godlo miał co innego na myśli więc sorry. Poza tym Barca miała jeszcze gorzej wygrywała a potem przegrywała, więc tym bardziej wspomniany scenariusz nie koniecznie skońvztłoby się łomotem. Ogólnie wracając do głównego komentarza, to mała przypadków w których przegrywamy 1-0 i dostajemy kolejne 3.
@Szklaner No chyba, że tak Raphinha, Yamal, Nico i ten Torres (ciężko będzie sprzedać) na jakieś słabsze mecze wygląda bardzo spoko, poza tym Raphinha może grać na lewej a Nico na prawej. Tylko jak sprzedaż de Jonga i kupisz Nico, to skąd kasa na DP?
@RosjaninBut Ten Nico chyba ma klauzulę 40? Przypuśćmy Chelsea daję 80 (jest to realne), więc byłoby nas stać. No chyba, że z Nico się mylę. Niemiej jedna ja w ciemno biorę Sprzedaż Raphinhi i transfer Nico.
Jakby ktoś sypnął sporo kasę za Raphinhe i moglibyśmy kupić Nico to wchodzicie w to? Oczywiście wtedy Nico na lewą a na prawą musiałby ktoś przyjść żeby rotować się z Yamalem, ale to nie musiałby być jakiś kozak.
@Godlo Pieprzenie. Właśnie około tej minuty z PSG było 2-1 i co Xavi zrobił świetne zmiany i wygraliśmy 3-2. Widzisz tylko co sam chcesz widzieć. Ile było tych porażek w których przegrywaliśmy i nie potrafiliśmy tego odmienić? Pewnie podobna liczba w których potrafiliśmy odmnieniać wynik.
Oby tylko nie skończyło się jakimś 4-0 w finale. szkoda byłoby Dortmundu. Z jednej strony z Liverpoolem też miał mieć problem, a oni nic wielkie nie pokazali, może Dortmund skazywanyn na łatwą porażkę zaskoczy w tą drugą stronę.
@Katalonik97 Bez przesady, że tak zajebisty w ligowych meczach graliśmy jak równy z równy. Jak najbardziej można ich pokonać, Barcę na to stać, ale nie z Xavim.
0
@bartekvisca No nie, dobrze wiesz, że najbardziej liczy się LM, a do Vini był w niej kluczowy. Bellingham ma dostać za świetne 5 miesięcy w lidze?
0
@Benz Z palcem w tyłku mógł być lepszy, pisanie o ty teraz jest żałosne, nie wiem w jakim celu..
0
@Encore Zasłużenie, bo przez 90 miał awans w rękach? Może mi powiesz, że jakby skończyło się 0-1 to Real bardziej by zasłużył? Za dominowanie w futbolu i tworzenie na nic nie nie zasługuję, tylko za gole. Ciekawe jak zasłużenie, to był dwu mecz, w którym w pierwszym meczu Bayern grał lepiej a Real w drugim. Real w niczym bardziej nie zasłużył, dostał prezent od Manuela, w LM często awansuję się dzięki szczęściu, tak jak Real miał wczoraj czy z z City, Ale każdy ma
to swoje spojrzenie. ;)
0
@norbi77 Niekoniecznie, jak sędzia coś odwala na niekorzyść Realu to zalicza odklejki, a to, że zdarza się to rzadko to wiadomo dlaczego. Niech poprowadzi mecze Barcy jak kradną jej gola. Pomijając wyniki, to ta klasa Carlo jest mocno przesadzona. Skąd taka pewność z tym sarkazmem?
0
@bartekvisca No i trudno, ale bardziej sprawiedliwe, za co na ten moment miałby dostać ją Bellingham?
0
@pt9 Nie wiem, no ale chyba nie powiesz że tak często jak Resal.
3
@macio_944 Wiadomo teorie spiskowe, tylko, że jakoś jak City, Chelsea wygrywało to nie było żadnych kontrowersji, Real jakn najbardziej wygrał kilka LM za pomocą sędziów, i to jest czysty fakt i prawda.
0
@Gibbon_FCB Jak się pomyśli, że niedługo Euro a potem IO to kompletnie się nie myśli o finale LM. Tak ogólnie w świecie futbolu i sportu to LM przy Euro i IO to małsa myszka miki, przynajmniej ja tak to widzę.
1
@Hindus Ale tu chodzi lo ilość.
5
@Marcelinho99 Mnie to już wszystko bawi i śmieszy niż boli. To jest też mega popieprzone, że Neuer najlepszym piłkarz Bayernu w tym meczu robi takie coś XD W finale pewnie Real wygra pewnie po samobóju Hummelsa 97 minucie. A ,udzie nmówią, że to nie jest fart a mental.
0
@Danny Gaucho Jak Guardiola będzie pracował tyle co Carlo to spokojnie mu odjedzie,.
0
@macio_944 Kiedy wygrywqał Real gdy transmitowali poza Polsatem?
1
@tristan87 I to jest wiadomość, a nie jakiś Real.
1
@tomek8756 Na samą myśl Królewscy jest mi nie dobrze :D Cieszę się, że wybrałem Barcą, wolę te wszystkie chwile z Ronaldinho czy Messim, Guardiolą niż Real i dominacja w LM. Tak żyję przeszłością ;) Może i minimalistyczne, ale dla mnie Barca nie musi być pod względem statystyk najlepszym klubem w historii.
0
@Uukasz_93 Ogólnie co do tych transferów to mam wywalone na te plotki i kto przyjdzie, może jedynie nadzieja i zainteresowanie Nico mnie ciekawi. I tak nie liczę na bi c w przyszłym sezonie. Tu jakby przyszedł nawet jakiś Rodrigo to nic nie da, z Laportą i Xavvim zawsze będzie mydlenie oczu i momentami delikatny progres.
0
@tristan87 Nie znam człowieka ;)
0
@daro22 Zależy od podejścia. Ja długo by się tym nie jarał (w moim życiu futbol to tylko mały zabijać czasu no i przywiązanie do Barcy) Za 3 lata i tak najważniejsze będzie aktualny sezon, a nie to co było.
0
Nie wiem w jakim celu w newsie jest dopisany Krychowiak. :D
0
@Szklaner W sumie to sprzedaż de Jonga ma większy sens, Raphinha więcej daję, a de Jong więcej zabiera.
0
@Cataloniec94 No jak nie fart? Przecież Manuel uratował Real. Co nie oznacza ,że Real nie zasłużył. Oczywiście gadanie, że Real wygrał tyle LM fartem jest żałosne i dziecinne, a,le takich komentarzy jest 1 na 50.
0
@Kaziol47 No jak nie? Real przegrywał i odrobił Barca także. Przecież głównie chodzi o to, że przegrywasz a ostatecznie wygrywasz, tak to odebrałem no chyba, że @Godlo miał co innego na myśli więc sorry. Poza tym Barca miała jeszcze gorzej wygrywała a potem przegrywała, więc tym bardziej wspomniany scenariusz nie koniecznie skońvztłoby się łomotem. Ogólnie wracając do głównego komentarza, to mała przypadków w których przegrywamy 1-0 i dostajemy kolejne 3.
2
@Bilon87 Nie no mocno suię zdziwię jak Real przegra, ale są scenariusze w których wygra Dortmund.
0
@Szklaner No chyba, że tak Raphinha, Yamal, Nico i ten Torres (ciężko będzie sprzedać) na jakieś słabsze mecze wygląda bardzo spoko, poza tym Raphinha może grać na lewej a Nico na prawej. Tylko jak sprzedaż de Jonga i kupisz Nico, to skąd kasa na DP?
0
@RosjaninBut Ten Nico chyba ma klauzulę 40? Przypuśćmy Chelsea daję 80 (jest to realne), więc byłoby nas stać. No chyba, że z Nico się mylę. Niemiej jedna ja w ciemno biorę Sprzedaż Raphinhi i transfer Nico.
0
@Szklaner Moim zdaniem z atakiem Rapinha, Lewy, Yamal wiele nie zdziałamy.
0
Jakby ktoś sypnął sporo kasę za Raphinhe i moglibyśmy kupić Nico to wchodzicie w to? Oczywiście wtedy Nico na lewą a na prawą musiałby ktoś przyjść żeby rotować się z Yamalem, ale to nie musiałby być jakiś kozak.
0
@Godlo Pieprzenie. Właśnie około tej minuty z PSG było 2-1 i co Xavi zrobił świetne zmiany i wygraliśmy 3-2. Widzisz tylko co sam chcesz widzieć. Ile było tych porażek w których przegrywaliśmy i nie potrafiliśmy tego odmienić? Pewnie podobna liczba w których potrafiliśmy odmnieniać wynik.
0
Oby tylko nie skończyło się jakimś 4-0 w finale. szkoda byłoby Dortmundu.
Z jednej strony z Liverpoolem też miał mieć problem, a oni nic wielkie nie pokazali, może Dortmund skazywanyn na łatwą porażkę zaskoczy w tą drugą stronę.
0
@Katalonik97 Bez przesady, że tak zajebisty w ligowych meczach graliśmy jak równy z równy. Jak najbardziej można ich pokonać, Barcę na to stać, ale nie z Xavim.
0
@masik86 Co w tym takiego? Widocznie rehabilitacja toczy się w odpowiednim sposłób.