1

@AFA Przydałby się jeszcze Argentyńczyk na skrzydło i sekstet nasz. Na dwóch Messich jeszcze trochę poczekamy

5

@Arden To ona tu śpiewa? Nie zauważyłem.

0

@kuz Nie boli a wpływa na moje zdrowie. Może go pozwać do sądu?, Przy okazji nie zagra w finale.

1

@blakkudium Trudno, jest Guiu. Szkoda tylko kasy, Zobaczymy co jeszcze pokaże pre-sezon.

0

@Ptasior I trudno. Ja tam nie chcę tych Brazylijczyków, poza tym już takich jak Ney nie ma. Lepiej iść w Argentyne @AFA

1

Czemu ta miniaturka na głównej stronie z prawej strony nadal tam siedzi? Co wchodzę na stronę to mi nie dobrze.. Wywalać to!

0

@TheNekro94 Ale jest też możliwe, że nie przegrają, 60 mogą spokojnie. n Oczywiście to tylko statystyka, i w meczu z Atalantą, finale Pucharu czy na początku sezonie nie ma co się skupiać na rekordzie.

0

@Hindus Co Ty to impossible! Przez najbliższe 3-5 czeka ich bieda pucharowa.

Jak Leverkusen wygra Puchar Niemiec to Superpuchar zagrają z 2 drużyną w lidze, (chyba, że się mylę) czyli z Bayern, chyba, że to jeszcze spieprzą. To przynajmniej nie przegrają, to dla nich pikuś, spokojnie mogą Bayern pyknąć 3-1, strzelając w 90+2,8. :)

0

Ja to się nie zdziwię jak Leverkusen poleci na nawet 60-70 :D Już po tym sezonie mogą mieć jeśli się nie mylę 54. Chore i piękne to jest.

Kluczowe będzie wygrać z Atalanta i przynajmniej nie przegrać w regulaminowych czasie w Superpucharach (pewnie Real i Bayern) a potem w BL i LM podbijać rekord. Chyba w tej pierwszej faxie nowej LM niekoniecznie muszą trafić na jakieś City czy Inter?

0

@TR3YWAY Czemu Araujo?

0

@P33ck Real nie ma tego tak często jak Leverkusen.

0

@betonito Oriol przecież odejdzie. Juź Guido na starcie placek.

0

@verdant Ja nie mówię, że nie dostał zaufania. Ale dał mistrzostwo już w drugim roku pracy i teraz dopiero mija rok gdy wygląda to słabo, więc bez przesady z tą cierpliwością. W pierwszym wyciągnął 2 miejsce. Niektórzy trenerzy dostają więcej czasu jak mieli jeden słaby sezon. Mówisz tak jakby kibicom i klubowi nic nie dał. Rok czekania na mistrza to taka wielka cierpliwość? Już bez przesady z tym składem, choć nie mówię, że nie można wyciągnąć więcej. Ja chętnie bym zobaczył Xaviego w małym klubie gdzie nie ma takiej presji. Musi zacząć jakby od niwa, mniestety Laporta kest głupi, a Xavi uparty i ;pewnie zaślepiony miłością

Żeby nie było #xaviout

0

@P33ck Może też tak być. Ale na to stwierdzenie jest za wcześnie.

1

@Arden No bo, to tak jest, ja po ostatniej klęsce Barcy miałem przygotowany sznur, bo jak żyć? :D

0

@Amidamaru Że co? Wy za Endricka ile? 40? 50? Barca za Yamala 0. Człowieku Guido to transfer ala Joselu a Ty to porównujesz do młodego talentu? Barca nie musi kupować, bo ma ich za darmo. Pomyśl zanim napiszesz. Niestety Real musi pójść w ślady niczym PSG, bo to albo będzie flopem albo Vinim" idealnie pasuje" do filozofii PSG, a potem hipokryzja i wypominanie tego City.

0

@Amidamaru Nie rozumiem w jakim celu ten komentarz? Lepiej ci? Jeszcze to aż strach się bać :D Dziecinna prowokacja. Messi, Suarez, Ney to było strach się bać.

Guler, Mastantuono, Endrick :D równie dobrze mogą być średniakami, to ja mogę sobie napisać Guiu, Roque, Yamal, Faye, Cubarsi, Fort, Balde i dołożyć kolejne talenty z np. z Barcy B. Tylko, że Real musi płacić, a Barca większość ma za darmo.

Valverde, Tchouamenim, Camavinga, to żem się wystraszył :D Ten drugi, który w połowie nie dorównuję Casemiro, Z Wirtzem to tak się nie zapędzaj, niby dlaczego ma być Śmietankowy? Jak tak wypisujesz to gdzie obrońcy? A no tak już wiekowa.

0

@EkspertzOrlikq Ale co w tym złego, że kibice Barcy nienawidzą PSG a lubią City? Ja tak właśnie mam, i co z tego? To, że lubię oglądać jak grają i lubię ich niektórych piłkarzy, to nie znaczy, że popieram szejka. Poza tym PSG to także Ney, gdy nie wielka kasa PSG to nadal by czarował w Barcelonie.

1

@DonCarletto Domyślam się. Śmieszne. :D Wiesz pewnie też niektórzy kibice Realu życzą jak najgorzej Guardioli, dzieciniada.

Fajny "mały" klubik bez gwiazdeczek, super, że to akurat oni takie coś robią, a nie jakiś gigant ala City, Real. Szkoda im życzyć porażki. Ja Alonso życzę jak najlepiej głównie ze względu na jego grę w The Reds, chyba tyle samo lat grał co u Was. Nawet jakby grał tylko w Realu to to dla mnie nic by się nie zmieniło, akurat on to był piłkarzem z klasą niczym Puyol, Raul czy Maldini. Szkoda dla mnie, że pójdzie do Was, no ale trudno. ;)

0

@P33ck Tylko że jeden zaczyna w normalny sposób i nie w klubie gdzie panuję burdel.

0

Proszę mi tu nie mieszać Leverkusen z Realem! Przepiękny Alonso! Tylko Atalanta może ich zatrzymać.

1

Alonso ratuj passę ;( i awans!

0

@barcu$ Guardiola pracując 15 mniej lat ma 11 ;) w kwestii mistrzostw to deklasacja, Guardiola na ten moment jedna LM mniej.

0

@TheNekro94 Bez sensu in porównywać, przecież Carulo pracuję 30 lat jako trener a Guardiola 16 czyli o połowę mniej, jeśli weźmiemy to pod uwagę to zdecydowanie Guardiola. Za te 14 lat spokojnie może mieć więcej LM od Carlo, już teraz ma połowę. W ilości mistrzostw już jest lepszy, Carlo pracując 30 lat ma 5 mistrzostw, a Guardiola pracując 16 lat ma 11! to co robi Guardiola to jakiś kosmos, jak nawet będzie pracował jeszcze tylko 10 lat to na luzie zrobi 20.

0

@Lisuuu Tak jak by się to regularnie, kiedy ostatnoon strzelili w końcówce w LM? 3 lata temu.

0

@kamiVeB Ja nigdy nie rozumiem zachwytu tym hymnem, nic specjalnego. Mi bardiej się podoba Barcy, i nie dlatego, że jestem kibicem Barcy.

1

@Stinger_ Endrick to nie wiadomo czy się sprawdzi, nie ma szans na pierwszy skład. Liga brazylijska to żaden wyznacznik, Vini miał baerdzo słabe początki.

0

@TR3YWAY tak już 50.

0

@Emhyr Według mnie jak na ławkę jak najbardziej spoko.

0

@Rl9k1nG Ja o wiele bardziej wolę Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?