0

@Arden Już widzę jak Kanę wali w Barcelonie 30-35 goli (Anglik znacznie młodszy), w Bayernie ma z 5-8 sytuacji a takiej Barcelonie miałby z 2-3, to samo Nunez, on mając w Barcelonie o wiele mniej sytuacji niż w The Reds to by miał problem 10 strzelić.. Lewy np. w pierwszym meczu z PSG miał w chu.. sytuacji, w meczu z Realem ani jednego ciekawego podania nie miał Poza tym to oczywiste , że tak wiekowy piłkarz może mieć znacznie słabsze sezony.

Na pewno bez Lewego byłaby męczarnia o buły o czwarte miejsce. Już widzę jak Delfin nas ratuje.

To twoje nawiązanie do Nuneza czy Haalanda jest jakimś absurdem, wystarczy spojrzeć na to jak tam chodzi gra zespołowa, taktyka, są znacznie młodsi, do tego obok siebie mają Salaha, de Bryne, Fodena, Silvę a Lewy ma dzieciaka, de Jonga który, holuje piłkę, Raphinhe, który potrafi spierdolić najprostsze zadanie. Jedynie może liczyć na Gundogana kub Pedriego, który więcej czasu spędza w szpitalu, Cancelo j
kiedy mu coś wyjdzie.

0

@Danny Gaucho Wiesz może jaki jest rekord? Wydaję mi się 13 to dość mało.

1

Chciałbym żeby to Arsenal był mistrzem, bo nuda z tym City, ale jeśli jednak City to nie będzie mi w ogóle szkoda Arsenalu, sami są sobie winni, wystarczyło wygrać z Aston Villą, niestety ten mecz mógł im zabrać mistrza, no ale zobaczymy,

Super, że będą tak wielkie emocje do ostatnich kolejek w tak świetnej lidze.
City ma jeszcze. ma jeszcze Wolves, Fulham, Tottenham i West Ham, mi się wydaję, że z West Hamem może być najtrudniej. Nieźle by było jakby Tottenham zremisował z City i praktycznie dał mistrza Arsenalowi na tacy. :D Dobrze, że Tottenham musi wygrywać bo walczy o LM, nie będzie kombinacji. Oczywiście Arsenal musi wygrać z United Evertonem, Bournemouth.

0

@Hindus W dsumie masz racje. Oni o coś walczą?

0

Nie ms bata, że Leverkusen przegra mecz z Frankfurtem, Bochum i Augsburgiem. To już piękny wyczyn, ale on i cały sezon mogę nie przegrać, puchar to formalność, z Romą spokojnie może być remis i wygrana. Marsylia czy Atalanta we finale jak najbardziej możliwa. 52 to będzie jakiś kosmos.

0

@Jondam Prśędzej dla Ciebie sukienka ;p Jeśli według Ciebie Araujo w swojejg grze nie ma jaj to nie wiem jak oglądasz Barcę :)

0

@Bobo25 Myślisz, że nas tak kocha i malutka pensja to żaden problem?

0

@vangoor Przecież to jest tylko pytanie jakby odszedł to kto by przyszedł.

1

@mr Barca Takie same mam zdanie. Teraz odejdzie i kupimy kogoś z dupska. Na ten moment żaden napastnik z topu tu nie przyjdzie.

0

@vangoor Roque/Guiu powodzenia. Dwie wielkie niewiadomę. A co tam grajmy, w pomoxcy Gavi, w obronie Fort, Cubarsi, Faye, a w ataku Yamal, Roque, więcej dzieciaków! Całą 11 dawać!

0

Jestem ciekaw opcji LR, Lewy odchodzi, i jak wygląda obsada pozycji napastnika? Niby kogo kupujemy?

2

@LM10GOAT Jak się widzici jego z tym dzieciaczkiem to czuć mega smutek. Oglądałem wczoraj południa najnowszy podcast, a potem taka wiadomość.

1

@Brashearr No i? Wiele osób już też nie jara tak futbol jak kiedyś i ma na to zupełnie inne podejście. Jakby Barca teraz grała jak wtedy to na pewno bym się nie podniecał jak kiedyś oczywiście bym się cieszył. Widzisz to zbyt prosto. Poza tym napisał @jacobFCB "To se ne wrati" to tylko i wyłącznie wspomnienie, a nie, że kiedyś to było a teraz nie ma nic.

2

@jacobFCB Od razu banan na twarzy. ;) Najlepiej grająca drużyna w historii.. Nawet hak teraz jest źle to pięknie być kibicem Barcy, Gadaniem, że tiki-taka umarła, a tamta Barca z taką grą by spokojnie teraz wygrała LM.

0

@arasz1819 Ależ to jest piękna zmiana pokolenisa pomocy w Realu!

1

@lntrowertyk Ciekawe kto by przyszedł za Lewego. Sprzedanie Arauji to będzie strzał w kolano.

0

@Barca-Messi10 Jakie ma sens to porównanie? Carlo pracuję w tym zawodzie z 4x więcej, to jakby porównywać juniora piłkarskiego z mega doświadczonym piłkarzem. Carlo w swoim drugim sezonie był w Serie B a Xavi zrobił mistrza.

0

@4drian0 Ale jak na taki wydany hajs to słabo, tak wiem miał kontuzje, no ale z Barcy już z by bekowali, że kupili szklankę i strzelił tylko jednego gola

0

@Khajio Ale tu nie chodzi przecież o podnietę bo golał strzelił.

0

@Emhyr Guler a Yamal :D fajnie mają w tej Madryckiej choroszczy.

0

@Encore Teraz jeszcze Leeds! Guardiola nie dość, że fabryka piłkarzy to i trenerów. Chyba Maresca był jego asystentem? Trzeba tam wcisnąć Inieste, także łysy, to się musi udać!

2

@abram3k Śmieszne jest liczenie jak meczu nie graliśmy. Może być -11, o jeden więcej niż my. Zobaczymy na koniec sezonu My w poprzednim sezonie +10, i to z naszymi problemami, ale wiadomo fart, jak Real robi coś takiego to jest przepotężny!. Mamy przesrane nas 5 lat. W następnym sezonie niby czemu ma być podobnie, to będzie w głównej mierze zależeć od Barcy, w tym sezonie to głównie wtopy ze słabiakami, a to można poprawić nawet z Xavim.

Wchodzenie w dalsze lata nie ma sensu wchodzić, bo to tylko gdybanie, w trzy lata może się mnóstwo zmienić, np. dwa lata temu Real miał +13 i każdy gada ł, że czeka nas to roku, a w kolejnym zdobyliśmy mistrza z naprawdę dużą przewagą

1

@norbi77 Nie ma co się dziwić, widać przede wszystkim wielkie doświadczenie trenerskie no i nie tylko.. Masakra, że u nas nie ma takiego, od wielu, wielu lat, nawet nie chcę mi się liczyć. U nas nawet jakiś Conte by wniósł wiele. No w sumie Koeman ;) Masakra, że kończy się sezon, a za jakieś 5 miesiące znów to samo.

1

Aj, że Górnik nie ma więcej 2 pkt , choć strata 4 pkt (jak wygrają z ŁKS) jeszcze by dała im emocję. Jak Lech będzie mistrza to jebnę. :D

0

@Emhyr Po przyszłym sezonie wyleci i zamelduję się Alonso. ;)

2

@Messibestplayerintheworld Wiadomo Xavi nieraz przesadza, ale są sytaucje w których gościa rozumiem, nie zawsze takie zachowanie musi być źle odbierane. Oczywiście nie pochwalam jego wielu zachowań.

0

@norbi77 Ten ciągły argument, że zajeżdża młodych. :D Niby kogo zajechał? Niech będzie Pedri (choć on już jak Xavi przychodził do Barcy, to był zajechany) i niby kto jeszcze? Może Gavi? Albo gadanie, że zajedzie Yamala, a kto miał grać jak Raphinha i Torres mieli kontuzje? Dla wielu to takie proste.. Taki Wirtz gra od dechy do dechy i nikt nie ma z tym problemu, wiele jest taki młodych przykładów. Można wiele zarzucać, ale także wiele zarzutów wyciągana się na siłę.

I nie nie bronię Xaviego, bo mam dość tej gównianej gry, szczególnie brak pomysłów w grze w ofensywie. Dla mnie jego pozostanie, to wielki zawód i na pewno skreślony Laporta.

0

@Michael24 Tak jasne przez 10 lat zarząd się nie zmieni finanse się nie poprawią.

Jak nam odjechała Europa jak graliśmy o półfinał, odjechała to nam rok i dwa lata temu, jak co roku będziemy robić minimum ćwierćfinał to nic nam nie odjedzie i będziemy finansowo stawać na nogi.

Real nam odjeżdża bo co? My rok temu wygraliśmy ligę deklasując Real (10 pkt przewagi). Real robi to w tym to samo. Obecnie to nam odjechał w Europie, no ale Real jest w tej LM fenomenem, my jeszcze potrzebujemy czasu żeby walczyć czy wygrać LM, większe kluby mają znacznie lepsze finanse. Oczywiście Real odjechał też z finansami, ale tło chyba normalne, patrząc na to jak Bartomeu zrujnował Barcę. No chyba, że ty już wiesz jak będzie i Real z Kylianem co roku będą nas gwałcić po 5-0 a mistrza robić w 30 kolejce.

0

@4drian0 Chyba pytam gdyby. No ale spoko. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?