@mr Barca A teraz to się nie odbijąmy? Dwie ost edycje to spadek do LR. Teraz walczyliśmy o półfinał, pomimo odpadki z PSG, zrobiliśmy duży krok do przodu w europie, teraz najważniejszę, to żeby w tych najbliższych 2/3 latach ćwierćfinał to była normalność, a wrócimy. Nasza przyszłość nie jest w mega czarnych barwach.
Mam nadzieję, że szybko są te półfinały, niech szybko się skończą, człowiek zajmie się Euro i IO. Nie wiem jak wy ale ja już trochę myślami w nowym sezonie, nie mogę się doczekać przyszłego sezonu, a jak byłby ogłoszony Flick, to 3x mocniej. Gdy pomyślę o ter Stegenie, Gundogani, Cubarsim, Yamalu, Pedrim czy powracającym Gavim to uśmiech wraca.
Wiadomo takie porażki bolą no ale trudno, jest jak jest, podziwiam ludzi, którzy wyliczają która to kompromitacja, skąd czasu na negatywne wspomnienia. Poza tym to jest tylko piłka i to nie jest osobista kompromitacja. To nie jest wielki dramat, ostatecznie futbol to rozrywka czy hobby. Mam na prawdę w dupsku bekowanie innych, Barca była najlepsza i miała wiele ciężki czasów pod względem wyników jak każdy klub.
Ogólnie sądzę, że nasza przyszłość nie jest w czarnych barwach. W Europejskich pucharach zrobiliśmy duży krok so przodu. Nie ma co się załamywać. Visca el Barca. Wyniki są jakie są, miłość pozostaje.
@Murazor To, że Ty i inne osoby by ocenią, że to kompromitacja to nie znaczy, że tak jest. Tak gra w 10 na 11 to częsty scenariusz jak Chelsea. Gra w osłabienku ma tutaj ogromnę znaczenie. Nie da się cały mecz bronić, pójście do przodu byłoby głupotą.
@Hosh Skompromitowaliśmy się, bo zawodnik popełnim błąd? Jak niby chciałeś grać w swoją piłkę w 10, nie odpadamy bo zagraliśmy fatalny mecz, ciężko oceniać mecz gdy grasz 11-10 na tym poziomie. Do momentu czerwa graliśmy dobrze, nie można mówić, że strzeliliśmy gola i się zesraliśmy i stanęliśmy, po prostu zawodnik popełnił błąd, co zdarzą się najlepszym. Mieliśmy 4-2 w dwu meczu, ale fakt, że grzaliśmy w osłabieniu to nic?
Śmieszne są wasze gadanie, czy grał ten czy tamten. Przegrywamy przez czerwoną kartkę i tyle Chuj by dało jakby był Yamal, kontrami by nas zgwałcili z 6.
Nie nazwałbym tego frajerstwem, po prostu odpadami przez głupi błąd. Nie można im odmówić walki. Z takimi PSG gra w 10 jest czymś mega ciężkim. Nie wiem na co niektórzy liczyli, że wtygramy 2-1, 3-1?
Czepianie Lewego jest żałosne. Gdy dostawał piłkę na jednym boku była pustka, a na drugim 4-5 piłkarzy PSG.
Ta noc boli jak skurwysyn. Ale w ostatnich dnia znów poczułem jak kocham ten klub! Araujo zrobił ogromny błąd , ale nadal gościa uwielbiam i mu to wybaczam. Visca el Barca!
Tego to się nie spodziewałem Haaland tyle samo goli co Palmer. To co Palmer przejmuję pałeczkę po Jude? Jakby tak Bellingham strzelił 4 gole to by dawali mu Balona.
Wow! Palmer 4 gole! Cyna jeden z najlepszych transferów Chelsea ostatnich lat. Za 50mln, a chłopak już strzelił 20 goli i ma 9 asyst. Czyżby Chelsea się odradzała? Czy po ptrostu Everton tak słaby? Fajnie jakby, w przyszłym sezonie powalczyli o miejsca 4-6. Oby w tym jeszcze wyprzedzili United, spokojnie mogą to zrobić.
@Herato Piękna sprawa! A pewnie i puchar niemiec a i może LE. Fenomenalny ma początek trenerski Alonso! Już jest legendą Bayeru. ;) Strach się bać jak dostanie jeszcze lepszych piłkarzy w większym klubie. Jestem mega ciekaw Leverkusen w LM, taki półfinał wcale nie jest niemożliwy.
0
Pójdzie kontra i City będzie w dupie.
1
@Litman VBez przesady...
0
@Deviler Tak jasne piłkarze nie czują się wkurzeni.
0
@guetta256 Trudno, było i minęło. Ostatecznie to tylko wspomnienie, które nie ma większego znaczeniam, oczywiście poza kasą czy kibiców innych klubów.
0
@mr Barca A teraz to się nie odbijąmy? Dwie ost edycje to spadek do LR. Teraz walczyliśmy o półfinał, pomimo odpadki z PSG, zrobiliśmy duży krok do przodu w europie, teraz najważniejszę, to żeby w tych najbliższych 2/3 latach ćwierćfinał to była normalność, a wrócimy. Nasza przyszłość nie jest w mega czarnych barwach.
9
Mam nadzieję, że szybko są te półfinały, niech szybko się skończą, człowiek zajmie się Euro i IO. Nie wiem jak wy ale ja już trochę myślami w nowym sezonie, nie mogę się doczekać przyszłego sezonu, a jak byłby ogłoszony Flick, to 3x mocniej. Gdy pomyślę o ter Stegenie, Gundogani, Cubarsim, Yamalu, Pedrim czy powracającym Gavim to uśmiech wraca.
Wiadomo takie porażki bolą no ale trudno, jest jak jest, podziwiam ludzi, którzy wyliczają która to kompromitacja, skąd czasu na negatywne wspomnienia. Poza tym to jest tylko piłka i to nie jest osobista kompromitacja. To nie jest wielki dramat, ostatecznie futbol to rozrywka czy hobby. Mam na prawdę w dupsku bekowanie innych, Barca była najlepsza i miała wiele ciężki czasów pod względem wyników jak każdy klub.
Ogólnie sądzę, że nasza przyszłość nie jest w czarnych barwach. W Europejskich pucharach zrobiliśmy duży krok so przodu. Nie ma co się załamywać. Visca el Barca. Wyniki są jakie są, miłość pozostaje.
0
@Murazor To, że Ty i inne osoby by ocenią, że to kompromitacja to nie znaczy, że tak jest. Tak gra w 10 na 11 to częsty scenariusz jak Chelsea. Gra w osłabienku ma tutaj ogromnę znaczenie. Nie da się cały mecz bronić, pójście do przodu byłoby głupotą.
0
@Kinginiesta Moim zdaniem nie ,można tego w pełni oceniać jako frajerstwo.
0
@Murazor Nie nie jest porównywalne tam graliśmy bez osłabienia, to jest istotne. Co z tego, że Chelsea rtsak było.
1
@Hosh Skompromitowaliśmy się, bo zawodnik popełnim błąd? Jak niby chciałeś grać w swoją piłkę w 10, nie odpadamy bo zagraliśmy fatalny mecz, ciężko oceniać mecz gdy grasz 11-10 na tym poziomie. Do momentu czerwa graliśmy dobrze, nie można mówić, że strzeliliśmy gola i się zesraliśmy i stanęliśmy, po prostu zawodnik popełnił błąd, co zdarzą się najlepszym. Mieliśmy 4-2 w dwu meczu, ale fakt, że grzaliśmy w osłabieniu to nic?
0
@Sewren122 Wielkie mi halo bo trener ma odklejkę. Może odejść z górą do głowy, dał mistrzostwo i bo wielu latach przywrócił nas do gry w europie.
35
Ludzie porównujący wczorajszą noc do dramatu z Anfield czy meczu z Bayernem są śmieszni. Jak tutaj móż a mówić o frajerstwie całej drużyny?
1
@Comentateiro Serio według Ciebie to przebił?
5
Teraz pół LR Araujo wyjebie go z Barcy. :D Wiem, że popełnił ogromny błąd, ale w 1 meczu zagrał na poziomie najlepsze obrońcy świata.
8
Śmieszne są wasze gadanie, czy grał ten czy tamten. Przegrywamy przez czerwoną kartkę i tyle Chuj by dało jakby był Yamal, kontrami by nas zgwałcili z 6.
Nie nazwałbym tego frajerstwem, po prostu odpadami przez głupi błąd. Nie można im odmówić walki. Z takimi PSG gra w 10 jest czymś mega ciężkim. Nie wiem na co niektórzy liczyli, że wtygramy 2-1, 3-1?
Czepianie Lewego jest żałosne. Gdy dostawał piłkę na jednym boku była pustka, a na drugim 4-5 piłkarzy PSG.
Ta noc boli jak skurwysyn. Ale w ostatnich dnia znów poczułem jak kocham ten klub! Araujo zrobił ogromny błąd , ale nadal gościa uwielbiam i mu to wybaczam. Visca el Barca!
0
Gdzie kartka dla Mendedsa...
0
@qbuteq O klasę. hah
0
Może Felix?.......
1
Jedyna nadziejw to czerwo PSG.
2
Ależ pięknie zamknęli Rafałek z Yamalekiem mordeczki komentatorom!
PSG 300 mln za Raphinhę. Wypad!
Ja jak kocham ten klub!!!
4
Ależ emocje proszę Państwa! Wracaj ą wspomnienia wielkiej FC Barcelony.
Visca el Barça ! Vamos kur**! Jedziemy z nimi!
0
@macio_944 Jak dokładne nazywa się t1a przyśpiewka?
2
Tego to się nie spodziewałem Haaland tyle samo goli co Palmer. To co Palmer przejmuję pałeczkę po Jude? Jakby tak Bellingham strzelił 4 gole to by dawali mu Balona.
0
Wow! Palmer 4 gole! Cyna jeden z najlepszych transferów Chelsea ostatnich lat. Za 50mln, a chłopak już strzelił 20 goli i ma 9 asyst. Czyżby Chelsea się odradzała? Czy po ptrostu Everton tak słaby? Fajnie jakby, w przyszłym sezonie powalczyli o miejsca 4-6. Oby w tym jeszcze wyprzedzili United, spokojnie mogą to zrobić.
0
@Reviven Holandia z Rudym.
1
@GeneralXavi Mam nadzieję, że masz obliczone zmiany.
0
Jak nie daj boże byś jutro odpadil, ale po walce to będzie to odbierać po prostu jak zawód, smutek czy coś więcej nie wiem jak to nazwać "frajerstwo"?
0
@Herato Piękna sprawa! A pewnie i puchar niemiec a i może LE. Fenomenalny ma początek trenerski Alonso! Już jest legendą Bayeru. ;) Strach się bać jak dostanie jeszcze lepszych piłkarzy w większym klubie. Jestem mega ciekaw Leverkusen w LM, taki półfinał wcale nie jest niemożliwy.
0
@kuz Czyli Leverkusen jak nie przegra z West aHamem biję rekord? A rekord wszechczasów jest ustalony?
0
Kto w końcu ma rekord meczów bez porażki? za cholere nie mogę tego zna,eźć.