3

Leverkusen to chyba tylko może przegrać z Dortmundem (walczą o LM), Romą/Milanenm w LE lub z kimś we finale, wiadomo finał to finał. W lidze poza Dortmundem mają - u siebie Werder, Stuttgart Augsburg i na wyjeździe Frankfurt, Bochum.

Jeśli nie przegrają to będzie 52 meczy becz porażki, to będzie kosmos!, choć już teraz te 41 jest chore. Liverpool raczej się żegna, więc mam nadzieję, że im się uda.

A jeśli im się uda, to pewnie na początku przyszłego sezonu meczami w lidze jeszcze te wynik podbiją, raczej zatrzymają się w LM , bo wątpię, że w LM nie przegrają.


0

@A4ron Bez sensu tak po meczu oceniać. West Ham przegrywał ze słabym Olympiacosem czy Freiburgiem. Mówisz, że jak muszą być słabe niższe drużyny z Anglii, bo 7 West Ham przegrywa z Leverkusen, który na luzie pokonuję Bayernem (są jedną nogą w półfinale LM) w walcę o mistrzostwo? Normalna rzecz. Kompletnie nie dziwi ten wynik. To jest bez sensu. Niech West Ham zagra z Augsburgiem, a Newcastle Hoffenheim .Również dobrze Arsenal może zagrać z Betisem i zniszczyć ich 3-0, też to będzie wyznacznik jaki jest poziom niższych drużyn w Hiszpanii? Ale to tylko moje zdanie. ;)

0

@Hartge Ale mi pomogłeś ;p

0

Jak dziś Leverkusen nie przegra, to jaka będzie seria meczów bez porażki? O ogólnie wiadomo jaki rej rekord jest do pobicia? I kto jest rekordzistą?

4

Z tym nowym image Raphinha wygląda kozacko.

19

Tak jest ku**, cóż za cudowny powrót! Mega duma dzisiaj z Barcy. Nie było wszystko idealne i kolorowo, ale przez większość czasu trzymaliśmy ich za mordę szczególnie Kyliana. Wreszcie nie ma amatorki w obronie. Araujo - Cubarasi coś pięknego!

Oczywiście LR po dwóch szybkich gongach już zwątpiła i robiłaś z nas dziadów i klubem memem, sami jesteście , memami! Masakra jaki panuj tutaj brak jakiejkolwiek wiary i bycia z klubem. Jak nie idzie, to już jazda jak z burą suką. Wiem że nie można tak tracić meczu ale trudno zdarza się najlepszym, trzeba się podnieść i walczyć. Narzekacie na piłkarzy, a wielu tutaj nie jest lepsza, dobrze , że nasi piłkarze nie zwątpili jak większość, bo by się skończyło gwałtem i wstydem. Ale na szczęście nie wszyscy tacy są. :) Arsenal u siebie z 1-0 na 1-2 i odmienia spotkanie na tylko remis tak samo Real (2-3) z City. Jakby Real, Arsenal czy Leverkusen wrócił do meczu tak jak dzisiaj Barca to byłoby pieprzenie o potężnym mentalu. My dziś mieliśmy mental jak skurw**!

Dawno nie miałem tak cudownego wieczoru dzięki Barcelonie. Ten mecz także wlał we mnie większą wiarę na przyszłość. Co do awansu to trzeba twardo stąpać po ziemi. Trzeba wygrać kolejną megą ciężką bitwę. Visca el Barça ! Vamos Barça!

0

@kuz A po co chodzi?

1

Piękne to klepanie na koniec z ole, ole. Zamknięty mordeczki kibiviowskie z Paryża!

0

Gadanie, że gra PSG jest chujowa od tak jest śmieszne. Dobrze gramy w obronie. W środku pola taktycznie wygrywamy.

1

Poza spieprzną setkę na początku Raphinha bardzo spoko, to turbo w sytuacji gdzie Lamine dał kapcia było zajebiste!

Nowa fryzura, może to jest to? :D Będzie magic!

0

Widać, że presja ciąży na młodym.

1

Ależ klasa Lewego!

0

Jaki fart? Cancelo doskonale wiedział, że Żółw jest na spalonym.

1

Gdzie kurwa kartka?

0

O Puyol wrócił! ;)

8

Dawno nie jarałem się tak mecz Barcy jak dziś. Czuję się jakbym to był finał LM. Aż przypominają się dawne piękne chwile. Też tak macie?

Vamos ukochana Barço! Stawiam na wynik 1-2.

0

Szkoda, że Deal srtrzelił tego gola na 3-3, moim zdaniem City jest faworytem, ale nie zdziwię się jak Real awansuje.

0

Myślicie, że Dortmund strzeli Atletico?

0

@Sysia11 de Bruyne i Ederson zagra?

0

Guardiola to fachura, był przekonany, że na drugą połowy odmieni City! Dawać 2-5!
Pepula wróć ;(

0

Co się odjebało, że Rudy nie gra? To jest po prostu niemożlwe, że akurat na mecz z Realem.

Co do meczu to słaba pierwsza połowa, ale nadal mogą wyciągnąć dobry wynik. Nie wierzę, że w drugiej połowie się nie poprawią, Guardiola pewnie mega wkurwiony, ale to jeden x lepszych trenerów, który świetnie wyciąga wnioski. Ogólnie Mega widoczny brak de Bruyne, Wiking powinien robić wypad, jest beznadziejny, Alvarez dałby więcej w tym meczu. Tak poza tym to mam nadzieję, że Haaland nigdy nie trafi do Barcy, nie chcę takiego napastnika.

1

Kibice PSG podła Barcelona :D

0

@FcPortoFan1999 Dobre pocieszenie ;) Każdy wygrany mecz przybliża do mistrza! Fajnie jakby wygrali wszystkie mecze do końca, dobrze, że mogą raz zremisować, a nawet przegrać.

5

Weekend bez Xavinety, smuteczek..

0

@PIWOSZ89 Ale i tak słaby graacz ;)

1

@mordini123 Tak też myślałem. Dzięki.

0

@tristan87 No i co? Rośmieszyłk ją coś głupiego. Ciebie to nie bawi mnie nie bawi, a ją tak. Wielkie mi halo.

0

Która według Was edycji LM została wygrana najpewniej?

0

W tym nowym formacie Ligi Mistrzów, w fazie "ligowej" każdy ma grać 8 spotkań z różnymi rywalami i tu moje pytanie, jak będą wybierani rywale dla kaźdej drużyny? chyba nie prze losowanie, że np., Real czy PSG będą mieć farta i dostaną jaki Celtic, Salzburg, a Barca City, Inter? Wie ktoś jak mam to wyglądać? Jakiś przydział na koszyki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?