0

Raphinha ucz się Christensena. : D

0

Raphinha wypad z Barcy jak najszybciej! Mecz byłby zamknięty. Teraz Getafe strzeli gola z dupy i znów nerwówka. Sprzedać w cholerę, fajny jakby zagrał kilka meczy "joga bonita" żeby Chelsea dała więcej hajsu.

0

Ja pieprzę wszędzie pieprzę o tej Derpienski...

0

@FcPortoFan1999 Czyli jak obstawione over 2,5 będzie 1-0, a jak nie obstawie to 4-1 :D

0

W meczu Brighton - Everton myślicie, że będzie over 2,5? Everton chyba sporo traci goli?

0

@MesQueUnClub96 A kogo kupimy? Tych pomocników z top to taki np. Arsenal czy ktoś inny na luzie przebije nasze oferty. W naszej pomocy panuję wielki nieład, głównie prze brak DP. Przy Busquetsie wygląda 2x lepiej i częściej podłączał się do ataku. Jak ktoś da za niego pod 85 mln i nie przyjedzie jakiś wynalazek jak Raphinha, to niech odchodzi.

0

@Danny Gaucho A da się ustalić rekord asyst w sezonie? Pewnie Leo, tylko ile.

2

@Beztroskii Wielki ekspert z yt.

0

Wow! Ostanie przegrany mecz Alonso był 9 miesięcy temu.

0

spokojnie gdzie powtóreczka i 3-2.

0

Legja i kompromitacja w pucharach nowe nie znałem. Ac tak bardziej na poważnie, mega ciężki będzie, średnio to widzę, że Molde nie strzeli kolejnej, a wtedy to pozamiatane. Ale trzeba walczyć!

3

#krajowiulubieńcy - odcinek 3
Argentyński: Hernán Crespo
Brazylijski: Kaká
Portugalski: Bernardo Silva

(Żeby nie by zbyt nudno, tym razem niech będzie bez Messiego, Ronaldinho i Neymara.)

4

@tbas Nie oceniam czy był faulu, ale jestem przekonany, że jakby był tutaj Araujo, to by to wyjaśnił.

0

Serio, Arsenal to przegrał. Wow.

3

Najważniejsze, ż wynik dobry, spokojnie można awansować. Dla mnie mogą awansować nawet w 96 min po golu dupą. Ćwierćfinał to jest nasz maks. Przecież to oczywiste, że w każdym meczu czy będziemy męczyć bułę. My męczyliśmy się z Granadą, to było pewne, że z Napoli tym bardziej. Wiadomo brzmi to słabo i jest to minimalistyczne, ale ważne, że nam nie dojebali 3-1 i nie zamknęli nam drogi do awansu.

Liczyłem na wygraną, ale po średniej grze i wyniku 1-2, 0-1. Takie są realia, że mamy niedoświadczonego trenera z drewnianą taktykę, do tego np. brak kur** DP, co jest nie do pomyślenia. Wisi mi styl. Xavi a cholerę tego nie odmieni a poza tym i tak odchodzi, więc budowanie stylu na 12 meczów jest mało istotne. Niech przejdą Napoli (chyba jakaś większa kasa wleci), nie wylecą z 3/4 miejsca i pieprzyć ten sezon. Ja już się nie łudzę, ważne żeby ten sezon nie wsadził nas do bagna (np. 5 miejsce w lidze).

Dzisiaj na plus Kounde i Araujo. Ten pierwszy wreszcie był pewny i nic nie odwalił, ten drugi był dziś skałą, z Ousmane się bawił. Sprzedanie go to byłby ogromny błąd. de Jong dobry mecz, sporo dobrej asekuracji w obronie i odbiorze. Nie wiem co ludzie mieli dziś do niego. Często gdy miał piłkę nie miał praktycznie gdzie podać (no chyba, że do tyłu), wielokrotnie był wsadzany na minę i musiał ratować się faulem przeciwnika. Mega szkoda, że nie ma obok siebie ogarnięto i solidnego DP, widać było ogromny nieład w pomocy, ale to nie może dziwić przy braku DP, w obecnym futbolu to podstawa, niestety u nas wszystko jest robione od dupska strony.

0

Klasowe wykończenie Robercika! Pakowanie do Arabii hah

0

@XenoHD de Jong spowalnia grę chyba w twoich snach. Gundogan, Araujo, KOunde, gra chujowo. hah

0

Kim jest ten de Jon?

0

Ne ma co się podniecać. Ale czemu oni ze słabiakami nie grają z takimi chęciami... Gdyby grali na poważnie i nie na stojąco, byłaby jeszcze szansa na mistrza.. Ten mecz doskonale to pokazuję.

0

1

@Kengo Bez przesady.

1

@bari_94 Co zmieni to, że Xavi zostanię na te 12/15 meczów? Co Flick wygra ligę ,lub LM? Poza tym skąd wiesz, że Flick nie chciałby zacząć od nowego sezonu? Jak dla mnie lepiej niech wejdzie na świeżo.

0

Jak Christensen ost sonie radził na DP?

0

Dzisiaj hat trick Yamalka. Róbcie screeny!

0

Spadek limitu pozwoli nam na jakiegoś konkretnego DP? Czy jednak Krychowiak? :D

0

@esem91 Wydaję mi się, że tutaj równie dobrze może być skromne 1-0 lub jakieś 4-2. Chyba mimo wszystko dam gola Atleetico.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Kogo zepsuł Xavi? Christiensen, Kounde, Cancelo, Romeu, Raphinha, Ferran, Felix, Roque? Śmieszne jest to gadanie, że Xavi psuje piłkarzy, tak jakby było qwiele tych przypadków.

Czyli jak Gundogan gra dobrze, to tylko zasługa piłkarza i jeszcze Xavi go nie zepsuł, ale jakby tak się zepsuł, to już wina tylko Xaviego.

0

Myślicie, że Atletico strzeli gola Interowi?

0

Kurs na Lipsk w meczu z Bayernem aż 4,30 :D przecież Lipsk spokojnie może tio wygrać, nawet 02 będzie spoko kurs.

0

Teraz pykniemy Napoli potem Lazio i półfinał nasz, reszta to już formalność z jakimś City czy Interem. ;) A tak nas serio to scenariusz Napoli > Lazio > półfinał LM to nie jest Sci-fi, choć wiadomo wpierdol od Napoli też jest możliwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?