@TR3YWAY Czas na Liverpool! Piękny byłby to powrót na Anfield! Mam nadzieję, że nie zostanie, bo to będzie oznaczać biała drogę za kilka lat. Oby znów nie wybrał Realu tak jak jako piłkarz. Mega było mi szkoda jak odchodził z The Reds do Śmietanki, zdecydowanie mój ulubiony piłkarz Liverppolu.
Szkoda, że trenowanie Barcy jest raczej niemożliwe, ale przynajmniej opcja mojego drugiego klubu już tak. ;)
Co do mistrza, to nie wierzę, że tego nie dociągną. Jak dla mnie spokojnie może być, invicibles, chyba, że szybciej zapewnią sobie mistrza i w ost kolejkach zagra rezerwa. Super, że wreszcie ktoś raczej zepchnie Bayern z tronu, mnie to będzie cieszyć podwójnie, że akurat pod wodzą Alonso.
@Emhyr Masz racje, nie potrzebnie rozpisałem się o tym Balde. Bardziej chodziło mi o to, że lepiej żeby skupili się na DP i skrzydłowym a nie tracili czas na marzenia. Ogólnie pogubiłem się XD
@ptrx No chyba kontuzja też miała znaczenie na jego przygotowanie do sezonu, chyba, że w lipcu/sierpniu już nie leczył kontuzji, ale raczej nie. Oczywiście konkurencja też ważna, a może konkurować z Fortem, jak dla mnie to dobra opcja. Po co inwestować kasę, no chyba, że ktoś doświadczony z małymi zarobkami, a to nie jest takie proste. Balde przy Albie też miał problem z decyzją w polu karnym jak i ostatnim podaniem.
@ACRAB95 To jest żałosne, że ludzie już chcą się go pozbyć. Chłopak ma słabszy sezon i już jest skreślany, a pamiętajmy, że wrócił po ciężkiej kontuzji, co miało wpływ na jego przygotowanie sezonu, no i wiadomo jak sztab Barcy jest słaby.
W obronie potrafi grać mega dojrzale, spokojnie i skutecznie, to że gubi się w polu karnym i ma problem x ostatnim podaniem jak najbardziej może poprawić, on ma dopiero 20 lat! Spokojnie ma potencjał, żeby wejść na poziom Daviesa, a nawet może być lepszy, moim zdaniem ma np. lepsze argumenty żeby lepiej grać w obronie, boczny obrońca nie tylko ma zapieprzać do przodu.
Flick byłby idealny dla rozwoju Balde. Mogę się mylić ale, to chyba przy Flicku Davies zaczął być kozakiem. Rener i jego taktyka ma ogromne znaczenie przy rozwoju piłkarza.
Ja tam nie chcę Daviesa. Wolę postawić na Balde i Forta. Co do Balde to weźcie się odhttps://www.fcbarca.com/la-rambla#"> niego odwalacie! Masakra, że ludzie już go skreślają. Słabszy sezon (po ciężkiej kontuzji) i od razu wypad, tak samo jak sprzedaż Araujo. On ma dopiero 20 lat, spokojnie może zrobić duży krok do przodu, a przy innym trenerze tym bardziej.
Co do transferu Kanadyjczyka, to niech ogar ą najpierw DP i skrzydłowego a potem niech sobie marzą o nierealnych transferach. Wyłożą hajs na Daviesa a potem kupią jakiegoś Parejo.
Nigdy nie zrozumiem fenomenu Tchouaméniego. Według mnie nigdy nie będzie jakimś DP z top topów. Gościem się zachwycają się, bo dużo kosztował. Na szczęście do Casemiro to mu daleko. Ogólnie obecnej pomocy (poza z Judem , choć on gra bardziej z przodu) Realu do daleko do CKM.
Ale sędzia cham, w takim momencie przerwać. :D Jak chciał kończyć to od razu po wolnym mógł przetrwać, w 49:24 dał Valverde dograć. Gdyby Real szedł z taką kontrą to by na tak nie przerwał. Ogólnie śmieszne sędziowanie większość fauli Realu bez gwizdka. Nie zdziwię się jak sędzia coś tu odpiepezy. Typowe podwójne standardy
Lewy wygląda coraz lepiej. Sami się sprzedajcie! Znów nam ratuje dupę. Gdyby nie Robercik to byłoby z -5 do Bilbao. Oczywiście nie twierdzę, że jest dokonały i ma wiele do poprawy.
Szkoda, że Salah to nie lewy skrzydłowy. Salah - Lewy/Roque - Yamal, ale by to śmigało u Flicka. Zawsze chciałem go zobaczyć w Barcelonie, niestety to nawet marzeniem już nie może być.
@Gaz Może się nie znam, ale według mnie taka częsta gra w tak młodym wieku wiele mu da. To jakie chłopak będzie miał doświadczenie w wieku 20 lat, to głowa mała. Dobrze, że Raphinha wraca, chłopaczyna odpocznie. To gadanie, że go zajadą to przesada, równie dobrze może dostać kontuzji grając 5 minut co drugi mecz. Takie przesadzone dmuchanie na zimno też nie jest dobre. Oczywiście nie twierdzę, że ma nie odpoczywać.
W przyszłym sezonie pozbyłbym się Rafy i kupił kogoś doświadczonego, wtedy niech Yamal gra z tymi mocnymi rywalami a z jakimś Cadiz niech odpoczywać lub wchodzi na 15 min. Z takim Atletico taka jakość na skrzydle musi być na boisku.
0
@TR3YWAY Czas na Liverpool! Piękny byłby to powrót na Anfield! Mam nadzieję, że nie zostanie, bo to będzie oznaczać biała drogę za kilka lat. Oby znów nie wybrał Realu tak jak jako piłkarz. Mega było mi szkoda jak odchodził z The Reds do Śmietanki, zdecydowanie mój ulubiony piłkarz Liverppolu.
Szkoda, że trenowanie Barcy jest raczej niemożliwe, ale przynajmniej opcja mojego drugiego klubu już tak. ;)
Co do mistrza, to nie wierzę, że tego nie dociągną. Jak dla mnie spokojnie może być, invicibles, chyba, że szybciej zapewnią sobie mistrza i w ost kolejkach zagra rezerwa. Super, że wreszcie ktoś raczej zepchnie Bayern z tronu, mnie to będzie cieszyć podwójnie, że akurat pod wodzą Alonso.
0
@Faro Jakie to ma znaczenie, jak i tak pewnie gówniana ;p
0
Bardziej wolelibyście w Barcelonie zawodnika na pozycji DP o profilu Amadou Onana, czy Joshua Kimmich/Martin Zubimendi?
* oczywiście to tylko przykłady.
0
@msbigd Tylko pensja de Jonga to sprawka Barto. Mieć dziwnego, że zetobiła się taka patologia po kimś takim.
0
@Emhyr Masz racje, nie potrzebnie rozpisałem się o tym Balde. Bardziej chodziło mi o to, że lepiej żeby skupili się na DP i skrzydłowym a nie tracili czas na marzenia. Ogólnie pogubiłem się XD
1
@ptrx No chyba kontuzja też miała znaczenie na jego przygotowanie do sezonu, chyba, że w lipcu/sierpniu już nie leczył kontuzji, ale raczej nie. Oczywiście konkurencja też ważna, a może konkurować z Fortem, jak dla mnie to dobra opcja. Po co inwestować kasę, no chyba, że ktoś doświadczony z małymi zarobkami, a to nie jest takie proste. Balde przy Albie też miał problem z decyzją w polu karnym jak i ostatnim podaniem.
0
@Emhyr Nie no co Ty ja w to nie wierzę. Skąd te wnioski?
1
@ACRAB95 To jest żałosne, że ludzie już chcą się go pozbyć. Chłopak ma słabszy sezon i już jest skreślany, a pamiętajmy, że wrócił po ciężkiej kontuzji, co miało wpływ na jego przygotowanie sezonu, no i wiadomo jak sztab Barcy jest słaby.
W obronie potrafi grać mega dojrzale, spokojnie i skutecznie, to że gubi się w polu karnym i ma problem x ostatnim podaniem jak najbardziej może poprawić, on ma dopiero 20 lat! Spokojnie ma potencjał, żeby wejść na poziom Daviesa, a nawet może być lepszy, moim zdaniem ma np. lepsze argumenty żeby lepiej grać w obronie, boczny obrońca nie tylko ma zapieprzać do przodu.
Flick byłby idealny dla rozwoju Balde. Mogę się mylić ale, to chyba przy Flicku Davies zaczął być kozakiem. Rener i jego taktyka ma ogromne znaczenie przy rozwoju piłkarza.
1
Ja tam nie chcę Daviesa. Wolę postawić na Balde i Forta. Co do Balde to weźcie się odhttps://www.fcbarca.com/la-rambla#"> niego odwalacie! Masakra, że ludzie już go skreślają. Słabszy sezon (po ciężkiej kontuzji) i od razu wypad, tak samo jak sprzedaż Araujo. On ma dopiero 20 lat, spokojnie może zrobić duży krok do przodu, a przy innym trenerze tym bardziej.
Co do transferu Kanadyjczyka, to niech ogar ą najpierw DP i skrzydłowego a potem niech sobie marzą o nierealnych transferach. Wyłożą hajs na Daviesa a potem kupią jakiegoś Parejo.
0
@pt9 Wiesz może co dalej z kolejnymi odc ostatniego sezonu?
0
@michal2007 Jak najbardziej Każdy sezon jest świetny, ale jak dla mnie 4 jest kapitalny!
9
Pomyśleć, że było -3 pkt gdyby nie strata punktów z żałosnymi rywali - Villarrel (3), Granada (2). Masakra jak nasi spierdolili. Wstyd i tyle.
1
Ale mnie wkur ten komentarz. Rayo idzie z akcją a Ci pieprxą o potencjalnych transferach Realu. Kibice Realu nie powinni komentować spotkań Śmietany/.
2
Nigdy nie zrozumiem fenomenu Tchouaméniego. Według mnie nigdy nie będzie jakimś DP z top topów. Gościem się zachwycają się, bo dużo kosztował. Na szczęście do Casemiro to mu daleko. Ogólnie obecnej pomocy (poza z Judem , choć on gra bardziej z przodu) Realu do daleko do CKM.
0
Ale sędzia cham, w takim momencie przerwać. :D Jak chciał kończyć to od razu po wolnym mógł przetrwać, w 49:24 dał Valverde dograć. Gdyby Real szedł z taką kontrą to by na tak nie przerwał. Ogólnie śmieszne sędziowanie większość fauli Realu bez gwizdka. Nie zdziwię się jak sędzia coś tu odpiepezy. Typowe podwójne standardy
0
@Hasszz Tak nada; gra słao. Wielkie halo bo karne :D
7
Lewy wygląda coraz lepiej. Sami się sprzedajcie! Znów nam ratuje dupę. Gdyby nie Robercik to byłoby z -5 do Bilbao. Oczywiście nie twierdzę, że jest dokonały i ma wiele do poprawy.
1
Gra z pierwszej piłki, to tak się da?
0
@Maynard666 Też tak myśle.
1
Cubarasi jest piękny! Araujo - Cubarasi to będzie to.
0
Nie można mieć dwóch kont na Insta? Bo chciałem założyć konto mojego skromnego fanpage filmowego, niestety co założę to od razu jest blokowane.
0
@mekston Cóż to będzie za walka!
0
Szkoda, że Salah to nie lewy skrzydłowy. Salah - Lewy/Roque - Yamal, ale by to śmigało u Flicka. Zawsze chciałem go zobaczyć w Barcelonie, niestety to nawet marzeniem już nie może być.
0
@Gaz Może się nie znam, ale według mnie taka częsta gra w tak młodym wieku wiele mu da. To jakie chłopak będzie miał doświadczenie w wieku 20 lat, to głowa mała. Dobrze, że Raphinha wraca, chłopaczyna odpocznie. To gadanie, że go zajadą to przesada, równie dobrze może dostać kontuzji grając 5 minut co drugi mecz. Takie przesadzone dmuchanie na zimno też nie jest dobre. Oczywiście nie twierdzę, że ma nie odpoczywać.
W przyszłym sezonie pozbyłbym się Rafy i kupił kogoś doświadczonego, wtedy niech Yamal gra z tymi mocnymi rywalami a z jakimś Cadiz niech odpoczywać lub wchodzi na 15 min. Z takim Atletico taka jakość na skrzydle musi być na boisku.
1
Może przynanmniej zachowany passe braku porażki na wyjazdach! ;D
0
@mekston Jak będą wygrywać LM, a nie koniecznie tak misiu być, z takim City łatwo nie będzie. Wątpię żeby na koniec kariery miał więcej niż 2.
1
Po oficjalce Mbappe można szykować białą flagę. :D
0
@ChampionLW Akjurat teraz o tym też pomyślałem :D, szczególnie w oczach.
3
Tylko Pan Flick!
0
@ef Ale ludzie się boją tego Realu. Tak co roku 5-0. ;D