0

Kto aktualnie prowadzi w klasyfikacji Złotego Buta?

0

@Roke Bo misał racje?

0

Rafał do 60 i wbija Yamalek.

0

Ile dajecie nam procent szans na awans z PSG?

2

@Scav Zapomnij Real outuje.

1

Guardiola znów wykona zadanie i zniszczy białych! Guardiola to koszmar Realu.

0

Ja ptrzeczuwam, że będzie City :D

0

Obecnie najlepsi polscy komentatorzy to?

1

Najpierw Vini bez czerwa a teraz Thuram. Pieprzony Real i Inter! Pewnie teraz Inter strzeli gola z dupy.

1

Riquelme coś mi zrobił ,zasrany Inter byłby już poza LM..
Atletico Vamos!

0

@Firestone Tak Xavi go niszczy. :D

1

Ależ teraz Barcelońskie serce napierdala! Lecimy po trzecią i czwartą! Vamos Barca!

Dawno nie strzeliliśmy dwóch goli jeden po drugim! Aż przypomniały się czasy MSN. To co zrobił Yamal to poezja. Ależ on ma przeogromny potencjał!1 Świetne zachowanie Lewego, Raphinha wreszcie wykazał się spokojnie, ale oczywiście musiał w słupek, dobrze, że Cancelo go uratował.

3

Cubarsi to jest pieprzony szef! Dusza wojownika niczym Tarzan!

1

@Sulimo Dokładnie tak. Z jakimiś ogórami niech odpoczywa, a na lepszych przeciwników pierwszy skład.

1

Według Was w przyszłym sezonie Cabarsi powinien być naszym podstawowym obrońcą?

0

To jaką ma jakość Yamal w tym wieku, to coś niesamowitego! Śmiało można stwierdzić, że to spokojnie większy talent. Jego lekkość , pewność siebie i bezczelność przy tej bramce to coś kapitalnego. Jedynie czego potrzebuję to zdrowia. Vamos Lamine!

1

@Arden To jak wydymwli Bayern jest aż ohydne. Niech kibic Realu to sensownie podważy..

0

@AmigoBlancos Zawsze może coś się zmienić, nie oglądam ost losowań. LM oglądam 18-20 lat. ;)

24

Przy Vinim to Casemiro był słodkim grubaskiem ;)

0

Jak mają wygrywać to niech wygrywają w taki sposób. To już jest po prostu żałosne. Fajnie byłoby jakby był dwu mecz City - Real, a sędzia by dał 2 karne z dupska dla Realu a City it tak by ich zgwałciło.

W następnej fazie mogą trafić na każdego?

0

@Dankho94isback Co ty gadasz za głupoty. Aa rok temu kto dostał wpierdol od City i odpadł dwa razy z nimi, kto odpadł z Chelsea? Kto odpadł z Ajaxem? Na ost 5 lat Real 4x odpadł w play-off. To nie jest ten Real z Ramosem, Marceoo i CKM no i nie było takiego potwora jak City. City na luzie ma 2x większe szansę na wygranie LM. Poza tym silny Inter, Bayernu nie można skreśleć, Arsenal jeśli przejdzie także. Jedynie z obecnych par to z Napoli lub Barcą mogę mieć spacerek.

0

@Traba727 Oczywiście Real ma duże szansę wygrać, ale musielliby ominąć City, a ja nie wierzę, że ktoś przejdzie City.

0

@Barca_bwo Ja wiem, że PSG to beczka, ale to nie są totalni leszze. Wątpię, że ktoś przejdzie Cjty i rRea; i tak na nich trafi, jeśli wcześniej nie odpadnie.

0

@Dankho94isback Ale vco masz na myśli?

0

@MesQueUnClub96 Jedynie co to Real może wygrać LM jak City odpadnie.

0

Z taką gra Rea, ni chu* nie wygra LM. Guardiola zaciera rączki. Inter też będzie dla nich mega przeszkodą.

0

@kibicsportu Carlo to dziś jest rozklepany przez trenera Lipska. Ale oczywiście jak Real gra słabo i gównianie, to tłumaczenie, że pragmatyzm, ale, to tak wcale nie jest, po prostu Real gra wreszcie z mocnym rywalem, bo przed tym dwumeczem ich najtrudniejszy rywal to było Atletico.

Tak ciężko przyznać, że przeciwnik jest w tym meczu znacznie lepszy od Realu? W pierwszym meczu Real nie był lepszy. To też pragmatyzm?

5

Lepszy przeciwnik i Real gra gówno. Ludzie się podniecają Realem a oni przejechali po żałosnej Barcę i rozpykali Gironę. Masakra, że my na tacy dajemy im mistrza..

0

kurew Dembele mu się włączył..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?