0

Ależ to cieszy! Nie zobaczą jak to jest. Poza tym, żeby Ćwiakała się nie zesrał, wielu piłkarzy Valencii słyszało gwizdek i nie wiadomo czy nie przestali grać.

Fajnie, że Real stracił 2 pkt, tylko ciekawe czy nask tego nie spieprzą. Jutro mają zapierdalać!

0

Nie chcę mi się już oglądać s pewnie doliczy 10 strzelą w 99 i człowieka wkurwią..

0

Puyol czy Messi?

2

@MrShakira A DP to gdzie? Felix to niech robi wypad jakby przyszedł Nico.

0

@D10SLEO Pewnie z The Reds tego nie zrobił.

0

@AFA Oby jakimś cudem wywalili Inter ;p Ale raczej dostaną po dupsku. A w lidzę niech będą poza 4 ;)

0

O Deco Wikinga transferuje, ale chyba po drugiej stronie Matrixa.

0

@Nieznajomy Dokładnie tak.

0

@BorzyKrzys Kapitalna kreacja w "Długa Noc". Ja za to bardzo cenie za "Barton Fink".

0

Który obecnie piłkarz poza Kylianem (niestety, raczej to zrobi wystarczy ZP i LM) według Was może przejść futbol jak GOAT?

Ogólnie szkoda też, że Iniesta tego nie zrobił, a było blisko, chyba był 2 w walce o Złotą Piłkę. Oczywiście Xavi też.

0

@Maciej1078 Z tym Messim to raczej przesadziłem. Niezbyt często oglądam City, ale nie spodziewałem , że Rudy mas aż takie staty. Kozak! chyba trochę niedoceniany. Suareza i Muellera zaraz łyknie, Messiego i Cruyffa będzie ciężko. 3 mu stykmie, Leo ma być pierwszy ;p Leo też też coś tam jeszcze podkręci. ;)

0

@Maciej1078 Ja w tych statavch czy rekordach nie ogarniam. ;) Czyli goni GOTA? :D

9

O kur** Wiking 5 goli a Rudy 4 asysty i to podrząd! Widzę, że chłopaki się pobawili. ;) de Bruyne nadal najlepszy pomocnik na świecie, a nie jakieś Bellinghamy. Chłop wraca po kontuzji i w 11 meczach ma 11 asyst. :D

Ciekawe ile ogólnie ma asyst w całej karierze, ociera się o wynik np. Xaviego, czy przesadzam?

1

@Zbyszard Co? Mbappe, Vini, Bellingham i potencjalny Davis, no i co dalej? W pomocy dwóch francuzów, którym daleko do Modrica, Casemiro. Obrońcy środkowi są spoko, ale to nie są gwiazdy.

Jaki burdel? My po prostu słabo gramy przez niedoświadczonego i nie tylko trenera. Mamy wielki problem, brakuję nam tylko DP i skrzydłowego. Skąd wesz, że będą ciężko? Już wiesz co będzie 3 lata?

0

Lubicie Tede? ;)

4

@michal26 Oby przynajmniej przed meczem z Realem potencjalna wygrana dawała szansa as gonienie Realu do ost kolejek, zawsze to człowieka jara. Jak dla mnie jest szansa na wygraną z z Realem. Mega szkoda strat pkt z totalnymi słabiakami.

0

@LucasW123 Ja jestem przekonany, że jak de Jong odejdzie to przyjdzie ktoś z dupy jak Andre Gomez. Ja bym chciał zobaczyć de Jonga pod rodzą nowego trenera i mając obok siebie porządnego DP, przy takim Busquetsie grał kapitalne mecze.

0

@Bisz A o kim mówisz? ;)

0

Szansa na mistrza bardzo mała, ale nadzieja zawsze się tli, gdy jest szansa. Liczę, że nasi będą zapieprzać (a to nie jest takie oczywiste, jednym meczem z Getafe mnie nie kupili) z Bilbao i wygrają, a Real straci pkt z Valencią i zrobi się -6, tak po prostu dla jakiś emocji i większęj chęci oglądania .

Z Nietoperkami jest, o wiele bardzie możliwa strata punktów przez Real niż z Sevilla, nie wierzyłem, że akurat w tym meczu mogą stracić pkt. Sevilla jest tragiczna, oni budują akcje jak w Ekstraklasie. Walką i samo obroną nie wygrasz, choć ja ich rozumiem i szacun dla nich, wczoraj oddali serce i płuca. Pójście w otwarty meczy skończyło by się na jakimś 5-1. Oby Sevilla wróciła jak najszybciej mocniejsza, Sevilla zawsze imponuję swoją walką.

Mam nadzieję, że nasi nie będą znów grać na stojąco jak z jakimś Cadiz, według mnie strata tyle pkt do Realu, to w dużej mierzę przez nasze zaangażowanie z słabszymi rywali, oczywiście przez Xaviego także. Oby przy Flicku? tego nie było, a no i Gaviątko wróci! A on zawsze zapieprza).

1

Nie oceniam sytuacji z golem Realu, bo zwyczajnie się nie znam, ale ciekawe czy by nam uznali jak anulowalii nam takie bramki.
https://x.com/NewReyReal/status/1761882215833546925/photo/2

No chyba, że ta nasza bramka nie powinna być anulowana?

0

@norbi77 Serio to napisał? :D

1

U mnie w słuchawkach piękny Bowie i lepiej się ogląda madrycioków. :). Szkoda czasu na białych komentatorów.

5

Ramos jak wyczyścił dziecine! Na ten 50 min jesteś moim kapitanem! Gol w 94 min to byłby genialny scenariusz!

1

Uwaga odpalam Śmietanę!

2

Legia hah XD Fajna to będzie walka o mistrza.

3

Korona jazda z nimi! Lecimy na 3-3!

39

Pau Cubarsi jest taki piękny! Gra mega dojrzale w obronie jak na swój wiek. Jego pewność siebie, spokój i czytanie gry jest czymś niesamowitym. Super, że Xavi ma jaja i daję mu tyle grać, niekoniecznie każdy trener by to zrobił Nie ma co zapeszać, ale rośnie nam "nowy" Puyol. Ja bym go wystawił w meczu z Napoli w pierwszym składzie.

La Masia, pięknie ostatnio nam produkuję diamenciki do szlifowania.


0

Rafałek świetnie wykończył akcje, zaliczył ciekawą wrzutkę i dał asystę w postaci przyjęcia jak w 4 lidze, którą uratował de de Jong, a niektórzy się nim zachwycają i robią z niego bohatera. On musi odejść! Niech liczby sobie robi, prędzej ktoś na niego się nabierze i da więcej kasy.

0

@icon3520 Bo jest słaby.

0

Raphinha ucz się Christensena. : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?