Ależ to cieszy! Nie zobaczą jak to jest. Poza tym, żeby Ćwiakała się nie zesrał, wielu piłkarzy Valencii słyszało gwizdek i nie wiadomo czy nie przestali grać.
Fajnie, że Real stracił 2 pkt, tylko ciekawe czy nask tego nie spieprzą. Jutro mają zapierdalać!
@Maciej1078 Z tym Messim to raczej przesadziłem. Niezbyt często oglądam City, ale nie spodziewałem , że Rudy mas aż takie staty. Kozak! chyba trochę niedoceniany. Suareza i Muellera zaraz łyknie, Messiego i Cruyffa będzie ciężko. 3 mu stykmie, Leo ma być pierwszy ;p Leo też też coś tam jeszcze podkręci. ;)
O kur** Wiking 5 goli a Rudy 4 asysty i to podrząd! Widzę, że chłopaki się pobawili. ;) de Bruyne nadal najlepszy pomocnik na świecie, a nie jakieś Bellinghamy. Chłop wraca po kontuzji i w 11 meczach ma 11 asyst. :D
Ciekawe ile ogólnie ma asyst w całej karierze, ociera się o wynik np. Xaviego, czy przesadzam?
@Zbyszard Co? Mbappe, Vini, Bellingham i potencjalny Davis, no i co dalej? W pomocy dwóch francuzów, którym daleko do Modrica, Casemiro. Obrońcy środkowi są spoko, ale to nie są gwiazdy.
Jaki burdel? My po prostu słabo gramy przez niedoświadczonego i nie tylko trenera. Mamy wielki problem, brakuję nam tylko DP i skrzydłowego. Skąd wesz, że będą ciężko? Już wiesz co będzie 3 lata?
@michal26 Oby przynajmniej przed meczem z Realem potencjalna wygrana dawała szansa as gonienie Realu do ost kolejek, zawsze to człowieka jara. Jak dla mnie jest szansa na wygraną z z Realem. Mega szkoda strat pkt z totalnymi słabiakami.
@LucasW123 Ja jestem przekonany, że jak de Jong odejdzie to przyjdzie ktoś z dupy jak Andre Gomez. Ja bym chciał zobaczyć de Jonga pod rodzą nowego trenera i mając obok siebie porządnego DP, przy takim Busquetsie grał kapitalne mecze.
Szansa na mistrza bardzo mała, ale nadzieja zawsze się tli, gdy jest szansa. Liczę, że nasi będą zapieprzać (a to nie jest takie oczywiste, jednym meczem z Getafe mnie nie kupili) z Bilbao i wygrają, a Real straci pkt z Valencią i zrobi się -6, tak po prostu dla jakiś emocji i większęj chęci oglądania .
Z Nietoperkami jest, o wiele bardzie możliwa strata punktów przez Real niż z Sevilla, nie wierzyłem, że akurat w tym meczu mogą stracić pkt. Sevilla jest tragiczna, oni budują akcje jak w Ekstraklasie. Walką i samo obroną nie wygrasz, choć ja ich rozumiem i szacun dla nich, wczoraj oddali serce i płuca. Pójście w otwarty meczy skończyło by się na jakimś 5-1. Oby Sevilla wróciła jak najszybciej mocniejsza, Sevilla zawsze imponuję swoją walką.
Mam nadzieję, że nasi nie będą znów grać na stojąco jak z jakimś Cadiz, według mnie strata tyle pkt do Realu, to w dużej mierzę przez nasze zaangażowanie z słabszymi rywali, oczywiście przez Xaviego także. Oby przy Flicku? tego nie było, a no i Gaviątko wróci! A on zawsze zapieprza).
Pau Cubarsi jest taki piękny! Gra mega dojrzale w obronie jak na swój wiek. Jego pewność siebie, spokój i czytanie gry jest czymś niesamowitym. Super, że Xavi ma jaja i daję mu tyle grać, niekoniecznie każdy trener by to zrobił Nie ma co zapeszać, ale rośnie nam "nowy" Puyol. Ja bym go wystawił w meczu z Napoli w pierwszym składzie.
La Masia, pięknie ostatnio nam produkuję diamenciki do szlifowania.
Rafałek świetnie wykończył akcje, zaliczył ciekawą wrzutkę i dał asystę w postaci przyjęcia jak w 4 lidze, którą uratował de de Jong, a niektórzy się nim zachwycają i robią z niego bohatera. On musi odejść! Niech liczby sobie robi, prędzej ktoś na niego się nabierze i da więcej kasy.
0
Ależ to cieszy! Nie zobaczą jak to jest. Poza tym, żeby Ćwiakała się nie zesrał, wielu piłkarzy Valencii słyszało gwizdek i nie wiadomo czy nie przestali grać.
Fajnie, że Real stracił 2 pkt, tylko ciekawe czy nask tego nie spieprzą. Jutro mają zapierdalać!
0
Nie chcę mi się już oglądać s pewnie doliczy 10 strzelą w 99 i człowieka wkurwią..
0
Puyol czy Messi?
2
@MrShakira A DP to gdzie? Felix to niech robi wypad jakby przyszedł Nico.
0
@D10SLEO Pewnie z The Reds tego nie zrobił.
0
@AFA Oby jakimś cudem wywalili Inter ;p Ale raczej dostaną po dupsku. A w lidzę niech będą poza 4 ;)
0
O Deco Wikinga transferuje, ale chyba po drugiej stronie Matrixa.
0
@Nieznajomy Dokładnie tak.
0
@BorzyKrzys Kapitalna kreacja w "Długa Noc". Ja za to bardzo cenie za "Barton Fink".
0
Który obecnie piłkarz poza Kylianem (niestety, raczej to zrobi wystarczy ZP i LM) według Was może przejść futbol jak GOAT?
Ogólnie szkoda też, że Iniesta tego nie zrobił, a było blisko, chyba był 2 w walce o Złotą Piłkę. Oczywiście Xavi też.
0
@Maciej1078 Z tym Messim to raczej przesadziłem. Niezbyt często oglądam City, ale nie spodziewałem , że Rudy mas aż takie staty. Kozak! chyba trochę niedoceniany. Suareza i Muellera zaraz łyknie, Messiego i Cruyffa będzie ciężko. 3 mu stykmie, Leo ma być pierwszy ;p Leo też też coś tam jeszcze podkręci. ;)
0
@Maciej1078 Ja w tych statavch czy rekordach nie ogarniam. ;) Czyli goni GOTA? :D
9
O kur** Wiking 5 goli a Rudy 4 asysty i to podrząd! Widzę, że chłopaki się pobawili. ;) de Bruyne nadal najlepszy pomocnik na świecie, a nie jakieś Bellinghamy. Chłop wraca po kontuzji i w 11 meczach ma 11 asyst. :D
Ciekawe ile ogólnie ma asyst w całej karierze, ociera się o wynik np. Xaviego, czy przesadzam?
1
@Zbyszard Co? Mbappe, Vini, Bellingham i potencjalny Davis, no i co dalej? W pomocy dwóch francuzów, którym daleko do Modrica, Casemiro. Obrońcy środkowi są spoko, ale to nie są gwiazdy.
Jaki burdel? My po prostu słabo gramy przez niedoświadczonego i nie tylko trenera. Mamy wielki problem, brakuję nam tylko DP i skrzydłowego. Skąd wesz, że będą ciężko? Już wiesz co będzie 3 lata?
0
Lubicie Tede? ;)
4
@michal26 Oby przynajmniej przed meczem z Realem potencjalna wygrana dawała szansa as gonienie Realu do ost kolejek, zawsze to człowieka jara. Jak dla mnie jest szansa na wygraną z z Realem. Mega szkoda strat pkt z totalnymi słabiakami.
0
@LucasW123 Ja jestem przekonany, że jak de Jong odejdzie to przyjdzie ktoś z dupy jak Andre Gomez. Ja bym chciał zobaczyć de Jonga pod rodzą nowego trenera i mając obok siebie porządnego DP, przy takim Busquetsie grał kapitalne mecze.
0
@Bisz A o kim mówisz? ;)
0
Szansa na mistrza bardzo mała, ale nadzieja zawsze się tli, gdy jest szansa. Liczę, że nasi będą zapieprzać (a to nie jest takie oczywiste, jednym meczem z Getafe mnie nie kupili) z Bilbao i wygrają, a Real straci pkt z Valencią i zrobi się -6, tak po prostu dla jakiś emocji i większęj chęci oglądania .
Z Nietoperkami jest, o wiele bardzie możliwa strata punktów przez Real niż z Sevilla, nie wierzyłem, że akurat w tym meczu mogą stracić pkt. Sevilla jest tragiczna, oni budują akcje jak w Ekstraklasie. Walką i samo obroną nie wygrasz, choć ja ich rozumiem i szacun dla nich, wczoraj oddali serce i płuca. Pójście w otwarty meczy skończyło by się na jakimś 5-1. Oby Sevilla wróciła jak najszybciej mocniejsza, Sevilla zawsze imponuję swoją walką.
Mam nadzieję, że nasi nie będą znów grać na stojąco jak z jakimś Cadiz, według mnie strata tyle pkt do Realu, to w dużej mierzę przez nasze zaangażowanie z słabszymi rywali, oczywiście przez Xaviego także. Oby przy Flicku? tego nie było, a no i Gaviątko wróci! A on zawsze zapieprza).
1
Nie oceniam sytuacji z golem Realu, bo zwyczajnie się nie znam, ale ciekawe czy by nam uznali jak anulowalii nam takie bramki.
https://x.com/NewReyReal/status/1761882215833546925/photo/2
No chyba, że ta nasza bramka nie powinna być anulowana?
0
@norbi77 Serio to napisał? :D
1
U mnie w słuchawkach piękny Bowie i lepiej się ogląda madrycioków. :). Szkoda czasu na białych komentatorów.
5
Ramos jak wyczyścił dziecine! Na ten 50 min jesteś moim kapitanem! Gol w 94 min to byłby genialny scenariusz!
1
Uwaga odpalam Śmietanę!
2
Legia hah XD Fajna to będzie walka o mistrza.
3
Korona jazda z nimi! Lecimy na 3-3!
39
Pau Cubarsi jest taki piękny! Gra mega dojrzale w obronie jak na swój wiek. Jego pewność siebie, spokój i czytanie gry jest czymś niesamowitym. Super, że Xavi ma jaja i daję mu tyle grać, niekoniecznie każdy trener by to zrobił Nie ma co zapeszać, ale rośnie nam "nowy" Puyol. Ja bym go wystawił w meczu z Napoli w pierwszym składzie.
La Masia, pięknie ostatnio nam produkuję diamenciki do szlifowania.
0
Rafałek świetnie wykończył akcje, zaliczył ciekawą wrzutkę i dał asystę w postaci przyjęcia jak w 4 lidze, którą uratował de de Jong, a niektórzy się nim zachwycają i robią z niego bohatera. On musi odejść! Niech liczby sobie robi, prędzej ktoś na niego się nabierze i da więcej kasy.
0
@icon3520 Bo jest słaby.
0
Raphinha ucz się Christensena. : D