@michal26 Tylko ciekawe jak to będzie wyglądać jak będą na dwóch frontach. Teraz bylła LE ale LM to inny poziom. Ale życz ę im jak najlepiej. Mam nadzieję, że to nie bzie ich jeden genialny sezon.
@Mixtape Bez przesady, te dwa gole to dobitki, liga brazylijska to żaden wyznacznik. Zobaczymy jak sobie poradzi w Europie. Ale niech chłopakowi się powiedzie. Barca z Yamalem a Real z Endrickien. ;) Chodź nasz już ogarnia w Europie.
Na fortunie są jakieś zmiany czy co? Chodzi mi głównie o bulidery i kwestie ustalenia w której połowie padnie, np. w meczu PSV czy Jagielloni opcje 1 połowa, 2 połowa, 90, w obu połowach, a w Anglii, Niemczech, Hiszpanii niw ma tych opcji.
Kto ogląda serial na Netflixie od Guya Ritchiego - "The Gentlemen"? Ja na razie widziałem jeden odcinki i bardzo mi się spodobał, zobaczymy jak dalej. ;) https://x.com/TheGentlemen/status/1760680882569130384/video/1
Trzeba ściągać Kounde! Wiem, że Kounde gra świetnie ale boję się, że sędzia wyciągnie czerwo z dupy i nie wygramy. Tylko w grę wchodzi przesunięcie Araujo?
0
@michal26 Tylko ciekawe jak to będzie wyglądać jak będą na dwóch frontach. Teraz bylła LE ale LM to inny poziom. Ale życz ę im jak najlepiej. Mam nadzieję, że to nie bzie ich jeden genialny sezon.
0
@takisobiektos Nie będszie. Liverpool będzie ;)
0
Spalony chybsa był.
0
Jeśli Alonso nie, to kto według Was do The Reds?
0
Joga Bonito R&R!
https://www.instagram.com/p/C4F99k4p5u4/
Barca z Ronaldinho i Neymarem w jednym składzie to byłby rozpierdol!
0
@Emhyr Nie będę porównywać z Messim, ale pierwszy raz od czasu Messieo czuć przy nim prawdziwą magię. Oby nasz pech przynajmniej jemu i odpuścił.
3
@pioz123 Bez przesady. Jedynie w karnych pokazali te jaja. Z taką gr ą strach się bać . Ale oczywiście brawo dla Łysego.
3
Dawać mnie te Kyliany i de Jongii!
0
Yamal coś poczarował?
0
@Mixtape Bez przesady, te dwa gole to dobitki, liga brazylijska to żaden wyznacznik. Zobaczymy jak sobie poradzi w Europie. Ale niech chłopakowi się powiedzie. Barca z Yamalem a Real z Endrickien. ;) Chodź nasz już ogarnia w Europie.
2
Endrick gol, no to Biała Armia zesra się z podniety. ;p
2
Jak tam Polacy? Czuć?
1
Kompletnie nie mam emocji podczas meczu Polaków. Zobojętniała mi ta kadra. Gdy to był mecz o takim znaczeniu Barcy byłoby zdecydowanie innaczej.
0
@Albatros A tam są bulidery? Czy po prostu lepsza oferta?
0
Na fortunie są jakieś zmiany czy co? Chodzi mi głównie o bulidery i kwestie ustalenia w której połowie padnie, np. w meczu PSV czy Jagielloni opcje 1 połowa, 2 połowa, 90, w obu połowach, a w Anglii, Niemczech, Hiszpanii niw ma tych opcji.
0
@pt9 Cały już oglądałeś?
1
Kto ogląda serial na Netflixie od Guya Ritchiego - "The Gentlemen"? Ja na razie widziałem jeden odcinki i bardzo mi się spodobał, zobaczymy jak dalej. ;)
https://x.com/TheGentlemen/status/1760680882569130384/video/1
1
@Lionel_Messi10 Na jakich pozycjach grają? Chyba też w innej sekcji wiekowej?
0
Co ta fortuna odpieprza, czemu nagle w buliderach nie można ustalać goli w połowach?
0
@abram3k To tylko toewatzyski mecz.
0
W polskiej tv to nikt nie ma praw do MLS?
0
Jak tam nasi piłkarze, wszyscy żyją?
4
Walię to lekko bierzemy. Na Euro pófinał do minimum! Probierzyna ruszyła na pełnej!
0
Fajne połączenie.
https://cdn.dribbble.com/users/278089/screenshots/15050346/media/ef08a0ce84a8a8d6c3ec1a8de7f74fc6.jpg
0
@Murazor No nie powiedziałbym.
1
Heh mural Robercika w Madrycie. Ciekawe kiedy dzicz to zniszczy.
https://pbs.twimg.com/media/GI0Oht1WAAAwX1Z?format=jpg&name=4096x4096
2
Romeu wchodzi. Zaraz płacz na LR. :D
2
Moim zdaniem bardzo dobry mecz Roberto.
0
Trzeba ściągać Kounde! Wiem, że Kounde gra świetnie ale boję się, że sędzia wyciągnie czerwo z dupy i nie wygramy. Tylko w grę wchodzi przesunięcie Araujo?
0
@KrzysiekM To co Fermin , Gundogan, Roberto 90 min? Ktto ma niby wejść? Jak wejdzie w 75/80 to nie ma co płakać.