0

@michal26 Tylko ciekawe jak to będzie wyglądać jak będą na dwóch frontach. Teraz bylła LE ale LM to inny poziom. Ale życz ę im jak najlepiej. Mam nadzieję, że to nie bzie ich jeden genialny sezon.

0

@takisobiektos Nie będszie. Liverpool będzie ;)

0

Spalony chybsa był.

0

Jeśli Alonso nie, to kto według Was do The Reds?

0

Joga Bonito R&R!
https://www.instagram.com/p/C4F99k4p5u4/
Barca z Ronaldinho i Neymarem w jednym składzie to byłby rozpierdol!

0

@Emhyr Nie będę porównywać z Messim, ale pierwszy raz od czasu Messieo czuć przy nim prawdziwą magię. Oby nasz pech przynajmniej jemu i odpuścił.

3

@pioz123 Bez przesady. Jedynie w karnych pokazali te jaja. Z taką gr ą strach się bać . Ale oczywiście brawo dla Łysego.

3

Dawać mnie te Kyliany i de Jongii!

0

Yamal coś poczarował?

0

@Mixtape Bez przesady, te dwa gole to dobitki, liga brazylijska to żaden wyznacznik. Zobaczymy jak sobie poradzi w Europie. Ale niech chłopakowi się powiedzie. Barca z Yamalem a Real z Endrickien. ;) Chodź nasz już ogarnia w Europie.

2

Endrick gol, no to Biała Armia zesra się z podniety. ;p

2

Jak tam Polacy? Czuć?

1

Kompletnie nie mam emocji podczas meczu Polaków. Zobojętniała mi ta kadra. Gdy to był mecz o takim znaczeniu Barcy byłoby zdecydowanie innaczej.

0

@Albatros A tam są bulidery? Czy po prostu lepsza oferta?

0

Na fortunie są jakieś zmiany czy co? Chodzi mi głównie o bulidery i kwestie ustalenia w której połowie padnie, np. w meczu PSV czy Jagielloni opcje 1 połowa, 2 połowa, 90, w obu połowach, a w Anglii, Niemczech, Hiszpanii niw ma tych opcji.

0

@pt9 Cały już oglądałeś?

1

Kto ogląda serial na Netflixie od Guya Ritchiego - "The Gentlemen"? Ja na razie widziałem jeden odcinki i bardzo mi się spodobał, zobaczymy jak dalej. ;)
https://x.com/TheGentlemen/status/1760680882569130384/video/1

1

@Lionel_Messi10 Na jakich pozycjach grają? Chyba też w innej sekcji wiekowej?

0

Co ta fortuna odpieprza, czemu nagle w buliderach nie można ustalać goli w połowach?

0

@abram3k To tylko toewatzyski mecz.

0

W polskiej tv to nikt nie ma praw do MLS?

0

Jak tam nasi piłkarze, wszyscy żyją?

4

Walię to lekko bierzemy. Na Euro pófinał do minimum! Probierzyna ruszyła na pełnej!

0

@Murazor No nie powiedziałbym.

1

Heh mural Robercika w Madrycie. Ciekawe kiedy dzicz to zniszczy.
https://pbs.twimg.com/media/GI0Oht1WAAAwX1Z?format=jpg&name=4096x4096

2

Romeu wchodzi. Zaraz płacz na LR. :D

2

Moim zdaniem bardzo dobry mecz Roberto.

0

Trzeba ściągać Kounde! Wiem, że Kounde gra świetnie ale boję się, że sędzia wyciągnie czerwo z dupy i nie wygramy. Tylko w grę wchodzi przesunięcie Araujo?

0

@KrzysiekM To co Fermin , Gundogan, Roberto 90 min? Ktto ma niby wejść? Jak wejdzie w 75/80 to nie ma co płakać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?