@TR3YWAY Kto taki? de Jong, Roberto i może Torres i niby kto wiecęj? Pytam tak bez spiny Już nie przesadzaj że większość to pizdeczki. Właśnie moim zdaniem gdyby przyszedł trener jajami i charakterem to każdy zawodnik miałby większa jaja jak i sama gra. Xavi za Bardzo głaska naszych piłkarzy po główne. Tak wielki klub to za szybko.
@macio_944 Z tą mentalnością porównywalną do Roberto mego się nie zgadzam. Dla mnie w wielu spotkaniach w ciężkich momentach grał z jajami. zy on popełnił takk wiele amatorkich błędów. Mogę nie pamiętać, ale wątpię. Nawet jakby było ich sporo, to Ramosowi i Puyolowi także się zdarzyło. Tego okresu Villarreal nie na co obarczać winą pojedynczych błędów jednego zawodnika, cała obrona była tragiczna, wielki chaos i burdel. W ogóle nie wiem skąd te wnioski o jakimś tragicznym mentalu Roberto. No ale każdy widzi to inaczej, może nie mam racji. ;)
@Orłoś Tak tylko wina Araujo, a np. amatorski karny Cancelo to nic. Cała druźyna dała dupy, to że gramy w 10 nie oznacza., że trzeba tracić 4 gole. Tak strata tej kasy to tylko wina Araujo :D niech gra za darmo i spłaca partacz!
Wspaniały i wielki wódz Gundogan! Reszta to same pizdeczki. To, że chłop wychodzi do mediów z krytyką wobec Araujo zamiast powiedzieć mu to prosto w oczy jest według Was dobre? Ja na miejscu Araujo nie czuł bym się fajnie i lekko bym się wkurwił, to trochę jak wbijanie noża w plecy. Bardzo dobrze, że Araujo nie rozwijał swojej wypowiedzi, bo szmatławce by się w to wpierdoliły. Co to da, że Araujo usłyszy to w wywiadzie? Po ci wciągać to w mediach. W niczym do nie pomaga..
Gundogan na pewno pogada z Araujo i sobie wyjaśnią i na tym się skończy, tylko LR będzie widzieć jak Araujo napieprza się z Gundoganem, a szatnia jest rozwalona. :D
Wiadomo jak wychodzisz do wywiadu i jesteś krytyczny to masz wielkie jaja, a jak "musimy wyciągnąć wnioski" to cipka. Jak nieraz zostaliśmy rozjechani to sam Messi siedział cicho, po prostu wolał to zostawić w szatni, często w takich chwilach emocje mogą pójść za daleko. Mi wystarczy odpowiedź Araujo na boisku w kolejnym meczu. Nie chcę wiedzieć o relacjach pomiędzy zawodnikami czy atmosferze w szatni, dlatego bo wiemy to tylko od mediów, i nigdy nie dowiemy się naprawdę jest. Dla Was wystarczy jakiś przeciek do mediów czy jakaś wypowiedź piłkarza i już wiecie jak jest. Dzieciniada i tyle.
Mam nadzieję że już niedługo Araujo będzie naszym kapitanem. Ależ będzie płacz jak ten dzban przedłuży kontrakt, nie mogę się doczekać!
@abram3k Serio aż tak Cię to pieczę. Mnie to w ogóle nie rusza. Popatrzymy na ost 15 lat w Hiszpanii - 4 mistrzostwa i 3 puchary, śmiało można pisać, że słaby wynik, a Barca 9 mistrzostw i 7 pucharów. Dwa razy więcej tego i tego. Mistrzostwo, a nawet puchar, to w kwestii kto najlepszy w historii ma ogromne znaczenie. Jeśli są tacy najlepsi to gdzie potrójna korona? A to jest o wiele trudniejsze od samej LM czy liga+LM. To że Barca tego dokonała dwa razy to nic, tylko gadanie jaka to frajerska Barca.
Są najlepsi w LM, ale jak patrzymy na wszystkie puchary, to wiele więcej od Barcy nie mają, wszystko jest na styku. Niech wygrywają trudno, jak przegrają to w żaden sposób nie ukoi bólu porażki Barcelony.
Dla mnie najważniejsze, że byłem świadkiem najlepszej i najlepiej grającej drużyn w historii futbolu, która wygrała wszystko w cuglach.
@Stinger_ Sorry mogło to zabrzmieć jakbym się spiął, a tak nie miało być. Dobrze, żwe Silva i de Bryne już nie długo odejdą. ;) Nie chcę popierać szejkowskiego projdeektu, niestety sympatia do tych dwóch piłkarzy trochę mnie zaślepia.
@Stinger_ City mi nie przeszkadza, głównie przez, to że lubie de Bryne i Silve, jak ich tam nie będzie, nie życzę im wygranych, będą mi obojętni. W Anglii jestem za The Reds. PSG bardziej nienawidzę od Realum, no i co nie mogę?
Real spokojnie zgwałci ten Bayern, czyli finał PSG - Real, trudno niech Real wygra, przynajmniej najbardziej zjebany sztuczny klub nie wygra, a jak przejdzie Dortmund to już formalność. Nie wierzę, że Real nie wygra LM, trudno ja już jestem do tego przyzwyczajony.
Chyba czas oglądać tylko Barćę, i tak innych nie oglądam, nie wiem po cholerę oglądam LM, Dobrze, że przynajmniej Messi został MŚ. Wszystko co chciałem zobaczyłem.
1
@Cobra303 Batyern nie może zabrać bo?
0
@krol211 Teraz do już po chu.. Po karnych gruby powinien zapieprzać do Angli z whiskey i cygarami.
0
@TR3YWAY Kto taki? de Jong, Roberto i może Torres i niby kto wiecęj? Pytam tak bez spiny Już nie przesadzaj że większość to pizdeczki. Właśnie moim zdaniem gdyby przyszedł trener jajami i charakterem to każdy zawodnik miałby większa jaja jak i sama gra. Xavi za Bardzo głaska naszych piłkarzy po główne. Tak wielki klub to za szybko.
1
@macio_944 Z tą mentalnością porównywalną do Roberto mego się nie zgadzam. Dla mnie w wielu spotkaniach w ciężkich momentach grał z jajami. zy on popełnił takk wiele amatorkich błędów. Mogę nie pamiętać, ale wątpię. Nawet jakby było ich sporo, to Ramosowi i Puyolowi także się zdarzyło. Tego okresu Villarreal nie na co obarczać winą pojedynczych błędów jednego zawodnika, cała obrona była tragiczna, wielki chaos i burdel. W ogóle nie wiem skąd te wnioski o jakimś tragicznym mentalu Roberto. No ale każdy widzi to inaczej, może nie mam racji. ;)
2
@Salchent Kelpanie się bo pleckach? Gadanie, że jest dobrze? Skąd te wnioski? Araujo tylko powiedział, że nkie chcę mówić co myśli o słowach Niemca.
0
@TR3YWAY Też tak sądzę, choć mecz będzie ciosami w obie strony i rostrzygnie jeden gol, wątpię, że Real wygra z 3-1.
0
Jak widzicie mecz Bayernu z Realem, wygrana Realu 3-1 czy bardziej wyróewnany mecz? Dajecie jakieś szansę na awans Niemców?
1
@LM10GOAT LR robi Pudelka, Uważaj zaraz będzie różowy design który zaprojektuję @macio_944
5
@BulaKG Na mega luzie to napisałem. Niestety nigdy nie piłem, pese cholerną chorobę, aż szkoda bo chętnie bym się najebał :D
0
@Orłoś Tak tylko wina Araujo, a np. amatorski karny Cancelo to nic. Cała druźyna dała dupy, to że gramy w 10 nie oznacza., że trzeba tracić 4 gole. Tak strata tej kasy to tylko wina Araujo :D niech gra za darmo i spłaca partacz!
0
Wspaniały i wielki wódz Gundogan! Reszta to same pizdeczki. To, że chłop wychodzi do mediów z krytyką wobec Araujo zamiast powiedzieć mu to prosto w oczy jest według Was dobre? Ja na miejscu Araujo nie czuł bym się fajnie i lekko bym się wkurwił, to trochę jak wbijanie noża w plecy. Bardzo dobrze, że Araujo nie rozwijał swojej wypowiedzi, bo szmatławce by się w to wpierdoliły. Co to da, że Araujo usłyszy to w wywiadzie? Po ci wciągać to w mediach. W niczym do nie pomaga..
Gundogan na pewno pogada z Araujo i sobie wyjaśnią i na tym się skończy, tylko LR będzie widzieć jak Araujo napieprza się z Gundoganem, a szatnia jest rozwalona. :D
Wiadomo jak wychodzisz do wywiadu i jesteś krytyczny to masz wielkie jaja, a jak "musimy wyciągnąć wnioski" to cipka. Jak nieraz zostaliśmy rozjechani to sam Messi siedział cicho, po prostu wolał to zostawić w szatni, często w takich chwilach emocje mogą pójść za daleko. Mi wystarczy odpowiedź Araujo na boisku w kolejnym meczu. Nie chcę wiedzieć o relacjach pomiędzy zawodnikami czy atmosferze w szatni, dlatego bo wiemy to tylko od mediów, i nigdy nie dowiemy się naprawdę jest. Dla Was wystarczy jakiś przeciek do mediów czy jakaś wypowiedź piłkarza i już wiecie jak jest. Dzieciniada i tyle.
Mam nadzieję że już niedługo Araujo będzie naszym kapitanem. Ależ będzie płacz jak ten dzban przedłuży kontrakt, nie mogę się doczekać!
0
@HighestInTheRoom Zapomnij. Araujo - Cubarasi. Tyle w temacie.
3
@Salchent Co ty pierdzielisz. Gdzie Ci on płaczę. Tylko nie chcę wywlrkać w mediach co myśli o słowach Gundogana, Śmieszne.
0
@tristan87 No i cio z tego wynika?
0
@PaPo Masz na myśli wylewy w obronie?
6
@abram3k Serio aż tak Cię to pieczę. Mnie to w ogóle nie rusza. Popatrzymy na ost 15 lat w Hiszpanii - 4 mistrzostwa i 3 puchary, śmiało można pisać, że słaby wynik, a Barca 9 mistrzostw i 7 pucharów. Dwa razy więcej tego i tego. Mistrzostwo, a nawet puchar, to w kwestii kto najlepszy w historii ma ogromne znaczenie. Jeśli są tacy najlepsi to gdzie potrójna korona? A to jest o wiele trudniejsze od samej LM czy liga+LM. To że Barca tego dokonała dwa razy to nic, tylko gadanie jaka to frajerska Barca.
Są najlepsi w LM, ale jak patrzymy na wszystkie puchary, to wiele więcej od Barcy nie mają, wszystko jest na styku. Niech wygrywają trudno, jak przegrają to w żaden sposób nie ukoi bólu porażki Barcelony.
Dla mnie najważniejsze, że byłem świadkiem najlepszej i najlepiej grającej drużyn w historii futbolu, która wygrała wszystko w cuglach.
0
Hak wglądał Bayern z Arsenalem cisnęli Anglików? Były w Bayernie wylewy w obronie? Mam na myśli oba mecze.
0
@Chaoss Może być baez niego. Masz racje, przecież Pep z Roque i Guiu zrobi potworów. Niestety to tylko marzenia..
1
Dobra Guardiola kur** nie rób sobie jaj bierz Rodrgo i Alvareza i wracaj! Po znajomości upchniesz City de Jonga.
0
@Stinger_ Sorry mogło to zabrzmieć jakbym się
spiął, a tak nie miało być. Dobrze, żwe Silva i de Bryne już nie długo odejdą. ;) Nie chcę popierać szejkowskiego projdeektu, niestety sympatia do tych dwóch piłkarzy trochę mnie zaślepia.
0
Zdobył ktoś z trenrerów 2x potrójną koronę jak Guardiola?
1
@Stinger_ City mi nie przeszkadza, głównie przez, to że lubie de Bryne i Silve, jak ich tam nie będzie, nie życzę im wygranych, będą mi obojętni. W Anglii jestem za The Reds. PSG bardziej nienawidzę od Realum, no i co nie mogę?
1
@fart Nastawiam się na solidny łomot Bayernu, może dzięki temu się mile zaskoczę.
1
Real spokojnie zgwałci ten Bayern, czyli finał PSG - Real, trudno niech Real wygra, przynajmniej najbardziej zjebany sztuczny klub nie wygra, a jak przejdzie Dortmund to już formalność. Nie wierzę, że Real nie wygra LM, trudno ja już jestem do tego przyzwyczajony.
Chyba czas oglądać tylko Barćę, i tak innych nie oglądam, nie wiem po cholerę oglądam LM, Dobrze, że przynajmniej Messi został MŚ. Wszystko co chciałem zobaczyłem.
0
@Klaudiaa8 Czlyli nie oglądam. ;)
0
@VegetaPolska Trudno, teraz zagraćie z Bayernem inaczej j finał, a po ten z górki. Każdy będzie pamiętam ten dwu mecz frajerdtwem City w karnych.
5
Grać takiego gówno i przejść. No cóżv nie oglądam dalej. Niech wygrywają.
2
Żałosny mecz Realu. Pieprzę te karne i tak wygrają. Pewmie finał PSG - Real, aż mi nie dobrze na samą myśl..
0
@Volk Dla mnie Alvarez ma większy potencjał od Hochlanda. Najlepiej niech Pep weźmie go pod pachę i wraca do Barcy!.
0
Pójdzie kontra i City będzie w dupie.