Laporta mógł mieć Flicka (jakby chciał to by kasę ogarną), ale woli stawiać na Xaviego. Nie chcę się wypowiadać o Xavim, (zmiana decyzji żałosna), ale dla mnie jest, będzie i był legendą. Laporta nie ma jaj (nie potrafi go wywalić) i charakteru tak jak Xavi. Jestem przekonany, że jak by tu ktoś taki był to, drużyna wyglądałaby o wiele lepiej.
Jedno jest jest pewne Grupy jest dla mnie skończony. Do kiedy jego kadencja?
Cóż trzeba będzie oglądać nowy sezon bez żadnych oczekiwań. Najgorsze, że dzisiaj zabili we mnie wielkie wyczekiwanie na nowy sezon.. Oglądać będę, ale choć obecnie moja pasja do samego futbolu jest bardzo mała, to i tak mam już dość Barcy, futbolu, Laporty i Xaviego.
Jedynie co pozostaje powiedzieć to Visca el Barca!
@BORO_12 Też uważam, że nie koniecznie musi być dobry, ale jak mu nie pójdzie to nie ma co go skreślać, pewnie ludzie tu w takim przypadku wyśmieją jego Barcę i będą sprzedawać. Też uważam , że za mało gra, ale bardzie mi chodzi oto, że Xavi nie robi to bez powodu. Ja tam poczekam jeszcze z dwa sezonu na jakieś oceny. Jestem ciekaw ile czasu potrzebował Vini żeby grać na poważnie odpalić. Ale pewnie nie rok.
@BORO_12 Dokładnie tak, nawet jakby miał ten przyszłym sezon słaby to nic się nie dzieję. Moim zdaniem lepiej powoli niż rzucać go na głęboką wodę. W tym sezonie treningi, zapoznanie się z drużyna i gra bo 25-15 min jak ba pół roku jak najbardziej wystarczy. Ocenianie go teraz jest głupie i żałosne. Ludzie najlepiej by wystawili go na PSG i Real, a jakby spieprzył setkę to byłby sprzedawany.
Śmieszne jest też to, że ludzie się srają, bo Xavi od tak trzyma go na ławce, też bym chciał żeby pograł więcej, ale nawet jak Xavi nie daję mu tak wiele pograć to nie bez powodu. LR zobaczy jego 15 min na boisku już gada, że dałby więcęj od Lewego. Wiadomo partacz Xavi już zepsuł nową zabawkę, tak jak Kounde czy jeszcze nie dawno Yamala.
@FCB_dimiC No i co z tego? Ile on jest w Barcelonie 6 miesiące? A Ty go oceniasz i jeszcze opiszesz, że tylko biega :D On spokojnie możesz jeszcze z 2 lata wchodzić na poważnie do Barcy,. Co z tego nawet jak teraz wiele nie pokazał (mało grał) czy przyszłym sezon będzie miał przeciętny to c z tego? Tak jakby miał z 25 lat, obecnie chłopak ma 19 lat i przychodzi do Europy, to jest duży przeskok, niech każdy musi być Neymarem. Patrząc na twój komentarz Vini byłby teraz w jakiejś Celcie Vigo.
@TheNekro94 Ja jestem przekonany, że jakby chciał to by ogarnął hajs. W ogóle po cholerę Silva? W pomocy najpierw najważniejszy DP, Gundogan i Silva pobędą z 2 lata odejdą za darmo i zostaniemy w czarnej dupie.
@czarnatom Nie powiedział, że skrzywdził sędzia. Nie wymyślał. Udaję, że nic się stało bo? Ale nawet jak się ze mną nie zgadzasz to jest tylko jedna sytuacja pokaż mi więcej, m pewno mirr jest to Xavi.
@LukaszFan Ale zrobiliśmmy ćwierćfinał i to jest fakt. To i City miało słabą grupę i jeszcze słabszego rywala czyli też szczęście. Dostaliśmy w łeb w jednym meczu (gra w 10 to chyba jest istotne, może mi powiesz. że w 11 na 11 by nam tak wjebali?), oczywiście dało się awansować w 10. Mówisz, że to mocny rywal, czyli wygraliśmy z mocnym na wyjeździe przegrywając 1-2, wiadomo fart i nie zasługa mentalu. Patrząc czystko wynikowo to co z tego, że przegrali ten mecze w grupie, jakie tona znaczenie? Tylko takie, że stracili hajs.
@natanvip Nie powiedziałbym, że aż tak (finanse wiadomo). Składem poza atakiem nie odstajemy. Nawet nie trzeba wielce marzyć, bardziej nie ma sensu się nastawiać się, że zawsze będzie tragedia. Co to da? No ale to jest moje podejście.
Ogólnie najważniejsze to, że by wróciła normalność, bo bez niej to nic nie wygramy i będziemy się cofać. Jak dla mnie jeśli gra będzie wyglądać bardzo dobrze, to nie zamierzam płakać jak w najbliższych dwóch latach nic nie wygramy, wielkiego dramatu dla klubu nie będzie, oczywiście walka o mistrza (wicemisttz) i ćwierćfinał to musi być minimum. Lepiej powracać powoli a nie na wariat. Co w tym klubie czynią, spokojnie mogli wziąć doświadczonego trenera i powilim się budować. Za duży pośpiech, wiem, że wygrali mistrzostwa, ale co z tego jak przez ten pośpiech praktycznie stoimy w miejscu, może z lekkim mały kroczkiem do przodu. (nie dygamy o 4 miejsce i nie spadliśmy do LE.
@Ptasior Też tak uważam. To że będą mieć Kyliana nie oznacz, że wszystko będą wygrywać w lidze, poza tym to wszytko zależy od nas ile będziemy tracić (mecze z Realem to 6 pkt).
@czarnatom Co? Jakie wymówki i usprawiedliwianie wyników Araujo. Kiedy powiedział, że np. norę wygraliśmy. Weź się odwal od niego, wciągasz go w grupkę Laporta, Xavi, bo zrobił błąd i nieporozumiemnie z Gundoganem.
Czy są tutaj ludzie, którzy nie skreślają przyszłego sezonu już teraz ? I nie widzą już -30-do Realu z 5-0 (Mbappe po 3 gole)?
Jak dla mnie w tym sezonie LM bardzo ok (wiadomo porażka z PSG boli. Niemniej jednak wreszcie poczułem smak LM, mnie to bardzo cieszy. Co do ligi to ogólnie zawiodła gra z słabszymi rywalami (co jest żałosne). Co do samej gry to większa połowa sezonu mega słaba, momentami aż komiczna, pod koniec całkiem niezła.
Ogólnie sezon nie oceniam jako tragiczny, spodziewałem się sezonu bez pucharów, pewnie wiele osób tak miało. Co do przyszłości to jest na czym budować mówienie, że składem jesteśmy w czarnej dupie, to jakiś absurd) a to jaki trener będzie budowa to poczekamy i zobaczymy. Nie dajcie się wciągnąć przecieki mediów.
Ja wiem, że mecz z PSG jak z Realem cholernie boli i po prostu wkurwia, ale przestańcie robić wielki dramatyzm, bo byliśmy w jeszcze większej dupie. 10 lat temu byliśmy wielcy i nikt mnie pomyślał, że skończymy tragicznie, teraz jest w drugą nikt nie spodziewa się poprawy, ale wszystko się może zmieć, Oczywiście rozumiem ludzi, który nie m większych nadziei na przyszłość. Ja po prostu poczekam co da ta przyszłość. Poza tym ludzie to tylko piłka, serio chcecie sobie psuć humor bo Barca przegrał i nic nie wygra?.
@Gronek Nie ma szans w ost 10 latach wygrali chyba 5x. Ale np. w okresie wcześniejszych 10 lat nie wygrali ani razu, poza tym wĄtpię, że LM będzie istnieć w ciągu tych 20 lat.
Ale Wy się podniecacie tymi informacjami w sprawie trenera. Doskonale wiecie, że nie takie przecieki się wywalały. Ja czekam na oficjalną wiadomość w sprawie trenera. Pewnie za dwa dni będzie grzany temat Motty, a za trzy dni wróci temat Flicka.
@TR3YWAY Ja tam będę oglądał i nie ważne kto będzie trenerem, jeśli znów będzie tragiczny sezon do trudno, to tylko futbol. Wiadomo człowiek podczas meczu się wkurza, ale nie biorę sobie tego do głowy i np, tracę humor. Moim zdaniem ludzie za bardzo się przejmują. Czekam na nowy sezon bez większych oczekiwań, będzie co bedzie, może pozytywnie się zaskoczę.
@PW27 de Jong potrzebuje solidnego DP obok siebie, przy takim Busim wyglądał o wiele lepiej. W poprzednim sezonie nie był tragiczny. Jestem przekonany, że przy taki np. Kimmichu (to się nie wydarzy) wyglądał by 2x lepiej. Jestem ciekaw jakby de Jong wyglądał w City, gdzie pomoc chodzi jak w zegarku, u nas często panuję istny chaos. Niemiej jednak jakby miał odejść to niech odchodzi.
@El Plutoninho Moim zdaniem nje ma sensu wykupywać Cancelom, słavbo broni i tyle. Lepsza opcja to Balde - Fort, skreślanie juź Balde po całości jest śmieszne. Balde jak i Fort grają lepiej w obronie.
@Kapitan hawk Jak chciałbym Fljcka, ale jak nie będzie tu trudno, niech będzie co ma być, nie chcę mi sią nad tym zastanawiać i płakać czy będzie Xavi czy Marquez. Teraz odpoczynek i mocne wyczekiwanie na nowy sezon, nieb zamiaru zakładać, że nie wyjdziemy z pierwszej fazy LM, ale Real odjedzie nam 30 pkt. Ćwierćfinał i raczej 2 miejsce w lidze to nie jest tragedia. Jedynie co w tym sezonie zabolała to nasza gra w środku sezon i mecz z PSG. Nie uważam nas za wielkich dziadów bez mentalu. Visca el Barca! Jeszcze wrócimy!
3
Laporta mógł mieć Flicka (jakby chciał to by kasę ogarną), ale woli stawiać na Xaviego. Nie chcę się wypowiadać o Xavim, (zmiana decyzji żałosna), ale dla mnie jest, będzie i był legendą. Laporta nie ma jaj (nie potrafi go wywalić) i charakteru tak jak Xavi. Jestem przekonany, że jak by tu ktoś taki był to, drużyna wyglądałaby o wiele lepiej.
Jedno jest jest pewne Grupy jest dla mnie skończony. Do kiedy jego kadencja?
Cóż trzeba będzie oglądać nowy sezon bez żadnych oczekiwań. Najgorsze, że dzisiaj zabili we mnie wielkie wyczekiwanie na nowy sezon.. Oglądać będę, ale choć obecnie moja pasja do samego futbolu jest bardzo mała, to i tak mam już dość Barcy, futbolu, Laporty i Xaviego.
Jedynie co pozostaje powiedzieć to Visca el Barca!
0
@BORO_12 Też uważam, że nie koniecznie musi być dobry, ale jak mu nie pójdzie to nie ma co go skreślać, pewnie ludzie tu w takim przypadku wyśmieją jego Barcę i będą sprzedawać. Też uważam , że za mało gra, ale bardzie mi chodzi oto, że Xavi nie robi to bez powodu. Ja tam poczekam jeszcze z dwa sezonu na jakieś oceny. Jestem ciekaw ile czasu potrzebował Vini żeby grać na poważnie odpalić. Ale pewnie nie rok.
1
@BORO_12 Dokładnie tak, nawet jakby miał ten przyszłym sezon słaby to nic się nie dzieję. Moim zdaniem lepiej powoli niż rzucać go na głęboką wodę. W tym sezonie treningi, zapoznanie się z drużyna i gra bo 25-15 min jak ba pół roku jak najbardziej wystarczy. Ocenianie go teraz jest głupie i żałosne. Ludzie najlepiej by wystawili go na PSG i Real, a jakby spieprzył setkę to byłby sprzedawany.
Śmieszne jest też to, że ludzie się srają, bo Xavi od tak trzyma go na ławce,
też bym chciał żeby pograł więcej, ale nawet jak Xavi nie daję mu tak wiele pograć to nie bez powodu. LR zobaczy jego 15 min na boisku już gada, że dałby więcęj od Lewego. Wiadomo partacz Xavi już zepsuł nową zabawkę, tak jak Kounde czy jeszcze nie dawno Yamala.
0
@FCB_dimiC No i co z tego? Ile on jest w Barcelonie 6 miesiące? A Ty go oceniasz i jeszcze opiszesz, że tylko biega :D On spokojnie możesz jeszcze z 2 lata wchodzić na poważnie do Barcy,. Co z tego nawet jak teraz wiele nie pokazał (mało grał) czy przyszłym sezon będzie miał przeciętny to c z tego? Tak jakby miał z 25 lat, obecnie chłopak ma 19 lat i przychodzi do Europy, to jest duży przeskok, niech każdy musi być Neymarem. Patrząc na twój komentarz Vini byłby teraz w jakiejś Celcie Vigo.
0
@Danny Gaucho O myślałem, że gorzej. Dzięki.
0
Jak Real wygra jeszcze LM to na ile nam odskoczy w ilości wszystkich pucharów. Pewnie ktoś tutaj wie. ;)
0
@TR3YWAY Nie wiem co to ma do mojego komentarza :D
1
Ale ludzie tutaj łapią wszystko jak pelikany. Ciekawe kiedy napiszą o nagłym powrocie Leo. :D
0
@TR3YWAY Pieprzenie. Zostanie i będzie kluvczowym zawodnikiem.
0
@Messibestplayerintheworld I w trakcie sezonu to KMś? Jeśli tak to piłkarze tego nię wytrzymają.
1
@TheNekro94 Ja jestem przekonany, że jakby chciał to by ogarnął hajs. W ogóle po cholerę Silva? W pomocy najpierw najważniejszy DP, Gundogan i Silva pobędą z 2 lata odejdą za darmo i zostaniemy w czarnej dupie.
0
Teraz jak jest Euro to kiedy zacznie się nowy sezon, w połowie sierpnia?
0
@czarnatom Nie powiedział, że skrzywdził sędzia. Nie wymyślał. Udaję, że nic się stało bo? Ale nawet jak się ze mną nie zgadzasz to jest tylko jedna sytuacja pokaż mi więcej, m pewno mirr jest to Xavi.
0
@LukaszFan Ale zrobiliśmmy ćwierćfinał i to jest fakt. To i City miało słabą grupę i jeszcze słabszego rywala czyli też szczęście. Dostaliśmy w łeb w jednym meczu (gra w 10 to chyba jest istotne, może mi powiesz. że w 11 na 11 by nam tak wjebali?), oczywiście dało się awansować w 10. Mówisz, że to mocny rywal, czyli wygraliśmy z mocnym na wyjeździe przegrywając 1-2, wiadomo fart i nie zasługa mentalu. Patrząc czystko wynikowo to co z tego, że przegrali ten mecze w grupie, jakie tona znaczenie? Tylko takie, że stracili hajs.
0
@natanvip Nie powiedziałbym, że aż tak (finanse wiadomo). Składem poza atakiem nie odstajemy. Nawet nie trzeba wielce marzyć, bardziej nie ma sensu się nastawiać się, że zawsze będzie tragedia. Co to da? No ale to jest moje podejście.
Ogólnie najważniejsze to, że by wróciła normalność, bo bez niej to nic nie wygramy i będziemy się cofać. Jak dla mnie jeśli gra będzie wyglądać bardzo dobrze, to nie zamierzam płakać jak w najbliższych dwóch latach nic nie wygramy, wielkiego dramatu dla klubu nie będzie, oczywiście walka o mistrza (wicemisttz) i ćwierćfinał to musi być minimum. Lepiej powracać powoli a nie na wariat. Co w tym klubie czynią, spokojnie mogli wziąć doświadczonego trenera i powilim się budować. Za duży pośpiech, wiem, że wygrali mistrzostwa, ale co z tego jak przez ten pośpiech praktycznie stoimy w miejscu, może z lekkim mały kroczkiem do przodu. (nie dygamy o 4 miejsce i nie spadliśmy do LE.
0
@Ptasior Też tak uważam. To że będą mieć Kyliana nie oznacz, że wszystko będą wygrywać w lidze, poza tym to wszytko zależy od nas ile będziemy tracić (mecze z Realem to 6 pkt).
0
@czarnatom Co? Jakie wymówki i usprawiedliwianie wyników Araujo. Kiedy powiedział, że np. norę wygraliśmy. Weź się odwal od niego, wciągasz go w grupkę Laporta, Xavi, bo zrobił błąd i nieporozumiemnie z Gundoganem.
2
Czy są tutaj ludzie, którzy nie skreślają przyszłego sezonu już teraz ? I nie widzą już -30-do Realu z 5-0 (Mbappe po 3 gole)?
Jak dla mnie w tym sezonie LM bardzo ok (wiadomo porażka z PSG boli. Niemniej jednak wreszcie poczułem smak LM, mnie to bardzo cieszy. Co do ligi to ogólnie zawiodła gra z słabszymi rywalami (co jest żałosne). Co do samej gry to większa połowa sezonu mega słaba, momentami aż komiczna, pod koniec całkiem niezła.
Ogólnie sezon nie oceniam jako tragiczny, spodziewałem się sezonu bez pucharów, pewnie wiele osób tak miało. Co do przyszłości to jest na czym budować mówienie, że składem jesteśmy w czarnej dupie, to jakiś absurd) a to jaki trener będzie budowa to poczekamy i zobaczymy. Nie dajcie się wciągnąć przecieki mediów.
Ja wiem, że mecz z PSG jak z Realem cholernie boli i po prostu wkurwia, ale przestańcie robić wielki dramatyzm, bo byliśmy w jeszcze większej dupie. 10 lat temu byliśmy wielcy i nikt mnie pomyślał, że skończymy tragicznie, teraz jest w drugą nikt nie spodziewa się poprawy, ale wszystko się może zmieć, Oczywiście rozumiem ludzi, który nie m większych nadziei na przyszłość. Ja po prostu poczekam co da ta przyszłość. Poza tym ludzie to tylko piłka, serio chcecie sobie psuć humor bo Barca przegrał i nic nie wygra?.
0
@Gaucho Nikogo to nie obchodzi ;p Zamykam! :D
0
@Gronek Nie ma szans w ost 10 latach wygrali chyba 5x. Ale np. w okresie wcześniejszych 10 lat nie wygrali ani razu, poza tym wĄtpię, że LM będzie istnieć w ciągu tych 20 lat.
0
@ToWinaSedziego Kompletnie nie roxzumiem ludzi. Ja tam nadal wierzę w Flicka. Poczekamy zobaczymy. ;)
0
@kuz A Balde to co? Za cholerę Balde nie popełniał tak tragicznych błędów jak Cancelo.
2
Ale Wy się podniecacie tymi informacjami w sprawie trenera. Doskonale wiecie, że nie takie przecieki się wywalały. Ja czekam na oficjalną wiadomość w sprawie trenera. Pewnie za dwa dni będzie grzany temat Motty, a za trzy dni wróci temat Flicka.
2
@mekston No my jesteśmy zerami bez mentalu. Gdt my odrabiamy z 2-1 w Paryżu to jest fart.
1
@PW27 Przy Busquetsie grał na DP? Ale pal licho go, sprzedać dawać Kimmicha ;) lub trochę słabszego DP.
0
@TR3YWAY Ja tam będę oglądał i nie ważne kto będzie trenerem, jeśli znów będzie tragiczny sezon do trudno, to tylko futbol. Wiadomo człowiek podczas meczu się wkurza, ale nie biorę sobie tego do głowy i np, tracę humor. Moim zdaniem ludzie za bardzo się przejmują. Czekam na nowy sezon bez większych oczekiwań, będzie co bedzie, może pozytywnie się zaskoczę.
0
@PW27 de Jong potrzebuje solidnego DP obok siebie, przy takim Busim wyglądał o wiele lepiej. W poprzednim sezonie nie był tragiczny. Jestem przekonany, że przy taki np. Kimmichu (to się nie wydarzy) wyglądał by 2x lepiej. Jestem ciekaw jakby de Jong wyglądał w City, gdzie pomoc chodzi jak w zegarku, u nas często panuję istny chaos. Niemiej jednak jakby miał odejść to niech odchodzi.
4
@FCB_dimiC Wszystko tylko frajerstwo. Śmieszne, Przegrywasz wyrównany mecz 3-2 to niby frajerstwo? co z tego, że w ost minutach.
0
@El Plutoninho Moim zdaniem nje ma sensu wykupywać Cancelom, słavbo broni i tyle. Lepsza opcja to Balde - Fort, skreślanie juź Balde po całości jest śmieszne. Balde jak i Fort grają lepiej w obronie.
0
@Kapitan hawk Jak chciałbym Fljcka, ale jak nie będzie tu trudno, niech będzie co ma być, nie chcę mi sią nad tym zastanawiać i płakać czy będzie Xavi czy Marquez. Teraz odpoczynek i mocne wyczekiwanie na nowy sezon, nieb zamiaru zakładać, że nie wyjdziemy z pierwszej fazy LM, ale Real odjedzie nam 30 pkt. Ćwierćfinał i raczej 2 miejsce w lidze to nie jest tragedia. Jedynie co w tym sezonie zabolała to nasza gra w środku sezon i mecz z PSG. Nie uważam nas za wielkich dziadów bez mentalu.
Visca el Barca! Jeszcze wrócimy!