1

Aj, że Górnik nie ma więcej 2 pkt , choć strata 4 pkt (jak wygrają z ŁKS) jeszcze by dała im emocję. Jak Lech będzie mistrza to jebnę. :D

0

@Emhyr Po przyszłym sezonie wyleci i zamelduję się Alonso. ;)

2

@Messibestplayerintheworld Wiadomo Xavi nieraz przesadza, ale są sytaucje w których gościa rozumiem, nie zawsze takie zachowanie musi być źle odbierane. Oczywiście nie pochwalam jego wielu zachowań.

0

@norbi77 Ten ciągły argument, że zajeżdża młodych. :D Niby kogo zajechał? Niech będzie Pedri (choć on już jak Xavi przychodził do Barcy, to był zajechany) i niby kto jeszcze? Może Gavi? Albo gadanie, że zajedzie Yamala, a kto miał grać jak Raphinha i Torres mieli kontuzje? Dla wielu to takie proste.. Taki Wirtz gra od dechy do dechy i nikt nie ma z tym problemu, wiele jest taki młodych przykładów. Można wiele zarzucać, ale także wiele zarzutów wyciągana się na siłę.

I nie nie bronię Xaviego, bo mam dość tej gównianej gry, szczególnie brak pomysłów w grze w ofensywie. Dla mnie jego pozostanie, to wielki zawód i na pewno skreślony Laporta.

0

@Michael24 Tak jasne przez 10 lat zarząd się nie zmieni finanse się nie poprawią.

Jak nam odjechała Europa jak graliśmy o półfinał, odjechała to nam rok i dwa lata temu, jak co roku będziemy robić minimum ćwierćfinał to nic nam nie odjedzie i będziemy finansowo stawać na nogi.

Real nam odjeżdża bo co? My rok temu wygraliśmy ligę deklasując Real (10 pkt przewagi). Real robi to w tym to samo. Obecnie to nam odjechał w Europie, no ale Real jest w tej LM fenomenem, my jeszcze potrzebujemy czasu żeby walczyć czy wygrać LM, większe kluby mają znacznie lepsze finanse. Oczywiście Real odjechał też z finansami, ale tło chyba normalne, patrząc na to jak Bartomeu zrujnował Barcę. No chyba, że ty już wiesz jak będzie i Real z Kylianem co roku będą nas gwałcić po 5-0 a mistrza robić w 30 kolejce.

0

@4drian0 Chyba pytam gdyby. No ale spoko. ;)

0

Powiedźmy, że za de Jonga przyjdzie DP to jak widzicie naszą pomoc? Uważacie, że może ta formacja wyglądać spoko?

0

@barcanawieki Niby kto? Cancelo, Felkx? I co dalej? Piszesz jakieś farmazony. Co odejdzie Yamal, Gavi? :D

0

@Rastafarnianin Tak już to widzę, bo Xavi zostaje. :D Gundogan zawsze się jarał pracą z Xavim nawet jak graliśmy piach. Po co miałby odchodzić? Zostanie mu rok kontraktu, wyprełni sobie i potem jakieś USA czy Arabia.

0

@DragonxNF Bez przesady.

0

@krol211 Szkoda nawet o tym myśleć. Najgorsze, że dałem się nabrać na Flicka. Jeszcze transfer Silvy (choć jakby go kupili to mega się ucieszę, ale to za późno) i de Jong na DP... Dobrej nocy ;)

0

@krol211 Ja też nie ma. Ja pieprze marnować taki potencjał..

3

Laporta mógł mieć Flicka (jakby chciał to by kasę ogarną), ale woli stawiać na Xaviego. Nie chcę się wypowiadać o Xavim, (zmiana decyzji żałosna), ale dla mnie jest, będzie i był legendą. Laporta nie ma jaj (nie potrafi go wywalić) i charakteru tak jak Xavi. Jestem przekonany, że jak by tu ktoś taki był to, drużyna wyglądałaby o wiele lepiej.

Jedno jest jest pewne Grupy jest dla mnie skończony. Do kiedy jego kadencja?

Cóż trzeba będzie oglądać nowy sezon bez żadnych oczekiwań. Najgorsze, że dzisiaj zabili we mnie wielkie wyczekiwanie na nowy sezon.. Oglądać będę, ale choć obecnie moja pasja do samego futbolu jest bardzo mała, to i tak mam już dość Barcy, futbolu, Laporty i Xaviego.

Jedynie co pozostaje powiedzieć to Visca el Barca!

0

@BORO_12 Też uważam, że nie koniecznie musi być dobry, ale jak mu nie pójdzie to nie ma co go skreślać, pewnie ludzie tu w takim przypadku wyśmieją jego Barcę i będą sprzedawać. Też uważam , że za mało gra, ale bardzie mi chodzi oto, że Xavi nie robi to bez powodu. Ja tam poczekam jeszcze z dwa sezonu na jakieś oceny. Jestem ciekaw ile czasu potrzebował Vini żeby grać na poważnie odpalić. Ale pewnie nie rok.

1

@BORO_12 Dokładnie tak, nawet jakby miał ten przyszłym sezon słaby to nic się nie dzieję. Moim zdaniem lepiej powoli niż rzucać go na głęboką wodę. W tym sezonie treningi, zapoznanie się z drużyna i gra bo 25-15 min jak ba pół roku jak najbardziej wystarczy. Ocenianie go teraz jest głupie i żałosne. Ludzie najlepiej by wystawili go na PSG i Real, a jakby spieprzył setkę to byłby sprzedawany.

Śmieszne jest też to, że ludzie się srają, bo Xavi od tak trzyma go na ławce,
też bym chciał żeby pograł więcej, ale nawet jak Xavi nie daję mu tak wiele pograć to nie bez powodu. LR zobaczy jego 15 min na boisku już gada, że dałby więcęj od Lewego. Wiadomo partacz Xavi już zepsuł nową zabawkę, tak jak Kounde czy jeszcze nie dawno Yamala.

0

@FCB_dimiC No i co z tego? Ile on jest w Barcelonie 6 miesiące? A Ty go oceniasz i jeszcze opiszesz, że tylko biega :D On spokojnie możesz jeszcze z 2 lata wchodzić na poważnie do Barcy,. Co z tego nawet jak teraz wiele nie pokazał (mało grał) czy przyszłym sezon będzie miał przeciętny to c z tego? Tak jakby miał z 25 lat, obecnie chłopak ma 19 lat i przychodzi do Europy, to jest duży przeskok, niech każdy musi być Neymarem. Patrząc na twój komentarz Vini byłby teraz w jakiejś Celcie Vigo.

0

@Danny Gaucho O myślałem, że gorzej. Dzięki.

0

Jak Real wygra jeszcze LM to na ile nam odskoczy w ilości wszystkich pucharów. Pewnie ktoś tutaj wie. ;)

0

@TR3YWAY Nie wiem co to ma do mojego komentarza :D

1

Ale ludzie tutaj łapią wszystko jak pelikany. Ciekawe kiedy napiszą o nagłym powrocie Leo. :D

0

@TR3YWAY Pieprzenie. Zostanie i będzie kluvczowym zawodnikiem.

0

@Messibestplayerintheworld I w trakcie sezonu to KMś? Jeśli tak to piłkarze tego nię wytrzymają.

1

@TheNekro94 Ja jestem przekonany, że jakby chciał to by ogarnął hajs. W ogóle po cholerę Silva? W pomocy najpierw najważniejszy DP, Gundogan i Silva pobędą z 2 lata odejdą za darmo i zostaniemy w czarnej dupie.

0

Teraz jak jest Euro to kiedy zacznie się nowy sezon, w połowie sierpnia?

0

@czarnatom Nie powiedział, że skrzywdził sędzia. Nie wymyślał. Udaję, że nic się stało bo? Ale nawet jak się ze mną nie zgadzasz to jest tylko jedna sytuacja pokaż mi więcej, m pewno mirr jest to Xavi.

0

@LukaszFan Ale zrobiliśmmy ćwierćfinał i to jest fakt. To i City miało słabą grupę i jeszcze słabszego rywala czyli też szczęście. Dostaliśmy w łeb w jednym meczu (gra w 10 to chyba jest istotne, może mi powiesz. że w 11 na 11 by nam tak wjebali?), oczywiście dało się awansować w 10. Mówisz, że to mocny rywal, czyli wygraliśmy z mocnym na wyjeździe przegrywając 1-2, wiadomo fart i nie zasługa mentalu. Patrząc czystko wynikowo to co z tego, że przegrali ten mecze w grupie, jakie tona znaczenie? Tylko takie, że stracili hajs.

0

@natanvip Nie powiedziałbym, że aż tak (finanse wiadomo). Składem poza atakiem nie odstajemy. Nawet nie trzeba wielce marzyć, bardziej nie ma sensu się nastawiać się, że zawsze będzie tragedia. Co to da? No ale to jest moje podejście.

Ogólnie najważniejsze to, że by wróciła normalność, bo bez niej to nic nie wygramy i będziemy się cofać. Jak dla mnie jeśli gra będzie wyglądać bardzo dobrze, to nie zamierzam płakać jak w najbliższych dwóch latach nic nie wygramy, wielkiego dramatu dla klubu nie będzie, oczywiście walka o mistrza (wicemisttz) i ćwierćfinał to musi być minimum. Lepiej powracać powoli a nie na wariat. Co w tym klubie czynią, spokojnie mogli wziąć doświadczonego trenera i powilim się budować. Za duży pośpiech, wiem, że wygrali mistrzostwa, ale co z tego jak przez ten pośpiech praktycznie stoimy w miejscu, może z lekkim mały kroczkiem do przodu. (nie dygamy o 4 miejsce i nie spadliśmy do LE.

0

@Ptasior Też tak uważam. To że będą mieć Kyliana nie oznacz, że wszystko będą wygrywać w lidze, poza tym to wszytko zależy od nas ile będziemy tracić (mecze z Realem to 6 pkt).

0

@czarnatom Co? Jakie wymówki i usprawiedliwianie wyników Araujo. Kiedy powiedział, że np. norę wygraliśmy. Weź się odwal od niego, wciągasz go w grupkę Laporta, Xavi, bo zrobił błąd i nieporozumiemnie z Gundoganem.

2

Czy są tutaj ludzie, którzy nie skreślają przyszłego sezonu już teraz ? I nie widzą już -30-do Realu z 5-0 (Mbappe po 3 gole)?

Jak dla mnie w tym sezonie LM bardzo ok (wiadomo porażka z PSG boli. Niemniej jednak wreszcie poczułem smak LM, mnie to bardzo cieszy. Co do ligi to ogólnie zawiodła gra z słabszymi rywalami (co jest żałosne). Co do samej gry to większa połowa sezonu mega słaba, momentami aż komiczna, pod koniec całkiem niezła.

Ogólnie sezon nie oceniam jako tragiczny, spodziewałem się sezonu bez pucharów, pewnie wiele osób tak miało. Co do przyszłości to jest na czym budować mówienie, że składem jesteśmy w czarnej dupie, to jakiś absurd) a to jaki trener będzie budowa to poczekamy i zobaczymy. Nie dajcie się wciągnąć przecieki mediów.

Ja wiem, że mecz z PSG jak z Realem cholernie boli i po prostu wkurwia, ale przestańcie robić wielki dramatyzm, bo byliśmy w jeszcze większej dupie. 10 lat temu byliśmy wielcy i nikt mnie pomyślał, że skończymy tragicznie, teraz jest w drugą nikt nie spodziewa się poprawy, ale wszystko się może zmieć, Oczywiście rozumiem ludzi, który nie m większych nadziei na przyszłość. Ja po prostu poczekam co da ta przyszłość. Poza tym ludzie to tylko piłka, serio chcecie sobie psuć humor bo Barca przegrał i nic nie wygra?.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?