@Kuba_1 Szlak mnie trafia jak o tym pomyślę. A było już tak dobrze.. No cóż odpoczynek i od nowa sezon. To mała rzecz, ale powrót Gaviego już mnie trochę pociesza.
@Kuba_1 Zdecydowanie. Zobaczę mecze Barcy i jakiś Leverkusen i to na tyle. Ode chciało mi się oglądać LM, gdy pomyśle o LM wracają myśli jak mogło być pieknie.. Jedynie byłbym w stanie zobaczyć Dortmund - Bayern ale wątpię w taki scenariusz finału.
Szkoda, że IO /dopiero za jakiś czas, można by było skupić się na siatkarzach. Najgorsze jest to, że zaraz Euro i będziemy oglądać męczarnie Polaków.
@RosjaninBut Lewy nie zagrał dobrze, ale jak jedyny próbował coś w ataku, moim zdaniem ciężko oceniać jego. Gdy grasz 11-19 to napastnik ma najtrudniej. I nie bronię go.
@HighestInTheRoom Wielokrotnie, nie przesadzaj, chyba w okresie meczów z Villarreal, a tam był kabaret w obronie., wszyscy kopali się po czole. Nie znasz naszego zarządu, i jesteś pewny, że kupią jakiegoś ciekawego obrońcę? Jwak będziemy starać się o kogoś z top to zaraz ktoś nas przebiję. Jeszcze skończy się tak, że będzie problem z rejestracją i skończymy z Cubarsim, Martinezem, Christiensen i Garcią. To będzie dramat
@Kazragore Znając naszę cię sprzedamy Araujo, i trafi nam się jakaś sierota, poza tym wyciągną pewnie za niego, marne 40 mln. Albo grajmy Cubarsim i Faye! To jest masakra, że ludzie robią z niego już totalnego średniak, który zagrał 10 dobrych spotkań. Według mnie spokojnie zostanie.
@Arys Aha ok. Nie chcę Marqueza, ale ludzie skreślający go na starcie jest niesprawiedliwi. Wiadomo może być słabo, tragicznie, ale może być jak np. z Alonso. Mi się wydaję, że Marquez może lepiej poradzić sobie od Xaviego, ma normalny początek. I chyba nie jest taki narwany. Nie miej jednak liczę, że przyjdzie ktoś z doświadczeniem
@BabyGang Na pewno będzie trudniej, wątpię, że Bayern się nie poprawi, dojście LM też utrudni. Nawet 2 miejsce będzie dużym sukces, choć oczywiście musi być mistrz! ;) Trzeba cisnąć Bayern. Oby nie ściągnęli Julka.
@Gall de Jong to już niech robi wypad. To jest lider w wyciąganiu wniosku, ale moim zdaniem jest już vcoraz mniej takich, wątpię. Potrzeba bardziej surowego trenera.
@abram3k Niby które słowa? Tyllko powiedział, że woli zachować dla siebie co myśli o słowach Niemca. Gdzie tu odlklejka? Chyba, że chodzi o coś innego.
@Tomek54321 Patrząc na ost dwa lata Real ma jedno mistrzostwo mniej, a City nie ma Superpuchar, lekka przewaga City. Pewnie teraz Real wygrana LM to będzkie wyżej niż City. Ciekawe jak będzie za 10 lat ;)
@DonAndresFCB Spokojnie, pomyliłem. Zapomniałem że wygrali LM 2 lata temu. m @Tomek54321 nie jestem odklejony. Wygrana Realu LM dwa lata temu zmienia wszystko. Niemiej jednak ogólnie we wszystkich rozgrywkach przy Realu chu.. nie wyglądamy. LM 1-0, Mistrzostewo 1-1, Puchar 1-0, Superpuchar 1-1.
@wojopancer Oczywiście, że nie. Jak moźe być najlepszym klubem jak w dwóch poprzednich sezonach nie wygrali LM i nie mają jakiejś dominacji w Hiszpanii, mają bardzo podobne wynik co Baeca, tylko Real dochodził dalej w LM. Na stań dzisiejszy City jest najlepszym klubem, bo niby jakim cudem inny klub?
@Gall Ale ja nie twierdzę, że to dobre to poklepywanie. Ja tylko mówię, że wychodzenie do wywiadu z krytyką nie oznacza, że masz jaja, a jak powiesz, że trzeba wyciągnąć wnioski to już pizdeczka. Pomeczowy wywiad ma decydować o tym czy klepiesz pleckach czy jesteś krytyczny wobec siebie, drużyny? Najlepiej wyjaśniła by ukryta kamera w szatni. :D
O które słowa dokładnie Ci chodzi? Bo mogłem sam się pogubić :D za bardzo to rozpisałem. Na pewno nie miał na myśli, że klepanie po plecykach jest ok, oczywiście, że to jest najgorsze podejście.
A tak z ciekawości me sądzisz, że lepiej byłoby jak to pozostało między nimi i w szatni? Co to dało, że wysłał to w media? Wiadomo zadali mu pytanie, ale mógł to uciąć.
@Dari0G Tak przerżnął, człowieku mili 34 strzały, to pokazuje, źe taktyka nie zawiodła, zabrakło wykończenia. To nie było tak, że klepali i nie było zagrożenia. Z Doku miał dobry plan żeby wszedł na podmęczony Real co był go świetnym ruchem. Ostatecznie przegrali w karnych po żałosnych strzałach
@krol211 Dlaczego o tak skreślasz Marqueza? Też teraz gon nie chcę, ale osądzasz ot tak. Marquez spokojnie może być lepszy od Xaviego, nie zaczyna na pustyni. Nie chcę porównywać go z Guardiolą ale to bardzo podobny scenariusz, z twoim podejściem nigdy nire byłoby Pepa. Oczywiście teraz nie postawienie na doświadczonego trenera będzie błędem, dla mnie Laporta takim ruchem będzie skończony.
@JanneAhonen Co? Janne chyba znów piłeś. Wiem, że zjebali awans, ale my w ostatnich latach kończyliąmy w grupie. My chyba z 8 lat nie walczyliśmy o półfinał, to chyba jest progres?
0
@bulo A mistrzostwo hiszpanii to co? Przegryw raczej nic nie wygrywa.
2
@Kuba_1 Szlak mnie trafia jak o tym pomyślę. A było już tak dobrze.. No cóż odpoczynek i od nowa sezon. To mała rzecz, ale powrót Gaviego już mnie trochę pociesza.
0
@VegetaPolska A Ty jak widzisz niech będzie w tych procentkach ten dwu mecz? Według mnie obrona Bayernu będzie mieć ogromny problem z atakiem Realu.
3
@Kuba_1 Zdecydowanie. Zobaczę mecze Barcy i jakiś Leverkusen i to na tyle. Ode chciało mi się oglądać LM, gdy pomyśle o LM wracają myśli jak mogło być pieknie.. Jedynie byłbym w stanie zobaczyć Dortmund - Bayern ale wątpię w taki scenariusz finału.
Szkoda, że IO /dopiero za jakiś czas, można by było skupić się na siatkarzach. Najgorsze jest to, że zaraz Euro i będziemy oglądać męczarnie Polaków.
0
@RosjaninBut Lewy nie zagrał dobrze, ale jak jedyny próbował coś w ataku, moim zdaniem ciężko oceniać jego. Gdy grasz 11-19 to napastnik ma najtrudniej. I nie bronię go.
2
Finał: Dortmund - Bayern i Leverkusen - Marsylia i będzie elegancko ;)
1
@HighestInTheRoom Wielokrotnie, nie przesadzaj, chyba w okresie meczów z Villarreal, a tam był kabaret w obronie., wszyscy kopali się po czole. Nie znasz naszego zarządu, i jesteś pewny, że kupią jakiegoś ciekawego obrońcę? Jwak będziemy starać się o kogoś z top to zaraz ktoś nas przebiję. Jeszcze skończy się tak, że będzie problem z rejestracją i skończymy z Cubarsim, Martinezem, Christiensen i Garcią. To będzie dramat
3
@Kazragore Znając naszę cię sprzedamy Araujo, i trafi nam się jakaś sierota, poza tym wyciągną pewnie za niego, marne 40 mln. Albo grajmy Cubarsim i Faye! To jest masakra, że ludzie robią z niego już totalnego średniak, który zagrał 10 dobrych spotkań. Według mnie spokojnie zostanie.
3
@HighestInTheRoom I wyjębiemy kasę na jakieś wynalazki. Przyjdzie obrońca, który się nie sprawdzi i będziemy w dupsku/.
0
@Arys Aha ok. Nie chcę Marqueza, ale ludzie skreślający go na starcie jest niesprawiedliwi. Wiadomo może być słabo, tragicznie, ale może być jak np. z Alonso. Mi się wydaję, że Marquez może lepiej poradzić sobie od Xaviego, ma normalny początek. I chyba nie jest taki narwany. Nie miej jednak liczę, że przyjdzie ktoś z doświadczeniem
0
@MesQueUnClub96 To traz każda liga nie po 4? Czy tylko niemiecka ma szansę na 5?
1
@MesQueUnClub96 Ja innego scenariusza nie widzę! Pierwszy mecz gdzie?
0
Myślicie, że Leverkusen łatwo z Romą nie będzie miał? Tak pytam bo nie widziałem, ani jednego meczu Romy.
0
@Pedri16Future No i elegancko.
0
@BabyGang Na pewno będzie trudniej, wątpię, że Bayern się nie poprawi, dojście LM też utrudni. Nawet 2 miejsce będzie dużym sukces, choć oczywiście musi być mistrz! ;) Trzeba cisnąć Bayern. Oby nie ściągnęli Julka.
0
@Arys Mnigdy nie wiadomo jak będzie, równie dobrze nowy trener The Reds może nie dać rady i od razu robić aut.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Liverpool zaraz pozamyka mordeczki! @Rust_Cohle lecimy 4-0!
0
Lubicie twórczość T.Rexa?
0
@Gall de Jong to już niech robi wypad. To jest lider w wyciąganiu wniosku, ale moim zdaniem jest już vcoraz mniej takich, wątpię. Potrzeba bardziej surowego trenera.
0
@abram3k Niby które słowa? Tyllko powiedział, że woli zachować dla siebie co myśli o słowach Niemca. Gdzie tu odlklejka? Chyba, że chodzi o coś innego.
0
@Tomek54321 Patrząc na ost dwa lata Real ma jedno mistrzostwo mniej, a City nie ma Superpuchar, lekka przewaga City. Pewnie teraz Real wygrana LM to będzkie wyżej niż City. Ciekawe jak będzie za 10 lat ;)
0
@DonAndresFCB Spokojnie, pomyliłem. Zapomniałem że wygrali LM 2 lata temu. m @Tomek54321 nie jestem odklejony. Wygrana Realu LM dwa lata temu zmienia wszystko. Niemiej jednak ogólnie we wszystkich rozgrywkach przy Realu chu.. nie wyglądamy. LM 1-0, Mistrzostewo 1-1, Puchar 1-0, Superpuchar 1-1.
0
@wojopancer Oczywiście, że nie. Jak moźe być najlepszym klubem jak w dwóch poprzednich sezonach nie wygrali LM i nie mają jakiejś dominacji w Hiszpanii, mają bardzo podobne wynik co Baeca, tylko Real dochodził dalej w LM. Na stań dzisiejszy City jest najlepszym klubem, bo niby jakim cudem inny klub?
0
@Dari0G Czyli dla Ciebie wywiad to wyznacznik?
0
@Gall Ale ja nie twierdzę, że to dobre to poklepywanie. Ja tylko mówię, że wychodzenie do wywiadu z krytyką nie oznacza, że masz jaja, a jak powiesz, że trzeba wyciągnąć wnioski to już pizdeczka. Pomeczowy wywiad ma decydować o tym czy klepiesz pleckach czy jesteś krytyczny wobec siebie, drużyny? Najlepiej wyjaśniła by ukryta kamera w szatni. :D
O które słowa dokładnie Ci chodzi? Bo mogłem sam się pogubić :D za bardzo to rozpisałem. Na pewno nie miał na myśli, że klepanie po plecykach jest ok, oczywiście, że to jest najgorsze podejście.
A tak z ciekawości me sądzisz, że lepiej byłoby jak to pozostało między nimi i w szatni? Co to dało, że wysłał to w media? Wiadomo zadali mu pytanie, ale mógł to uciąć.
1
@Dari0G Tak przerżnął, człowieku mili 34 strzały, to pokazuje, źe taktyka nie zawiodła, zabrakło wykończenia. To nie było tak, że klepali i nie było zagrożenia. Z Doku miał dobry plan żeby wszedł na podmęczony Real co był go świetnym ruchem. Ostatecznie przegrali w karnych po żałosnych strzałach
0
@krol211 Dlaczego o tak skreślasz Marqueza? Też teraz gon nie chcę, ale osądzasz ot tak. Marquez spokojnie może być lepszy od Xaviego, nie zaczyna na pustyni. Nie chcę porównywać go z Guardiolą ale to bardzo podobny scenariusz, z twoim podejściem nigdy nire byłoby Pepa. Oczywiście teraz nie postawienie na doświadczonego trenera będzie błędem, dla mnie Laporta takim ruchem będzie skończony.
1
@JanneAhonen Co? Janne chyba znów piłeś. Wiem, że zjebali awans, ale my w ostatnich latach kończyliąmy w grupie. My chyba z 8 lat nie walczyliśmy o półfinał, to chyba jest progres?