@kibicsportu Carlo to dziś jest rozklepany przez trenera Lipska. Ale oczywiście jak Real gra słabo i gównianie, to tłumaczenie, że pragmatyzm, ale, to tak wcale nie jest, po prostu Real gra wreszcie z mocnym rywalem, bo przed tym dwumeczem ich najtrudniejszy rywal to było Atletico.
Tak ciężko przyznać, że przeciwnik jest w tym meczu znacznie lepszy od Realu? W pierwszym meczu Real nie był lepszy. To też pragmatyzm?
Lepszy przeciwnik i Real gra gówno. Ludzie się podniecają Realem a oni przejechali po żałosnej Barcę i rozpykali Gironę. Masakra, że my na tacy dajemy im mistrza..
@macio_944 Najważniejsze, że ma nadal duży potencjał i mnóstwo czasu. Skreślanie go już teraz jest lub robienie z niego totalnego słabiaka jest żałosne. U niego widać brak reguralności, to dla młodego zawodnika nie jest łatwe gdy ciągle wchodzisz z ławki gdy drużynie nie idzie. Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądać u innego trenera z pomysłem. Balde to najlepiej już sprzedać..
Dzisiaj to, był kryminał taktyczny! To granie to był wstyd! A dla kibica to było jak strzał w pysk. Np. gdy Cubarsi czy Gundogan mieli piłkę,m nie miał wielokrotnie nie było opcji do podania, to kirwa jakiś cyrk i żarty, z taką grą to do 3 ,igi albo do Katatu. Oni wglądali jakby Xsvj kazał im grali na remis. zisiaj nie jestem wkurzony, a po prostu ogromnie rozczarowany, choć z drugiej strony jestem głupi i naiwny, że na coś liczyłem.
Na mistrzostwo nie ma co się nastawiać, nawet jakby było te -6, to z taką grą na luzie stracimy z 6 pkt jak nie więcej. Ważne , że nie przegrali i mamy bezpieczny sezon. Walczyć do końca o 2 miejsce i spróbować przejść Napoli, na nic więcej nie ma szans. Niech to już się kończy, żeby jak najszybciej zapomnieć o tym żałosnym sezonie. W tym sezonie, to większe męczenie się nić przyjemność, w sumie nie było żadnej przyjemności.
Niestety bolesna prawda jest taka, że przez Laportę z Xavim przez te 3 lata tylko straciliśmy czas. Pozostaję zapamiętać to mistrzostwo które dał nam Xavi i zacząć nowy etap bez tracenia czasu (jeśli Laporta nie wymyśli sobie trenera z dupska.)
Najważniejsze, że widać w Barcelonie potencjał na bardzo ciekawe granie, tu po prostu potrzeba trenera z pomysłem, nawet nie musi być jakiś skomplikowany. W ustawieniu obrony - Kounde?, Araujo, Cubarsi, Cancelo mona stworzyć silną obronę. Araujo wraca do formy, wczoraj był skałą. Kounde wreszcie pewniejszy siebie i nie odwala głupich baboli. Cancelo pokazał, że potrafi także świetnie bronić, Cubarsi to niepojęte jakim chłopak jest szefem! Mega robi na mnie wrażenie, pewność siebie, spokój i czytanie gry to coś pięknego. Jak dla mnie musi grać jak najwięcej w pierwszym składzie, patrząc na jego grę wiek nie ma znaczenia. Oczywiście nie mówię, że ma grać mecz w mecz po 90 min.
Jesteśmy w dupie. Mamy kur** dwóch pomocników. Taki Real jak tracił francuzów, to miał przynajmniej 3.4. To jest kur** nie do wiary jakiego mamy pecha. Czyli mamy jedno rozwiązanie w pomocy - Christensen - Gundogan - Fermin :D Jak nie daj boże wyleci Gundogan, to ja nie wiem kim my zagramy w pomocy. :D Nie pozwolą nam kupić kogoś w takiej sytuacji, gdy tracimy 2 pomocników?
Mega szkoda, Pedriego :( Man nadzieję, że przy lepszy sztabie jeszcze go odzyskamy. Prawda jest taka, że Barca go "zniszczyła", w takim City czy Leverkusen pewnie by się rozwijał a nie ciągle leczył. Jego zajechanie przez Barcę jak i kadry zbiera zgniłe owoce. Jeśli w kolejnym sezonie będzie to samo, to obawiam się, że możemy go stracić na zawsze. A jeśli t by się stało to nikt nie da większych pieniędzy.
Ależ to cieszy! Nie zobaczą jak to jest. Poza tym, żeby Ćwiakała się nie zesrał, wielu piłkarzy Valencii słyszało gwizdek i nie wiadomo czy nie przestali grać.
Fajnie, że Real stracił 2 pkt, tylko ciekawe czy nask tego nie spieprzą. Jutro mają zapierdalać!
@Maciej1078 Z tym Messim to raczej przesadziłem. Niezbyt często oglądam City, ale nie spodziewałem , że Rudy mas aż takie staty. Kozak! chyba trochę niedoceniany. Suareza i Muellera zaraz łyknie, Messiego i Cruyffa będzie ciężko. 3 mu stykmie, Leo ma być pierwszy ;p Leo też też coś tam jeszcze podkręci. ;)
O kur** Wiking 5 goli a Rudy 4 asysty i to podrząd! Widzę, że chłopaki się pobawili. ;) de Bruyne nadal najlepszy pomocnik na świecie, a nie jakieś Bellinghamy. Chłop wraca po kontuzji i w 11 meczach ma 11 asyst. :D
Ciekawe ile ogólnie ma asyst w całej karierze, ociera się o wynik np. Xaviego, czy przesadzam?
@Zbyszard Co? Mbappe, Vini, Bellingham i potencjalny Davis, no i co dalej? W pomocy dwóch francuzów, którym daleko do Modrica, Casemiro. Obrońcy środkowi są spoko, ale to nie są gwiazdy.
Jaki burdel? My po prostu słabo gramy przez niedoświadczonego i nie tylko trenera. Mamy wielki problem, brakuję nam tylko DP i skrzydłowego. Skąd wesz, że będą ciężko? Już wiesz co będzie 3 lata?
@michal26 Oby przynajmniej przed meczem z Realem potencjalna wygrana dawała szansa as gonienie Realu do ost kolejek, zawsze to człowieka jara. Jak dla mnie jest szansa na wygraną z z Realem. Mega szkoda strat pkt z totalnymi słabiakami.
@LucasW123 Ja jestem przekonany, że jak de Jong odejdzie to przyjdzie ktoś z dupy jak Andre Gomez. Ja bym chciał zobaczyć de Jonga pod rodzą nowego trenera i mając obok siebie porządnego DP, przy takim Busquetsie grał kapitalne mecze.
0
Z taką gra Rea, ni chu* nie wygra LM. Guardiola zaciera rączki. Inter też będzie dla nich mega przeszkodą.
0
@kibicsportu Carlo to dziś jest rozklepany przez trenera Lipska. Ale oczywiście jak Real gra słabo i gównianie, to tłumaczenie, że pragmatyzm, ale, to tak wcale nie jest, po prostu Real gra wreszcie z mocnym rywalem, bo przed tym dwumeczem ich najtrudniejszy rywal to było Atletico.
Tak ciężko przyznać, że przeciwnik jest w tym meczu znacznie lepszy od Realu? W pierwszym meczu Real nie był lepszy. To też pragmatyzm?
5
Lepszy przeciwnik i Real gra gówno. Ludzie się podniecają Realem a oni przejechali po żałosnej Barcę i rozpykali Gironę. Masakra, że my na tacy dajemy im mistrza..
0
kurew Dembele mu się włączył..
2
Bellingham to mega przygłup. Kopie gościa w kostkę i się pluję.
0
Tak w ogóle to wierzylibyście w mistrzostwo gdybyśmy tracili -6?
1
@macio_944 Najważniejsze, że ma nadal duży potencjał i mnóstwo czasu. Skreślanie go już teraz jest lub robienie z niego totalnego słabiaka jest żałosne. U niego widać brak reguralności, to dla młodego zawodnika nie jest łatwe gdy ciągle wchodzisz z ławki gdy drużynie nie idzie. Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądać u innego trenera z pomysłem. Balde to najlepiej już sprzedać..
6
Dzisiaj to, był kryminał taktyczny! To granie to był wstyd! A dla kibica to było jak strzał w pysk. Np. gdy Cubarsi czy Gundogan mieli piłkę,m nie miał wielokrotnie nie było opcji do podania, to kirwa jakiś cyrk i żarty, z taką grą to do 3 ,igi albo do Katatu. Oni wglądali jakby Xsvj kazał im grali na remis. zisiaj nie jestem wkurzony, a po prostu ogromnie rozczarowany, choć z drugiej strony jestem głupi i naiwny, że na coś liczyłem.
Na mistrzostwo nie ma co się nastawiać, nawet jakby było te -6, to z taką grą na luzie stracimy z 6 pkt jak nie więcej. Ważne , że nie przegrali i mamy bezpieczny sezon. Walczyć do końca o 2 miejsce i spróbować przejść Napoli, na nic więcej nie ma szans. Niech to już się kończy, żeby jak najszybciej zapomnieć o tym żałosnym sezonie. W tym sezonie, to większe męczenie się nić przyjemność, w sumie nie było żadnej przyjemności.
Niestety bolesna prawda jest taka, że przez Laportę z Xavim przez te 3 lata tylko straciliśmy czas. Pozostaję zapamiętać to mistrzostwo które dał nam Xavi i zacząć nowy etap bez tracenia czasu (jeśli Laporta nie wymyśli sobie trenera z dupska.)
Najważniejsze, że widać w Barcelonie potencjał na bardzo ciekawe granie, tu po prostu potrzeba trenera z pomysłem, nawet nie musi być jakiś skomplikowany. W ustawieniu obrony - Kounde?, Araujo, Cubarsi, Cancelo mona stworzyć silną obronę. Araujo wraca do formy, wczoraj był skałą. Kounde wreszcie pewniejszy siebie i nie odwala głupich baboli. Cancelo pokazał, że potrafi także świetnie bronić, Cubarsi to niepojęte jakim chłopak jest szefem! Mega robi na mnie wrażenie, pewność siebie, spokój i czytanie gry to coś pięknego. Jak dla mnie musi grać jak najwięcej w pierwszym składzie, patrząc na jego grę wiek nie ma znaczenia. Oczywiście nie mówię, że ma grać mecz w mecz po 90 min.
1
@Lordzi Portrzebuję większej regularności.
3
Jesteśmy w dupie. Mamy kur** dwóch pomocników. Taki Real jak tracił francuzów, to miał przynajmniej 3.4. To jest kur** nie do wiary jakiego mamy pecha. Czyli mamy jedno rozwiązanie w pomocy - Christensen - Gundogan - Fermin :D Jak nie daj boże wyleci Gundogan, to ja nie wiem kim my zagramy w pomocy. :D Nie pozwolą nam kupić kogoś w takiej sytuacji, gdy tracimy 2 pomocników?
Mega szkoda, Pedriego :( Man nadzieję, że przy lepszy sztabie jeszcze go odzyskamy. Prawda jest taka, że Barca go "zniszczyła", w takim City czy Leverkusen pewnie by się rozwijał a nie ciągle leczył. Jego zajechanie przez Barcę jak i kadry zbiera zgniłe owoce. Jeśli w kolejnym sezonie będzie to samo, to obawiam się, że możemy go stracić na zawsze. A jeśli t by się stało to nikt nie da większych pieniędzy.
0
Bilbao to ma najlepszych kibiców w Hiszpanii. Barca może tego zazdrościć.
3
Moim zdsniem gwizdek sędziego też miał wpływ na obrońców Valencii. Widać trochę jakby przy wrzutce odpuścili.
0
Ależ to cieszy! Nie zobaczą jak to jest. Poza tym, żeby Ćwiakała się nie zesrał, wielu piłkarzy Valencii słyszało gwizdek i nie wiadomo czy nie przestali grać.
Fajnie, że Real stracił 2 pkt, tylko ciekawe czy nask tego nie spieprzą. Jutro mają zapierdalać!
0
Nie chcę mi się już oglądać s pewnie doliczy 10 strzelą w 99 i człowieka wkurwią..
0
Puyol czy Messi?
2
@MrShakira A DP to gdzie? Felix to niech robi wypad jakby przyszedł Nico.
0
@D10SLEO Pewnie z The Reds tego nie zrobił.
0
@AFA Oby jakimś cudem wywalili Inter ;p Ale raczej dostaną po dupsku. A w lidzę niech będą poza 4 ;)
0
O Deco Wikinga transferuje, ale chyba po drugiej stronie Matrixa.
0
@Nieznajomy Dokładnie tak.
0
@BorzyKrzys Kapitalna kreacja w "Długa Noc". Ja za to bardzo cenie za "Barton Fink".
0
Który obecnie piłkarz poza Kylianem (niestety, raczej to zrobi wystarczy ZP i LM) według Was może przejść futbol jak GOAT?
Ogólnie szkoda też, że Iniesta tego nie zrobił, a było blisko, chyba był 2 w walce o Złotą Piłkę. Oczywiście Xavi też.
0
@Maciej1078 Z tym Messim to raczej przesadziłem. Niezbyt często oglądam City, ale nie spodziewałem , że Rudy mas aż takie staty. Kozak! chyba trochę niedoceniany. Suareza i Muellera zaraz łyknie, Messiego i Cruyffa będzie ciężko. 3 mu stykmie, Leo ma być pierwszy ;p Leo też też coś tam jeszcze podkręci. ;)
0
@Maciej1078 Ja w tych statavch czy rekordach nie ogarniam. ;) Czyli goni GOTA? :D
9
O kur** Wiking 5 goli a Rudy 4 asysty i to podrząd! Widzę, że chłopaki się pobawili. ;) de Bruyne nadal najlepszy pomocnik na świecie, a nie jakieś Bellinghamy. Chłop wraca po kontuzji i w 11 meczach ma 11 asyst. :D
Ciekawe ile ogólnie ma asyst w całej karierze, ociera się o wynik np. Xaviego, czy przesadzam?
1
@Zbyszard Co? Mbappe, Vini, Bellingham i potencjalny Davis, no i co dalej? W pomocy dwóch francuzów, którym daleko do Modrica, Casemiro. Obrońcy środkowi są spoko, ale to nie są gwiazdy.
Jaki burdel? My po prostu słabo gramy przez niedoświadczonego i nie tylko trenera. Mamy wielki problem, brakuję nam tylko DP i skrzydłowego. Skąd wesz, że będą ciężko? Już wiesz co będzie 3 lata?
0
Lubicie Tede? ;)
4
@michal26 Oby przynajmniej przed meczem z Realem potencjalna wygrana dawała szansa as gonienie Realu do ost kolejek, zawsze to człowieka jara. Jak dla mnie jest szansa na wygraną z z Realem. Mega szkoda strat pkt z totalnymi słabiakami.
0
@LucasW123 Ja jestem przekonany, że jak de Jong odejdzie to przyjdzie ktoś z dupy jak Andre Gomez. Ja bym chciał zobaczyć de Jonga pod rodzą nowego trenera i mając obok siebie porządnego DP, przy takim Busquetsie grał kapitalne mecze.
0
@Bisz A o kim mówisz? ;)