Nie ma co się spinać. Pieprzyć ten dsezon. Obecniej bardziej mnie to bawi niż denerwuję. Najgorsze, że pół meczu gra na stojąco, jak było 2-3 to chciało się grać. Mam nadzieję, że nowy trener lepiej to ogarnie. Cieszy gra Gundogana i Yamala. Ligę pozostaje oglądać dla magii Lamine. Będzie ciężko, ale żeby tylko przejść Nspoli i w kolejnej fazie nie dostać wpierdolu.
@Zoker Bulidery weszły jak w masło.. Ale nie potrzebnie Sociedad, oni bez formy. Club Brugge w 30 min 2-0 :D zamiast 1,300 będzie 60 :D Jedyna nadzieja to, że w druguiej połowie nie strzelś. ;p
@szkutnik91 A taka jest prawda, Real ma zawodników klasy światowej, a Girona piłkarzy o których wszyscy zaraz zapomną, a wielu przepadnie, pewnie spora część miała swój życiowy sezon . Przynajmniej zawodnicy nie e mamą presji, przez taką presję mogliby zacząć przegrywać i nawet nie zagrać w LM.
@Albatros Może przeradzam, że tak nie wierzę w zarząd (Deco). Ja po prostu obawiam się, że jak sprzedamy de Jonga to ściągniemy średniaków. My nie będzie w grze o tych piłkarzy z najwyższej półki. Ty myślisz, że przyjdzie jakiś Guimarães czg Kimmich? Nie dość, że takie PSG czy City da 3x więcej to każdy da mu znacznie lepszy hajs. No chyba, że ktoś przyjedzie z "miłości", ale to raczej jakiś dzieciak ala Roque. Oczywiście można liczyć na to, że przyjdzie jakiś no name i okaże się drugim Pedrim, a to jest mega ryzykowne.
Jeśli miałby przyjść jakiś kozak w miejsce de Jonga to wchodzę w to, jednak ja w to nie wierze.
Co do samego de Jonga, to on może u nas wyglądać świetnie, ale musi być obok niego ktoś znacznie lepszy a nie Romeu lub brak DP. Potrzeba także lepszej taktyki i przygotowania fizycznego. Według mnie chłop stracił formę. W poprzednim sezonie z Busquetsem obok i Araujo w formie nie miał z bronieniem problemów. My teraz gramy bez DP, a to ma ogromny wpływ na całą pomoc, każdy wielki klub ma DP my mamy z Romeu na poziomie Osasuny. Jestem przekonanym, że przy klasowym DP wyglądałby o wiele lepiej.
@Ambasador Myślisz, że jestem tak głupi i nie wienm, że jak odejdzie Raphinha to ktoś musi przyjść. Tak chcę grać samym Yamalem. Pisałem tylko o pozycji DP.
de Jong musi zostać, on potrzebuję obok siebie DP z wyższej półki. Przy takim Busim oglądaliśmy jednego z najlepszych wersji Holendra. A znając nasz zarząd (Deco) to sprzedamy de Jonga a przyjdzie jakiś wymysł ala Raphinha. Zapomnijcie o Guimarãesu czy Kimmichu, przecież nas w ofertach przebije jakaś Aston Villa.
Trzeba sprzedać Raphinhe Kounde i pomyśleć o dobrym DP, o jakimś kozaku to można zapomnieć.
@bartas97 Nie przyjedzie bo grał w Realu? Prędzej nie przyjdzie prze to w jakiej sytuacji jest Barca, a także pewnie przyjdzie oferta z Liverpoolu. Ale ta pewność, że nie przyjdzie jest śmieszne, nikt nie wie co Xabi myśli. Chyba nigdzie nie mówił, że chcę trenować Real.
Myślicie, że z Ney mielibyśmy 2x LM (Roma, Liverpool) wygrane więcej? Ja pieprzę po cholerę ten idiota odchodził. Nigdy go nie lubiłem, ale to jego odejście to jeden z większych ciosów dla Barcy.
Kurczę pomyśleć, że pewnie wygrana przynajmniej LM w sezonie kompromitacji z The Reds by pewnie nie doprowadziła klubu do obecnej sytuacji. Czy wykorzystana sytuacja Dembele odmieniła by los na lepsze? Czy jednak i tak Bartomeu by nas zrujnował?
15 - Leverkusen's Florian Wirtz assisted 15 competitive goals in 2023-24, the most by any player in Europe's five big leagues. Diamond. https://t.co/XfP2nsLzNc">pic.twitter.com/XfP2nsLzNc
/photo/1 Ależ Florian Wirtz pięknie leci z asystami, ma już 15, pewnie z 25 zrobi na spokojnie. Wiadomo Bellingham gra świetne mecze, ale z asystami przy Niemcu wygląda bladziutko.
Oby tylko nie poszedł do Realu, bo z pomocą Realu Wirtz - Bellingham raczej mielibyśmy przejebane. Szkoda, że nasz Pedri nie noże tak pomykać, no ale jeśli ma się tak gówniany sztab i co chwilę ms kontuzje to można pomarzyć. Pewnie w jakimś City, Liverpoolu czy gdzieś w Niemczech sztab jest top pykał by asysty aż miło. Wielka szkoda, że "tracimy" młodych przez sztab, w takim wielkim klubie co jest przekomiczne.
1
Nie ma co się spinać. Pieprzyć ten dsezon. Obecniej bardziej mnie to bawi niż denerwuję. Najgorsze, że pół meczu gra na stojąco, jak było 2-3 to chciało się grać. Mam nadzieję, że nowy trener lepiej to ogarnie. Cieszy gra Gundogana i Yamala. Ligę pozostaje oglądać dla magii Lamine. Będzie ciężko, ale żeby tylko przejść Nspoli i w kolejnej fazie nie dostać wpierdolu.
0
@Zoker Bulidery weszły jak w masło.. Ale nie potrzebnie Sociedad, oni bez formy. Club Brugge w 30 min 2-0 :D zamiast 1,300 będzie 60 :D Jedyna nadzieja to, że w druguiej połowie nie strzelś. ;p
0
@szkutnik91 A taka jest prawda, Real ma zawodników klasy światowej, a Girona piłkarzy o których wszyscy zaraz zapomną, a wielu przepadnie, pewnie spora część miała swój życiowy sezon . Przynajmniej zawodnicy nie e mamą presji, przez taką presję mogliby zacząć przegrywać i nawet nie zagrać w LM.
1
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTQwNDE1MzkyNDAxIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.ld-gUG2-N8Kwz5uL6l_MEAHCMWN5_Ldbo6q2XnK3Oqc&source=SB
Pieprzone Sociedad, a najgorsze to, że zmieniłem 1,5 goli Club Brugge na to cholerne Sovciedad, oby PSG przegrało.
0
Przynajmniej jak wygramy z Granadą to tylko 3 pkt do Girony.
0
@Albatros Może przeradzam, że tak nie wierzę w zarząd (Deco). Ja po prostu obawiam się, że jak sprzedamy de Jonga to ściągniemy średniaków. My nie będzie w grze o tych piłkarzy z najwyższej półki. Ty myślisz, że przyjdzie jakiś Guimarães czg Kimmich? Nie dość, że takie PSG czy City da 3x więcej to każdy da mu znacznie lepszy hajs. No chyba, że ktoś przyjedzie z "miłości", ale to raczej jakiś dzieciak ala Roque. Oczywiście można liczyć na to, że przyjdzie jakiś no name i okaże się drugim Pedrim, a to jest mega ryzykowne.
Jeśli miałby przyjść jakiś kozak w miejsce de Jonga to wchodzę w to, jednak ja w to nie wierze.
Co do samego de Jonga, to on może u nas wyglądać świetnie, ale musi być obok niego ktoś znacznie lepszy a nie Romeu lub brak DP. Potrzeba także lepszej taktyki i przygotowania fizycznego. Według mnie chłop stracił formę. W poprzednim sezonie z Busquetsem obok i Araujo w formie nie miał z bronieniem problemów. My teraz gramy bez DP, a to ma ogromny wpływ na całą pomoc, każdy wielki klub ma DP my mamy z Romeu na poziomie Osasuny. Jestem przekonanym, że przy klasowym DP wyglądałby o wiele lepiej.
0
@Ambasador Myślisz, że jestem tak głupi i nie wienm, że jak odejdzie Raphinha to ktoś musi przyjść. Tak chcę grać samym Yamalem. Pisałem tylko o pozycji DP.
0
@JimMorrisonFCB Wiadomo, że tak. :) Wydaję mu się, żee ktoś doświadczony, raczej nie ma sensu wydawać ogromnej kasy.
5
de Jong musi zostać, on potrzebuję obok siebie DP z wyższej półki. Przy takim Busim oglądaliśmy jednego z najlepszych wersji Holendra. A znając nasz zarząd (Deco) to sprzedamy de Jonga a przyjdzie jakiś wymysł ala Raphinha. Zapomnijcie o Guimarãesu czy Kimmichu, przecież nas w ofertach przebije jakaś Aston Villa.
Trzeba sprzedać Raphinhe Kounde i pomyśleć o dobrym DP, o jakimś kozaku to można zapomnieć.
0
@bartas97 Nie przyjedzie bo grał w Realu? Prędzej nie przyjdzie prze to w jakiej sytuacji jest Barca, a także pewnie przyjdzie oferta z Liverpoolu. Ale ta pewność, że nie przyjdzie jest śmieszne, nikt nie wie co Xabi myśli. Chyba nigdzie nie mówił, że chcę trenować Real.
0
@DonCarletto Jaki niby problem?
0
@bartas97 Slkąd możesz to wiedzieć, że by się nie zgodził?
0
Hurkacz powinien spokojnie wygrać?
1
@4drian0 Dokładnie to samo;)
1
@Culer9002 Pomyśleć, że mog;liśmy kupić np. Bernardo Silva (chyba był jeszcze w Monaco).
1
@Janas11224 Co Ty nire powiesz.
0
@pride1899 Też tak uważam. A z Ney?
1
Myślicie, że z Ney mielibyśmy 2x LM (Roma, Liverpool) wygrane więcej? Ja pieprzę po cholerę ten idiota odchodził. Nigdy go nie lubiłem, ale to jego odejście to jeden z większych ciosów dla Barcy.
Kurczę pomyśleć, że pewnie wygrana przynajmniej LM w sezonie kompromitacji z The Reds by pewnie nie doprowadziła klubu do obecnej sytuacji. Czy wykorzystana sytuacja Dembele odmieniła by los na lepsze? Czy jednak i tak Bartomeu by nas zrujnował?
4
Ależ Florian Wirtz pięknie leci z asystami, ma już 15, pewnie z 25 zrobi na spokojnie. Wiadomo Bellingham gra świetne mecze, ale z asystami przy Niemcu wygląda bladziutko.
Oby tylko nie poszedł do Realu, bo z pomocą Realu Wirtz - Bellingham raczej mielibyśmy przejebane. Szkoda, że nasz Pedri nie noże tak pomykać, no ale jeśli ma się tak gówniany sztab i co chwilę ms kontuzje to można pomarzyć. Pewnie w jakimś City, Liverpoolu czy gdzieś w Niemczech sztab jest top pykał by asysty aż miło. Wielka szkoda, że "tracimy" młodych przez sztab, w takim wielkim klubie co jest przekomiczne.
0
Jakie będą teraz następne diamenciki po Forcie i Cubarasim?
1
Deco to tylko wykorzystuje Brce żeby się nachapać. Wstyd Panie Deco. Wypad z baru!
3
Kto pamięta i grywał to cudeńko? ;)
https://i.ytimg.com/vi/b_1DvIvgwVY/maxresdefault.jpg
0
@Arden Pewnie oni trzymają sztamę.
1
@Arden Chętnie bym go zobaczył w K0.
2
Najlepszy pożytek z tego Kanału Zero to, że psiaki znajdą dom ;)
0
@DonAndrzejos I sztab niemiecki żeby chłopaki dobrze zapierdalali.
1
#krajowiulubieńcy - odcinek 2
Polski - Łukasz Piszczek
Niemiecki - Marco Reus
Szwedzki - Fredrik Ljungberg
0
@takisobiektos Przez jedną sytuacje?
0
A może tak na skrzydle >Yamal/Cancelo, a zamiast Raphinhi prawy obrońca? Moim zdaniem obrona z Joao nie ma sensu.
0
@TR3YWAY Kurczę myślałem, że on ma z 22. A to w takim razie nie. Mośe by tak Sane?