3

Ferran jeszcze nie zawieszony? Takie brzydkie słowa do Boga i męczennika.

0

@beny23 Nie no to właśnie ty znajdź lepsze źródło, bo wstawiając coś z notatnika się ośmieszasz. Poza tym każdy może sobie coś napisać a i tak nie dowiemy się jakbyło. Równie dobrze Vini mógł na początku meczu coś odjebać, bo to jest przygłup, nie dziwię się Torresowi że mógł być wkurwiony na tego pajaca, któremu wszystko wolno.

4

Nie dziwię się Ferranowi, Vini jest przygłupii i mega irytujący. Ludzie się już nakręcają, a to tylko słowa. Poza tym mogło podczas meczu wydarzyć coś o czym nie wiemy. Czy piłkarza nie mogą ponieść emocje..

1

@mcsarna Wiem, że Laporta nie jest idealny, ale po zabiciu Barcy przez Bartomeu, Laporta podniósł Barcę do góry. Pomijając wyniki klub nie jest w tak dramatycznym stanie jak przed przyjściem Laporty. Wiadomo nie robi wszystkiego dobrze, ale twierdzę, że Laporta może zabić Barcę jest po prostu podłe. Daleko do tego. Jestem bardzo ciekaw czy inny prezydent zrobiłby to lepiej.

0

@partymaker Nie przesadzaj. Proszę mnie nie brać za obrońcę Xaviego! Ja tylko w tej kwestii zwracam uwagę żeby nie przesadzać, to nie jest bronienie. Dla mnie jest jasne bo sezonie 100x Nie dla Xaviego! Mam dosyć patrzenia na grę Barcy bez pomysłu i durne wypowiedzi. Gdybym bronił Xaviego, to oznaczałoby moją chęć oglądania takiej Barcy, a ja nie jestem ślepym masochistą. ;)

0

@TR3YWAY Ale gdzie ja mówię, że Gundogan i Martinez grali spoko dzięki Xaviemu? Chodzi o to, że ich nie zniszczył. Ale pomijając to co miałem na myśli. Czyli jak piłkarz gra słabo to wina Xaviego, a jak piłkarz gra dobrze to tylko zasługa umiejętności?

2

Ludzie którzy gadają, że Xavi niszczy każdego piłkarza i wielu piłkarzy przy nim zalicza regres to gruba przesada.

Kogo niby zniszczył może Raphinhe czy Lewego? Ciekawe jak. Ferran w City był średniakiem i u nas to samo. Yamal to jeszcze dzieciak, więc to normalne, że może mieć słabszy czas. W pomocy kto niby zaliczył regres? Pedri gra słabiej, bo go kontuzje blokują .de Jong, Gavi też nie. Gundogan wygląda coraz lepiej. Kounde miał pierwszy sezon świetny, a połowę drugiego słaby, więc nie ma co osądzać, widać ewidentnie słabą formę, kontuzja też zrobiła swoje. Araujo z sezonu na sezon grał coraz lepiej, teraz ma słabszy okres, ale to nadal obrońca z przeogromnym potencjałem. Balde bardziej stanął w miejscu, bo nadal w ofensywie się gubi. Stary Martinez wyglądał lepiej niż w Bilbao.

0

@Rsk94 Co masz na myśli? wyniki? A jeśli nawet chodzi ci o coś innego, to jak Barca wróci na szczyt to jakie te blizny na wizeunku zrobią Barcelonie problemy? Nadall każdy piłkarz będxie chciał tu grać, a jak Barca by wróciła na szczy, to i z sponsorami nie będzie problemu. Powiedźmy Barca wygra za 8 lat i będzie świetnie grać, to nikt nie będzie wracał do spraw sprzed 10 lat.

3

O Messi z kolejną nagrodą, fajnie ;)

0

Wracając do tematu mojego kompa. Mam pewien pomysł, wydaję mi się, że problem może być w programie do klikania. Może ktoś ma wolny czas i mógł pomóc w sprawdzeniu tego programu u siebie w kopie? Wystarczyłoby wysłać te program a następnie sprawdzić czy klikanie aktywuję funkcje na klawiaturze ekranowej (w każdym Wndowsie jest)

0

@VegetaPolska Czyli co gdyby grali na 100 to byłoby 12-1 a może 15 do zera?

0

Myślicie, że Real zagrał wczoraj na 100%? Bo już widzę głosy, że gdyby Real grał na 100 to byłoby 12. Ja wiem, że taka wygrana cholernie cieszy, ale nie przesadzajmy, że Real gra tak wybitnie, nam Fulham czy Brighton by wsadziło 3, nas Granada potrafi cisnąć.

0

@bartekvisca Ciekawe ile by musiał dostać odprawy. To chyba ile zarabia pewnie nikt nie wie.

1

@Marcelinho99 Ty już wieszz, że Xavi za 5 nadal będzie tak beznadziejnym trenerem. Według mnie spokojnie jeszcze może zacząć od małego klubu i jeszcze okazać się dobrym trenerem. Z twoim komentarzy wynika jakby on był trenerem, który jest kompletnie do niczego, a w kończu zdobył mistrza. Żebyś jszcze się dziwił za kilkanaście. Taki Klopp przed świetną etapem z Dortmundem siedział 5 lat w Mainz i w swoich pierwszych sezonach kończył w dolnej tabeli.

0

@BorzyKrzys Jak dwa razy?

0

@Adwokatdiabla Równie dobrze można to odnieść do pierwszego meczu 2-1 i jakoś nas nie rozechali. Jeśli nas mieli rozjechać to czemu w pierwszym po tych słowach tego nie zrobili.

0

@bartekvisca Do kiedy ma podpisany kontrakt. Ja np. tego nie wiem.

0

W ogóle jak jest z kontraktem Xaviego? Laporta może go po tym sezonie go wywalić bez żadnych strat finansowych? Jeśli nie to chyba obecna pensja dla Xaviego wystarczyłaby na ogarniętego trenera?

1

@sintesox Można twierdzić, że nie dostał, np. DP, Romeu przyszedł z musu, mogliśmy kupić kogoś za 2-3 mln lub nie mieć wcale, a to jedna z najważniejszych pozycji. Poza tym co z tego, że dostał np, Raphinhę jak on zwyczajnie nie daję rady, chłop nie potrafi minąć rywala. Czyli jeśli trenerer dostał piłkarzy, których chciał to ma oznac, że wszystko musi pięknie chodzić? A jeśli piłkarze nie dają rady lub kopią po czole to tylko wina trenera

.Xavi mówił, że jeśli nie będzie wyników to odejdzie (ufam tobie, że tak mówił), no i tak może być, bo skąd wiesz, że jeśli nic nie wygramy to nie odejdzie po tym sezonie? No, ale wiadomo ty już wiesz, że jeśli skończymy z niczym to zostanie. Kiedy miał to zrobić? Gdy zdobył mistrza,czy teraz gdy przegraliśmy SPH, i nadal jesteśmy w LM, Pucharze i po połowie sezonu tracimy 7 pkt. Już widzę jak jakiś trener w takiej sytuacji podaję się do dymisji :D Nigdy takiej sytuacji w dużym klubie nie było, że gdy gra wygląda słabo i zespół nadal jest w grze na 3 frontach, to trener nagle podaję się do dymisji.

1

@Marcelinho99 Chodzi Ci, że będzie dobrze w meczu (gra, wynik)? Jeśli tak to oglądać swój klub tylko wtedy gdy jest wszystko cacy i piłeczka chodzi?

1

Myślicie, że przyjście nowego trenera + transfery skrzdłowego i DP miałoby potencjał na walkę o mistrza, znaczną poprawę gry i zakończeniem z kompromitującymi wynikami (Girona, Real)

1

@Salchent Wcale to tak zawsze nie jest, równie dobrze może nop. przez presję niie dawać rady czy zwyczajnnie nie pasować. Taki Raphinha w każdym większym klubie by nie dał rady.

0

@Salchent Pięknie się trafił bo Real może wyłożyć 100 mln. Przed przyjściem już był w topie.

0

@Faro Z powrotami miał problemy, ale w innych zadaniach swojej pozycji dawał wiele.

5

Gołym okiem widać, że Busquets był ważnym jak nie kluvczowym elementem naszej obrony pomijając ter Stegena. Myślicie, że przyjście DP by poprawiło naszą obronę? Ogólnie rok temu wydawało się, że weszcie nasza obrona się buduję, a tak wcale nie jest..

0

Według Was ktoś z obecnej Barcy nadaję się do poważnego grania?Jak dla mnie - Pedri, Gavi, de Jong, Gundogan, Fermin, Felix*, Yamal (jedynie ławka). Araujo, Kounde (moim zdaniem po prostu stracił formę), Cancelo, Balde (mimo wszystko trzeba zostawić), ter Stegen. Reszta do wywalenia. Biorąc pod uwagę kontuzje Pedriego i cieżka sprawa z wykupieniem braci Joao,, to według mnie wygląda mega chujowo.

1

Największy błąd w tym klubie to było brak zwolenia Valverde i pożegnania Suareza, Alby,Busquetsa, Dembele. Chyba wtedy nie byliśmy w tak żałosym stanie finansowym, więc spokojnie można było zatrudnić topowego trenera. Nigdy nie zrozumiem jak można było wtedy nie wywaalić Valverde.

0

@sokot Jedno jest pewne, żaden nie nadawał na trenera Barcy. Cudowne wybory.

0

@Klejnot_Nilu Fakty są takie, że Xavi zdobył mistrza a Koeman nie. Patrzysz na drugi jego sezon bo ci wygodniejej. Popatrzmy na pierwszy. Koeman miał Leo 3x lepszego Dembele od Raphinhi i mógł mieć Suareza (dał Atletico mistrza) i sam go oddał. Patrząc na atak miał świetnego Fatiego, Leo, Dembele, Griezmann i Coutinho (dawali więcej niż Ferran i Rafał), miał DP Busquetsa, teaz praktycznie nie mamy, miał de Jonga, Pedriego. Alba dawał więc niż Balde, Piquem tamten sezon miał mega dobry, jedynie miał słabego Lengleta a teraz jest świetny Araujo, I co skończył na 3 miejscu. Kogo takiego Xavi miał gdy zdobył mistrza? Jednego dwóch lepszych obrońców, pomoc porównywalna, atak nie miał podjazdu do ataku. Przypominam Koeman 3 miejsce!

2

@sokot Ale ja tylko twierdzę, że Koeman był znacznie gorszy. Nic więcej. Też uważam, Ze trzeba się pożegnać,.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?