@norbi77 Często? W tym sezonie 2 razy, 1 przeciętny z Osasuną i 1 dobry, strzelił gola ocena pomad 7., więc chyba zadziałało. Pewni z 6 razy swoich 83 występów zagrał na skrzydle, wielkie mi halo. :Cco tym złego, że kilka razy spróbował? Od razu amator i beka. Pewnie wielu doświadczonym trenerom się coś takiego zdarzało.
Tak znów kogoś z Barcy B. W pomocy z większym doświadczeniem mamy tylko Gundogana i de Jonga dawać kolejnego 18-latka a może 16? Ciągle tylko kupić, kupić, ale kłamstwo. Wylatuję de Jong, Pedri i co robi Xavi? Wyciąga Fermina z tej twojej Barcy B. Chyba, że ktoś mu kazał. Znów czepianie się na siłę.
Jak Grona wygra z Betisem i Atletico to ja nie mam pytań! Potem mają Almerię, Sevillę i Celtę z nimi jak najbardziej mogliby wygrać. Gdyby tak wszystko wygrali, to po 22 kolejkach byliby na czele, top 4 do zrobienia na spokojnie.
Dwa pkt przewagi nad Realem (może jakaś wtopa) i 16 kolejek do końca, mogłoby być ciekawie. Nawet porażka z Realem nie kończyłaby ich marzeń. Leicester też jak miał coraz mniej kolejek do końca i był liderem, miał nie wytrzymać, a dali radę, należy reż pamiętać, że w Anglii jest trudniej. Czemu Girona miałaby tego nie powtórzyć? Real ma swoje problemy i nie gra jakoś zajebiście.
Sam nie wierzę w mistrzostwo Girony, ale nie jest to nierealne. Ale najważniejsze, żeby wbili do LM! Już teraz wielki szacun dla nich.
@Firestone Jakie wymówki? Gdzie DP, który potrafi przynajmniej zapierdalać? Poza tym 36 letni napastnik, praktycznie emerytura. Skrzydłowy Felix z przebłyskami, sierota Raphinha. Do tego wszystkiego połowę tych spotkań graliśmy bez dwóch najlepszych piłkarzy, bankowo byłaby mniejsza strata gdyby był, de Jong, gołym okiem widać, że Holender jest naszym kluczowym zawodnikiem. Wywal dwóch najlepszych Girony, to mieliby z 8 mniej pkt tak jak Real bez Bellinghama czy Liverpool bez Salaha. Jesteś mega ślepy i niesprawiedliwy. To są fakty, a nie wymówki.
Pomijając już porównywanie z Gironą, Może skład Barcy jest na miarę mistrza i czy ćwierćfinału, półfinału LM? Real pomimo kontuzji nadal ma wielu zawodników z wielkim doświadczeniem czy piłkarza, który trafia w bramkę, a przede wszystkim najlepszego piłkarza. Barca przy kontuzjach musiała postawić na dzieciaka Fermina, w meczu z Realem na ławcę był tylko Romeu i kolejny dzieciak.
Wiadomo, że Xaviego nic nie broni a do tego te żałosne wypowiedzi. Jednak gdym porównujecie Xaviego z Michelem to trzeba spojrzeć na początki obu Panów. Chyba to ma duże znaczenie?
Michel - 5 lat kordygdnator młodzieżówki Rayo, 2 lata trener Rayo, 2 lato trener Huesci i teraz 3 (lub 2) sezon z Gironą gdzie zachwyca, czyli potrzebował 4-5 lat, żeby się poduczyć i dojrzeć jako trener, doszlifować taktykę, obyć się z funkcją trenera.
I tak to powinno to wyglądać. Dopiero po takich przygodach powinien być duży klub. Niestety nas zarząd jest naiwny jak dziecko, że wylosuje kolejnego Guardiole.
A Xavi? 3 lata w Katarze, a te 3 lata chyba nie będziemy porównywać z pracą w Hiszpanii i rok potrzebował na mistrza, tera zalicza regres, co winną jest brak doświadczenia, oczywiście i nie tylko. Należy też pamiętać, że Xavi przyszedł, do klubu gdzie panuje chaos.
Moim zdaniem początki trenera są mega istotne. Zobaczcie ile lat potrzebował Klopp, żeby dobić się do Dortmundu i dominować Bayern, a potem odejść do jeszcze większego klubu i wygrać LM, takich przypadków jest mnóstwo. Przez kilkuletnią pracę w małych klubach możesz sobie wiele próbować, doszlifowywać taktykę itd tylko, że w Europie, a nie amatorskim Katarze.
I ja tu nie bronie Xaviego, bo już jutro bym go zmienił na Michela, jednak moim zdaniem patrzycie trochę na to zbyt prosto i te porwanie w pewnym stopniu nie mają sensu. Michel na ten moment zjada trenersko Xaviego, jednak początki w każdym zawodzie są najważniejsze.
@Pawel13sz Praca w Barcelonie nie a Gironie to nie to samo. Trener Girony równie dobrze mógłby mieć lepsze wyniki jak i styl, ale równie dobrze mógłby sobie nie poradzić, to nie jest takie proste.
Naprawdę śmieszne jest gadanie, że z Xavim każdy piłkarz zalicza regres. Ilu ich jest 10? 8? czy 3?
Na pewno plusem, że Xavi jest trenerem Barcy, jest praca z pomocnikami, nie wierzę, że Fermin, de Jong (ewidentnie odżył po przyjściu Xaviego), Gavi, Pedri czy inni młodzi pomocnicy, którzy przychodzą na treningi, nic nie zyskają od trenera, który był jednym z najlepszych pomocników w historii futbolu, jestem przekonany, że w dalszej karierze takiemu Pedriem praca z Xavim wiele da.
No, chyba że Xavi miał czipa w głowie jak był piłkarzem, dzięki któremu kręcił kółeczka i dawał ciasteczka Messiemu i on teraz już nie wie jak piłkarz ma grać w pomocy pod względem taktycznym i nie tylko. :D
@partymaker Może mi powiesz, że np. pomocnicy zaliczają regres? Czyli Pedri, Gavi, Fermin, de Jong (przypominam, że Xavi go mocno odbudował) niczego się nie nauczyli i nie nauczą od trenera, który był jednym z najlepszych pomocników w historii futbolu?
Może regres zaliczył Araujo? Christiensen? (gra lepiej niż w Chelsea), Kounde? (ma spadek formy po kontuzji, ale na pewno nie ma regresu), stary Martinez gra mecze tak jak w Bilbao, jak nie lepiej, Cancelo?, Gundogan i Lewy są w takim wielu, że regres może być czymś normalnym. Może już Yamala zepsuł? I proszę, Cię nie mieszaj w to Rafała, chłop ewidentnie ma problem w głowie. I chyba nie będziemy bawić się w Roberto, Alonso czy Romeu. ;)
Jak dla mnie możesz tylko wymienić Balde (co nie jest takie oczywiste) i Ferrana, fajna mi większość, pokaż mi więcej? Oczywiście masz prawo się nie zgadzać, tak samo jak ja mogę się mylić, ale według mnie grubo przesadzasz.
Nie lubię Legii, ale przymknę oko i będę kibicował Legii jak Barcelonie, oczywiście tylko w LK, w lidze życzę im jam najgorzej! Co do losowania to nie przesadzałbym, że to tak piękne losowanie, no, chyba że taka radość, bo reszta potencjalnych rywali była o wiele lepsza, jeśli tak to rozumiem. Vamos Legio!
@DaPidejpi Równie dobrze możemy przegrywać do 85 u wygrać po golach Lewego, my akurat potrafimy grać w końcówkach, poza tym jakby Lewy trafił w poprzeczkę ro piłka by padła pod nogi Roberto ;D i dałby nam awans jak z PSG potem kontrakt na 30 lat.
@AlexDark00 Czyli jak przychodzący piłkarz jest kluczowym zawodnikiem przy mistrzowie to jest wtopa ? Zabawny jesteś. Tego sezon dopiero ubyła połowa. Czyli jak jeden sezon miał bardzo dobry a drugi słaby to wtopa XD
@AdrianJaniak Camavinga Tchouameni, na ten moment są tylko nieźlei. Ten drugi patrząc ns jego cenę, na pewno nie odpalił tak jak wszyscy od niego oczekiwali, patrząc na jego grę w Realu to do Casemiro nie ma podjazdu.
@LukaszJ Ale głupoty gadasz. :) Araujo w ost meczu był mega pewny siebie i skupiony, wygrał każdy pojedynek, kapitalnie czytał grę. Już nie nakręcajcie tematu, że chcę odejść lub się waha. Ja jestem przekonany, że zostanie i, że kompletnie nie myśli o odejściu. On doskonale wie, że będzie tu niebawem kapitanem i już jest kluczowym zawodnikiem, a to coś wielkiego dla niego, Barca to nie byle co. Widać, że czuję wielkie przywiązanie do Barcy.
Dziwię się, że niektórzy twierdzę, że Reąl ma łatwo, ja dałbym Niemcom na spokojnie z 35 procent na awans. Wiem, że City jest bez formy, ale granie z City jak równy z równym wiele mówi, a taka Braga u siebie potrafiła Realowi napsuć krwi (to był mecz 2 kolejki LM, więc Real grał tu na maksa).
Real pewnie przejdzie, ale nie zdziwię się, jakby Lipsk zrobił tu sensacje, lub przynajmniej narobić wielkich problemów Realowi. Z kim lepszym Real w tym sezonie wygrał łatwo i przyjemnie? Chyba tylko z Napoli, a włosi ns bank teraz nie gra lepiej od Niemców. Łatwo wygrany Mecz z Gironą ciężko tu porównywać. Ale niech będzie już Napoli i Girona.
Ogólnie to będzie ciekawy, przyjemny i jakościowy dwumecz.
0
@KondiCules 2x więcej razy od Rafałka. Bez Lewego miałbyś -15
0
@Culer9002 Takie śmieszkowanie to top ;) Ale by to chodziło, tylkotylko że do tyłu.
1
Nie zesrajcie się tym Krychowiakiem :D Będziecie z miesiąc podniecać newsem debilnego szmatławca..
0
Shreku
https://www.facebook.com/photo?fbid=856157383176153&set=pcb.856157716509453
0
@Herato daj se spokój z tymi debilnymi dziennikarzami .;) Taki krychowiak nigdy nie będzie w notesie Xaviego.
0
Mamy w Barcelonie B jakiś 16 latków w pomocy?
2
@Kondziubarca Ale co ma klub do tego, że kretyni piszą głupoty?
0
@norbi77 Często? W tym sezonie 2 razy, 1 przeciętny z Osasuną i 1 dobry, strzelił gola ocena pomad 7., więc chyba zadziałało. Pewni z 6 razy swoich 83 występów zagrał na skrzydle, wielkie mi halo. :Cco tym złego, że kilka razy spróbował? Od razu amator i beka. Pewnie wielu doświadczonym trenerom się coś takiego zdarzało.
Tak znów kogoś z Barcy B. W pomocy z większym doświadczeniem mamy tylko Gundogana i de Jonga dawać kolejnego 18-latka a może 16? Ciągle tylko kupić, kupić, ale kłamstwo. Wylatuję de Jong, Pedri i co robi Xavi? Wyciąga Fermina z tej twojej Barcy B. Chyba, że ktoś mu kazał. Znów czepianie się na siłę.
1
@Campeon87 Co takiego powiedział? :D
0
Jak Według Was wygląda top 3 środkowych pomocników w historii futbolu?
7
Mundo Deportivo to jednak debile.
1
@GeneralXavi Ale mam nadzieje, że zaorać a poten zasiać. ;)
3
@Lionel_Messi10 No i po co to teraz oglądać? Jakieś LM, ligi angielskie, polskie, hiszpańskie czy arabskie. ;)
0
Jak Grona wygra z Betisem i Atletico to ja nie mam pytań! Potem mają Almerię, Sevillę i Celtę z nimi jak najbardziej mogliby wygrać. Gdyby tak wszystko wygrali, to po 22 kolejkach byliby na czele, top 4 do zrobienia na spokojnie.
Dwa pkt przewagi nad Realem (może jakaś wtopa) i 16 kolejek do końca, mogłoby być ciekawie. Nawet porażka z Realem nie kończyłaby ich marzeń. Leicester też jak miał coraz mniej kolejek do końca i był liderem, miał nie wytrzymać, a dali radę, należy reż pamiętać, że w Anglii jest trudniej. Czemu Girona miałaby tego nie powtórzyć? Real ma swoje problemy i nie gra jakoś zajebiście.
Sam nie wierzę w mistrzostwo Girony, ale nie jest to nierealne. Ale najważniejsze, żeby wbili do LM! Już teraz wielki szacun dla nich.
1
@Firestone Jakie wymówki? Gdzie DP, który potrafi przynajmniej zapierdalać? Poza tym 36 letni napastnik, praktycznie emerytura. Skrzydłowy Felix z przebłyskami, sierota Raphinha. Do tego wszystkiego połowę tych spotkań graliśmy bez dwóch najlepszych piłkarzy, bankowo byłaby mniejsza strata gdyby był, de Jong, gołym okiem widać, że Holender jest naszym kluczowym zawodnikiem. Wywal dwóch najlepszych Girony, to mieliby z 8 mniej pkt tak jak Real bez Bellinghama czy Liverpool bez Salaha. Jesteś mega ślepy i niesprawiedliwy. To są fakty, a nie wymówki.
Pomijając już porównywanie z Gironą, Może skład Barcy jest na miarę mistrza i czy ćwierćfinału, półfinału LM? Real pomimo kontuzji nadal ma wielu zawodników z wielkim doświadczeniem czy piłkarza, który trafia w bramkę, a przede wszystkim najlepszego piłkarza. Barca przy kontuzjach musiała postawić na dzieciaka Fermina, w meczu z Realem na ławcę był tylko Romeu i kolejny dzieciak.
2
Wiadomo, że Xaviego nic nie broni a do tego te żałosne wypowiedzi. Jednak gdym porównujecie Xaviego z Michelem to trzeba spojrzeć na początki obu Panów. Chyba to ma duże znaczenie?
Michel - 5 lat kordygdnator młodzieżówki Rayo, 2 lata trener Rayo, 2 lato trener Huesci i teraz 3 (lub 2) sezon z Gironą gdzie zachwyca, czyli potrzebował 4-5 lat, żeby się poduczyć i dojrzeć jako trener, doszlifować taktykę, obyć się z funkcją trenera.
I tak to powinno to wyglądać. Dopiero po takich przygodach powinien być duży klub. Niestety nas zarząd jest naiwny jak dziecko, że wylosuje kolejnego Guardiole.
A Xavi? 3 lata w Katarze, a te 3 lata chyba nie będziemy porównywać z pracą w Hiszpanii i rok potrzebował na mistrza, tera zalicza regres, co winną jest brak doświadczenia, oczywiście i nie tylko. Należy też pamiętać, że Xavi przyszedł, do klubu gdzie panuje chaos.
Moim zdaniem początki trenera są mega istotne. Zobaczcie ile lat potrzebował Klopp, żeby dobić się do Dortmundu i dominować Bayern, a potem odejść do jeszcze większego klubu i wygrać LM, takich przypadków jest mnóstwo. Przez kilkuletnią pracę w małych klubach możesz sobie wiele próbować, doszlifowywać taktykę itd tylko, że w Europie, a nie amatorskim Katarze.
I ja tu nie bronie Xaviego, bo już jutro bym go zmienił na Michela, jednak moim zdaniem patrzycie trochę na to zbyt prosto i te porwanie w pewnym stopniu nie mają sensu. Michel na ten moment zjada trenersko Xaviego, jednak początki w każdym zawodzie są najważniejsze.
0
@Pawel13sz Praca w Barcelonie nie a Gironie to nie to samo. Trener Girony równie dobrze mógłby mieć lepsze wyniki jak i styl, ale równie dobrze mógłby sobie nie poradzić, to nie jest takie proste.
0
@goldmetaxa Barca - Real 1-2, Girona - Real 0-4 ;p
0
Naprawdę śmieszne jest gadanie, że z Xavim każdy piłkarz zalicza regres. Ilu ich jest 10? 8? czy 3?
Na pewno plusem, że Xavi jest trenerem Barcy, jest praca z pomocnikami, nie wierzę, że Fermin, de Jong (ewidentnie odżył po przyjściu Xaviego), Gavi, Pedri czy inni młodzi pomocnicy, którzy przychodzą na treningi, nic nie zyskają od trenera, który był jednym z najlepszych pomocników w historii futbolu, jestem przekonany, że w dalszej karierze takiemu Pedriem praca z Xavim wiele da.
No, chyba że Xavi miał czipa w głowie jak był piłkarzem, dzięki któremu kręcił kółeczka i dawał ciasteczka Messiemu i on teraz już nie wie jak piłkarz ma grać w pomocy pod względem taktycznym i nie tylko. :D
0
@KobeFR Yamal :D tak już, pewnie juz jakiegoś 13 latka zmarnował.
0
@partymaker Może mi powiesz, że np. pomocnicy zaliczają regres? Czyli Pedri, Gavi, Fermin, de Jong (przypominam, że Xavi go mocno odbudował) niczego się nie nauczyli i nie nauczą od trenera, który był jednym z najlepszych pomocników w historii futbolu?
Może regres zaliczył Araujo? Christiensen? (gra lepiej niż w Chelsea), Kounde? (ma spadek formy po kontuzji, ale na pewno nie ma regresu), stary Martinez gra mecze tak jak w Bilbao, jak nie lepiej, Cancelo?, Gundogan i Lewy są w takim wielu, że regres może być czymś normalnym. Może już Yamala zepsuł? I proszę, Cię nie mieszaj w to Rafała, chłop ewidentnie ma problem w głowie. I chyba nie będziemy bawić się w Roberto, Alonso czy Romeu. ;)
Jak dla mnie możesz tylko wymienić Balde (co nie jest takie oczywiste) i Ferrana, fajna mi większość, pokaż mi więcej? Oczywiście masz prawo się nie zgadzać, tak samo jak ja mogę się mylić, ale według mnie grubo przesadzasz.
0
@ProMILs Nawet jakby nie było kontuzji, to chyba mi nieb powiesz, że ten atak jest na miarę mistrza?
0
@Pawel13sz A co może atak nie jest w budowie? jak Felix, Raphinha i Lewy są do wyjebania.
1
Nie lubię Legii, ale przymknę oko i będę kibicował Legii jak Barcelonie, oczywiście tylko w LK, w lidze życzę im jam najgorzej! Co do losowania to nie przesadzałbym, że to tak piękne losowanie, no, chyba że taka radość, bo reszta potencjalnych rywali była o wiele lepsza, jeśli tak to rozumiem.
Vamos Legio!
1
@DaPidejpi Równie dobrze możemy przegrywać do 85 u wygrać po golach Lewego, my akurat potrafimy grać w końcówkach, poza tym jakby Lewy trafił w poprzeczkę ro piłka by padła pod nogi Roberto ;D i dałby nam awans jak z PSG potem kontrakt na 30 lat.
1
@AlexDark00 Czyli jak przychodzący piłkarz jest kluczowym zawodnikiem przy mistrzowie to jest wtopa ? Zabawny jesteś. Tego sezon dopiero ubyła połowa. Czyli jak jeden sezon miał bardzo dobry a drugi słaby to wtopa XD
0
@AdrianJaniak Camavinga Tchouameni, na ten moment są tylko nieźlei. Ten drugi patrząc ns jego cenę, na pewno nie odpalił tak jak wszyscy od niego oczekiwali, patrząc na jego grę w Realu to do Casemiro nie ma podjazdu.
2
@bartas97 A ludzie dalej będą to gówno oglądać i podniecać, który cienki debil wygra.
0
@LukaszJ Ale głupoty gadasz. :) Araujo w ost meczu był mega pewny siebie i skupiony, wygrał każdy pojedynek, kapitalnie czytał grę. Już nie nakręcajcie tematu, że chcę odejść lub się waha. Ja jestem przekonany, że zostanie i, że kompletnie nie myśli o odejściu. On doskonale wie, że będzie tu niebawem kapitanem i już jest kluczowym zawodnikiem, a to coś wielkiego dla niego, Barca to nie byle co. Widać, że czuję wielkie przywiązanie do Barcy.
0
Dziwię się, że niektórzy twierdzę, że Reąl ma łatwo, ja dałbym Niemcom na spokojnie z 35 procent na awans. Wiem, że City jest bez formy, ale granie z City jak równy z równym wiele mówi, a taka Braga u siebie potrafiła Realowi napsuć krwi (to był mecz 2 kolejki LM, więc Real grał tu na maksa).
Real pewnie przejdzie, ale nie zdziwię się, jakby Lipsk zrobił tu sensacje, lub przynajmniej narobić wielkich problemów Realowi. Z kim lepszym Real w tym sezonie wygrał łatwo i przyjemnie? Chyba tylko z Napoli, a włosi ns bank teraz nie gra lepiej od Niemców. Łatwo wygrany Mecz z Gironą ciężko tu porównywać. Ale niech będzie już Napoli i Girona.
Ogólnie to będzie ciekawy, przyjemny i jakościowy dwumecz.