0

@Luciferrrro Niech se idzie. Ma życzyć PSG awansu, bo Kylianek pójdzie do Realu hah

0

Wow Delfin strzelił.

6

Brawo Newcastle! Jeszcze 60 min i PSG z Żółwiem w LE!

2

Teraz Girona ma mecz lekki z Alaves, a potem Betis i Atletico jak oni te 3 potkania wygrają, to ja naprawdę zacznę wierzyć w to, że Grona przynajmniej do końca będzie walczyć o mistrza. Teoretycznie jakby wygrali te 3 najbliższe spotkania, to 19 kolejek będzie ich dzielić do mistrzostwa, choć Real z tak 4 razy się potknie więc z 15. :D Wiadomo jest to cholernie ciężkie, ale jeśli takiemu Leicester się udało to czemu nie Gironie? Kluczem będzie tu kwestia kontuzji.

Mam nadzieję, że zrobią na spokojnie top 4 i zagrają w LM. Vamos Girona!

0

@tbas A czy ja pyta czy ktoś odrobił? Dla nas to nie ma znaczenia czy gramy z Rayo czy Sociedad.

0

Strata po 17 kolejkach 7 pkt to .dla Was dużo?

0

@Fake69 Też tak sądzę, ale DP z wyższej półki to min 50]70 mln, a nas nie stać. Kupowanie kogoś młodego z potencjałem, to ryzyko. No, chyba że komuś kończy się kontrakt.

0

@BoreekxD Co nkby miałby zrobić po 10-2?

0

@LukaszJ Też byłbym za jego odejściem, ale tutaj musi być trener z doświadczeniem i obyciem w dużym klubie, kto jest dostępny? Znów postawimy na kogoś ala Valverde. Taki np. Michel i czy De Zerbi ti ryzyko.

0

Ciekawe kiedy doczekamy się silnej ofensywy bez takiego partactwa. Jak dla mnie tylko Yamal się nadaję, resztę najlepiej byłoby pożegnać, ale to jest nierealne. Jestem ciekaw, jakie będą ruchu zarządu co do naszej ofensywy. Pewnie skończy się tak, że Raphinha i Ferran zostaną, a z tymi Panami przyszłości nie ma sens budować przyszłości. Dwóch nie sprzedamy za jednym zamachem, ale jeden latem musi odejść.

A według Was jaki jest najbardziej realny scenariusz?

0

@zenoowity Co? Przecież o tych sytuacjach pisałem odnoszac się do słów Xaviego o braku skuteczności. XD, a nie że gdyby nie to to bo nie przegrali. Jakie ocenianie? Co ty wymyślasz.

"Szkoda tylko że nie mówisz o tym że gdyby nie fatalne pudła i troszkę więcej szczęścia to na przerwę powinniśmy schodzić ze stanem 1:4 albo 1:5 bo Girona miała tak klarowne sytuacje że tylko cudem to nie wpadło"
Co do ma do mojego komentatza?


Co do Pedriego i Gundogan to uważam, że w nich samych też jest problem, ale nie twierdzę, że Xavi nie jest za to także odpowiedzili, że brakuję im pomysłu. No rzeczywiście bardzo po nich pojechal2m.

1

@arasz1819 Może Roque i Yamal to będzie to za kilka lat. :)

0

@Mazi No Lewy gówno nam dał. No i co z tego ze 150? Nie gadaj, że Rafinha to był zły pomysł, chłop nie podołał presji. Po prostu nie trafiony transfer. Tylko Laporta miał takie transfery?

0

@kamiVeB Akurat ofensywa piwina być dopiero budowana. Obrona jak najbardziej spoko, ale w pomocy brak klasowego DP. Raphinha i Ferran to poziom na Betis. Lewy emerytura.

0

@arasz1819 Źle to napisałem. Po prostu brakuje mi tak zwanej magii. :) Wien wyszło tak jakbym twierdził, że nasi pomocnicy to totalnie. Chyba tęsknotaz za starymi czasami. Ja tu się martwię brakiem magii, a u nas skuteczność to żart

0

@Emhyr Nie do końca o to mi chodzi. Nie mam na myśli , że w ogóle nie tworzyli sytuacje. Ale nie ma takich zagrań, w których widziałbyś na chwilę, chociaż w połowie Iniestę. Ostatnio takie podanie dał z Szachtarem Gundogan. Ogólnie ciężko zauważyć, żeby jakiś nasz piłkarz zrobił większą różnice, szczególnie ci w ofensywie, nasz prawie cały atak do tego się nie nadaje, raz na jakiś czas Felixowi coś wyjdzie. Tylko nadzieja w dzieciaku,

0

@Kazragore Z czym d ludzi z takim atakiem. Kogo my mamy? Prawda jest taka, że tylko Yamsl się nadaję. Ci z tego, że wydaliśmy tyle kasy, Raphinha to jest po prostu niewypał transferowy. Co ci Xavi ma z nim zrobić? Chłopak nie nadaję się na takim

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Przed meczem z Atletico miałem obojętność, a po meczu z Atletico czułem to samo co ty, Dzisiaj jednak trzeba usiąść na tyłku i doczekać końca sezonu nie licząc na nic. Wiadomo, chciałoby się mistrza, ale może lepiej nie wygrać nic i liczyć na lepsze wnioski do zmian?

1

Śmieszne, że nasi pomocnicy nie potrafią w meczu zrobić tak zwanej różnicy. Nie ma kompletnie zagrań, po który kopara opada. Taki zagrań jest znikoma ilość. Dzisiaj było wiele okazji do tego, a nasza pomoc po prostu tego nie robiła. Prawda jest taka, że każdej formacji brakuje jakości.. Przykre.

0

@Miszak Kolejny mądrala. O co Ci chodzi? Z czym tragedia? XD

0

@Albatros Ale człowieku gdzie ja piszę coś o taktyce? Po co mi piszesz i tłumaczysz o tym 30 metrze, 15 itd? Tak jakbym chwalił taktykę. Czy ja napisałem , że Xavi zrobił wszystko ok? Też wiem, że ma wielkie braki taktyczne. Nie wiem, co masz do mnie z tymi głupotami. W ogóle nie wiem o co ci chodzi? Może o to, że uważam, że dzisiejsza porażka to większą wina piłkarzy? Albo, że zgadzam się z Xavi co do wyrównanym meczu, skuteczności czy błedsch w obronie? Czy to, że mam takie zdanie to od razu głupoty i XD. Nie można mieć swojego zdania? Fajne masz podejście do drugiej osoby.

Jeszcze co do tych słowach o taktyce i piłkarzach. Brak strzałów z daleka (3 były) a było więcej okazji na to, Xavi im zabrania> Brak prostopadłych piłek w pole karne? To teź wina Xaviego. W drugiej połowie było sporo momentów do tego dzięki ustawieniu naszych pomocników.

0

@tbas Ja tylko piszę o błędzie obrony prxy 1-3, skuteczności. oraz wyrównanym meczu. Gdzie piszę coś o taktyce?

0

@norbi77 Tak cały mecz nasz klepali. Nie przegraliśmy bo nas klepali? Mogło być spokojnie 2-2m a błąd amatorski spieprzył wszystko. Równie dobrze mogło być też 3-3 na koniec. Oczywiście Girona była lepsza, ale na pewno nas nie zdominowała.

0

@Albatros Fajny komrntarz, Powiedź przynajmnie, do czego pijesz.

6

Nie wiem co niektórzy chcą od wypowiedzi Xaviego. Mecz był wyrównany? Był. Może mi powiecie, że nie był? Słowa o braku skuteczności sama prawda. Sytuacja Lewego, dwie sytuacje Gundogan, dwa razy wyjście na pole karne i amatorka Raphinhi. Słowa o tym, że błędy w obronie odcisnęły na nas piętno także, bo gdy w drugiej połowie graliśmy lepiej i tworzyliśmy sytuacje Araujo z Kounde wykonali kryminał, który spierdolił cały mecz!.

Wy tylko potraficie jechać po Xavim, a piłkarzyki to co? Jeśli Xavi out to i np. Raphinha out. Połowa naszych piłkarzy dziś, to poziom Osasuny . Taki misiaczek i nietykalny Pedri ładnie kręcił kółeczka i podejmował dobre decyzje, ale gdzie i kiedy dał ciekawe podanie w pole karne? To samo Gundogan nasz rozgrywający, bajecznie dziś dogrywał w pole karne.

Mecz przegraliśmy przez wszystkich, ale na pewno piłk`arze bardziej niż Xavi do tego się przyczynili. I go nie bronię go, bo według mnie także trzeba się pożegnać.

1

@vangoor No my bardzi często przegrywamy.

0

@LRey To masz nie fajnie. Ja mrga czekam na kolejny. Wynik był żałosny.

1

Wiadomo, zawsze chcę się mistrza, ale może to i dobrze, że może go nie być. To co nasi piłkarze robią w ataku, to są kurwa jakieś żarty! Z napastnikiem trzeba zaryzykować i postawić na Roque i na pewno wypieprzyć Raphinge i kupić jednego skrzydłowego, wiem, że najlepiej byłoby dwóch, ale z tymi limitami i naszymi finansami nie ma szans. I zostaję kwestią DP, jak za rok będzie nadal tylko Łysy, to nie ma to żadnego sensu.

Co do Xaviego to nie wiem, co zrobić. Bo jak odejdzie Xavi to, kto przyjdzie? Tu musi być trener z mega doświadczeniem i obyciem w dużym klubie. Pokażcie mi kto? Żadne Michel z Girony czy De Zerbi z Brighton. Laporcie może odwalić i wsadzimy nam jakiś wynalazek.

Ja nie mam zamiaru wstydzić i przejmować. Kolejny projekt nie wyszedł, trzeba się raczej nastawiać na 0 trofeów. Pozostaje czekać na kolejny sezon i liczenie na lepszą reakcję zarządu. Ja na spokojnie czekam na kolejny sezon. Szkoda psuć sobie nerwy. Visca el Barca!

0

@kulek22 Torre ale dowaliłeś.

1

Wina Xaviego, ta jasne. Kounde gra jak najebany, Gundogan pieprzy dwie sety. Przynajmniej Girona wygrw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?