Chyba 4 sezon Artety i nadal nie zapowiada się na mistrzostwo. Ciekawie ile lat Hiszpan będzie potrzebować na zdobycie mistrza, ale no tak przecież rywalizuję z wielkim City, tylko czy zawsze musi być to wymówką. Kiedy nie będzie?
Jestem bardzo ciekaw czy Arteta ogarnąłby Barcelonę na wicemistrza po syfie, jaki zostawił Koeman tak jak amator Xavi. Wątpię.
Oczywiście nie twierdzę, że Arteta jest słabym trenerem. Życzę mu i Arsenalowi jak najlepiej.
Piękna sobota! Kompromitacja United i Bayernu do tego The Reds rozsiadają się na pozycji lidera, a Real traci pkt. Fajnie byłoby jakby Inter nie wygrał. ale w to nie wierzę. Oby tylko niedziela nie poszła w drugą stronę.
Ewidentnie widać po jednym z komentatorów, że po golu Betisu ma nagle gorszy humorek. ;) Ale będą gacie do zmiany jak tak Real Madryt nie daj boże strzel na 2-1.
Sędzia pozwala Śmietanie na wszystko. Sędziowskie zero! Ale niech s w ten gwizdek w dupsko! Vamos Betis! Nie ma co Betis zawsze potrafi walczyć z Realem
Jestem spokojny Real tego nie wygra, ale za to co do Barcy nie jestem spokojny. Nie zdziwię się jak Barca przegrana a Real zreimsuję i powiększy przewagę o jedno oczko. Na pewno jestem pewniejszy o wygraną z Gironą ze względu na środek pola de Jong, Pedri, Gundogan.
Obrona Bayernu 3x gorsza od Barcy. Dla mnie to było oczywiste, że Frankfur Nie rozumiem jak można było się podniecać kursem na Bayern. :D Z taką obroną przy 3-1 było pozamiatane.
0
@Bernard777 Jaki obrońca?
0
Uff Rafał w łóżeczku.
0
Spierdolił dwie okazje prawie 100% na gole. Musi odejść!
0
@Kwiatek1899 Tak bo my sytjacji nie mieliśmy. XD
0
Najlepiej zgoniź wszystko na taktykę. Nasi piłkarze dają się dymać jak amatorzy.
0
@MarianoItalianoVero Najlepiej po sylwesra, :D
1
Widzę, że połowa LR to ekspercim od taktyki.
0
Gundogan to se kurwa jaja robi! Gdy Girona idzie w atak to sd stoi i patrzy.
0
Raphinha Ty sieroto! Wypad. Dawaćc Yamala!
6
To za rok Ekipa Fantasy milion ;) Wielki szacun dla chłopaków!
0
Pyszny środeczek pola DPG! Jak lepiej się zgrają to spokojnie pomoc top 3 na świecie. Czy jednak przesadzam?
0
Jak byście mogli ustawić tak jak Wam się podoba top 4 na koniec sezonu w Anglii, to jakby to Was wyglądało?
Ja bym chciał tak:
1. Liverpool
2. Aston Villa
3. Arsenal
4. Manchester City
1
@etobzyk Ładna dilerka tj panuje. :D
3
Chyba 4 sezon Artety i nadal nie zapowiada się na mistrzostwo. Ciekawie ile lat Hiszpan będzie potrzebować na zdobycie mistrza, ale no tak przecież rywalizuję z wielkim City, tylko czy zawsze musi być to wymówką. Kiedy nie będzie?
Jestem bardzo ciekaw czy Arteta ogarnąłby Barcelonę na wicemistrza po syfie, jaki zostawił Koeman tak jak amator Xavi. Wątpię.
Oczywiście nie twierdzę, że Arteta jest słabym trenerem. Życzę mu i Arsenalowi jak najlepiej.
1
@Fizzy Womack Oby za rok zawitała LM na Villa Park ;)
2
Piękna sobota! Kompromitacja United i Bayernu do tego The Reds rozsiadają się na pozycji lidera, a Real traci pkt. Fajnie byłoby jakby Inter nie wygrał. ale w to nie wierzę. Oby tylko niedziela nie poszła w drugą stronę.
1
@Rewolucja123 Taka moja pamięć. :D Ale nie zmiana to faktu, że to świetny trener. Każdy ma swoją zdsnoe, ale chciałbym go kiedyś w Barcelonie.
2
Emery klasa trener! Stworzony do trenowania Barcy. Śmieszne jest to, że ciągłe wypominana mu się sezon w PSG.
Oby Aston Villa skończyła w top 4, super byłoby ich zobaczyć w LM. Myślicie, że stać ich na to? O wielre bardziej wolę ich niż np. Spurs, Newcastle.
0
@David_Martin Nie możemh wykupić?
0
Tutaj musi być max +3, no ale w tym burdelu będszie +8 :D
1
Ewidentnie widać po jednym z komentatorów, że po golu Betisu ma nagle gorszy humorek. ;) Ale będą gacie do zmiany jak tak Real Madryt nie daj boże strzel na 2-1.
4
Sędzia pozwala Śmietanie na wszystko. Sędziowskie zero! Ale niech s w ten gwizdek w dupsko! Vamos Betis! Nie ma co Betis zawsze potrafi walczyć z Realem
0
Bellingham pewniak do króla strzelców.
0
Jestem spokojny Real tego nie wygra, ale za to co do Barcy nie jestem spokojny. Nie zdziwię się jak Barca przegrana a Real zreimsuję i powiększy przewagę o jedno oczko. Na pewno jestem pewniejszy o wygraną z Gironą ze względu na środek pola de Jong, Pedri, Gundogan.
0
Obrona Bayernu 3x gorsza od Barcy. Dla mnie to było oczywiste, że Frankfur Nie rozumiem jak można było się podniecać kursem na Bayern. :D Z taką obroną przy 3-1 było pozamiatane.
0
@A4ron Frankfurt na luzie strzeli 4.
6
Bayern i United w ryj, teraz jeszcze Śmietanka i piękny początek weekendu.
0
Fajna filmowo-serialowa grafika.
https://images.wallpapersden.com/image/download/walter-white-breaking-bad-x-cillian-murphy-oppenheimer_bmZlameUmZqaraWkpJRobWllrWdma2U.jpg
Którą stronę wybieracie?
0
@JimMorrisonFCB No akurat z tym zapierdalaniem to kwestia czy naszym się chcę, bo potrafią to robić nawet w 80 min.
0
Chcielibyście Emeryego u nas?