0

@Faro Zgadzam się. że nie dostał szansy, nio ale kontuzja go "zmieniła"

0

@matirix20 A wg jakim wieku?

0

Wiadomo jego zdrowię najważniejsze, ale mam nadzieje, że chłopak wróci równie mocny i nie skończy jak Fati. Na pewno jego charakter będzie miało znaczenie w leczeniu i powrocie. 9 miesięcy to jakiś dramat..
.

1

W dupie z tym sezonem, ważne żeby Gavi wróci taki jaki był. Myślicie, że nie skończy się jak z Fatim? Jak nie daj boże skończy jak Fati ro szlak mnie trafi!

Taki mamy potencjał młodych, a tu Fati wykończony po kontuzjach, Pedri non stop kontuzje, Balde po poważnej kontuzji (według mnie po niej gra gorzej) , teraz Gavi, do tego nieraz szklany Araujo. Już strach się bać o Fermina czy Yamala. Wiadomo, nasz sztab; jest gówniany, ale kontuzja Balde, Fatiego czy teraz Gaviego to nie wina sztabu, a po prostu pecha. To jest niebywałe jak my musimy męczyć się z kontuzjami czy transfery niewypałami. Ciekawe kto rzucił klątwę :D

1

@Kalin33 Ja wiem. No ale chodzi mim że mielybyśmy 3 pomlcników, no ale mam nadzieje, że z Pedrim i de Jongiem nic się nie odwali.

1

Aha rozjebali nam Pitbulla.. Teraz pewnie zaczną się problemy z powrotem de Jonga i zaraz Pedri się połamie. Znając nadzę szczęście zostaniemy z Łysym, Turkiem i dzieciakiem. :D Wiadomo mogło to się stać s każdym meczu, ale po ch** miał grać w meczu o pietruchę.. A miałem taki dobry humor./ Pieprzona przerwa na kadrę! Vamos Gavi!

0

Kto aktualnie królem strzelców? Lukaku 14 a dalej?

1

Giroud najbardziej niedoceniony napastnik? Może tak do Barcy i rotacja Roque/Giroud ;)

0

Dajcie im już spokój!

0

@Kuba_1 hah Barca przez 4 miesiące bez dwóch najlepszych piłkarzy (Pedri, de Jong) i traci dwa pkt do Realu. Wielki mi handicap na mistrza po Vini wyleciał na 2 miesiące :D

1

@michal26 Bellingham zaraz wraca. Ale jestem bardzo ciekaw jak Real poradził by sobie tak 3-4 miesiące bez dwóch najlepszych piłkarzy (Jude, Vini) jak Barca (Frenkie, Pedri). Niemiej jednak brak Courtoisia, Militao to spore osłabienie.

0

Największym wstydem i frajerstwem jest to, że ten wczorajszy awans dałby awans gdybyśmy po prostu wygrali 2x z Mołdawią. :D Ręce opadają , a dodatkowo patrząc na to, że prowadzili w jednym z spotkań2-0 to można tylko się śmiać. Dziadostwo, zaorać grubym betonem!

Na takie momenty jak na Euro we Francji to pewnie poczekamy z 20-50 lat. Ogólnie kompletnie mnie to nie rusza. Więcej beki i żenady niż przyjemności z tej kadry.

1

@Rust_Cohle Ej kolego ja za Nunezem też! :Czyli u mnie x2. Można stawiać domy.

1

@Rust_Cohle Coś mi się popieprzyło :D Niestety tym trochę obraziłem Darwina, mając ich za takich leszczy. Nawet nie wiedziałem, że ograli Brazylię.

Nie zmienia to faktu, że cieszy wygrana Urugwaju po golach bogów Blaugrany i The Reds. Ogólnie super noc dla mnie jako kibioa Barcy (Araujo, Yamal i Liverpoolu (Salah, Nunez, Diaz)

0

@Maker0 Nie śledzę tego. No to jeszcse lepiej, a do tego Everton minusowe punkty.

1

No to w kolejnych MŚ trzymamy kciuki jak za Leo tylko tym razem za Araujo. No chyba, że Leoś pojedzie.

5

O Araujo i piękny Nunez załatwili Argentynę. Lubię Argentynę znacznie bardziej od Urugwaju, ale super, że Araujo strzelił! Argentynie ta porażka nic nie zrobi, a Urugwajowi pomoże. MŚ bez Urugwaju z Araujo i Nuneza nie miałyby sensu.

Ogólnie fajna nocka dla Liverpoolu gol Darwina, który przypieczętował wygrana Urugwaju i dwa gole Diaza dające wygraną z Brazylią.

0

Porobił ich kak Messi.

0

Sinner ugra trochę gemów z Djoko? Czy nie bawić się i postawić na Serba?

0

@yoli Felix dziś tragedia, Yamal to dzieciak. W City Haaland, Silva, Alvarez, Rodrigo. Daj do City Yamala i Felixa i młodego Fermina a do Barcy Haalanda, Silve, Alvareza i Rodrigo i zobaczymy.

A może gto wina piłkarzy? Dlaczego w pierwszej połowie grają na stojąco i są mega niedokładni a gdy przyszła druga połowa nagle potrafią być dokładni i dominować?

0

@Qaz123 Mam nadzieję. że tl ironiczny komentarz?

0

@P33ck Już to widzę. Zaczyna się 80 gaciach i masa nerwowości i niedokładności. Nasi całą 1 połowę gra na wyjebce. Nagle przychodzi druga połowa i potrafią dominować. To ewidentna wina piłkarzy w tym meczu.

0

Piękna pułapka offsajdowa. Mie można tak grać, ale brawo za reakcje i odrobienie strat. Lewy najlepszy, kolejny raz ratuję nam dupę! Teraz oby bez kontuzji na kadrze, wygrać z Atletico i Gironą (chyba bez de Jonga) i zacząć na świeżo od nowa z de Jongiem i Pedrim od nowego roku.

Vamos Barca

0

I to wina Xaviego? Nasi osrani jak amatorzy.

1

@Kitek1640 Już od razu moźxe za 20?,

1

Kapitalnie to zrobił! Oby to byś dla niego solidny plaskacz na pobudzenie!

0

I dobrze bedą od razu będą atakować a nie opiedalanie się i odpalenie się w 85 minucie.

To jest masakra z tymi transferami Gundogan w City nigdy nie odjebał czegoś takiego. Widocznie koszulka tylko wychowanków i młodych nie parzy :D

0

Widzę, że dzisiaj skała hiszpańsko-francuska. :),
Ogólnie w jakiej kolejności widzicie naszych obrońców (od najlepszego)?
ja widzę to tak >
1. Araujo, 2. Kounde, 3. Martinez, 4. Christiensen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?