0

Przypuśćmy za te 15 lat będziecie pamiętać bardziej Xw9viego jakjio trenera Barcy czy piłkarza? Przez ten słaby etap jako trener Barcy stracicie do niego trochę na uwielbieniu? Bo pewnie wieku osób tutaj Xavi był ulubionym piłkarzem. Ogólnie to kompletnie nie potrzebnie poszedł w trenerkę.

1

@vangoor Jesli chodzi o ten sezon to nie ma nic.

1

@Firestone Tak tylko on, a piłkarzyki to co? Jak oni z każdym mają problem zrobić kilka akcji i głównie przez słabą jakość piłkarską (słabe dogrania, problem z kretywnością)

0

@Bartas7VeB No właśnie piłkarze si e obudzili, co ma do tego Xavi? Dziwnę, że nasze piłkarzyki jak przegrywają dopiero chcę im się.

0

@Sc00rwiel Nigdy nie zniszczy sobie legendy klubu. Na pewno u mnie nie. Te jego wypowiedziach szybko zapomnę a jego cudownej gry i pięknych chwil nigdy. Jeśli ktoś chcę mu zabrać status legendy bo okazał się słabym trenerem to fajnym jest kibicem... Wiadomo wielokrotnie nie daję rady, ale to nie jest tak, że wszystko spierdolił, wyciągnął Barcę z totalnym dupy i dał mistrza, prędzej to niech Rudy się boi o ten status, choć Koeman i tak nadal jest dla mnie legendą, pewnie taj jak Lampard dla Czhelsea, czy Pirlo dla Juve.

4

Ale wy macie problem, że nadal ma zaufanie Laporty. No tak lepiej żeby były pogłoski, że nie ma do niego zaufania, to na pewno by pomogło w środku sezonu.

Gdyby nawet zwolnił go za 2 miesiące, to byłoby do mega debilstwo ze strony Laporty, na bsnk byłoby szukanie na wariata i trafiłby się kolejny wynalazek. Byłbym za tym żeby po sezonie Xavi odszedł, tylko ja jestem przekonany, że nie zatrudnią topowego trenera, nawet taki De Zerbi czy Emery tu nie przyjdzue, po co mają odchodzić z świetnej ligi i klubu gdzie spokojnie sobie pracują do klubu gdzie ciąglę są problemy, a każdy transfer to problem. Skończymy z wynalazkiem i będzie jeszcze gorzej, ale o tym to wiele osób nie pomyśli.

Też mam już dość takiej gry, ale jak nowy etap ma być robiony na odpierdol, to ja wolę poczekać na lepszą sytuacje klubu, a wtedy będą ciekawsze opcje trenerskie, jak i transfery. No chyba, że Lapcio załatwi za rok Kloppa to ja w to wchodzę bez czekania. :D Tylko, że przy nim też nadal będą asy typu Raphinha.


0

@Miszak Właśnie wdaź bo jego grze. Masakrycznie chłop mnie na razie zawodzi. Marzenie o granie w FC Barcelonie ta jasne. Chyba marzenie o słonecznej Barcelonie.

0

@analitykTaktyki Co niby? Poczytaj co Gundogan mówił wielokrotnie o Xavim :D Gundogan to niech ku** zacznie grać, a nie tracić piłki i jak amator. Nagle obniża loty bo ma innego trenera, gra wielokrotnie nijako k bezbarwnie.

0

@ikar34 Jeśli piłkarze będą nadal grać na stojąco szczególnie na początku mdczu to na pewno będzie lanie. Polecieć po tych 2 meczach i zatrudnić byle jakiego, bo żaden lepazy trener nie przyjdzie w trakcie sezonu.

0

@hayek Teraz zwolnić i kto cj przyjdzie w trakcie sezonu? Do tego wiedząc w jakiej sytuacji jest Barca. Kolejny Setien?

0

@Emhyr Pewnie przesadzam. Niemiej jednam ma nadzieję, że wreszcie być pewniejszy w swoich decyzjach w polu karnym. Tylko kiedy my zagramy
4 pomocnikami. :)

0

@lntrowertyk O czym Ty mówisz kto z pomocników i atakujących ma zjazd u Xaviego (no chyba nie masz nam myśli, że to wjna Xaviego)? Może de Jong, którego Xavi odpudował, może .Gavi?, Torres i Raphinha nadal są po prostu średniaki. Dsawno temu powinni odejść. Lewy sam sobie zrobił zjazd. Jakiego piłkarza masz na myśli? Prdriego nie ma co brać pod uwagę bo kontuzje.

0

m@Emhyr To nie jest bicie na alarm. Po prostu zwyczajne się martwię. No z tymi 5 latami to nie przesadzaj. Jak będziemy czekać na każdego 5 lat to c6iężko myśleć o przyszłości.

0

@DonCarletto To równie i dobrze ten zjad może być winą samego zawodnika. To nie jest sprawiedliwe, że uważasz, że na pewno to wina Xavuego. Może chło;ak jest zbyt pewny składu i się rozleniwił. Na boisku nie widać, że ma problem przez taktkę Xaviego, on po prostu w kluczowym imomencie jest zagubiony, to co Xavi ma mu mówić co ma zrobić z piłką i jak podać? Nie dajęm mut trenować? ;)

0

@priest9999 Co z tego, że grał bardziej ofensywnie? Jak jego głównym problem to decyzje w kluczowym momencie. On ostanio gra bardzo niechlujnie, głupie straty czy źle ustawienie sobie piłki. On i tak dochodzi bardzo często w pole karne a potem po prosty pali sytuacje. Oczywiście jak go nie krytuję bo w takim wieku potrzeba sporo nauki, po prostu ewidentnie widać, że obniżył loty tak jakby był pewny pierwszego składu i się "rozleniwił". Więc głównie stąd te moje obawy.

1

@DonCarletto W jakim sensie Xavi źle go niby prowadzi? Co ma więcęj zrobić?

0

@Marcelinho99 No rzeczywiście bardzo się kompromitują ost. Słaba gra i remisy z średniakami to jest kompromitacja. :D Oczywiście to, że gramy słabo to tylko wina trenera, a piłkarze to co? Wiem, że Pedri jest po kontuzji, ale w ost meczach nie widziałem od niego ciekawego zagrania. Poza tym już widzę jak Pedri odchodzi. Nawet jak zmienisz trenera to z takimi podejściem piłkarzy wiele się nie zmieni, już widzę jak przychodzi top trener i nasz atak wymiata z średniakami Torresem, Raphinhą i Lewym, który jest praktycznie na emeryturze

1

Kurczę coraz bardziej obawiam się o Balde.. Już myślałem, że będziemy mieć lewego obrońcę na lata, a to nie jest takie pewne, oczywiście nie skreślam go. Mi to też się wydaję, że ta jego kontuzja też moży być powodem obniżenia lotów.

2

@RosjaninBut Akurat Lewego to trawię i spokojnie w prsyzłym sezonie mogła by być rotacja Roque/Lewy. Bez Lewego pewnie byłoby już z -10-12 i byłaby stypa w lidze. Lewy w meczu dostaję z 2 dobre piłki, Robert jest kaputalny w grzw głową, gdy dostał kapitalne dogranie od Kounde od razu gol, i tego jest właśnie za mało. Napastnik potrzebuję dużo okazji, już widzę jak u nas Kane czy Norweg wali 15 goli.

Ze środka też wcale nie dostaję wiele dobrych piłek, i to nie jest wina Xaviegoa a piłkarza, jeśli nie potrafi pomyśleć i zrobić coś kreatywnego to i genialna taktya nic nie da. Oczywiście nie mówię, że taktyka nie jest ważna a Xavi jest wirtuozem. Jestem przekonany, że jak patrzy na mecz to go szlak trafia jak wyglądają pododania i ta niechlujność. Na pewno Xavi nie jest drewnem trenerskim i nie karze grać tylko na wrzutę, akurat on o rozgrywaniu piłej dobrze się zna, bo sam był w tym jednym z lepssych historii i na bank im to wpaja, no ale braki ttenerskie ma. Dla mnie wkękzym naszym problemem są sami piłkarze, potem Xavi.

1

@Coutinho007 No właśnie, ktoś z motorkiem w dupie , który potrafi myśleć. Taki Doku qchidzi w 2, 3 meczu City i wie co ma z piłką zrobić. Tu Guardilla by nic nie zrobił ta dwójka to max średniak typu Betis.

7

Jak Raphinha po sezonie nie odejdzue to będzie dramat.. Chłop nic nie daję na skrzydle. Najlepiej mógłby zabrać ze sobą Delfina. Z tą dwójką nie ma sensu tworzyć ataku, Ich max to jakiś Betis czy Roma. Ciężko żey dwóch odeszło, ale jeśli przynajmniej jeden nie odejdzie, to tu nie ma sensu patrzeć w przyzłość. Ciąglę będą siebie i nas oszukiwac, źe odpalą, to nie są piłkarze którzy ppzwolą nam na lepsxą grę.

Mam nadzjekę, że Yamal będzie się świetnie rozwijał a Roque będzie trafionym transferem i 2/3 ataku będzie i nadal będę brakować na lewę skrzydło (no chyba, że Felix). Mega szkoda, że zamiast Raphinhi nie kulili Diaza z Porto. Spokojnir koszosałby z 15 mln mniej i dałby więcej od siebie.

Nasz atak porfząd jakiwjść wi więszej świeżości, nowegl etspu, ale co z tego jak my z takimi finansami i zjebanymi zasadami komicznej ligi rmożemy się zesrać. Szkoda, że nie może zostawić tylko Roque, Yamala i nawet Felixa a Ferrana i Raphinhę, Lewego sprzedać i za hajs z dokładką kupić dwóch skrzydłowych i dać młodego jako zmiennika Roque, ale to jest nierealne.

Ja już mam dość ataku z tą dwójką i Lewym. Z takim czymś nie łudzę się na kreatywny i przyjemny futbol dla oka dający nadzieję na coś więcęj. Niestety obawiam się, że poczekamy wiele lat na atak na poziomie Barcy, żeby walczyć o np, półfinał LM. Raphinha, Torres, Lewy na eneryturze z czym do ludzi? Taki atak to se może walczyć o finał Ligi Europy. Nasz atak jest jakimś nieporozumieniem! I najgorsze, że wiele zrobić nie możemy Przyjście Roque nic nie zmieni. Potrzeba większej świeżości. A jak Roque nie odpali to już w ogóle będziemy w w mega dupie..

1

W ogóle jak to jest z sprawdzaniem aytuacji poprzez VAR? Sędzia po prostu chcę albo nuw? Mom zdaniem w pzepisach powinno być tak, że każda tak istotna sytuacja musi być sprawdzana. Bo jeśli sędzia decyduj czy użyć czy nie to po cholrę ten VAR? To jest kur** chore, że tej sytuacji z Raphinhą nawet nie spradzili. Pięknie nam zajebali pewni z 6-9 pkt. Chore rozgrywki.

0

I znów minus 4 do Ralu (jeśli wygrają) i tak się to kręci. Ciekawe kiedy odmiana i np -7? albo -3 :D. A to, że do Girony jeszcze więcej tracimy to trudno. Niech Girona trzyma się jak najdużej. Przynajmniej kolejny mecz odchaczony w tym cyrku i tylko 18 do końca, tylko co z tego jak za rok dalej tu będzie cyrk a nie normalna liga.

A tak na chłodno patrząc na sytuacje w lidze, to nie wiem jakim cudem grając tak chujowo możemy trwcić maksymalnie 6 pkt. :D Kiedyś z taką grą to pbyłoby z -15. Straszny spadek jakości w tej lidze. Jak do końca roku zostanie te -6 to nie będzie źle. Tylko co z tego jaj gramy piach..

Eh, kiedy znów tu będzie normalnie i wrócą emocje w tej lidze, aktualnie kompletnie nie mam w głowie czy wygramy mistrza czy nie. Komplegnie nie czuję emocji. Będzie mistrz to będzie, nie będzie to nie będzie. Kiedyś to po stracie pkt i oddaleniu się od lidera był już przeglądał terminarz i sprawdzał kolejnych przeciwników Realu i Barcy. Teraz kompletna obojetność będzie co bęadzie. Dodając do tego naszą grę i zaangażowanie piłkarzy czy poziom ligi dochodzi zero ptzyjemnoźci, coż może gra i liga za rok, a ,może za dwa się poprawi, ja mogę czekać, mam caas :)

A Wh jakie oczuci macie co do ligi? Jakieś emocje?

3

Czemu kur.. nasi piłkadze wszystko robi a tak niedokładnie? A już wiem wina Xaviego

0

Lewy znów uratwał 3 plg (łśxznie na luźni 10). Już teraz dzięki niemu nie tracimy do Girony i arealu z 10. Mówcie co chcecie ale w tej 1/3 sezonu jest kluczowym zawodnikiem. Kiedy nam Ferran czy Raphinha uratoeał nam pkt?

2

Masakra jak nasi piłkarze grają znów na wyjebaniu! Wstyd! W ogóle nie widać chęci, zero skupienia się i znów niechlujna gra (i to jaj zwylle napoczątku meczu). większą część piłkarzy ma problem z przyjęcir lub minieciem przeciwnika. mało kreatywnych i precyzyjnych zgrań. Jak wychodzimy z kontrami to wdzystko robione za wolno. Oczywiście jak sttacili gola zaczynają grać i widać, że chcę wygrać.

Wszystko wina Xaviego, a piłkarze to ku** co? Taki Feerar z Cyprem miał większe chęci niż dziś. Ewidentjie tutaj jest duży problem także w piłkarzach. Jedynie dzieciak widać, że chcę grać. Cała prawie reazta gra jakby to był towarzyski! Oj powinni zaczynać od 0-1. No ale Xavi najlepiej niech im wszyst kredkami narysuje,

Nie wiem czemu LR nie widzi także winy i problem w zawodnikach.


Teraz 60 minuta i widać zupełnie inne podejście.b aCzmu od ooczśtku nie zapierdalają? Mo ze Xavi im nie pozwala? Już widzę jak z takim podejście pod wodzą Kloppa wygrywają tryplety

0

The Reds jazda z szejkiem!

0

@DonAndrzejos A może i piłkarzyki out?

0

Robercik dziś hattrick z potężną Łotwą! Przepraszać Robusia!

2

No żesz kur* strzelać!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?