Ja mam nadzieję, że nikt tu nie zaczyna skreślać czy wątpić w Yamala po jego ost meczach. Widać , że to jeszcze dzieciak. Niestety ost gra bardzo niedokładnie, za sxybko, i nerwowo chce coś zrobić. Niemiej jednaj zyskuje ogromne doświadczenie.
@_barti Jaka matematyka? :D My po prostu musimy wygrać swój mecz i tu ma oznaczać matematykę :D Robisz to na siłę. Wiele drużyn zaklepuję sobie awans w ost kolejce. Czyli twoim myśleniem Atletico, PSG, Newcastle, Napoli, Inter, Dortmund, Milan, Arsenalnteż muszą liczyć.:p Nie wiem co ma twój komentarx ma do mojego, ja tylko stwierdziłem , że 1b pkt robi awans oceniam co może stać się w grupie.
1 pkt u siebie z Porto daję awans. Gra do dupy ale sytuacja w grupie jest spoko. Dobrze, że Porto gra z Szachtar w ost kolejce. Nie można też wykluczyć, że Szachtar przegra z Antwerp i wtedy pozostaję kwestia kto 1 a kto 2. A jeśli my spierdolimy dwie szanse szczególnie tą z Antwerp, to nic tylko zaorać ten klub i siać od nowa Gavimi, Pedrimini, Ferminami!
@hayek Co ma jeden mecz do tego jak gra Porto? Porto ogólnie lepsze Szachtara ale co z tego? Już wiesz, że Porto 2 raz wygra? Wygrywa z Szachtaem, a i przegrywa u siebie z 16 Estoril.
Może i jestem dziwny, ale mnie te porażki lub gra wielkiego syfu coraz bardziej bawi. Stoimy w miejscu i to się nie zmieni. Po co psuć 5sobie nerwy? Praktycznie zero nadziejii w ten projekt. Po co łudzić się i oszukiwać jak dziecko?
Ja nie nam praktycznie żadnych oczekiwań do tego się sezonu.. Wyjść z grupy i młodzi niech zbierają doświadczenie, patrząc na to wszystko w jakim jesteśmy miejscu to mi wystarczy , a resztę po prostu pieprzyć! Jeśli wygramy z Belgami i nawet awansujemy z 2 i na tym skończą się nasze sukcesy (0 w gablocie), to finansowo wyjdziemy na tym lepiej niż tok temu. No chyba , że się mylę i lepiej się wychodzi na mistrzostwie i Lidze Europy?
Dla mnie. to jasne nie pooglądamy ładnej gry, no może raz na trzy mecze. Ja tam wolę się skupić jak młodzi grają i się budują. Sama gra Fermina mi się podoba czy podziwianie przyszłego kapitana! Tak wiem brzmi to bardzo minimalistycznie, ale jestem na to przygotowany.
Sezon bez trofeów (i oby wyjście z grupy LM) moim zdaniem Barcelonie wyjdzie na dobre, choć wiadomo brzmi to smutno i chu**. Ale lepiej nic nie wygrać i pożegnać się z Xavim niż coś wygrać na siłę i dalej pudrować trupa.
Czas dostać w tym sezonie porządnie po mordzie! Podnieś się i pójść inną drogą. Może się mylę, ale jeśli nic nie wygramy, to nie wierzę, że Laporta zostawi Xaviego. A jak go zostawi to dalej będę czekać i przyszły sezon będę traktował jak ten. Ja mam tak samo czas jak potencjał naszej Barcy. Czekam sobie na spokojnie, choć wiadomo podczas meczu zawsze są i będą nerwy. Sezon będę traktował na poważnie jak przyjdzie doświadczony trener. Właśnie tego potrzebuję ten potencjał Barcy, nic więcej nie potrzeba. Brakuje nam solidnej, uporządkowanej z pomysłem! taktyki. Przecież dziś i wie razy nie było żadnego pomysłu, ciągle podawanie do tyłu. Skandal ku**! Cruyff gdyby to widział, to paczka papierosów by mu nie wystarczyła.
@Firestone Cl mnie obchodxi, że dyspozycja ter Stegena? Po to jest bramkach. może, żsraz mi powiesz, że to fart? Po co mi piszesz, że Sociedad nas zjadło i było lepsze? Co to ma do mojego komentarza. Mnóstwo sytuacji ;D Bo każde wenście w pole karne to wielka sytuacja była.
@GeraltzKatalonii Oczym ty do mnie piszesz. Czy ja napisałem coś o grze? Napisałem, tylko o tym, że to nie był fart. Gdzie tu coś o pozytywnym podejściu. Sam podczas meczj mówiłem, że gramy wstyd.
7
Ja mam nadzieję, że nikt tu nie zaczyna skreślać czy wątpić w Yamala po jego ost meczach. Widać , że to jeszcze dzieciak. Niestety ost gra bardzo niedokładnie, za sxybko, i nerwowo chce coś zrobić. Niemiej jednaj zyskuje ogromne doświadczenie.
0
@PatriBarca Potencjał kest i ten potencjał ma mnóstwo czasu.
0
@_barti Guardiola już dogadany.
1
@dafik85 No i co z tego? Jakbyśmy dostali słabszego i awansowali to czeka nas ktoś movnynw kolejnej fazie. Równie dobrze z 1 może być PSG, Inter.
0
@Kuba_1 Przegrywamy z Porto i Antwerp (:D). Porto wygrywa z Szachtarem - Porto 15, Barca 9, Szachtar 9
0
@_barti Jaka matematyka? :D My po prostu musimy wygrać swój mecz i tu ma oznaczać matematykę :D Robisz to na siłę. Wiele drużyn zaklepuję sobie awans w ost kolejce. Czyli twoim myśleniem Atletico, PSG, Newcastle, Napoli, Inter, Dortmund, Milan, Arsenalnteż muszą liczyć.:p Nie wiem co ma twój komentarx ma do mojego, ja tylko stwierdziłem , że 1b pkt robi awans oceniam co może stać się w grupie.
1
1 pkt u siebie z Porto daję awans. Gra do dupy ale sytuacja w grupie jest spoko. Dobrze, że Porto gra z Szachtar w ost kolejce. Nie można też wykluczyć, że Szachtar przegra z Antwerp i wtedy pozostaję kwestia kto 1 a kto 2. A jeśli my spierdolimy dwie szanse szczególnie tą z Antwerp, to nic tylko zaorać ten klub i siać od nowa Gavimi, Pedrimini, Ferminami!
1
@hayek Co ma jeden mecz do tego jak gra Porto? Porto ogólnie lepsze Szachtara ale co z tego? Już wiesz, że Porto 2 raz wygra? Wygrywa z Szachtaem, a i przegrywa u siebie z 16 Estoril.
0
E tam remis u siebie z tak słabym Porto ugra się. Wolę, żeby Szachtar awansował.
0
Może i jestem dziwny, ale mnie te porażki lub gra wielkiego syfu coraz bardziej bawi. Stoimy w miejscu i to się nie zmieni. Po co psuć 5sobie nerwy? Praktycznie zero nadziejii w ten projekt. Po co łudzić się i oszukiwać jak dziecko?
Ja nie nam praktycznie żadnych oczekiwań do tego się sezonu.. Wyjść z grupy i młodzi niech zbierają doświadczenie, patrząc na to wszystko w jakim jesteśmy miejscu to mi wystarczy , a resztę po prostu pieprzyć! Jeśli wygramy z Belgami i nawet awansujemy z 2 i na tym skończą się nasze sukcesy (0 w gablocie), to finansowo wyjdziemy na tym lepiej niż tok temu. No chyba , że się mylę i lepiej się wychodzi na mistrzostwie i Lidze Europy?
Dla mnie. to jasne nie pooglądamy ładnej gry, no może raz na trzy mecze. Ja tam wolę się skupić jak młodzi grają i się budują. Sama gra Fermina mi się podoba czy podziwianie przyszłego kapitana! Tak wiem brzmi to bardzo minimalistycznie, ale jestem na to przygotowany.
Sezon bez trofeów (i oby wyjście z grupy LM) moim zdaniem Barcelonie wyjdzie na dobre, choć wiadomo brzmi to smutno i chu**. Ale lepiej nic nie wygrać i pożegnać się z Xavim niż coś wygrać na siłę i dalej pudrować trupa.
Czas dostać w tym sezonie porządnie po mordzie! Podnieś się i pójść inną drogą. Może się mylę, ale jeśli nic nie wygramy, to nie wierzę, że Laporta zostawi Xaviego. A jak go zostawi to dalej będę czekać i przyszły sezon będę traktował jak ten. Ja mam tak samo czas jak potencjał naszej Barcy. Czekam sobie na spokojnie, choć wiadomo podczas meczu zawsze są i będą nerwy. Sezon będę traktował na poważnie jak przyjdzie doświadczony trener. Właśnie tego potrzebuję ten potencjał Barcy, nic więcej nie potrzeba. Brakuje nam solidnej, uporządkowanej z pomysłem! taktyki. Przecież dziś i wie razy nie było żadnego pomysłu, ciągle podawanie do tyłu. Skandal ku**! Cruyff gdyby to widział, to paczka papierosów by mu nie wystarczyła.
Visca el Barca!
1
W sumie wystarczy, że dziś i w ostatniej kolejce z Szachtarem Porto wygra i mamy awans. :D
0
Wygramy z Belgami i mamy awans?
0
@lukaszbrk Kompromitacja nie przesadzaj
0
Czyli tak drugie miejsce w grupie - na dziure od Bayernu > sezon taki sam > Xavi i Lewy pakują walizy!
14
Ależ Iga rozwaliła system! 5 spotkań - sety: 10-0, gemy: 62-20
0
Myślicie, źe Można apokojnie obstawić na Cadiz tylko z handicapem 1,5+?
2
Gra Rayo dziś w obronie to coś cudownego. Brawo.
15
W normalnej lidze Real byłby w głębokiej białej dupie. Bellingham 5-7 meczy pauzowania, a Vini 3-5. Tfu w tą ligę.
1
Interwencje Rayo to klasa światowa. Brawo za walkę! Wytrzymać!
5
Ale Jude to napompowana gwiazdeczka, 2x większy buc niż Casemiro.
0
VAR ty obrzydliwy rasisto!
1
@mientusek1407 Piłkarze Realu ustawiają sędziego jak chcą. Barca miałaby 5 żółtych.
0
Jude najlepszy na boisku.
12
Ale ta Barca i Real są dsłabi. Skończmy to i dajmy mistrza Gironce!
2
Już lubię tego xawodnika. :) Pięknie dostał w mordeczkę. Dobrze, że ten zawodnik był czarnoskóry.
0
Jestem złym człowiekiem? Jak się zaczynał mecz pomyślałem żebh Bellingham się połamał. :D
edit. uff jednak nie :(
0
@kulek22 Z Żadną to przesadziłem. Ale nie pewno nie był to żaden fart, mieliśmy dużo świetnych ingefwencji w obronie.
0
@Firestone Cl mnie obchodxi, że dyspozycja ter Stegena? Po to jest bramkach. może, żsraz mi powiesz, że to fart? Po co mi piszesz, że Sociedad nas zjadło i było lepsze? Co to ma do mojego komentarza. Mnóstwo sytuacji ;D Bo każde wenście w pole karne to wielka sytuacja była.
1
@VbamboeB I to właśnie chodxi.
0
@GeraltzKatalonii Oczym ty do mnie piszesz. Czy ja napisałem coś o grze? Napisałem, tylko o tym, że to nie był fart. Gdzie tu coś o pozytywnym podejściu. Sam podczas meczj mówiłem, że gramy wstyd.