0

Ależ kompromitacja! Nie awansujemy przez mecze z Mołdawią. :D Przy wygranej z nimi byłoby 15.

1

Świderski powinien dawno mieć pierwszy skład skład! Ogólnie to fajnie jakby Karol znalazł klub w Europie w takiej BL spokojnie by znalazł miejsce.
.
Według mnie taki atak fajnie by wygląda . *Lub Szymański za Zielińskiego i Piotrek niżej w pomocy.

----Lewandowski----Świderski----
-----------------Zieliński-------------

1

Mati jaki podniecony. Zaraz orgazm!

0

Koniec "Für Deutschland" w TVP. Smutno ;(

0

Przewaga opozycji będzie miała wpływ na wybór premiera? Czy liczy się tylko decyzja prezydenta? Pewnie na bank pozostanie Mati?

0

Gdyby tak Polska przegrała z Mołdawią a PIS wygrał, to przecież Polskę by rozsadziła taka noc. ;D Twitter byłby gorący!

2

@Rifek Tak ty już wiesz.

0

Dlaczego Ślisz grał w obronie? To nie jest środkowy pomocnik?

0

@Destroyer_of_Worlds Wątpię, że Polacy by to dobrze zrobili. Tacy Sekielscy nie mieliby na większą produkcje kasy. Poza tym film mógłby to pokazać w inny sposób, nie musi być 1-1. Nie byłby to jakiś odkrywczy film, ale materiał jest na solidny film. Wiadomo, że to się nie stanie, bo tylko Polaków by to ciekawiło. Taki David Fincher czy Adam McKay. W sumie w Polsce mógłby to najlepiej zrobić Jan. P. Matuszyński ("Ostatnia rodzina", "Żeby nie było śladów"). Co do "Big Short" to jest prześwietny, uwielbiam! Muszę zrobić powtórkę.

5

"Korzenie zła" ależ kapitalny dokument! To byłby kapitalny scenariusz na film dla takiego np. Finchera ;) Ogólnie każdy kolejny dokument Sekielskich coraz lepszy. Na prawdę szacun za tak wielką pracę.

1

@hayek Po co xD? Nie gadaj, że nie dostał na ten moment łatki pedofila przez ten film. Wątpię, że jrj się pozbędzie.

0

@JimMorrisonFCB Też na początku tak napisałem. Zbytnio poprawnid politycznie.

1

Jak Wardęga nie ma czegoś większego na Dubiela i manipulował (w co nie wierzę . bo Sylwek to mądry druid) i ma tylko to co w swoim filmie to strasznie słabo, Dubiel pokazał, że sporo wyrwano z kontekstu. Pozostawiając kwestię tego czy wiedział co robił Stuu, to Wardęga mu przylepił łatkę na "Pedofila" wiadomo, że Wardęga nie mówi, że nim jest, ale niestety mnóstwo ludzi będzie Marcina przez ten film nazywać pedofilem, co jest po prostu głupotą i czymś wielce niesprawiedliwym, jest wiele szalonych ludzi i może wydarzyć się przez to wielka tragedia na niewinnej osobie.

No ale zobaczmy jak to się rozwinie. Niemiej jednak jestem przekonany, że Marcin jak i Boxdel (nie ma żadnego jasnego dowodu) nie jest pedofilem, bardzo prawdopodobne jest jednak, to że wiedział o czynach Stuu za co powinien być skreślony, ale dowodu na to nie ma, chyba, że u prokuratora. Jeśli na ten moment nic się nie zmieni to według mnie Sylwester zrobił dużą "krzywdę" Marcinowi, i ja tutaj go nie bronię, piszę jak to widzę.

0

Sylvinho come to Barca!

1

Nawet jak Kreciki wpieprzą to i tak jesteśmy w dziadowej sytuacji. Czechom wystarczy renmis z nami (no chyba, że nie wygrają z Owcami). I pomyśleć, że gdyby nie żałosna porażka z Macedonią to wystarczyłby nam remis z Czechami do awansu.

4

Ale wstyd XD Wyspy Owcze nas cisną.

0

@tbas Ja wirm, że jeszcze wcale w dupie nie jest. Nie dziwię się jak Anglicy nie oddadzą go Polsce.

1

@Kgorecki2500 Wrócił do miasta skąd pochodził. W takiej np. Portugali byłoby msła szansa. że go dorwią.

0

Ale ten Stuu to idiota, przecież mógł pojechać sobie do innego kraju i nikt by nie wiedział gdzie jest. Pewnie był przekonany, że w Luton go nie dorwią, ale Polska Wataha go dorwała!

1

Komentarz usunięty

0

Xavi coś ty narobił teraz Gavi..

0

/@Bartula Powiedźmy 20 lat.

0

Myślicie, że w dalekiej przyszłości w polsce nadal będxie tylko POPiS?

0

@FcPortoFan1999 Z takimi rywalami to tak.

0

Tak patrzę na kadrę polski in na lewą obronę mamy tylko Puchacza, który i tak ma kontuzje. Mam nadzieję, że nie zagramy na 3 obrońców lub Bereszyński nie zostanie wciśnięty na lewą stronę.

0

Teraz kontuzja na kadrze naszego duńczyka lub urugwajczyka i obrona na Real Balde, Martinez, Alonso, Cancelo, :D

0


1,47, niezły towar brał ten Ozdoba. :D

0

@LaLigaPD E którym filmie? W filmie Wardęgi nic nie ma, nie ma takich hasztagów. Chyba, że mówisz o innym. Czyli Wardęga miał dowody 5 lat i trzhmalł je w tajemnicy? Tak już to widzę. Pewnie Ozdoba jeszcze żyję albo podróżuje w czasie.

0

@LaLigaPD Wątpię, żeby Real odjechał na 8/10. A mniejsza strata pkt do Realu po 13/15 kolejce to żaden problem na tym etapie. Z tych wymienionych spotkań nie ma szans, że wszędzie stracimy pkt. Nawet rostrbzygnię się bardzo źle dla Barcy to będzie to dopiero 1/3 sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?