0

@VamoSBarca88 Niech chłopaki mają tego lider jeszcze długo!

1

Las Palmas jets mega daremna, te ich straty to amatorka. Według mnie nie ma szans, że nie spadną.

0

Piękna Gironka ! Lider nadal w Katalonii! ;) Niech będą tym liderem jak najdłużej, nam się nie spieszy. Pewnie Gitona będzie walczyć z Sociedad więc ciężko, ale byłoby pięknie jakby zagrali w LM, peemie prędzej LE, bo na 5 czy 6 jak najbardziej ich stać.

0

@Kuba_1 Niby czemu na swoje? Niech się nim pocieszą nawet do 30 kolejki.

0

@_barti Bo jest cienki. Takie jest moja opinia. No przecież na bank zaczną grać, teraz im się nie chcę. Z kim ten Real grał? Z Sociedad wygrali, a od Atletico wpierdziel, nie zdziwię się jak znów Barca zrobi sobie trening z Realem, chyba, że po nas się przejadą tak jak Carvalaj się podniecał.

0

Cieniutki ten Real. Na spokojnie mogą skończyć sezon bez trofeum. Jakby tak City trafiło na Real to znów byłoby lanie.

0

Cóż trzeba gonić Real, w sumie ja to lubię. Oby wygrała Girona i lider nadal w Katalonii ;)

0

@Messibestplayerintheworld Może się nie znam, ale niekoniecznie. Rok temu z Villarrealem graliśmy właśnie takim ustawieniem z de Jongiem na pozycji Busquetsa/Romeu i holender rozegrał świetny i perfekcyjni mecz. Poza tym na takiej pozycji grywał w Ajaxie, chyba, że się mylę.



Np. na Barca Universal dostał najlepszą ocenę. Ogólnie pomoc w takim ustawieniu wyglądała bardzo dobrze jak nie świetnie.

Frenkie de Jong: 9
Probably the best player during his time on the pitch – de Jong started in the defensive midfield role and bossed it to a fault. There was a counter or two that fell through behind him, but the Dutchman covered his tracks by chasing down attackers and winning the ball back.

De Jong was an absolute delight in possession, too, creating space through his body feints and through balls.

0

@kondzix2115 Ale się czepiasz. Jeju możemy zaczynać mecz Gundogana - Pedri a w 65 min Gavi wchodzi za Gundogana. Po prostu lubię w pomocy jak Gavj jest z Pedrim.

0

Jak ja bym chciał żeby w kluczowym momencie sezonu przez np. 3 miesiące byli wszyscy zdrowi i grać takim składem -

ter Stegen - Cancelo - Kounde, Araujo, Balde, de Jong - Gavi - Pedri - Yamal - Lewandowski - Felix.

A szczególnie - de Jong, Gavi - Pedri. To jest chorę , że tak mało widzimy duet GP w środku pola. Niestety nasz sztab medyczny jest do dupy! A tak w ogóle sztab medyczny jest ciągle ten sam odkąd Xavi jest trenerem?

0

@esem91 To też prawda. Pewne jest to, że w taktyce Xaviego brak kreatywności. Ja wiem, że Mallorca broniła się ale w naszej grze kompletnie nie ma prób podania prostopadłych piłek przez środek łamiących obronę. Wątpię żeby Xavi tego nie chciał, on był w tym mistrzem, a Gavi i Gundogan jak najbardziej to potrafią. Niech Xavi zagra to będą szły ciasteczka do Lewego. ;)

1

@KamQiX Ważne, że potrafiliśmy wyciągnąć punkt i pokazać charakter. Strata dwóch pkt na tym etapie sezonu to żaden problem. masakra jak niektórzy przeżywają każdą strate pkt na początku sezonu.

4

Tą stratą punktową kompletnie się nie przejmuję, takie straty punktowe w sezonie to coś normalnego. Ważne, że potrafiliśmy wyciągnąć jakiś punkt, taki jeden punkt może ma koniec sezonu okazać się bardzo ważny. Mnie. bardzo cieszy, że wreszcie Barcelona pokazuję charakter gdy przegrywamy, dawno tego nie było. Nasza gra nie wygląda źle, najbardziej martwi obrona.

0

@Limit_l3ss To był idealny moment żeby dać odpocząć Kounde. Gadasz tak, jakbyśmy ten mecz zremisowali głównie przez obronę a tam nie było . równie dobrze nie wygraliśmy przez skuteczność czy ter Stegena. Co z tego , że Martinez nie zagrał ani jednego meczu ? To ile ma jeszcze czekać żeby zagrać ten pierwszy mecz? Mallorca to był idealny moment żeby zagrał. Kiedy według Ciebie Kounde miał dostać trochę odpoczynku?

0

Był ktoś już z Was na tej "Zielonej granicy"?

0

@mate92 Sorry, źle prxzevczytałem ;) Jednak nie zawsze tak jest, że z takim słabymi rywalami najlepsi robią robotę a potem zzjmiany. Dziś był dobry moment żeby Kounde i Lewy zaczeli na ławcę.

0

@Wojtek84 Skąd wiesz jak się dogadali? Byłeś na treningu czy odprawie? Xavi powiedział, że Lewy potrzebował odpoczynku. Za trzy dni ciężki mecz z Sevilla a potem w Porto. To był idealny moment żeby od pierwszych minut grał Torres, Barcelona powinna w taki meczu prowadzić 2-0 do przerwy i Lewandowski mógłby wejść w 80 lub wcale, niestety musiał wejść wcześniej. bo nasi przegrywali ze słabym przeciwnikiem. Serio z Mallorcą mają grać ci lepsi np. Lewy czy Kounde?

0

W niedziele Gironka ma lidera a my nad Realem +2 ;)

1

@mate92 Kto niby jest zajechany?

0

@FcPortoFan1999 Ważne żeby w tak gdzieś w lutym go mieć.

1

Niw przeżywajcie. Nie graliśmy źle. Trudno będzie -1 lub -2 (Girona). Ważne, ź e potrafimy mieć charakter jak przegrywamy. Jeśli Real i Grona wygra, to szkoda, że stracimy lidera, ale na tym etapie ligi to żaden problem. Visca ele Barca

16

Wreszcie walcząca Barca! Nawet jak nie wygramy, to ja jestem zadowolony i dumny z takiej Barcy. Jeszcze pół roku temu by to przegrali. Vamos Barca!

0

Niestety Tebas zadzwonił di sędziego.

1

Ciekawe czy Cancelo już wciągnął.

2

Lewa za Delfina i tak w 65 Yamal za Rafała lub wczrśniej.

0

Ale jak to? To tak się da?

1

@Veysel Na podmęczoną Mallorce Yamal będzie doskonały ;)

1

Zabierzcie tego Delfina! No Robuś, no party!

0

Tak jest! "Chłopi" a nie "Zielona Granica" polskim kandydatem do Oscara!

0

Jeśli moglibyście wykupić tylko jednego João, to którego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?