Aj szkoda tej kontuzji Fatiego. Atak Fati - Roque ależ to byłaby moc! Na zmianę Ferran i Raphinha byliby spoko. Mimo wszystko ja tam wierzę że, De Zerbi go odbuduję.
Ale ta piłka w grze Arsenalu chodzi! Jak na to patrzę to zazdroszczę.. A u nas taka padaka. Oglądanie naszych to kara, obawiam się, że to będzie wyglądać tak jak rok temu, albo i gorzej..
Niestety pod wodzą Xaviego chyba nasze perełki trochę stoją w miejscu i tracą czas. Przez te lata z Xavim nasza gra nie idzie do przodu, jedynie troch lepiej w obronie. Niby fajnie, że mamy prostą grupę, pewnie wyjdziemy z niej męcząc bułę i wtedy Xavi pewnie zostanie nawet jak będzie wicemistrzem i skończy w 1/8 w LM. Ja dawałem czas Xaviemu, niestety ten czas się kończy niebawem. Na tym etapie musi się gra rozwijać, a tu to słabo widać. To dopiero 4 kolejka, ale jak w połowie sezonu gra się nie poprawi, to nie ma to sensu.
Mylicie, że jak Xavi wyjdzie z grupy i np. w Hiszpanii zdobędzie mistrza lub wice, a gra się nie poprawi to Laporta go zostawi? Według mnie jeśli gra się nie poprawi i nawet jak da nam mistrza i 1/8, to jeśli Xavi zostanie to będzie dramat. Gdyby tak Xavi odszedł to Laporta powinien myśleć o De Zerbim, tylko czy w ogóle on by chciał opuścić taką świetną ligę. Ogólnie wydaję mi się, że większość lepszych trenerów będzie omija c tą śmieszna ligę..
Ogólnie Xavi został trenerem Barcy na siłę i za szybko.. Oczywiście nie jest taka, że wszystko spieprzył.
Co robić gdy podczas wpłacania poprzez kartę na fortunie i wyskakuje oaiągnięto limit tej płatności. Wiecie może co zrobić, żeby tego limitu nie było. Wydaję mi się, że to wina ilości dodaych kart? Wiecie może jak je usunąć?
W sumie ciekawy atak możemy mieć na przyszłość. Felix/Fati*, Roque/Torres, Yamal/Raphinha. Jeśli nie Fati to może kogoś kupimy, Raphinhe najchętniej bym sprzedał i także zrobić jakiś transfer na prawą.
Wow. Bellingham 4 mecze 5 goli. Ależ to jest bestia! Cholernie szkoda, że nasz Pedri, który ma większy potencjał ma te kontuzje, jeśli to się nie zmieni to niestety Anglik może go przeskoczyć. Ogólnie te kontuzje coraz bardziej martwią.
@Limit_l3ss Wygraj coś konkretnego, czyli co? Mistrzostwo wygrał, czyli masz na myśli? LM czy Puchar? I wygrał coś konkretnego, bo samo mistrzostwo tlk coś coś konkretnego
Pomyśleć, że Barca mogłą grać z Dortmund, Newcastle oraz Milan. Uff, fajnie mieć swojego człowieka podczas losowania. ;) Zawsze było tak, że jebdna osoba losowała i jedna grupę? Wydaję mi się, że było inaczej.
0
Aj szkoda tej kontuzji Fatiego. Atak Fati - Roque ależ to byłaby moc! Na zmianę Ferran i Raphinha byliby spoko. Mimo wszystko ja tam wierzę że, De Zerbi go odbuduję.
2
O Argentynę uratował Bóg.
1
Lewy jak Ronaldinho z Chelsea!
0
@Emhyr Wtedy może ny tak wielki powrót farmera do Barcy? ;p
0
Jak zagramy z np. Szachtarem tak jak wczoraj to może być śmiesznie.
0
@Encore Ale jak tak będą bronić wynik to nasz masz to będzie mistrzostwo i będziemy stać w miejscu. Ile Xavi powinien dostać jeszcze czasu 2, 3 lata?
0
@Encore Nie twierdzę, że grać już aż tak. Ja jeszcze Xaviego do końca nie skreślam. Według Ciebie przz te lata gra robi postępy?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Jedno jest dla nie pewne jeśli w tym sezonie gra się nie poprawi to nie ma to sensu.
7
Ale ta piłka w grze Arsenalu chodzi! Jak na to patrzę to zazdroszczę.. A u nas taka padaka. Oglądanie naszych to kara, obawiam się, że to będzie wyglądać tak jak rok temu, albo i gorzej..
Niestety pod wodzą Xaviego chyba nasze perełki trochę stoją w miejscu i tracą czas. Przez te lata z Xavim nasza gra nie idzie do przodu, jedynie troch lepiej w obronie. Niby fajnie, że mamy prostą grupę, pewnie wyjdziemy z niej męcząc bułę i wtedy Xavi pewnie zostanie nawet jak będzie wicemistrzem i skończy w 1/8 w LM. Ja dawałem czas Xaviemu, niestety ten czas się kończy niebawem. Na tym etapie musi się gra rozwijać, a tu to słabo widać. To dopiero 4 kolejka, ale jak w połowie sezonu gra się nie poprawi, to nie ma to sensu.
Mylicie, że jak Xavi wyjdzie z grupy i np. w Hiszpanii zdobędzie mistrza lub wice, a gra się nie poprawi to Laporta go zostawi? Według mnie jeśli gra się nie poprawi i nawet jak da nam mistrza i 1/8, to jeśli Xavi zostanie to będzie dramat. Gdyby tak Xavi odszedł to Laporta powinien myśleć o De Zerbim, tylko czy w ogóle on by chciał opuścić taką świetną ligę. Ogólnie wydaję mi się, że większość lepszych trenerów będzie omija c tą śmieszna ligę..
Ogólnie Xavi został trenerem Barcy na siłę i za szybko.. Oczywiście nie jest taka, że wszystko spieprzył.
1
W ogóle o cholerę chodzi x tym Rekinem? Omineło mnie to jakoś.
0
Przelew się zablokował.
1
Nie zdziwię się jak Enrique najlepiej ogarnię PSG, niestety. Lucho kur** wróć!
0
Co robić gdy podczas wpłacania poprzez kartę na fortunie i wyskakuje oaiągnięto limit tej płatności. Wiecie może co zrobić, żeby tego limitu nie było. Wydaję mi się, że to wina ilości dodaych kart? Wiecie może jak je usunąć?
0
W sumie ciekawy atak możemy mieć na przyszłość. Felix/Fati*, Roque/Torres, Yamal/Raphinha. Jeśli nie Fati to może kogoś kupimy, Raphinhe najchętniej bym sprzedał i także zrobić jakiś transfer na prawą.
0
Wow. Bellingham 4 mecze 5 goli. Ależ to jest bestia! Cholernie szkoda, że nasz Pedri, który ma większy potencjał ma te kontuzje, jeśli to się nie zmieni to niestety Anglik może go przeskoczyć. Ogólnie te kontuzje coraz bardziej martwią.
0
Jak gra Getafe? Ostre faule i autobus?
0
@Bartula Problem ze składaniem zdania, niby gdzie? Pokaż niby gdzie?
0
Nowe zabawki Grubego ;)
0
Yamalek w przyszłym sezonie nasz podstawowy skrzydłowy?
0
Znacie jakąś muzykę w klimatach Depeche Mode?
0
@Limit_l3ss Wygraj coś konkretnego, czyli co? Mistrzostwo wygrał, czyli masz na myśli? LM czy Puchar? I wygrał coś konkretnego, bo samo mistrzostwo tlk coś coś konkretnego
1
No to na bokach mamy petardę! Balde - Cancelo. Który, klub wedłuł Was ma mocniejsze?
0
Jeśli by oni się sorawdzili, to za ile możemy ich kupić?
6
Nie cierpię Legii, ale brawo dla nich! Mega pewne karne, przy nich Alba i Busquets to amatorzy!
3
Dała się cofnąć jak amatorzy. Teraz będzie gadanie bo strzał życia. :D
1
@kanver_ Jakiwgo pecha! Jazda z nimi, gol był kwestia czasu
1
Pomyśleć, że Barca mogłą grać z Dortmund, Newcastle oraz Milan. Uff, fajnie mieć swojego człowieka podczas losowania. ;) Zawsze było tak, że jebdna osoba losowała i jedna grupę? Wydaję mi się, że było inaczej.
0
Teraz Young Blus do nas. Posmarował Gruby!
7
Abidalek wkładał kuleczeki do piekarniczka. :D Porto najlepsza opcja z drugiego koszyka, a Rea l Napoli. Do tego United ma cieplutko.
Porto i Szachtar jak to spierdolą ro można zamykać klub. Szachtar nie będzie grał w Polsce?
0
Losowanie o 18 na jakim kanale?