0

nieaktualne!
Wypożyczą Fatiego do Tottenham i będzie grał ogony jak w Barcelonie. On musi grać wyjściowym skład mecz w mecz, ,inaczej nie ma to sensu , szkoda, że w Barcelonie nie dostał pograć np. w 3 meczach pod rząd w wyjściowym składzie po 80 min. Raphinha grywał mega gówno i tak grać w wyjściowy skład. Te 15 min Xavi niech de wsadzi. Prawda jest taka, że Ansu po ost kontuzji nie dostał sprawiedliwej i odpowiednej szansy. Będzie u Kogutów wchodził na końcówki i to wypożyczenie gówno da, do tego wpieprzymy się w Felixa, a może za rok byłby ciekawsze opcje na skrzydło.

Większość gada, że Fati taki słaby, a jakoś De Zer?bi mówi, że jest nim zachwycony. Kto na lewej grs w Brighton

3

Szkoda, no ale trudno. Niemiej jednak piękna walka Rakowa w tych el. LM. Nie ms pamiętam kiedy ost polski klub tak walczył o LM. A to była pierwsza ich próba, Oby za rok znów zagrali o LM, Lech i Legia jak zwykle by coś odwalili. Niech teraz wylosują ciekawe zespoły, nie koniecznie słabe.

2

@Witekk10 Masterclss - ta bajeczka Guler piękny transfer, na dwóch francuzów wydał po ponad 100 min, a jak na razie średnio wyglądają, mają wejść w buty Casemiro i Modrica a jaj na razie te buty są mega za duże (nigdy to się nie zmieni)

0

Ciekawe kto nam podpieprzy Cancelo. Dziwne, że Perez na białym koniu nie wpieprzył się w ten "transfer".

0

Klopp zrobiłby z Fatiego potwora. Szkoda, że nie możemy go wypożyczy c do LFC. Mam nadzieję, że zostanie.

0

@Bobo25 Lepszy na samej prawej nodze Cancrlo niż Roberto na dwóch.

0

Ale Cancelo będzie chodził na prawej!

0

Zostawcie Fatiego w spokoju! Anglicy wypad!

0

Murray powinien spokojnie wygrać?

0

Czemu Ney poza kadrą? Już połamany czy jakieś urodziny?

12

Trzy mecze w sezonie, a połowa już skreśliła Lewego. :D Ja wiem, że marnuje sytuacje i gra bardzo przeciętnie , ale twierdzenie , że nic nie daję jest śmieszne, np. dzięki Lewemu zamknęliśmy Cadizem, a końcówka była nerwowa. Wiem, że może już się nie poprawić, ale skreślanie go i sprzedawanie go do Arabii już teras jest żałosne. Poza tym Xavi nie ma jaj żeby posadzić Lewego na ławie na dwa mecze i grać od 1 minut Ferranem, jestem przekonany, że Robert nie miał by nic przeciw. Widzi, że gra kiepsko a go trzyma na siłę do tego olewa Ferrana. Jeśli znów zacznie mecz na ławie, to Xavj po prostu będzie głupi i podły.

Lewyn pomógł nam z mistrzostwem (według mnie bez niego by nie było), ale jak gra słabo to wyśmiać i wywalić, oczywiście nie bronie krytykować. Ja tam się cieszę, że ten sezon jest jeszcze z nami. Zaraz powinien odejść w ataku będzie mógł gra ć Roque/Ferran.

0

@FCB24 hah nie bądź śmieszny. Setien 2-8 z Leo i Suarezem.

1

Spalony, noga wystawała.

0

Piękna Barcelona. Lewy chciał rozgrywać i rozegrał. Vamos! Lecimy 5-0!

1

Ale Ferran opluty przez ogrodnika.

0

Cwaniaczek uciszony przez słupek!. Norweski posmak drewna w ataku City.

0

@tbas Ale im robił karuzele! :D

1

Giro a dawać n koniec sezonu 5 miejsce! O pierwszą 4 ciężko (Barca, Real, Atletico, Sociedad), ale z Sevillą, Betisem i Villarrealem jak najbardziej.

0

@4drian0 Nie zdziwię si ę. A nawet nie oglądam.

1

Gol Romy zamyka kupon. Jełopy nie strzelą :D

0

Jak tam kręci Bembele?

0

Dembele - Asensjo dziwny widok :D
Ciekawe kto z nich szybciej dostanie Złotego Balona.

1

@Gracek10 Tomasz Hajto ;)

1

@FcPortoFan1999 Wydaj mi się, że stać ich na 7-5.

0

Końcowa tabela Premier Leauge:
City
Liverpool
Arsenal
Newcastle
Brighton
United

0

A;onso robi piękną robotę w Leverkusen! Xavi ucz się! ;p
I super, lubię Leverkusen, jaj i Alonso, zwłaszcza za grę w The Reds. Oby nie trafił do Bayernu lub Realu, a szczególnie do Realu, ale wydaję mi się, że jak Carlo odejdzie to Perez może o nim pomyśleć.

Raczej o mistrza nie powalczą, ale o drugie jak najbardziej, pewnie walka o drugie rozegra się między Lipskiem i Leverkusen, można by dodać jeszcze Dortmund czy Union, choć nie zdziwię się jak Dortmund skończy na 4.

A Wy jak myślicie o co Alonso może powalczyć z Aptekarzami w lidze?

0

Widać, że Arsenal nie będzie tak mocny jak rok temu. Ciekawe jak będą wyglądać jak jeszcze dojdzie LM.

0

@Guess Brighton wygra.

0

@Marcelinho99 Real grał tylki z Celtą, Bilbao i Almerią k takie wnioski. Mają Juda, a poza tym reszta pomocników nic wielkiego nie gra. "To nie wiem co może się stać", a no może np. obrona nie dawać sobie rady, co pokazała średnia Celta, z tak grającą obroną Barca może lekko z Realem wygra. Sam Bellingham i Vini nie dadrzą mistrza. W czym więcej niby Real jest taki mocny? Barca na spokojnie też może zdobyć mistrza.

0

@EkspertzOrlikq Nie kapujesz, że to "żart"? Przecież znam swoją Barcelonę i wiem, że równie dobrze może go nie być. Wiedziałem. źe ktoś się do tego przyczepi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?