2

Oby udało się awansować Rakowowi, a stanie przed wielką szansą do awansu do LM. Spartę czy Kopenhagę jak najbardziej mają szanse przejść, super, że ominą PSV, Galatasaray czy Bragę. Jakby tak awansowali do LM w swojej pierwszej szansie to byłoby coś fantastycznego! Nawet jak się nie uda to i tak szacunek dla nich, pięknie walczą o tą Ligę Mistrzów, dawno żaden klub tak nie walczył jeśli chodzi o eliminacje do LM.

Cholernie szkoda, że to nie jest 28 a nie 2-0 (całe szczęście, że nie liczą się już bramki na wyjazdach) , na Cyprze będzie znacznie trudniej, ale dadzą radę!

6

Dembele przy Lamine wygląda na boisku jak dziecko i przygłup.

2

Jam sprzedadzą Fatiego i kupią Neymara to będzie dramat i kompromitacja. Ney dostaję kontuzji i jesteśmy w dupie. Lewy, Torres, Raphinha, Abde LM nasza :D

0

https://postimg.cc/BX2Ms8jp
Raczej jestem w tym słaby, ale tym razem taki skład Fantasy. Co sądzicie? Tego Rice nie jestem pewny. Będzie grał w pierwszej jedenastce? @Medium

*vice kapitan Salah

0

akby Alonso odszedł (czas zacząć się modlić) to jakiego doświadczonego lewego obrońcę byście widzieli na zmiennika Balde? Doświadczony bo według mnie nie ma sensu kupować kogoś młodego z potencjałem za większy hajs w roli zmiennika.

0

@ObiektywnyKibic121 Te 5 meczy nic nie zmieni.

0

@hayek No dobra a jak wyleci na dajmy 3/4 sezonu. Dembele niee będzie i nikogo nie kupimy i zostaniemy z tymi sami sierotami co rok temu. Jeśli Dembele nie będzie to za kasę powinidn być kupiony gracz, który nie jest szklanką,

0

Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy chcą Neymara. Poczaruję w 5 meczach i pewnie będzie miał mnóstwo kontuzji i na tym się skończzy..

0

Panie Neymar Arabia zaprasza ;)

0

Osąd ekspertów z LR -
Tomciu czy Zbysiu?

0

@Gaz Nigdy w życiu 10. Niech siedzi i u szejka w szpitalu.

1

Tylko nie Neymar!

0

@FutbolFan Zdecydowanie mówimy temu Panu nie!

0

@tadzik447 Miałbyć Polski. :) Gdybym uważał, że na Świecie to by mi mocno odkleiło. Moim zdaniem nie da się wybrać najlepszego w historii. ale gdyby patrzeć na sam głos to już prościej i też bym dał Freddiego.

0


Jak dla mnie najlepszy artysta muzyczny w historii polski! Zgadzacie się? Czy jednak wskazali byśvie kogoś innego?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Idź Pan w cholerę z nim.

0

Boki obrony - Balde, Cancelo/Kounde tylko tego Alonso wypieprzyć (raczej za rok) i boki obrony mają moc. Zmiennikiem Balde spokojnie mógłby być jakiś starszy doświadczony 30 latek.

0

Piękny Liverpool! potęga powraca! Po mistrza lecimy. ;)

0

https://www.facebook.com/photo/?fbid=754557660008160&set=a.516952870435308
Szkoda chłopaka. Świetna rola w "Euforii", moja ulubiona w tym serialu.

0

Niech zamkną najlepiej Dembele w jakimś kiblu do jutro.

7

Jak Dembele odejdzie za 25 mln to będziemy w dupie. Wtedy nie ma szans na porządny transfer na prawe skrzydło. Zostaniemy z średniakiem Rafałem. W ogóle dlaczego zgodzili na taką kretyńską klauzule.. Jak by zeszli z zarobków Dembele to by poprawiło nasze finanse i możliwości transferowe? Czy zarobki nie mają na to wpływu?

0

@hayek Masz racje przesadziłem.

8

Ale trzeba przyznać, że Ferran kapitalnie wykończył podanie Fermina. Do tego pięknie ośmieszył cwaniaczka z Belgii.

0

@Kgorecki2500 To nie znaczy m , że z kolejnym tak będzie.

1

@stone80 Duża zasługfa w tym Xaviego.

3

Już ludzie muszą pieprzyć, że młody nie pogra. Tylko to Xavi wziął go do USA i dał mu szansę.

0

@Bartula Wykopał w świetne miejsce.

2

Niech se Real kupuję Bellinghama, Mbappe czy Gulera, a obrona nadal gówniana. Wchodzę w to.

0

@pacior95 Mam nadzieję, że nie będzie takim średniakiem.

4

Co ten młody robi! Gol i asystka! Kolejna perełeczka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?