@Ukasz Ale chodzi mi o to, że zostaniemy z Rafałem, Torres, Abde i dzieciakiem (trzeba go powoli wprowadzać) przy kontuzji Neymara. Zostajemy wtedy w ataku z Lewym, Torresem, Abde i Raphinhą, z czym do ludzi?
@lucca87 Ale io czym ty mówisz? Ja tylko mówię, żen jak Ney się połamie to zostajemy z Raphinhą, Torresem , Abde i dzieciakaiem (Xavi nie wysrawi go na 90 minut)
@bartas97 Może po tej kolejce zmienię Mc na tego Mbeume. Ogólnie z Mbeumo tym zrobiłeś bardzo dobrze,,Brentford gra teraz z Tottenhamem, Fulham, Crystal i Bournemouth tutaj jak najbardziej mogą być karne. aa można wiedzieć jaki masz skład lub 5 pomocników?
@Deviler Tylko patrząc na nasz sztab i jego zdrowie Ney wywali się na pół roku i na skrzydłach mamy Abde, Rafała, Torresa, Fatiego*, powodzenia w LM. Francuska szklanka odchodzi, a w jego miejsce przychodzi brazylijska szklanka, piękny plan!
@bartas97 Ja tam mam: Salah, Saka, Mitoma, McAlister i Rodrigo, wydaję mi się ze z tą ostatnią dwójką zrobiłem głupotę, no ale zobaczymy. Chyba po każdej kolejce mog ę zrobić 2 zmiany darmowe?
@Transu96 Minus przyjścia Neymara to pewne kontuzje (orzy naszym sztabie jeszcze bardziej pewne) to jest fakt, a nie wymysł). Mnie nie boli to, że odszedł, jak jest się idiotą i chcę się zniszczyć sobie karierę to proszę bardzo, teraz gdy w PSG nie jest milusio to chcę się wracać, teraz to niech się pocałuję w dupsko.
@pt9 Chyba też muszę zacząć więcej koszykówki, z NBA ciężko, bo trzeba noce zarywać. Polską ligę gdzieś transmitują? Chętnie też bym pooglądał Barcę w kosza. Oglądasz może?
Co do kolarstwa i żużla to mam takie zdanie jak Ty. Mój tata ogląda od początku do końca , podziwiam to. Żużel to według mnie strata czasu, wydaję mi się, że na żywo robi większe wrażenie, choć mogę się mylić.
Jak za Moises Caicedo to taki Pedri od nas by kosztował z 250 (łapy precz od niego). Już pojebało tych anglików, to idzie w złym kierunku. Niedługo piłkarz z górnej półki będzie kosztować z 500 a młody z dużym potencjałem jak Gvardiol czy Caicedo 100.
@cules100pro Według mnie Szczęsny to najlepsza opcja dla Realu. Jakby dali trochę kasy (50-60 na luzie Perez by dał) to Juve by w to poszło na bank. Jak Real się nim się nim nie zainteresuję to się zdziwię, patrząc na ost sezon Szczęsny na luzie top 7, de Gea czy Lloris to obecnie przepaść, ale niech biorą Dawidka, dobrze, że Onana już w United.
Będzie z 6-0 na mordę. No jak Linfield im tyle goli strzela, to nic dziwnego, że Belgowie, którzy są w formie i stawiają na ofensywną grę ich gwsłcą. Niestety Polska daleko stoi od Belgii. Oj będzie kompromitacja, choć już jest. Dobrze, że nie oglądam.
@Borneo Niech na spokojnie dostaję 10-15 min, nie ma co się śpieszyć. Jakiś zjeb wjedzie mu w nogi i go połamie. Ja tam ufam Xaviemu, no ale LR wie lepiej. Nie ma co się śpieszyć, on będzie nam potrzebny za 2 lata, wtedy spokojnie może być już kluczowym zawodnikiem, trzeba podejść na chłodno i go nie "zepsuć". Już same bycie na treningu da mu wiele przy takim Gundoganie czy nawet Lewym sporo się nauczy, i tu nie chidzi tylko o technikę.
0
Jaka ciekawa opcja realna na prawe skrzydło? Szkoda, że Salah nierealny.
1
Widzew po wygraną! Jazda ŁKS!
2
Saka ale jesteś piękny! Dawaj jeszcze jednego, będą punkty do Fantasy. Ile będzie pkt za gol Saki na vice?
4
W Łodzi tylko Widzew!
0
@Ukasz Ale chodzi mi o to, że zostaniemy z Rafałem, Torres, Abde i dzieciakiem (trzeba go powoli wprowadzać) przy kontuzji Neymara. Zostajemy wtedy w ataku z Lewym, Torresem, Abde i Raphinhą, z czym do ludzi?
0
@lucca87 Ale io czym ty mówisz? Ja tylko mówię, żen jak Ney się połamie to zostajemy z Raphinhą, Torresem , Abde i dzieciakaiem (Xavi nie wysrawi go na 90 minut)
0
Fati odejdzie Ney się połamie i będzie miodny atak. LE zawita.
0
@Dironixu Mów za siebie.
0
Pierdu, Pierdu żadnego Neymara nie będzie.
0
Elegancki Rodri gol i asysta ;) A miałem go usunąć z Fantasty.
1
@bartas97 Może po tej kolejce zmienię Mc na tego Mbeume. Ogólnie z Mbeumo tym zrobiłeś bardzo dobrze,,Brentford gra teraz z Tottenhamem, Fulham, Crystal i Bournemouth tutaj jak najbardziej mogą być karne. aa można wiedzieć jaki masz skład lub 5 pomocników?
0
@Deviler Tylko patrząc na nasz sztab i jego zdrowie Ney wywali się na pół roku i na skrzydłach mamy Abde, Rafała, Torresa, Fatiego*, powodzenia w LM. Francuska szklanka odchodzi, a w jego miejsce przychodzi brazylijska szklanka, piękny plan!
1
@bartas97 Ja tam mam: Salah, Saka, Mitoma, McAlister i Rodrigo, wydaję mi się ze z tą ostatnią dwójką zrobiłem głupotę, no ale zobaczymy. Chyba po każdej kolejce mog ę zrobić 2 zmiany darmowe?
0
@Transu96 Minus przyjścia Neymara to pewne kontuzje (orzy naszym sztabie jeszcze bardziej pewne) to jest fakt, a nie wymysł). Mnie nie boli to, że odszedł, jak jest się idiotą i chcę się zniszczyć sobie karierę to proszę bardzo, teraz gdy w PSG nie jest milusio to chcę się wracać, teraz to niech się pocałuję w dupsko.
0
Lepiej w Fantasy mieć 5 pomocników czy 3 napastników?
0
@abram3k A tl Rice nie będzie grywał w 1 składzie>
0
@pt9 Chyba też muszę zacząć więcej koszykówki, z NBA ciężko, bo trzeba noce zarywać. Polską ligę gdzieś transmitują? Chętnie też bym pooglądał Barcę w kosza. Oglądasz może?
Co do kolarstwa i żużla to mam takie zdanie jak Ty. Mój tata ogląda od początku do końca , podziwiam to. Żużel to według mnie strata czasu, wydaję mi się, że na żywo robi większe wrażenie, choć mogę się mylić.
0
Lubicie oglądać kolarstwo i żużel?
1
@pride1899 Heh nieźle to napisałem. :) Ale chidzi mi bardziej o tych piłksrzy z górnej półki jak np. Mbappe.
2
Jak za Moises Caicedo to taki Pedri od nas by kosztował z 250 (łapy precz od niego). Już pojebało tych anglików, to idzie w złym kierunku. Niedługo piłkarz z górnej półki będzie kosztować z 500 a młody z dużym potencjałem jak Gvardiol czy Caicedo 100.
0
Rice i Almiron to dobry pomysł w Fantasy?
0
@P33ck Syn Nakamury?
0
@HighestInTheRoom Niby czemu?
1
@cules100pro Według mnie Szczęsny to najlepsza opcja dla Realu. Jakby dali trochę kasy (50-60 na luzie Perez by dał) to Juve by w to poszło na bank. Jak Real się nim się nim nie zainteresuję to się zdziwię, patrząc na ost sezon Szczęsny na luzie top 7, de Gea czy Lloris to obecnie przepaść, ale niech biorą Dawidka, dobrze, że Onana już w United.
2
To co Szczęsny do Realu i mamy derby polski.
0
@Rl9k1nG Twin Peaks (zamykam)
1
Będzie z 6-0 na mordę. No jak Linfield im tyle goli strzela, to nic dziwnego, że Belgowie, którzy są w formie i stawiają na ofensywną grę ich gwsłcą. Niestety Polska daleko stoi od Belgii. Oj będzie kompromitacja, choć już jest. Dobrze, że nie oglądam.
0
@Kidd
"Togo" / Disney+
"Jeden gniewny człowiek" / Amazon
"Twierdza" / Disney+
"Bez wyjścia" / Amazon
"Ludzkie dzieci" / Amazon
"Ulepszenie" / Amazon-Netflix
"Jeźdźcy sprawiedliwości" / Amazon
1
@Kessie Można dołączyć do kilku? Bo Rust też zakładał czy to jest może ta sama?
1
@Borneo Niech na spokojnie dostaję 10-15 min, nie ma co się śpieszyć. Jakiś zjeb wjedzie mu w nogi i go połamie. Ja tam ufam Xaviemu, no ale LR wie lepiej. Nie ma co się śpieszyć, on będzie nam potrzebny za 2 lata, wtedy spokojnie może być już kluczowym zawodnikiem, trzeba podejść na chłodno i go nie "zepsuć". Już same bycie na treningu da mu wiele przy takim Gundoganie czy nawet Lewym sporo się nauczy, i tu nie chidzi tylko o technikę.