1

@Faro Jak sprzedadzą Fatiego to nasz zarząd to debile. Gołym okiem widać poprawę gry Ansu. Widać w nim większość pewność siebie, tą co miał na początku. Jemu teraz potrzeba jest regularna gra. Jestem przekonany, że fdyby zagrał 3-5 spotkań z rzędu od pierwszych minut dajmy po 70 3min, to jestem przekonany, że poprawiałby się coraz bardziej i według mnie byłaby szansa na to, że by wrócił. Ludzie się śmieją bo wejdzie i będzie miał słabe decyzje, ale tu ewidentnie brak regularnej gry.

To jest chore, że Raphinha gra przeciętnie a i tak wyjdzie w składzie. Nie rozumiem dlaczego Xavi nie da zagrać Fatiemu w 3n spotkaniach od pierwszych minut (zwłaszcza teraz). Nigdy Fati nie dostał takiej szansy gry wrócił. To jak strzał w pysk od Xaviego. To jest chore, że Raphinha ma więcej szans od Xaviego niż Ansu. Oby to okienko juź się skończyło i został.

1

@wasacz Potem była sytuacja jak Fati dograł do Yamala, a on się nie zorientował i zgubił przyjęcje. Gdyby Fati grywał regularnie i w tym meczy grał od początku dałbym nam 2x więcęj niż nas cały atak.

1

@AlwaysBlaugrana Jeszcze trochę i tak będzie, że kibjc Barcy czy Realu będzie się bardziej ekscytować kto będzie mistrzem Anglii niż w swojej lidze, a mecze Barcy czy Realu będzie się oglądać do kotleta. Dobrze, że kibice w moim wieku czy starszym już widzieli najlepszą Barcę jak i ligę, która była normalna.

16

O i ren moment fajny. Przecież to wiele się nie różni od czerwa Rafała. Uderzenie ręką (widać celowy ruch ręką) w rywala bez piłki. Ale to są jaja, chyba że przepisy mówią co innego.



Czas iśc spać. Dobrej nocki!

0

@partymaker Dokładnie tak. Wiadomo Barca nic wielkiego, nie gra i nie ma co się nakręcać na coś świetnego, ale nawet spokojnie meczu nie obejrzysz. Dobrze, że już mamy za sobą Getafe, ale pewmie i tak nasz czekają wkurwienia, bo tu mnóstwo sędziów to placki.

1

Za fajl na Gundoganie powinna być czerwona?

4

Masakra co się stało z tą ligą. Jak tak dalej będzie to po cholerę w ogóle się ekscytować tą ligą. Jak tak ma być co np, 3 mecz to szkoda czasu. Oby przynajmniej zagrali te 8-10 meczów w LM, tam teź bywają cyrki, ale nie ma aż takiego. Już pal licho jak Barca gra, ale już spokojnie nie można popatrzeć jak czaruję Pedri czy Balde. A idź Pan w cholerę z takim futbolem.

0

@Pedri16Future W jalm sensie?

0

Teraz będzie wyciąganie wniosku co bedzie nas czekać w sezonie patrząc na ten mecz. Wiadomo moźe być chuj*, ale to dopiero 1 mecz. Moim zdaniem ten mecz nic nie ;okazał, no sle niech każdy myśli jak chcę. Nie ma co płakać nad tymi 2 pkt, najgirsze, że człowiek czeka tyle na nowy sezon i dostaję znów w pysk od pały z Madrytu, odechciewa się oglądać tej popieprzonej ligi.

0

Ciekawe czy obecnye kibice Real chcę mistrza?

0

@Sesto Ale kurwa Getafe powibno grsć w 9.

1

Nawet ruchu ręką nie było. Dobrzr, że to 1 mecz. Niech się nażrą tym 1 pkt. Niech nam przeszkadzają, czym bardziem chcę mistrza!

0

Doliczy 10?;....

7

Yamal jak na 27 latka wygl,ąda bardzo młodo.

5

Odpieprzcieb się od Abde.

1

Piłkarczw Getafe z sędzią jak z kolegą. Ciekawe czy reklsmówki gotowe.

0

@esem91 To on sam tego nie wie?

0

@HighestInTheRoom W tym meczu gówno by zrobił./

1

Niektórzy w tym meczu oczekują pięknej gry xD

4

Ale będzie płacz LR jak to Barca gra. A prawda jest taka, że 80% meczy z Fetafe to nie piłka. Niech nawet strzelą dupą w 97 min.

0

Komentarz usunięty

1

Boldaras to jest psychopata!

0


Polecacie? Kto oglądał?

1

Ja mam nadzieję, że dziś Yamal nie wejdzie (no chyba, że pod koniec będzie kijowy wynik) przecież rzeźnicy go najprędzej wykoszą. Wiadomo w każdym meczu może się to wydarzyć, ale z tymi mendami jest to bardziej możliwe. Ogólnie dobrze, że tak szybko z nimi zagramy, zagrać, wygrać, zapomnieć i będziemy mieć spokój.

0

Dembelek uratował Barcelonę przed Żółwiem w Realu! Dembele klepnął swój transfer i Mbappe zostaję, przypadek? nie sądzę. Pięknie się bawi Kylian ze śmietaną Papą Perezem. Top okienko Pereza :D kupuję se połamanego Gulera, a w obroni same dziadki, mega mnie dziwi, że Real nie kupi topowego obrońcy. Militao dobry grajek, ale pozostali to Alaba, Rudiger i Nacho, to jest śmiech, prawe i lewa strona też tak średnio.

0

@MesQueUnClub96 Tylko wtedy na prawym skrzydle mamy Raphinhe i Yamala, Raphinha dostaję kontuzji j mamy duży problem. Yamal nie będzie grał po 90 min. Czy Silva na na boku?

0

Jaka ciekawa opcja realna na prawe skrzydło? Szkoda, że Salah nierealny.

1

Widzew po wygraną! Jazda ŁKS!

/photo/1

2

Saka ale jesteś piękny! Dawaj jeszcze jednego, będą punkty do Fantasy. Ile będzie pkt za gol Saki na vice?

4

W Łodzi tylko Widzew!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?