@Faro Jak sprzedadzą Fatiego to nasz zarząd to debile. Gołym okiem widać poprawę gry Ansu. Widać w nim większość pewność siebie, tą co miał na początku. Jemu teraz potrzeba jest regularna gra. Jestem przekonany, że fdyby zagrał 3-5 spotkań z rzędu od pierwszych minut dajmy po 70 3min, to jestem przekonany, że poprawiałby się coraz bardziej i według mnie byłaby szansa na to, że by wrócił. Ludzie się śmieją bo wejdzie i będzie miał słabe decyzje, ale tu ewidentnie brak regularnej gry.
To jest chore, że Raphinha gra przeciętnie a i tak wyjdzie w składzie. Nie rozumiem dlaczego Xavi nie da zagrać Fatiemu w 3n spotkaniach od pierwszych minut (zwłaszcza teraz). Nigdy Fati nie dostał takiej szansy gry wrócił. To jak strzał w pysk od Xaviego. To jest chore, że Raphinha ma więcej szans od Xaviego niż Ansu. Oby to okienko juź się skończyło i został.
@wasacz Potem była sytuacja jak Fati dograł do Yamala, a on się nie zorientował i zgubił przyjęcje. Gdyby Fati grywał regularnie i w tym meczy grał od początku dałbym nam 2x więcęj niż nas cały atak.
@AlwaysBlaugrana Jeszcze trochę i tak będzie, że kibjc Barcy czy Realu będzie się bardziej ekscytować kto będzie mistrzem Anglii niż w swojej lidze, a mecze Barcy czy Realu będzie się oglądać do kotleta. Dobrze, że kibice w moim wieku czy starszym już widzieli najlepszą Barcę jak i ligę, która była normalna.
O i ren moment fajny. Przecież to wiele się nie różni od czerwa Rafała. Uderzenie ręką (widać celowy ruch ręką) w rywala bez piłki. Ale to są jaja, chyba że przepisy mówią co innego.
@partymaker Dokładnie tak. Wiadomo Barca nic wielkiego, nie gra i nie ma co się nakręcać na coś świetnego, ale nawet spokojnie meczu nie obejrzysz. Dobrze, że już mamy za sobą Getafe, ale pewmie i tak nasz czekają wkurwienia, bo tu mnóstwo sędziów to placki.
Masakra co się stało z tą ligą. Jak tak dalej będzie to po cholerę w ogóle się ekscytować tą ligą. Jak tak ma być co np, 3 mecz to szkoda czasu. Oby przynajmniej zagrali te 8-10 meczów w LM, tam teź bywają cyrki, ale nie ma aż takiego. Już pal licho jak Barca gra, ale już spokojnie nie można popatrzeć jak czaruję Pedri czy Balde. A idź Pan w cholerę z takim futbolem.
Teraz będzie wyciąganie wniosku co bedzie nas czekać w sezonie patrząc na ten mecz. Wiadomo moźe być chuj*, ale to dopiero 1 mecz. Moim zdaniem ten mecz nic nie ;okazał, no sle niech każdy myśli jak chcę. Nie ma co płakać nad tymi 2 pkt, najgirsze, że człowiek czeka tyle na nowy sezon i dostaję znów w pysk od pały z Madrytu, odechciewa się oglądać tej popieprzonej ligi.
Ja mam nadzieję, że dziś Yamal nie wejdzie (no chyba, że pod koniec będzie kijowy wynik) przecież rzeźnicy go najprędzej wykoszą. Wiadomo w każdym meczu może się to wydarzyć, ale z tymi mendami jest to bardziej możliwe. Ogólnie dobrze, że tak szybko z nimi zagramy, zagrać, wygrać, zapomnieć i będziemy mieć spokój.
Dembelek uratował Barcelonę przed Żółwiem w Realu! Dembele klepnął swój transfer i Mbappe zostaję, przypadek? nie sądzę. Pięknie się bawi Kylian ze śmietaną Papą Perezem. Top okienko Pereza :D kupuję se połamanego Gulera, a w obroni same dziadki, mega mnie dziwi, że Real nie kupi topowego obrońcy. Militao dobry grajek, ale pozostali to Alaba, Rudiger i Nacho, to jest śmiech, prawe i lewa strona też tak średnio.
@MesQueUnClub96 Tylko wtedy na prawym skrzydle mamy Raphinhe i Yamala, Raphinha dostaję kontuzji j mamy duży problem. Yamal nie będzie grał po 90 min. Czy Silva na na boku?
1
@Faro Jak sprzedadzą Fatiego to nasz zarząd to debile. Gołym okiem widać poprawę gry Ansu. Widać w nim większość pewność siebie, tą co miał na początku. Jemu teraz potrzeba jest regularna gra. Jestem przekonany, że fdyby zagrał 3-5 spotkań z rzędu od pierwszych minut dajmy po 70 3min, to jestem przekonany, że poprawiałby się coraz bardziej i według mnie byłaby szansa na to, że by wrócił. Ludzie się śmieją bo wejdzie i będzie miał słabe decyzje, ale tu ewidentnie brak regularnej gry.
To jest chore, że Raphinha gra przeciętnie a i tak wyjdzie w składzie. Nie rozumiem dlaczego Xavi nie da zagrać Fatiemu w 3n spotkaniach od pierwszych minut (zwłaszcza teraz). Nigdy Fati nie dostał takiej szansy gry wrócił. To jak strzał w pysk od Xaviego. To jest chore, że Raphinha ma więcej szans od Xaviego niż Ansu. Oby to okienko juź się skończyło i został.
1
@wasacz Potem była sytuacja jak Fati dograł do Yamala, a on się nie zorientował i zgubił przyjęcje. Gdyby Fati grywał regularnie i w tym meczy grał od początku dałbym nam 2x więcęj niż nas cały atak.
1
@AlwaysBlaugrana Jeszcze trochę i tak będzie, że kibjc Barcy czy Realu będzie się bardziej ekscytować kto będzie mistrzem Anglii niż w swojej lidze, a mecze Barcy czy Realu będzie się oglądać do kotleta. Dobrze, że kibice w moim wieku czy starszym już widzieli najlepszą Barcę jak i ligę, która była normalna.
16
O i ren moment fajny. Przecież to wiele się nie różni od czerwa Rafała. Uderzenie ręką (widać celowy ruch ręką) w rywala bez piłki. Ale to są jaja, chyba że przepisy mówią co innego.
Czas iśc spać. Dobrej nocki!
0
@partymaker Dokładnie tak. Wiadomo Barca nic wielkiego, nie gra i nie ma co się nakręcać na coś świetnego, ale nawet spokojnie meczu nie obejrzysz. Dobrze, że już mamy za sobą Getafe, ale pewmie i tak nasz czekają wkurwienia, bo tu mnóstwo sędziów to placki.
1
Za fajl na Gundoganie powinna być czerwona?
4
Masakra co się stało z tą ligą. Jak tak dalej będzie to po cholerę w ogóle się ekscytować tą ligą. Jak tak ma być co np, 3 mecz to szkoda czasu. Oby przynajmniej zagrali te 8-10 meczów w LM, tam teź bywają cyrki, ale nie ma aż takiego. Już pal licho jak Barca gra, ale już spokojnie nie można popatrzeć jak czaruję Pedri czy Balde. A idź Pan w cholerę z takim futbolem.
0
@Pedri16Future W jalm sensie?
0
Teraz będzie wyciąganie wniosku co bedzie nas czekać w sezonie patrząc na ten mecz. Wiadomo moźe być chuj*, ale to dopiero 1 mecz. Moim zdaniem ten mecz nic nie ;okazał, no sle niech każdy myśli jak chcę. Nie ma co płakać nad tymi 2 pkt, najgirsze, że człowiek czeka tyle na nowy sezon i dostaję znów w pysk od pały z Madrytu, odechciewa się oglądać tej popieprzonej ligi.
0
Ciekawe czy obecnye kibice Real chcę mistrza?
0
@Sesto Ale kurwa Getafe powibno grsć w 9.
1
Nawet ruchu ręką nie było. Dobrzr, że to 1 mecz. Niech się nażrą tym 1 pkt. Niech nam przeszkadzają, czym bardziem chcę mistrza!
0
Doliczy 10?;....
7
Yamal jak na 27 latka wygl,ąda bardzo młodo.
5
Odpieprzcieb się od Abde.
1
Piłkarczw Getafe z sędzią jak z kolegą. Ciekawe czy reklsmówki gotowe.
0
@esem91 To on sam tego nie wie?
0
@HighestInTheRoom W tym meczu gówno by zrobił./
1
Niektórzy w tym meczu oczekują pięknej gry xD
4
Ale będzie płacz LR jak to Barca gra. A prawda jest taka, że 80% meczy z Fetafe to nie piłka. Niech nawet strzelą dupą w 97 min.
0
Komentarz usunięty
1
Boldaras to jest psychopata!
0
Polecacie? Kto oglądał?
1
Ja mam nadzieję, że dziś Yamal nie wejdzie (no chyba, że pod koniec będzie kijowy wynik) przecież rzeźnicy go najprędzej wykoszą. Wiadomo w każdym meczu może się to wydarzyć, ale z tymi mendami jest to bardziej możliwe. Ogólnie dobrze, że tak szybko z nimi zagramy, zagrać, wygrać, zapomnieć i będziemy mieć spokój.
0
Dembelek uratował Barcelonę przed Żółwiem w Realu! Dembele klepnął swój transfer i Mbappe zostaję, przypadek? nie sądzę. Pięknie się bawi Kylian ze śmietaną Papą Perezem. Top okienko Pereza :D kupuję se połamanego Gulera, a w obroni same dziadki, mega mnie dziwi, że Real nie kupi topowego obrońcy. Militao dobry grajek, ale pozostali to Alaba, Rudiger i Nacho, to jest śmiech, prawe i lewa strona też tak średnio.
0
@MesQueUnClub96 Tylko wtedy na prawym skrzydle mamy Raphinhe i Yamala, Raphinha dostaję kontuzji j mamy duży problem. Yamal nie będzie grał po 90 min. Czy Silva na na boku?
0
Jaka ciekawa opcja realna na prawe skrzydło? Szkoda, że Salah nierealny.
1
Widzew po wygraną! Jazda ŁKS!
2
Saka ale jesteś piękny! Dawaj jeszcze jednego, będą punkty do Fantasy. Ile będzie pkt za gol Saki na vice?
4
W Łodzi tylko Widzew!