@Sulimo Ja nie jestem jakimś mega kibicem Rakowa po prostu życzę im mistrza. Napisałem po pewne 3 pkt przecież wiadomo, że mogę się mylić. Brak pokory bo napisałem czas zacząć scenariuasz obronę mistrza, nie mogę? Przypieprzanie się nie wiem po co. Wyluzuj człowieku. ;) Mam pokorę, bo wiem że to będzie mega ciężkię, ale jak nie znasz mojego pełnego zdania to nie pisz. Brak pokory bo napisałe4m po pewne trzy punkty to ma być brak pokory buaha :D
@MeMyselfAndI Na spokojnie. Obrona Realu to kpina. Kompletnie nie obawiam się Mbappe, spokojnie możba będzie wygrywać mistrza, a w LM City lepsze od Realu.
@Siro Moim zdaniem Nolan powinien dać sobie spokój z sci-fi. Mam nadzieje, że kiedyś zrobi podobny film do "Memento". Tam jest wszystko doskonałe także fabularnie.
Na spokojnie Raków będzie walczyć o mistrza z Lechem i Legią. Oby udało się obronić mistrza! Nie wiem co niektórzy ćpali, którzy twierdzili że Raków skończy nowy sezon w połowie tabeli :D
@Sulimo Ty nie rozumiesz , że to nie na poważnie . A np. Legii też mnóstwo osób nie lubi tak jak Rakowa. Nie zdziwi mnie jak większość osob nie lubi Legii niż Rakowa. Kibice Legii mają wielką pokorę :D
@Sulimo Nie wiem w jakim celu twój komentarz. Tylko napisałem że przeszli do kolejnej rundy i zastawiam się co ich czeka jak "odpadną".
Pewnie chodzi Ci o ten pstryczek do Legii i Lecha. Nigdzie Raków nie awansował, bo to dopiero ich drugie podejście w europejskich puchar, a za drugim podejście może już być w LK. W tych pucharach jak na razie brak kompromitacji. Taka legia czy Lech mieli tych podejść pewnie więcęj niż 10 razy, większość to męczarnia lub kompromitacja.
0
@Sulimo Ja nie jestem jakimś mega kibicem Rakowa po prostu życzę im mistrza. Napisałem po pewne 3 pkt przecież wiadomo, że mogę się mylić. Brak pokory bo napisałem czas zacząć scenariuasz obronę mistrza, nie mogę? Przypieprzanie się nie wiem po co. Wyluzuj człowieku. ;) Mam pokorę, bo wiem że to będzie mega ciężkię, ale jak nie znasz mojego pełnego zdania to nie pisz. Brak pokory bo napisałe4m po pewne trzy punkty to ma być brak pokory buaha :D
1
Piękny Raków jazda po pewne 3 punkty! Czas zacząć scenariusz obrony mistrza!
0
@Esteban_ Fajna odp nie na temat. Koszulki obie super, napisałem że Messiemu średnio pasuje różowa.
11
Messiemu ta różowa koszulka średnio pasuje . W tej czarnej GOACIK wygląda 3x lepiej. Ale lepsza ta niż francuska szmata.
0
@MeMyselfAndI Na spokojnie. Obrona Realu to kpina. Kompletnie nie obawiam się Mbappe, spokojnie możba będzie wygrywać mistrza, a w LM City lepsze od Realu.
0
@Bartosz85 Raków lub Lech bierze! ŁKS to będzie chłopcem do bicia. Ale niech wygra lepszy ;)
0
Ee GOAT na ławie :(
1
@karolszymek Masz racje! Agent z Madrytu.
0
@karolszymek A wystarczyło tylko nie wybierać Bartomeu.. A teraz u nas by śmigał Halland a obok niego jakiś Leao, a na DP Rodrigo a nie łysy Seba.
0
@tristan87 Wywalić z kadry!
0
Jakbyście mogli sobie zażyczyć 3 życzenia związane z Barceloną to jakie by to były życzenia? Może to być transfer, sprzedaż ale i nie tylko.
1
@Siro Moim zdaniem Nolan powinien dać sobie spokój z sci-fi. Mam nadzieje, że kiedyś zrobi podobny film do "Memento". Tam jest wszystko doskonałe także fabularnie.
0
Znacie jakieś ciekawe dokumenty o UFO?
1
@Bartula Memento to arcydzieło. Mam nadzieję, że skończy na razie z sci-fi.
0
Felix/Abde i Dembele/Raphibha równie do dupy jak jest teraz czy jednak dużo lepiej?
1
Ale Ci Brazylijczycy to płaczki. Nic dziwnego, że Ney i Vini to płaxzki.
0
Jesteście fantastycznie! Wielka duma. Po złoto Orły!
1
Śliwka pięknie ich wydymał! Ależ oglądanie polskich siatkarzy daję radochę i dumę!
0
Jazda 3-0 z płaczkami!
2
Na spokojnie Raków będzie walczyć o mistrza z Lechem i Legią. Oby udało się obronić mistrza! Nie wiem co niektórzy ćpali, którzy twierdzili że Raków skończy nowy sezon w połowie tabeli :D
0
City sypnie z 30 mln i kupimy jakiegoś placka i nasze szkrzydła będą jeszcze gorsze. Za cholerę City nie da 60-70.
0
@LaLigaPD Obrona też.
0
@P33ck Zajebisiście wygląda w tej koszulce, Ogłlnie sztos koszulki.
0
@Sulimo Ty nie rozumiesz , że to nie na poważnie . A np. Legii też mnóstwo osób nie lubi tak jak Rakowa. Nie zdziwi mnie jak większość osob nie lubi Legii niż Rakowa. Kibice Legii mają wielką pokorę :D
0
@Sulimo Nie wiem w jakim celu twój komentarz. Tylko napisałem że przeszli do kolejnej rundy i zastawiam się co ich czeka jak "odpadną".
Pewnie chodzi Ci o ten pstryczek do Legii i Lecha. Nigdzie Raków nie awansował, bo to dopiero ich drugie podejście w europejskich puchar, a za drugim podejście może już być w LK. W tych pucharach jak na razie brak kompromitacji. Taka legia czy Lech mieli tych podejść pewnie więcęj niż 10 razy, większość to męczarnia lub kompromitacja.
0
@bartas97 4 runda to ostatnia?
6
Piękny Raków Częstochowa łatwo i przyjemnie melduję się w kolejne rundze Lig Mistrzów. ;)Legia in Lech uczcie się jak to się robi!
Jam w następnej rudzie by odpadli to koniec europejskich pucharach? Czy walka w eliminacjach LK?
0
@Emhyr To teraz już wiem. ;) To, że coś tu może być głupie to nie dziwi.
0
@Bogan Jak będzie grał Romeu zamiast Busquetsa to na bank to odczujemy.
0
@hayek Za to będzie wystawiał łysego Sebę.