0

Legia daję wstyd na Europę, nowe nie znałem.

0

@HighestInTheRoom Fajna satyra.

0

Ale brzydkie koszulki ma legia. Oby wymęczyli 0-0 lub 0-1.

0

Ależ te koszulki to sztos! Ile one kosztują?

0

Może ktoś podrzucić skrót meczu Barcy? Tylko żeby na poczatku nie było widać wyniku.

0

@Culer_1906 Dzięki. ';)

0

Jak Raków przejdzie Karabah to ma już pewną faze grupową LK? Ile ogólnie jest rund el do LM? Teras ta z Azerami jestb przed ostatnnnia?

0

@BorzyKrzys Superowy film. Może polecisz nakiś ciekawy thriller naj;epiej lata 70-90. ;:)

0

@Albatros Czyli myślimy tak samo. Choć może mi się wydaję że są takie opinie co do prostoty.

0

Czy według Was siatkówka jest niedocenianym sportem i uważany za zbyt prosty?

0

@matirix20 Dodałbym ter Stegena.

2

@maciar Też go nie chcę. Wolałbym grać w przyszłości Abde/Fati - Roque - Yamal.

0

@kiper09 Już widzę jak ktoś da za Kessiego i Lengleta 40 :D Abde to też nie za weielką kasę.

0

Oddalibyście np. Balde i Gaviego lub Araujo i Raphinhe za Mbappe?

14

Włosi: Jankesi byli nie do pokonania, Polska: potrzymaj mi piwo!

4

@Majkel34 Cała siatkótwka! W klubowej teź niszczymy.

0

No ijest pewna wygrana Raków! Dawać 4i mamy lidera.

1

@Sulimo Hipokryta. Sam się napinasz bo napisałem lo pewne 3 pkt :D Tak ha bym lekceważył Jagielonię..

0

@Sulimo Ja nie jestem jakimś mega kibicem Rakowa po prostu życzę im mistrza. Napisałem po pewne 3 pkt przecież wiadomo, że mogę się mylić. Brak pokory bo napisałem czas zacząć scenariuasz obronę mistrza, nie mogę? Przypieprzanie się nie wiem po co. Wyluzuj człowieku. ;) Mam pokorę, bo wiem że to będzie mega ciężkię, ale jak nie znasz mojego pełnego zdania to nie pisz. Brak pokory bo napisałe4m po pewne trzy punkty to ma być brak pokory buaha :D

1

Piękny Raków jazda po pewne 3 punkty! Czas zacząć scenariusz obrony mistrza!

/photo/1

0

@Esteban_ Fajna odp nie na temat. Koszulki obie super, napisałem że Messiemu średnio pasuje różowa.

11

Messiemu ta różowa koszulka średnio pasuje . W tej czarnej GOACIK wygląda 3x lepiej. Ale lepsza ta niż francuska szmata.

0

@MeMyselfAndI Na spokojnie. Obrona Realu to kpina. Kompletnie nie obawiam się Mbappe, spokojnie możba będzie wygrywać mistrza, a w LM City lepsze od Realu.

0

@Bartosz85 Raków lub Lech bierze! ŁKS to będzie chłopcem do bicia. Ale niech wygra lepszy ;)

0

Ee GOAT na ławie :(

1

@karolszymek Masz racje! Agent z Madrytu.

0

@karolszymek A wystarczyło tylko nie wybierać Bartomeu.. A teraz u nas by śmigał Halland a obok niego jakiś Leao, a na DP Rodrigo a nie łysy Seba.

0

@tristan87 Wywalić z kadry!

0

Jakbyście mogli sobie zażyczyć 3 życzenia związane z Barceloną to jakie by to były życzenia? Może to być transfer, sprzedaż ale i nie tylko.

1

@Siro Moim zdaniem Nolan powinien dać sobie spokój z sci-fi. Mam nadzieje, że kiedyś zrobi podobny film do "Memento". Tam jest wszystko doskonałe także fabularnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?