1

Ale będą kaja jak Xavi wystawi Roberto na prawej :D

2

@John_Doe I te strzały odbijał jak chciał Kovacevic.

1

Nie ma szans, że za za rok jeden polski klub będzie grał w el LE? Czy Jeszcze za mało pkt w rankingu?

0

O Sparta 1-1. Wolicie Czechów czy Duńczyków? Ja wolałbym Kopenhage.

1

Uff dobrze, że Real nie kupił Kovačevića ;)

0

@MesQueUnClub96 80% tych sytuacji to fenoemalnie wybronił Kovačević.

1

@Sulimo Tylko, że wszystkie sytuacje broni bramkarz.

8

Piękny Raków Częstochowa! Nie mogą tego spieprzyć! Ależ Raków to potrafi walczyć w tych el. LM! Potrafi cierpieć niczym Real. Dawno żaden polski klub w ost 5 latach (jak nie więcej) tak nie potrafił walczyć w tych eliminacjach jak Raków. Coś pięknego , że w swojej pierwszej przygodzie z eliminacjami w LM Raków może być tak blisko awansu do LM. Na ten moment Kopenhaga, która jest do ogrania. Ale trzeba jeszcze to dociągnąć! Vamos!

Kovacevic Królu złoty!

3

Ney przyjdę sobię do Barcelony za dwa lata :D Chyba go pojebało! Najpierw do Arabii po kaskę a potem hops do Barcelonki. Niech w Arabii kończy karierę, którą san koncertowo ją sobie spieprzył.

0

@BordowyPtak Skąd wnioski , że ti się może stać? Po meczu z Getafe?

0

@Herato Wymęczone mistrzostwo? 10 pkt przewagi. :D City nad Arsenalem 5. Ale kłamiesz. Już po pierwszym meczu gadanie o braku wyjścia z grup ;) Zwalniamy w środku sezonu czy po 6 kolejce?

0

@hayek Kupisz Ney o i zaraz się połamie. Czyli to, źe kopnął Barcę w dupę trzeba zapomnueć i kupować. I tak Ney wolałby hajs.

0

Komentarz usunięty

0

@Kengo Daj mu więcej szans. Widać, że wczoraj za bardzo chciał. Zmienniiem może być świetnym.

0

@Aragorn33 Ale nic wielkiego się nie stało. Kounde grał świetnie,, a Araujo wywalczył czerwo.

0

@Aragorn33 :D Bo Kounde gra zajebiście na boku. Wiele by to zmieniło. Poza tym czerwo dzięki Araujo na boku broni tą decyzję, bo dzięki sprytowi Urugwajczyka Getafe wreszcie grało w 10. Poza tym Araujo nie wyprowadxa tak świetnie piłki jak Kounde i Julesm ma lepsze długie podania, także gra; Araujo w środku była ost lekko nieiepewna.

0

@Pedri16Future Tak tylko pytam, bo to może tylko wpojsko Pereza na walkę z Barcą.

0

@Kubsoleon Xavi patałach bo zagrał Araujo a nie Kounde :D '

0

Przypieprzanie się do Xaviego bo na boku zagrał wczoraj Araujo a nie Kounde, który wczoraj obok de Jonga był najlepszy na boisku. :D U nas obsada prawej obrony to jest kpina, Xavi się domaga PO a ciągle ma Roberto i Kounde, który jest kapitalnym ŚO.

5

@Firestone Ale przesadzasz. Będzie Cancelo to nie będzie tam Araujo czy Kounde. Kto miał tam grać na prawej tylko Kounde (a dzięki temu, że Araujo był na boku Kounde zagrał w środku i był kapitalny. Kounde wcale lepiej na boku nie gra niż Araujou. Są takie pomysły, bo nasz jedyny PO to Roberto co jest kpiną. Xavi ciąfke się domaga prawdziwego top PO i nadal go nie ma. Czepiasz się Xaviego bo na boku zagrał Araujo i a nie Kounde, który nie jest nominalnym PO. Kolejne przypieprzanie się nas siłę do Xaviego.

Należy także zauważyć, że dzięki grze Araujo na boku Getafe dostało czerwo.

1

@Artysta9 Kounde pokazał wczoraj że pieprzonym szefem gdy gra w środku, to wyprowadzanie półki wczoraj to coś pięknego! Dla mnie musi być - Balde, Araujo, Kounde, Cancelo i częsta rotacja Kounde - Araujo z Duńczykiem.

Ogólnie przyszłość naszej obsady środka obrony jest świetna - Araujo, Kounde, Christensen, Faye*. Jak przyjdzie Cancelo to na prawej już będzie spoko, zmiennikami mogą być Kounde i Araujo. Praktycznie zostaję zmiennik dla Balde (Alonso to śmiech) wystarczyłby ktoś bardziej doświadczony ala Alba. Ogólnie obrona pięknie się buduję.

0

Getafe to w każdym meczu tak nokautuje?

0

@Tasde O czym tu gsdać chciał jebnąć Rafała i tyle.

0

@PawkoFCB Ja wiem, że Raphinha zachował się jak idiota.

2

@sintesox Bez podań by się zesrał. Nie ważne ile będzie miał podań :D Już widzę jak w obecnej Barcelonie ma 30 w lidze, a w City bez Gundogana, Silvy i Rudego te 38. Jestem ciekaw ile by Lewy nabił w obecnym City a ile Haaland w obecnej Barcelonie. Lewy jak wygrywał LM 15 goli (bez rewanżów w fazie pucharowej) Haaland 12 goli. Lewy najwięcej w lidze 41, Haaland najwięcej w lidze 38. Tak wiem Bundesliga, ale Lewy w formie wtedy gdy bił rekord oraz gdyby miał obok siebie De Bruyne, Silve i Gundogana plus komiczny futbol Guardioli to palcem w tyłku by strzelił 35-38 w lidze i 13 w LM.

Poza tym porównujesz 23 z 34 latkiem, zobaczymy jak będzie strzelał Norweg w wieku 34 lat. Lewy w wieku 30/31 lat walił kosmiczne 40 goli i wygrywał LM. Lewy w wieku 34 lat w Barcelonie ,mając obok siebie wielu patałachów (głównie w ataku), gdzie często graliśmy beton Xaviego strzela 34 gole.

2

@BordowyPtak Co ty gadasz? Tu jdst ewidentny ruch ręką żeby uderzyć. :D

0

@esem91 I to był przed uderzeniem Raphinhi. To ma być kurwa sprawiedliwe? Getafe może, Barca nie. Wiadomo zrobił głupotę, ale nie przesadzajcie z tymi wyzwiskami w jego stronę, nie wiadomo jak sami byście się zachowali. Kto wie może nie raz nie dostał od tych zje**w po twarzy, a sędzia nic z tym nie robił i chłop nie wytrzymał.

0

Jak Real wczoraj wyglądał w ataku? Lepiej niż w poprzednim sezonie? I ogólnie jak Real przedczoraj wyglądał? Zrobił na Was większe wrażenie?

0

@AllBundy Ale z czym ty masz problem? Kto miał grać na prawej? Roberto? Dzięki temu Kounde zagrał w środku grał jak profesor. a Araujo źle na bomu nie wyglądał. Xavi chcę ciągle PO, jak dostanie go to w środky zobaczymy Kounde i Araujo. Jakie decyzje? Dobra głupota była z ustawieniem no i co niby dalej?

0

@kiper09 Kto miał grać prawej obronie Panie mądry? Kounde w środku wczoraj profesor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?