@VegetaPolska No bo Celta to drużyna która, gra bardziej di przodu i od razu "najgorszy mecz z rozegranych", Real cudem nie tracił gola. Wielkie mi halo, że z Bilbao (grają kupę) czy Almerią (stracony gol) grali dobrze w obronie. To ma być weryfikacja? Będzie nawet trochę lepszy przeciwnik i Real będzie miał mega problemy, jestem o tym przekonany. Carvalaj w firmie bo średni lub słabi przeciwnicy. :) Z takim Balde nie będzie wiedział co się dzieję. Dla mnie obrona jest mierna, bo średniak Celta to potwierdziła.
Pierwszy raz oglądałem Real i nic wielkiego nie grają, Pep na luzie by się z nimi pobawił. Trochę inne ustawienie, ale nie widać jakiegoś postępu od minionego sezonu. Wiadomo świetny Jud, na pewno zwiększy szansę na jakieś trofea (już można stwierdzić, że to kapitalny Realu! Na bank napsuję nam krwi) poza tym miczym innym nowym na ten moment nie powalają. Obrona bardzo mierna (ależ Balde i Cancelo będą tam wchodzić jak w masełko!). a bez Millitao na bank będzie jeszcze gorsza niż w poprzednim sezonie. Do tego bardzo będzie im brakować Benzemy i Kury. Oczywiście ich gra w dalszej części sezonu mogą poprawić swoją grę.
Spokojnie można powalczyć o mistrza. Według mnie kwestia mistrza to 50-50. Nie rozumiem jak można z nich robić faworytów ligi.
Wątpię, że wygrają LM z taką grą, szczególnie z tak grającą defensywą, musiało by City odpaść 1o co będzie ciężko.
Dobrze, że wygrywają te pierwsze mecze, kibuce Real potwierdzą, że jednak walczą o mistrza. :D
@talizmo Szukanie winnego na siłę. Już widzę, że w City czy Realu Pedri nie ma często kontuzji.
Kto miewał u nas najczęściej kontuzjowani a no Pedri i Araujo. Jakoś taki de Jong w poprzednim sezonie miał tylko dwie kontuzje mięśniowe, no chyba, że urazy kolana to też wina Xaviego. Kruchy Fati zero kontuzji mięśniowych. Busquets jedna kontuzja i to stłuczenie kostki. Balde, który mega obciąża swoje mięśnie tylko jedna kontuzja i to przez brutalny faul. Jeśli sztab jest taki to dupy, to dlaczego najwięcej kontuzji ma dwójka Araujo i Pedri? Możemy dodać też Christensena. Po prostu Araujo i Pedri są szklanymi zawodnikami.
Jakbyście mogli wprowadzić przepis rozstrzygania pomyłek sędziowskich przez, które klub traci pkt (nieuznany gol, brak karnego itd.). To jakie by to były? Mam na myśli kare dla sędziego jak i wynagrodzenia dla pokrzywdzonego klubu?
Zostaniemy na skrzydłach z Torresem, Abde, Raphinha i Yamalem. Jedynie kogo oni będa mogli ściągnąć to Felix :D Ale nas atak będzie chuj**! Torres/Abde - Lewy - Felix
Nie no taka liga to jaja. Fajnie Messiątko będzie się bawić. Jak zagrała nowy cały sezon ligowy to lekko strzeli z 30 ;p Ile gam jdst kolejek pezed play-off?
0
@VegetaPolska No bo Celta to drużyna która, gra bardziej di przodu i od razu "najgorszy mecz z rozegranych", Real cudem nie tracił gola. Wielkie mi halo, że z Bilbao (grają kupę) czy Almerią (stracony gol) grali dobrze w obronie. To ma być weryfikacja? Będzie nawet trochę lepszy przeciwnik i Real będzie miał mega problemy, jestem o tym przekonany. Carvalaj w firmie bo średni lub słabi przeciwnicy. :) Z takim Balde nie będzie wiedział co się dzieję. Dla mnie obrona jest mierna, bo średniak Celta to potwierdziła.
0
@Cukson Ja i ekspert hah Dziękujesz mi, że wyraziłem swoje "zdanie" na stronie gdzie się wyraża swoją opinie. Fajnie :D
8
Pierwszy raz oglądałem Real i nic wielkiego nie grają, Pep na luzie by się z nimi pobawił. Trochę inne ustawienie, ale nie widać jakiegoś postępu od minionego sezonu. Wiadomo świetny Jud, na pewno zwiększy szansę na jakieś trofea (już można stwierdzić, że to kapitalny Realu! Na bank napsuję nam krwi) poza tym miczym innym nowym na ten moment nie powalają. Obrona bardzo mierna (ależ Balde i Cancelo będą tam wchodzić jak w masełko!). a bez Millitao na bank będzie jeszcze gorsza niż w poprzednim sezonie. Do tego bardzo będzie im brakować Benzemy i Kury. Oczywiście ich gra w dalszej części sezonu mogą poprawić swoją grę.
Spokojnie można powalczyć o mistrza. Według mnie kwestia mistrza to 50-50. Nie rozumiem jak można z nich robić faworytów ligi.
Wątpię, że wygrają LM z taką grą, szczególnie z tak grającą defensywą, musiało by City odpaść 1o co będzie ciężko.
Dobrze, że wygrywają te pierwsze mecze, kibuce Real potwierdzą, że jednak walczą o mistrza. :D
0
@talizmo Szukanie winnego na siłę. Już widzę, że w City czy Realu Pedri nie ma często kontuzji.
Kto miewał u nas najczęściej kontuzjowani a no Pedri i Araujo. Jakoś taki de Jong w poprzednim sezonie miał tylko dwie kontuzje mięśniowe, no chyba, że urazy kolana to też wina Xaviego. Kruchy Fati zero kontuzji mięśniowych. Busquets jedna kontuzja i to stłuczenie kostki. Balde, który mega obciąża swoje mięśnie tylko jedna kontuzja i to przez brutalny faul. Jeśli sztab jest taki to dupy, to dlaczego najwięcej kontuzji ma dwójka Araujo i Pedri? Możemy dodać też Christensena. Po prostu Araujo i Pedri są szklanymi zawodnikami.
0
Pedri kontuzja? Wina Xaviego. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Białe koszulki i gol z dupy. Trudno, walczymy dalej! Vamos Raków! Po 2-1!
0
Pewnie tyle pieprzenia, a Cancelo nie będzie. Masakra z naszym każdy transferem to przepychanie się miesiąc.. Do tego te wyścigi "dziennikarzy".
1
@Rust_Cohle Nie wiedziałem, że nie jesteś Polakiem.
0
Jak wygramy w kosza to już jedziemy na IO? A jak przegramy to już koniec?
0
Hubi ez 2-0. ;)
2
Czyli dykusję Pedri vs. Bellingham można już zamykać.
0
Rashford dawaj do Barcy! Szkoda, że to nierealne.
0
Ile ogólnie Barca za Xaviego wydała? Będzie 200?
0
Jakbyście mogli wprowadzić przepis rozstrzygania pomyłek sędziowskich przez, które klub traci pkt (nieuznany gol, brak karnego itd.). To jakie by to były? Mam na myśli kare dla sędziego jak i wynagrodzenia dla pokrzywdzonego klubu?
0
Wreszcie deszcz napieprz!
0
Wreszcie polskie kluby potrafią walczyć a nie spuszczać głowy! Dajesz Lechu!
Z kim mogą grać w ost rudzie?
0
Jak jest z tym bonusem na fortunie z udodtępnieniem kuponu? Bo jak czasie dają 5 zł w pkt? Bo wystarczy uds kupon i go zagrać?
0
ter Stegen czy Ederson?
0
@SantiagoBB Wasza obrona śmiech. :DNawet z sędziami jakby jakimś cudem wygrali ti na twardo.
0
Jak widzicie szanse Realu i Barcy w % na mistrzostwo Hiszpanii?
0
Sevilla walczy z City, a my byśmy dostali cztery na łeb. Smutna prawda.
0
@BorzyKrzys Carey Mulligan - Uwielbiam!
0
Zostaniemy na skrzydłach z Torresem, Abde, Raphinha i Yamalem. Jedynie kogo oni będa mogli ściągnąć to Felix :D Ale nas atak będzie chuj**! Torres/Abde - Lewy - Felix
0
@Marcelinho99 A kti będzie go chciał? Te biedniejsze kluby nie będą mu bulić kasy jak nawet nie da jakości. A te lepsze nie kupią sonie leszcza.
0
@AlwaysBlaugrana Tak zaraz będą tam grali piłkarze typu Pedri czy Balde. Super liga "emerytów"
0
@Bartula Już widzę jak stworzo poważną. Co to wiele da, że będą głównie "emeryci".
0
@adi7adi8 to jak wychodzi aż 34, jak w każdej konferencji jest po 14, czyli mecz i rewanżx daję 26. Czemu dochodzi jeszcze 8? ;)
0
Nie no taka liga to jaja. Fajnie Messiątko będzie się bawić. Jak zagrała nowy cały sezon ligowy to lekko strzeli z 30 ;p Ile gam jdst kolejek pezed play-off?
1
Ale będą kaja jak Xavi wystawi Roberto na prawej :D