1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Piękny był dziś nasz Pitbull!

1

Moja ukochana Barcelona! Wielka duma z chłopaków! Piękny Robert prowadzi do wygranej. Cancelo musi tu kur** zostać!

Coś Ćwiąkała zdziwiony. :D

2

Jazda z nimi, choć Was nie lubię ;p

0

Aston Villa pierwszy skład? Nawet gdyby nie to jak na ten moment supwer wynik i brawa dla Legii! Wygrać to!

0

@Roobo Trzeba go ochronić.

0

Ale lipa mój siostrzeniec uparł się na koszulkę Ronaldo z arabskiego Lidla, na samą myśl klikania kup palcę bolą. Jeszcze próbuję go przetargować na Felixa albo Yamala, ale mogłoby być gorzej bo niedawno liczył się tylko Żółw z śnmirdzącego Paryża.

0

Myślicie, że Liverpool Brifhton i Leverkusen strzelą 3 gole?

1

Dopłata i Rafinha za Felixa wchodzicie w to?

0

Myślicie. że jest szansa na kupienie Felixa? I jaka według Was byłaby cena?

0


Po wyborze Probierza. Zizu Zizu Ziza to powinien być hymn obecnej kadry.

0

Niby fajnie, że Felix taki kosmiczny początek, tylko, że Atlrtico będzie chciało z 150. Do kiedy ma kontskt?

0

@Stagiryta Dembele a kto to?

0

Coś pięknego! Lecimy 6-0. Kochana Barca!

1

Ewidentnie chłopaczek czekał na Barcelonę. Wejście do Barcy ma prawie jak Ronaldinho. ;) Oj Gruby wyciągać będzie szmal z bembena. Vamos Felix!

0

Uff, Pitbull w środku pola!

0

Ile goli Robercik traci goli do Benzemy w LM? Jest na r miejscu?

0

@El Plutoninho Odważnie z Milanem ;)

1

@Kgorecki2500 Też mi się wydaję, że to zbyt oczywiste. Moźe zamienie na Arsenal - PSV, choć ten mecz ten ciężki. Myślisz, że obie strzelą?

3

Real idzie po ligę bez porażki w lidze, tylko, że do 11 kolejki. ;p Oby nasi utrzymali formę a spokojnie wygramy z Celtą, Mallorcą, Sevilla, Granadą i Bilbao (tu najtrudniej). Liczę, że Girona pyknię Białych!

0

O Śmietana wtapia ;)

1

Felix grał dzaiś na skrzydle?

1

Kanał sportowy kompletnie wyj** na siatkarzy.

2

Może Felix specjalnie grał kiepsko w Atletico i Chelsea, żeby trafić do Barcy i tu odpalić ogień.

19

Dzisiaj dobre łowy Rekina!

/photo/1

0

@norbi77 Ja nie chciałem porównywać z Wikingiem , tylko pokazać, że wcale nie jest tak źle, a pamiętajmy, że Norweg jest młodszy. I nie mów, że się nie kopał w niektórych meczach się po czole. Moim zdaniem Lewy traci na dyspozycji, bo on praktycznie ciąglę gra po 90 min, Robert to juź nie młodzieniec, nie rozumiem Xaviego.

0

@LukaszFan A asystyb to gówienko?

0

La Rsmbla skreśla Lewego, Robercik 5 meczy - 3 gole, 3 asysty. Taki Haaland , który jest młodszy o 10 lat i gra w pięknie grającym City, 7 meczy* - 7 goli, 1 asysta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?