Ale lipa mój siostrzeniec uparł się na koszulkę Ronaldo z arabskiego Lidla, na samą myśl klikania kup palcę bolą. Jeszcze próbuję go przetargować na Felixa albo Yamala, ale mogłoby być gorzej bo niedawno liczył się tylko Żółw z śnmirdzącego Paryża.
Real idzie po ligę bez porażki w lidze, tylko, że do 11 kolejki. ;p Oby nasi utrzymali formę a spokojnie wygramy z Celtą, Mallorcą, Sevilla, Granadą i Bilbao (tu najtrudniej). Liczę, że Girona pyknię Białych!
@norbi77 Ja nie chciałem porównywać z Wikingiem , tylko pokazać, że wcale nie jest tak źle, a pamiętajmy, że Norweg jest młodszy. I nie mów, że się nie kopał w niektórych meczach się po czole. Moim zdaniem Lewy traci na dyspozycji, bo on praktycznie ciąglę gra po 90 min, Robert to juź nie młodzieniec, nie rozumiem Xaviego.
La Rsmbla skreśla Lewego, Robercik 5 meczy - 3 gole, 3 asysty. Taki Haaland , który jest młodszy o 10 lat i gra w pięknie grającym City, 7 meczy* - 7 goli, 1 asysta.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Piękny był dziś nasz Pitbull!
1
Moja ukochana Barcelona! Wielka duma z chłopaków! Piękny Robert prowadzi do wygranej. Cancelo musi tu kur** zostać!
Coś Ćwiąkała zdziwiony. :D
4
Chętnie bym oglądał!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380539653_704474255060376_7969696548341444703_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=xZvW7-UVxkgAX_xHu_A&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfBFTkGRbhYMAo3yHCP_SSgE6ZPug0QaFXl_W6k2c_PfLA&oe=65128011
2
Jazda z nimi, choć Was nie lubię ;p
0
Aston Villa pierwszy skład? Nawet gdyby nie to jak na ten moment supwer wynik i brawa dla Legii! Wygrać to!
0
@Roobo Trzeba go ochronić.
0
Ale lipa mój siostrzeniec uparł się na koszulkę Ronaldo z arabskiego Lidla, na samą myśl klikania kup palcę bolą. Jeszcze próbuję go przetargować na Felixa albo Yamala, ale mogłoby być gorzej bo niedawno liczył się tylko Żółw z śnmirdzącego Paryża.
0
Myślicie, że Liverpool Brifhton i Leverkusen strzelą 3 gole?
1
Dopłata i Rafinha za Felixa wchodzicie w to?
0
Myślicie. że jest szansa na kupienie Felixa? I jaka według Was byłaby cena?
0
Po wyborze Probierza. Zizu Zizu Ziza to powinien być hymn obecnej kadry.
0
Niby fajnie, że Felix taki kosmiczny początek, tylko, że Atlrtico będzie chciało z 150. Do kiedy ma kontskt?
0
@Stagiryta Dembele a kto to?
0
Coś pięknego! Lecimy 6-0. Kochana Barca!
1
Ewidentnie chłopaczek czekał na Barcelonę. Wejście do Barcy ma prawie jak Ronaldinho. ;) Oj Gruby wyciągać będzie szmal z bembena. Vamos Felix!
0
Uff, Pitbull w środku pola!
0
Ile goli Robercik traci goli do Benzemy w LM? Jest na r miejscu?
0
@El Plutoninho Odważnie z Milanem ;)
1
@Kgorecki2500 Też mi się wydaję, że to zbyt oczywiste. Moźe zamienie na Arsenal - PSV, choć ten mecz ten ciężki. Myślisz, że obie strzelą?
0
Co byście wywalili? W meczu Barcy 2,5 goli to przesada? https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiI5OTkwMTMyNjA3NzIzMzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.yQrw279a8l8S9qvRnkdwqUpEyct178X37OTy4XJ-TgI&source=SB
3
Real idzie po ligę bez porażki w lidze, tylko, że do 11 kolejki. ;p Oby nasi utrzymali formę a spokojnie wygramy z Celtą, Mallorcą, Sevilla, Granadą i Bilbao (tu najtrudniej). Liczę, że Girona pyknię Białych!
0
O Śmietana wtapia ;)
1
Felix grał dzaiś na skrzydle?
1
Kanał sportowy kompletnie wyj** na siatkarzy.
2
Może Felix specjalnie grał kiepsko w Atletico i Chelsea, żeby trafić do Barcy i tu odpalić ogień.
19
Dzisiaj dobre łowy Rekina!
0
@norbi77 Ja nie chciałem porównywać z Wikingiem , tylko pokazać, że wcale nie jest tak źle, a pamiętajmy, że Norweg jest młodszy. I nie mów, że się nie kopał w niektórych meczach się po czole. Moim zdaniem Lewy traci na dyspozycji, bo on praktycznie ciąglę gra po 90 min, Robert to juź nie młodzieniec, nie rozumiem Xaviego.
0
@LukaszFan A asystyb to gówienko?
0
La Rsmbla skreśla Lewego, Robercik 5 meczy - 3 gole, 3 asysty. Taki Haaland , który jest młodszy o 10 lat i gra w pięknie grającym City, 7 meczy* - 7 goli, 1 asysta.