@Emhyr Ja nie wiem jak można twierdzić, że graliśmy dramat, to są jaja. Pierwsza połowa słabiutko, ale w drugiej była świetna reakcja i odmiana gry, tworzyliśmy dużo akcji, a Granada miała z deie okazje. Ja nie wiem jak można nie pochwalić Barcy za to. A jak ktoś obwinia Xaviego za ten wynik, to po prostu gada głupoty, Na pewno nie przegraliśmy przez taktykę czy dobrany skład, a przez głupie błędę i bak skuteczności. Strasznie brakowało lepszy podań z środka w pole karne, jakby by tu był Pedri to mielibyśmy 2x więcej sytuacji, no chyba, że Xavi im zabronił takich podań jakie sam dawał. Zmiany mogą się nie podobać, ale się obroniły Roberto gol a Romeu świetnie rozruszał pomoc co mnie ogromnie zaskoczyło, dwa świetne podania i świetny strzał. W 10 min zrobił więcej niż Gavi i Fermin.
Wiadomo nie można tracić pkt z Granadą, ale odrolnienie strat i nawet zdobycie6 1 pkt jest ważne i istotne. Ważne żeby Real nie odskoczył nam daleko dopóki nie będzie optymalnego składu, bo te kontuzje to jest jak najbardziej słuszna "wymówką", gramy bez dwóch najlepszych pomocników, i prawda jest taka, że bez nich tracimy ogromną jakość.
Ogólnie patrząc na naszą sytuacje, to nie ma tragedii, o krok awansu z grupy i znikoma strata do lidera, brak porażki. Gra przeciętna, ale na ten moment sezonu mnie to nie martwi zwłaszcza gdy jest dużo kontuzji, jeśli za 3 miesiące gra się nie zmieni to będę się martwić. Tragedia to była jak przegrywaliśmy z Cadizem czy Granadą bez żadnej reakcji i po meczu z z Benficą byliśmy praktycznie poza LM.
@ShawnC Dokładnie tsk, my tu nie przegraliśmy, sytuacji było dużo i strzałów z daleka. Nie chcę bronić Xaviego. ale strata pkt z Mallorcą i dziś to wina błędów obrońców.
@goldmetaxa W drugiej połowie grali dobrze. Jakie teorie spiskowe? Dzięki reakcji piłkarzy ewidentnie lepszej grze wyrównaliśmy i powinniśmy wygrać, bo to była kradzież. Tragiczna grs to była jak Cadiz z nami wygrywał i nie było żadnej reakcji.
Dobrze, że chociaż remis i -3 a to żadna strata. Nie gramy dobrze, ale też nie tragicznie, ewidentny brak odwagi i kreatywności na podanie do przodu, do lepszej gry musi by de Jong i Pedri.
@Wierecoorva Właśnie świetne , że w tak młodym wieku dużo gra. Co to za problem jako nastllatek gra od dechy do dechy? Wystarczy, że ma świetne geny i kontuzje go będą omijać.
@Herato Jak nic większy niż Fati. Do Messiego się nie da. Zobaczymy jak rozwinie się do 20 lat. Świetna sprawa, że w tak młodym wieku ma takie doświadczenia. Czemu nie daj boże do Fatiego? Fati ma ogromny talent, ale kontuzje go na ten moment skończyły.
Wiem, że nasz sztab meczu, ale ludzie kontuzje Lewego, de Jongo i Rafała to nie wina sztabu, francuz i polak dostali kontuzje po ciężkim faul, brazylijczyk źle postawił nogę. Ale to wiadomo, że to wina Xaviego, że przeciwnik ostro faulował.
Pięknie Raków! Teraz wygrać zaległy mecz i lider wróci w odpowiedne miejsce. :) A niby Raków ma się skończył, a o mistrzostwie to może zapomnieć. :D A tu wygrywa z Legią w Warszawce. Żeby Legia się nie skończyła , ostatnie trzy mecze w dupsko. Bardziej na poważnie, to oby była wyrównana walka o mistrza do ostatnich kolejek pomiędzy Legią Warszawa a Rakowem Częstochowa, wątpię, że Lech się włączy a Śląsk długo wytrzyma.
Już strach przed Śmietaną. Ale Bellingham się przejdzie po nas ;) A tak na poważnie według mnie po 11 kolejce będziemy mieć +2, kompletnie nię boje boję meczu z nimi. Atletico pokazało jakie wielkie słabości mają. Najważniejsze to teraz nie wywalić się na Granadzie i Bilbao.
0
b@Bartas7VeB Bo patrzysz na top 10 po 9 kolejkach. Wygraliśmy z Betisem, Villarreal i Sevillą to nie byle kto.
1
@sokot Tak nic nir grali. W drugiej połowie była świetna reakcja. Brakło także jakości piłkarskiej w środku pola, brakło kreatywności samych piłkarzy.
2
@Emhyr Ja nie wiem jak można twierdzić, że graliśmy dramat, to są jaja. Pierwsza połowa słabiutko, ale w drugiej była świetna reakcja i odmiana gry, tworzyliśmy dużo akcji, a Granada miała z deie okazje. Ja nie wiem jak można nie pochwalić Barcy za to. A jak ktoś obwinia Xaviego za ten wynik, to po prostu gada głupoty, Na pewno nie przegraliśmy przez taktykę czy dobrany skład, a przez głupie błędę i bak skuteczności. Strasznie brakowało lepszy podań z środka w pole karne, jakby by tu był Pedri to mielibyśmy 2x więcej sytuacji, no chyba, że Xavi im zabronił takich podań jakie sam dawał. Zmiany mogą się nie podobać, ale się obroniły Roberto gol a Romeu świetnie rozruszał pomoc co mnie ogromnie zaskoczyło, dwa świetne podania i świetny strzał. W 10 min zrobił więcej niż Gavi i Fermin.
Wiadomo nie można tracić pkt z Granadą, ale odrolnienie strat i nawet zdobycie6 1 pkt jest ważne i istotne. Ważne żeby Real nie odskoczył nam daleko dopóki nie będzie optymalnego składu, bo te kontuzje to jest jak najbardziej słuszna "wymówką", gramy bez dwóch najlepszych pomocników, i prawda jest taka, że bez nich tracimy ogromną jakość.
Ogólnie patrząc na naszą sytuacje, to nie ma tragedii, o krok awansu z grupy i znikoma strata do lidera, brak porażki. Gra przeciętna, ale na ten moment sezonu mnie to nie martwi zwłaszcza gdy jest dużo kontuzji, jeśli za 3 miesiące gra się nie zmieni to będę się martwić. Tragedia to była jak przegrywaliśmy z Cadizem czy Granadą bez żadnej reakcji i po meczu z z Benficą byliśmy praktycznie poza LM.
1
@ShawnC Dokładnie tsk, my tu nie przegraliśmy, sytuacji było dużo i strzałów z daleka. Nie chcę bronić Xaviego. ale strata pkt z Mallorcą i dziś to wina błędów obrońców.
0
@Barca1992 Haha ekspert xD
0
@galix22 Jakby tu był Pedri i de Jong to skończyło by się 3-0.
0
@goldmetaxa W drugiej połowie grali dobrze. Jakie teorie spiskowe? Dzięki reakcji piłkarzy ewidentnie lepszej grze wyrównaliśmy i powinniśmy wygrać, bo to była kradzież. Tragiczna grs to była jak Cadiz z nami wygrywał i nie było żadnej reakcji.
0
@QQL5 Druga połowa była tragiczna. Chyba oszalałeś. Nie sędziowanie a kradzież 2 pkt.
1
Dobrze, że chociaż remis i -3 a to żadna strata. Nie gramy dobrze, ale też nie tragicznie, ewidentny brak odwagi i kreatywności na podanie do przodu, do lepszej gry musi by de Jong i Pedri.
0
Kolejny raz Barca dymna, naprawdę jeszcze kilka takich akcji i mam wy* na tego mistrza.
0
Romeu jakie passy.
1
Lewy dostsł podobnśą piłkę od Felixa i pokazał jak się skleja, przy tym podaniu Araujo Lewy by strzelił gola.
0
Delfin do sprzedania i za rok rotacja Roque/Lewy.
0
@Wierecoorva Właśnie świetne , że w tak młodym wieku dużo gra. Co to za problem jako nastllatek gra od dechy do dechy? Wystarczy, że ma świetne geny i kontuzje go będą omijać.
1
@Comentateiro Już widać, że ma znacznie większą technikę i potrafi podać ala Leo. Na pewno to nie Robben który schodził na jedną nogę i był samolubem.
0
@Herato Jak nic większy niż Fati. Do Messiego się nie da. Zobaczymy jak rozwinie się do 20 lat. Świetna sprawa, że w tak młodym wieku ma takie doświadczenia. Czemu nie daj boże do Fatiego? Fati ma ogromny talent, ale kontuzje go na ten moment skończyły.
1
Wiem, że nasz sztab meczu, ale ludzie kontuzje Lewego, de Jongo i Rafała to nie wina sztabu, francuz i polak dostali kontuzje po ciężkim faul, brazylijczyk źle postawił nogę. Ale to wiadomo, że to wina Xaviego, że przeciwnik ostro faulował.
0
@Qba2312 Teraz to może wina sztabu? To był ciężki faul, co ma do tego sztab?
3
To jest kurwa cyrk te kontuxzje.
0
Z jednej strony to może być dobry strzał w mordę na początku, bęfziemy grać do przodu. Vamos!
1
@BarcaKings965212 Serio? XD Jeju stracili gola w 17 sek, każdemu się zdarza. Zmarnowany wieczór po minucie. :) Fajny kibic z Ciebie z mentalem Alby.
1
Tak jest Fermin w pierwszym składzie. To mnie najbardziej cieszy w składzie!
0
@TheNekro94 Zobaczymy tak di 20 kolejki czy będą grać równie świetnie.
1
Pięknie Raków! Teraz wygrać zaległy mecz i lider wróci w odpowiedne miejsce. :) A niby Raków ma się skończył, a o mistrzostwie to może zapomnieć. :D A tu wygrywa z Legią w Warszawce. Żeby Legia się nie skończyła , ostatnie trzy mecze w dupsko. Bardziej na poważnie, to oby była wyrównana walka o mistrza do ostatnich kolejek pomiędzy Legią Warszawa a Rakowem Częstochowa, wątpię, że Lech się włączy a Śląsk długo wytrzyma.
7
Już strach przed Śmietaną. Ale Bellingham się przejdzie po nas ;)
A tak na poważnie według mnie po 11 kolejce będziemy mieć +2, kompletnie nię boje boję meczu z nimi. Atletico pokazało jakie wielkie słabości mają. Najważniejsze to teraz nie wywalić się na Granadzie i Bilbao.
0
@Rewolucja123 Czemu tylko bardzo dobry?
0
@MarcelNJ11 Tak 20 ;d to Dembele 2.
0
@Matsuw2002 Stuttgart 2,5 ;)
0
@kulek22 Ok. dzięki. Moim zdaniem mega głupota.
0
@Tomo1989 Ale wiesz można mieć swoje zdanie/. Jedno jest pewne Leon, śliwka, Kochanowski, Huber.