0

Ćwiąkała - Bellingcham najlepszy zawiidnik Świata. hah

0

@Deviler Niby czemu mają się nie śmiać? Gol ma nagle zmienić ?

0

@DonAndresFCB Ale gra słabo.

1

Ale zamknął mordę!

1

Gavuś kocham Cię! Jak nic rośnie nowy Puyol. Cudownie wyjaśnił Bellingchama!

0

Na fortuna live a się obstawić np gpla zawodnika i gol drużyny?

0

Ile Henryk strzelił?

1

Koniec Xaviego! Rasista!

0

Dobra kur** odpalamy Manitę!
Tchouaméni piękna inwestycja, nowy Casemiro :D

0

Jeśli się nie mylę , że Cancelo na skrzydle to świetny pomysł Xaviego! . bardzo mi się podoba. W ofensywnie będzie moc i technika, a jak się Joao rozpędzi i pójdzie kontra to za plecami będzie Byczek Araujo. Super też środek obrony, jak najbardziej może to być hiszpańsko-duńska mocna ściana!

Vamos Barca! Będzie rakieta i gol Fermina!

0

@Sulimo Bo to ci gorsi z Łodzi. Tylko Widzew!

0

@J4no Pewnie będzie zamykać (Tottenham musi strzelic) i oczywiście dziś Girona gra słabo. :D

0

Ależ piękna walka Barcy w Eurolidze! Odrobili chyba 20 pkt. Ciężko będzie to wygrać, ale Vamos Barca!

0

Jak dalej wygląda wybór premiera? Duda wybrał 2 ksndydatów i co dalej?

0

Barcelona prowadzi po golu nieślubnego syna Ronaldo!

0

Co lepsze na gol w obu połowach Sevilla - Arsenal czy Inter - Salzburg?

0

Xavi nie stawiam na młody (Torre :D) Yamal, Fermin, Guiu. ;) Widsać , że Xavi ma dobre oko w kwestii młodych piłkarzy. Oczywiście oprócz Lamine, bo jego talent jest oczywisty.

4

Inigo dziś nasz szef! Najlepszy na boisku! Ależ nasz transfery obrońców (Kounde, Christuensen, Martinez) to jest top. ;)

0

@Arekvip No rzeczywiścje Gavi i Fermi człapią :D

0

Jak można mówić, że dziś gramy tragicznie. :D Yamal za Delfina i 2-0! Vamos Barca!

4

Ćwiąkała i ten drugi ani słowa o tym, że Felix był być może był popchnięty. Tfu na to White Eleven!

0

@GeraltzKatalonii My z Mołdawią graliśmy na wrzuty, i tak będzie wyglądać nasza kadra grało, zero kreatywności. Na taką Mołdawie to wystarczy jeden trening. Cracovia zawsze grała drewno. Dla mnie Probier z nigdy nie był i nie będzie kreatywnym trenerem. Ja oczywiście nie skreślam Probierza i może mnie zaskoczy nasza gra. Jak dla mnie niech teraz popracuję nawet rok. Magiera to świetna opcja na przyszłość i jam najbardziej realna, ale po rządach Kuleszy.

1

Ja bym chętnie zobaczył w roli trenerem kadry Magierę, i nie dlatego, że teraz ma świetny czas ze Śląskiem, Legia pod jego wodzą grała bardzo dobrze. Jestem przekonany, że nie gralibyśmy tak drewnianego futbolu jak za Probierza.

0

@Emhyr Dla mnie mega przeceniony piłkarz. Kompletnie nie widzę potencjału w nim na jakiegoś cracka.

3

Ramos pokazuje tym meczem,, że w sercu ma Seville a nie jakieś Reale. Gol Ramos w 90 min z rożnego, ależ to byłby fantastyczny scenariusz!

0

Arsenal poproszę goola w 2 połowie! Mają jakieś kontuzje?

1

Bellinham ale amatorka :D Pięknie Ramos go załatwił. Pewnie Angol szykował się na kolejnego gols z 3 metrów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?