@Messibestplayerintheworld Oczywiście, źe nie pasuję. Wczoraj Xavi miał przerąbane mógł wpuścić Romeu lub jakiegoś młodego. Nie wiesz może czy w szkółce jest jakiś 15 na DP ;p. W ogóle szkoda, ze przepadł młody Busquets, chyba mało szansy dostał.
@DonCarletto Dobra wczoraj mieliście na ławie Modrica, Camavinge a my tylko 4 pomocników czego jeden dzieciak. Jak tu robić rotacje? Gramy bez 2 kluczowych graczy w najwaźniejszej strefie boiska.
Jak nie można dokonywać rotacji? Przecież to nie prawda. W tych 11 kolejkach mieliście 6 po mocników W środku obrony też możecie rotować (Alaby nie było tylko w 2 meczach). Rotacji nie możecie zrobić tylko na lewej obronie, choć i tak macie Camavingę, który niby tak świetnie sobie radzi na tej pozycji. W ataku wielu graczy nie mieliście przy kontuzji Płaczka, to już nie wina kontuzji, mogliście sobie kupić np. drugiego napastnika. Więc gdzie niby nie możecie zrobić rotacji? Weźcie też sobie dzieciaka ze szkółki :D Utrata de Jonga i Pedriego to tak jak Wy byście stracili Angola (pomijając to, że w normalnej lidze dawno by pauzował.
Bardzo cieszy Gundogan, z meczu na mecz coraz lepszy, z Szachtarem podanie niczym Xavi i gol z Białymi, a także kolejny bardzo dobry mecz Fermina! Nie mogę się doczekać jak w pomocy będą dostępni - (de Jong, Pedri, Gundogan, Gavi, Fermin oraz Romeu). Środek pola będzie wyglądał świetnie a i ławka bardzo solidna. Wracają i lecimy! Nie ma co spuszczać głowy. ;)
@macio_944 xJedną z większych przyczyn rej porażki był brak ławki, czego obawiałem się przed meczem. Po świetnej naszej pierwszej połowie, w przerwie pomyślałem co się z nami stanie gdy dojdzie do zmian w środku , no i stał się czarny scenariusz. Nie rozumiem jak można negować i śmiać się z tego, że jedną z większych przyczyn tej porażki i słabej gry są kontuzje. Jestem przekonany, że z Pedrim i de Jongiem byśmy to wygrali. de Jong spokojnie by zagrał cały mecz, a za Pedriego w 75 wchodziłby świeży Fermin. Środek pola to najważniejsze pozycje a my gramy bez dwóch najlepszych piłkarzy na tych pozycjach. Prze takie coś przegrywa się sezony.
Dobrze, że przy tych wszystkich kontuzjach mamy bliski awans z grupy i tracimy tylko 4 pkt do lidera. Przy takich problemach biorę to w ciemno. Oby w przyszłym miesiącu wszyscy byli zdrowi a do tego czasu mieć maksymalnie 5 pkt straty a nie będzie źle.
Przy zdrowym środku pola (Gundogan, de Jong, Gavi, Pedri, Fermin, Romeu), obronie (Araujo, Kounde, Christiensen, Inigo), skrzydłach (Raphinha, Felix, Torres, Lamine) nie ma bata, że nie będziemy grać lepiej, już sam powrót de Jonga da dużą poprawę. A ławka jaka świetna będzie, np. może wyglądać tak - Raphinha, Romeu, Gundogan/Gavi, Fermin. Christiansen, Inigo, Alonso. Z takim składem można grać normalnie i walczyć o trofea na 3 frontach. Niestety może być tak, że sytuacja z kontuzjami się nie zmieni (co jest możliwe) a wtedy będziemy w totalnej dupie, i możemy zapomnieć o trofeach. Nie rozumiem jak można być aż tak ślepym i nie widzieć, jak non stop tracimy na jakości i to w ogromnych dawkach. No ale lepiej pisać "kontuzje, kolejna wymówka Denzela" xD". Moim zdaniem jest szansa na dobry i ciekawy scenariusz na ten sezon. Lepiej mieć gorszy począterk a końcówkę sezonu leepszą niż na odwrót.
Gavi zgasił Bellinghama czy Bellingham zgasił Gaviego? No na notesie ta druga opcja (tylko ciekawe w którym momencie XD). Tak wiem Jude zgasił całą Barcelonę.
@Rewolucja123 Mówisz o asystach? Tak ogólnie pytam, mało oglądam, myślałem, że jakiś pomocnik w Anglii czaruję, jeśli w Anglii nie ma to jak najbardziej Bellingham. A ciekawe kto ma najwięcej, wydaję mi się,, że ktoś musi mieć wuęcek, Anglik chyba ma 3. To bida z tymi pomocnikami, wydaję mi się, że kiedyś było więcej takich prawdziwych cracków na tej pozycji - Iniesta, Xavi, Pirlo, Kaka, Zidane, Modric, Lampard, Gerrard.
Patrząc na samą rolę jako tylko pomocnik i jego główne zadania kto jest obecnie najlepsxym pomocnikiem? Pomijając tych którzy grają z tyłu (np, Rodrigo). Ma ktoś np. dużą przewagę w asystach?
Ale Gavi to był dziś kapitalny! Piękne były te momenty kiedy bawił się z Angolem! Właśnie dla samych takich piłkarzy czeka się na kolejny mecz Barcy, wie, że z Sociedad będzie meczarnia, ale ja już mega czekam na ten mecz, właśnie najbardziej mnie to cieszy, że mi to wróciło - chęć samego oglądania Barcy. Nawet jeśli nic nie będziemy wygrywać, to przeżyje to , mnie już tak futbol nie kręci żeby czekać na kolejny puchar, oczywiście nie twierdzę, że mi to wisi. Gorzej mają tylko młodsi kibice Barcy.
A najbardziej czego bym chciał teraz, to jak najwięcej spotkań w składzie z Pedrim i de Jongiem.. Niestety tracę w tym nadzieje..
@Gaz A Ludzie już po jednym meczu Bellinghama w Derbach porównują Angola do Leo XD A to jak oplucie GOATA! Nie ma szans, że Bellingham czy inny Mbappe będzie tak decydującym graczem dla klubu. Raczej my kibice Barcy już tego nie doznamy. Kiedyś to była dla nas norma, teraz gdy się gdy si e widzi tiike filmiki znacznie bardziej się to docenia..
Mam nadzieję, że z Sociedad zagra de Jong, bo bez niego to spokojnie Tsubasa może nas pyknąć, przy wygranej Realu zrobiło by się nie ciekawie. Oby piękny Holender wrócił i nie miał już kontuzji. Kur.. że go dziś nie było.
@El Madridista. No chyba, ę tak.. To nie będzie się wliczać w 2024-25? W 22-23 Messi, 23-24 Dajmy Haaland? Wygrywa dajmy Belgia lub Hiszpania i co dasz ZP Moracie lub Lukaku?
Ludzie wciskający Złotego Balona Bellingchamowi po 13 meczach to już totalnie powaliło. Tu trzeba poczekać z takimi osądami, to dopiero 1/3 sezonu. XD Ale jeśli tak się głupio bawimy, to równie dobrze Żółw mógłby dostać Balonika.
Moim zdaniem mała szansa, że po tym sezonie ją dostane, głównie dlatego, bo według mnie Real (nie grają lepiej niż w poprzednim sezonie) z taką grą nie ma szans wygrać LM, a jeśli nie wygra LM to Jude może sobie strzelić nawet 50 goli. Wątpię , że wygra ktoś inny niż City, Bayern lub chyba *PSG (głównie ze względu na Kyliana), bo kto inny?. Jeśli dojdzie do Realu Kylian (jest to możliwe ) to wątpię, że kiedykolwiek ją dostanie, no chyba, że wygra MŚ z Angolami.
A jeśli dalej tak będzie zachwycać, to będzie szkoda, że chłop jej nie dostanie, niemiałbym problemu gdyby ZP dostał piłkarz odwiecznego rywala, dla przykładu - raczej każdy normalny dałby Ronaldinho ZP nawet gdyby ktoś kibicował innemu klubowi. To jest mega głupie, że LM daje taki handicap.
Oczywiście mogę się głęboko mylić i Real wygra LM i da Anglikowi Balona. Ale to tylko moje zdanie, a Wy jak to widzicie?
To już jest kpina co sędziowie odpierdalają! Gdzie karny po duszeniu Araujo? Jak tak dalej ma to wyglądać, to pozostaje oglądać mecze w lidze bez jakichkolwiek emocji w kwestii mistrza. Oby jednak wygrać tego mistrza, głownie dlatego, bo żółte banany rzucają kłodę Barcelonie, przecież gołym okiem to widać. .
Nie będę tej bronił tej porażki sędziowaniem, bo sami sobie na własne życzenie przegrali, ale to jest po prostu śmieszne i dramatyczne, co się odpieprza w LaLiga, praktycznie w każdym meczu! Władze tej kartowej ligi muszą lizać białe dupskai i wciskać Cubeczek Śmietanie. Polska liga jest 10x bardziej normalniejszymi rozgrywkami niż tutaj. W żadnych innych rozgrywkach nie ma takiego jawnego świństwa. No chyba, że jestem głupi i odklejony, :D
0
@Kalin33 Jak zszedł w 34 to obswiam się to kontuzja. jeśli to wielki dramat, wykończą go te kontuzję. Szkida chłopaka.. Oby nie..
0
I Warszawka w dupkę. Czyżby 4 porażka z rzędu? Śląsk +7 robi się ciekawie!
0
@Messibestplayerintheworld Oczywiście, źe nie pasuję. Wczoraj Xavi miał przerąbane mógł wpuścić Romeu lub jakiegoś młodego. Nie wiesz może czy w szkółce jest jakiś 15 na DP ;p. W ogóle szkoda, ze przepadł młody Busquets, chyba mało szansy dostał.
0
@DonCarletto Dobra wczoraj mieliście na ławie Modrica, Camavinge a my tylko 4 pomocników czego jeden dzieciak. Jak tu robić rotacje? Gramy bez 2 kluczowych graczy w najwaźniejszej strefie boiska.
Jak nie można dokonywać rotacji? Przecież to nie prawda. W tych 11 kolejkach mieliście 6 po mocników W środku obrony też możecie rotować (Alaby nie było tylko w 2 meczach). Rotacji nie możecie zrobić tylko na lewej obronie, choć i tak macie Camavingę, który niby tak świetnie sobie radzi na tej pozycji. W ataku wielu graczy nie mieliście przy kontuzji Płaczka, to już nie wina kontuzji, mogliście sobie kupić np. drugiego napastnika. Więc gdzie niby nie możecie zrobić rotacji? Weźcie też sobie dzieciaka ze szkółki :D Utrata de Jonga i Pedriego to tak jak Wy byście stracili Angola (pomijając to, że w normalnej lidze dawno by pauzował.
0
@Swistus172 Bez Bellingham to powinni już grać od meczu z Atletico.
0
@DonCarletto I dobrze, z tymi i tak wygrywacie. Liczę na jakieś potknięcie z Cadiz. To będzie pomoc - Bellingham, Valverde, Kroos, Camavinga?
0
Bardzo cieszy Gundogan, z meczu na mecz coraz lepszy, z Szachtarem podanie niczym Xavi i gol z Białymi, a także kolejny bardzo dobry mecz Fermina! Nie mogę się doczekać jak w pomocy będą dostępni - (de Jong,
Pedri, Gundogan, Gavi, Fermin oraz Romeu). Środek pola będzie wyglądał świetnie a i ławka bardzo solidna. Wracają i lecimy! Nie ma co spuszczać głowy. ;)
2
@macio_944 xJedną z większych przyczyn rej porażki był brak ławki, czego obawiałem się przed meczem. Po świetnej naszej pierwszej połowie, w przerwie pomyślałem co się z nami stanie gdy dojdzie do zmian w środku , no i stał się czarny scenariusz. Nie rozumiem jak można negować i śmiać się z tego, że jedną z większych przyczyn tej porażki i słabej gry są kontuzje. Jestem przekonany, że z Pedrim i de Jongiem byśmy to wygrali. de Jong spokojnie by zagrał cały mecz, a za Pedriego w 75 wchodziłby świeży Fermin. Środek pola to najważniejsze pozycje a my gramy bez dwóch najlepszych piłkarzy na tych pozycjach. Prze takie coś przegrywa się sezony.
Dobrze, że przy tych wszystkich kontuzjach mamy bliski awans z grupy i tracimy tylko 4 pkt do lidera. Przy takich problemach biorę to w ciemno. Oby w przyszłym miesiącu wszyscy byli zdrowi a do tego czasu mieć maksymalnie 5 pkt straty a nie będzie źle.
Przy zdrowym środku pola (Gundogan, de Jong, Gavi, Pedri, Fermin, Romeu), obronie (Araujo, Kounde, Christiensen, Inigo), skrzydłach (Raphinha, Felix, Torres, Lamine) nie ma bata, że nie będziemy grać lepiej, już sam powrót de Jonga da dużą poprawę. A ławka jaka świetna będzie, np. może wyglądać tak - Raphinha, Romeu, Gundogan/Gavi, Fermin. Christiansen, Inigo, Alonso. Z takim składem można grać normalnie i walczyć o trofea na 3 frontach. Niestety może być tak, że sytuacja z kontuzjami się nie zmieni (co jest możliwe) a wtedy będziemy w totalnej dupie, i możemy zapomnieć o trofeach. Nie rozumiem jak można być aż tak ślepym i nie widzieć, jak non stop tracimy na jakości i to w ogromnych dawkach. No ale lepiej pisać "kontuzje, kolejna wymówka Denzela" xD". Moim zdaniem jest szansa na dobry i ciekawy scenariusz na ten sezon. Lepiej mieć gorszy począterk a końcówkę sezonu leepszą niż na odwrót.
0
Gavi zgasił Bellinghama czy Bellingham zgasił Gaviego? No na notesie ta druga opcja (tylko ciekawe w którym momencie XD). Tak wiem Jude zgasił całą Barcelonę.
0
@Rewolucja123 Ja tam się nie znam. ;) Pedri wróć!
0
@Emhyr Jude ma mniej? Jeśli tak to już mnie mniej wku**!
1
@Wojtah Taki karzeł i ten drugi siiii?
0
W Ilości bramek po 10 kolejkach w historii LL najwięcej ma Bellingham? Pewnie pobił jakiś rekord?
0
@Rewolucja123 Mówisz o asystach? Tak ogólnie pytam, mało oglądam, myślałem, że jakiś pomocnik w Anglii czaruję, jeśli w Anglii nie ma to jak najbardziej Bellingham. A ciekawe kto ma najwięcej, wydaję mi się,, że ktoś musi mieć wuęcek, Anglik chyba ma 3. To bida z tymi pomocnikami, wydaję mi się, że kiedyś było więcej takich prawdziwych cracków na tej pozycji - Iniesta, Xavi, Pirlo, Kaka, Zidane, Modric, Lampard, Gerrard.
0
Patrząc na samą rolę jako tylko pomocnik i jego główne zadania kto jest obecnie najlepsxym pomocnikiem? Pomijając tych którzy grają z tyłu (np, Rodrigo). Ma ktoś np. dużą przewagę w asystach?
1
@DonCarletto Z tych lepszych to tylko Barca i Napoli. Zobaczymy na koniec. ;)
0
@AmigoBlancos "XD" teraz piszesz to po fakcie. :D To jeszcze bardziej śmieszne.
0
Ale Gavi to był dziś kapitalny! Piękne były te momenty kiedy bawił się z Angolem! Właśnie dla samych takich piłkarzy czeka się na kolejny mecz Barcy, wie, że z Sociedad będzie meczarnia, ale ja już mega czekam na ten mecz, właśnie najbardziej mnie to cieszy, że mi to wróciło - chęć samego oglądania Barcy. Nawet jeśli nic nie będziemy wygrywać, to przeżyje to , mnie już tak futbol nie kręci żeby czekać na kolejny puchar, oczywiście nie twierdzę, że mi to wisi. Gorzej mają tylko młodsi kibice Barcy.
A najbardziej czego bym chciał teraz, to jak najwięcej spotkań w składzie z Pedrim i de Jongiem.. Niestety tracę w tym nadzieje..
0
@Herato No bo jeden gol z daleka odrazu wszystko zmienia XD
0
@Gaz A Ludzie już po jednym meczu Bellinghama w Derbach porównują Angola do Leo XD A to jak oplucie GOATA! Nie ma szans, że Bellingham czy inny Mbappe będzie tak decydującym graczem dla klubu. Raczej my kibice Barcy już tego nie doznamy. Kiedyś to była dla nas norma, teraz gdy się gdy si e widzi tiike filmiki znacznie bardziej się to docenia..
2
Braga dzięki za 1000 zł! Kurczę już klikałem za 200 na wygrana gdy strzelali.
0
@Senstin Co XD Fhyba oszalałeś. Walka fizyczna a nie kładzenie łap na szyji.
0
Wow Juve1!
Wypłaca ć czy czekać?
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiI4OTkwMTMzMDE3MjEzOTAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.kFiGR3Z0QZQA4Umdro0zL55vxwqfQZ_vo-1aegYf6JE&source=SB
1
Mam nadzieję, że z Sociedad zagra de Jong, bo bez niego to spokojnie Tsubasa może nas pyknąć, przy wygranej Realu zrobiło by się nie ciekawie. Oby piękny Holender wrócił i nie miał już kontuzji. Kur.. że go dziś nie było.
0
@El Madridista. No chyba, ę tak.. To nie będzie się wliczać w 2024-25? W 22-23 Messi, 23-24 Dajmy Haaland? Wygrywa dajmy Belgia lub Hiszpania i co dasz ZP Moracie lub Lukaku?
1
Ludzie wciskający Złotego Balona Bellingchamowi po 13 meczach to już totalnie powaliło. Tu trzeba poczekać z takimi osądami, to dopiero 1/3 sezonu. XD Ale jeśli tak się głupio bawimy, to równie dobrze Żółw mógłby dostać Balonika.
Moim zdaniem mała szansa, że po tym sezonie ją dostane, głównie dlatego, bo według mnie Real (nie grają lepiej niż w poprzednim sezonie) z taką grą nie ma szans wygrać LM, a jeśli nie wygra LM to Jude może sobie strzelić nawet 50 goli. Wątpię , że wygra ktoś inny niż City, Bayern lub chyba *PSG (głównie ze względu na Kyliana), bo kto inny?. Jeśli dojdzie do Realu Kylian (jest to możliwe ) to wątpię, że kiedykolwiek ją dostanie, no chyba, że wygra MŚ z Angolami.
A jeśli dalej tak będzie zachwycać, to będzie szkoda, że chłop jej nie dostanie, niemiałbym problemu gdyby ZP dostał piłkarz odwiecznego rywala, dla przykładu - raczej każdy normalny dałby Ronaldinho ZP nawet gdyby ktoś kibicował innemu klubowi. To jest mega głupie, że LM daje taki handicap.
Oczywiście mogę się głęboko mylić i Real wygra LM i da Anglikowi Balona. Ale to tylko moje zdanie, a Wy jak to widzicie?
0
Komentarz usunięty
0
To już jest kpina co sędziowie odpierdalają! Gdzie karny po duszeniu Araujo? Jak tak dalej ma to wyglądać, to pozostaje oglądać mecze w lidze bez jakichkolwiek emocji w kwestii mistrza. Oby jednak wygrać tego mistrza, głownie dlatego, bo żółte banany rzucają kłodę Barcelonie, przecież gołym okiem to widać. .
Nie będę tej bronił tej porażki sędziowaniem, bo sami sobie na własne życzenie przegrali, ale to jest po prostu śmieszne i dramatyczne, co się odpieprza w LaLiga, praktycznie w każdym meczu! Władze tej kartowej ligi muszą lizać białe dupskai i wciskać Cubeczek Śmietanie. Polska liga jest 10x bardziej normalniejszymi rozgrywkami niż tutaj. W żadnych innych rozgrywkach nie ma takiego jawnego świństwa. No chyba, że jestem głupi i odklejony, :D
0
@michaleu Najkepszym bo strzela dużo goli dobre.
0
@Hinczyq Tak wielki mental hah