0

@FcPortoFan1999 Z takimi rywalami to tak.

0

Tak patrzę na kadrę polski in na lewą obronę mamy tylko Puchacza, który i tak ma kontuzje. Mam nadzieję, że nie zagramy na 3 obrońców lub Bereszyński nie zostanie wciśnięty na lewą stronę.

0

Teraz kontuzja na kadrze naszego duńczyka lub urugwajczyka i obrona na Real Balde, Martinez, Alonso, Cancelo, :D

0


1,47, niezły towar brał ten Ozdoba. :D

0

@LaLigaPD E którym filmie? W filmie Wardęgi nic nie ma, nie ma takich hasztagów. Chyba, że mówisz o innym. Czyli Wardęga miał dowody 5 lat i trzhmalł je w tajemnicy? Tak już to widzę. Pewnie Ozdoba jeszcze żyję albo podróżuje w czasie.

0

@LaLigaPD Wątpię, żeby Real odjechał na 8/10. A mniejsza strata pkt do Realu po 13/15 kolejce to żaden problem na tym etapie. Z tych wymienionych spotkań nie ma szans, że wszędzie stracimy pkt. Nawet rostrbzygnię się bardzo źle dla Barcy to będzie to dopiero 1/3 sezonu.

0

@bartekvisca No ale fakt jest taki, źe jak gra de Jong Barca gra znacznie lepiej. Nie gramy bez dwóch kluczowych i najlepszego piłkarzy.

1

@Matix90 Fajnie Carlo przegrywa ligę z amatorem. :D Amator trenerski zdobywa już w drugim sezonie mistrza. Amator trenerski , który kilka razy wyjaśnił taktycznie Carlo. Porównywanie trenera który pracuje z 5 lat z trenerem który pracuje z 30. Tylko, że Barca straciła dwóch najlelszych piłkarzy z najważniejszej formacji, bez samego de Jonga Barca traci wiele na jakości. Kontuzje Realu to całkiem inna sprawa, bramkarz nie wpływu na to jak drużyna gra. Niech w Realu wyleci dwóch najlepszych (Bellingham, Vini) to jest po Realu.

0

@bartekvisca Odjechał ,, to tylko 3 pkt. Piszesz tak jak by było z 10.

0

@Sulimo Ja tam jseszcze poczekam tak do 20 kolejki z osądem. Moim zdaniem nie ma co patrzeć na to z kim graliśmy, równie dobrze możemy głasdko wygrać z Sociedad a Real wtopić z Cadizem. Nie ma szans żeby Real szybko rozstrzygnął kwestię mistrza. Słabe początki często bywają dobre. Na ten moment nie ma co stawiać osądów. To tylko 11 spotkań.

0

@Slot Patrząc na nasze ataki dziś to brakowało odwagi w naszej pomocy, s miejscr było do takich. Kurczę niech od tej np. 15 kolejki zaczną razem grać, my ciągle gramy bez dwóch najlepszych pomocników i piłkarzy, no ale przecież to śmieszna wymówka.

0

@Kondziubarca Oczywiście wyjątkiem są mecze które wygraliśmy ;P Z Betisem graliśmy super, a z Mallorcą, ale ovzywiście obraz naszej gry liczy się jak graliśmy słaby mecz, reszta się nie liczy,

0

@peetwithbarca Początek sezonu słaby, może to i dobrze a końcówka bdb. Nie ma co już teraz widzieć sezonu w czarnych barwach.

0

@FcBarce Wiadomo , że powiniśmy z takim składem wygrać, ale z drugiej strony gramy bez dwóch najlepszych pomocników, kluczowych zawodników.

0

Znów ta przerwa na kadre,.. ile ich jeszcze będzie w tym sezonie?

0

@sokot Efekty były po graliśmy 2 x lepiej w drugiej połowie. Nie graliśmy dobrze, ale na prwno nie nic, brakowało lepszych reakcji na podanie

2

@MarcepanowyKsiaze Jakieś brednie, bo np. Wardęga wstawił swój film w rocznice jego śmierci, a Wardęga to agent wysłany przez Ozdobę. W innych filmach jeszcze dochofzą pakty z diabłem.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Nawet jak z Real przegramy i będxie -6 to nie jest tragedia.

0

@Bartas7VeB Bilbao jest zajebiste, Girona jak na razie ma tylko świetny początek, ciężko oceniż z jakiego topu jest. Tak Sevilla jest bardzo słaba,mieli słaby start. a teraz grają jak z równym z PSV. W lidze Sevilla i Betis to nie łatwe mecze. Real wygrał z Sociedad a i Atletico ich lekko pyknęło, więc wcale z czołówką nie wygląda. Zobaczymy za 2 tyg czy Barca wygra z tym topem, no ake przecież już wiadomo, że przegramy z Soviedad i zremisujemy z Gironą, Nawet jak Barca wygra z Sociedad 3-1, to będzie gadanie, że przeciwnil zagrał słabo.

0

@pt9 Po 9 kolejkach. :D Tak Sevilla jest na poziomie drużyny z końca tabeli, Getafe jest lepsze bo obecnie jest 11.

0

@Bartas7VeB Dobra oni są na tych miejscach po 9 kolejce, tonie są ekipy na poziomie. Tak Sevilla wygląda spoko. Bilbao i Girona są może lepsi od Sevilli i Villarrealu? Patrzenie na tabele po 9 kolejkach jest bez sensu. W Hiszpanii zawsze istotne są Atletico, Valencia Sevilla, Betis, Bilbao, Sociedad, Villarreal i teraz można doliczyć Gironę i to nie ma znaczenia na którym miejscu są aktualnie, no chyba, że Getafe jest na 11, czyli są lepsi od Żółtych.

0

b@Bartas7VeB Bo patrzysz na top 10 po 9 kolejkach. Wygraliśmy z Betisem, Villarreal i Sevillą to nie byle kto.

1

@sokot Tak nic nir grali. W drugiej połowie była świetna reakcja. Brakło także jakości piłkarskiej w środku pola, brakło kreatywności samych piłkarzy.

2

@Emhyr Ja nie wiem jak można twierdzić, że graliśmy dramat, to są jaja. Pierwsza połowa słabiutko, ale w drugiej była świetna reakcja i odmiana gry, tworzyliśmy dużo akcji, a Granada miała z deie okazje. Ja nie wiem jak można nie pochwalić Barcy za to. A jak ktoś obwinia Xaviego za ten wynik, to po prostu gada głupoty, Na pewno nie przegraliśmy przez taktykę czy dobrany skład, a przez głupie błędę i bak skuteczności. Strasznie brakowało lepszy podań z środka w pole karne, jakby by tu był Pedri to mielibyśmy 2x więcej sytuacji, no chyba, że Xavi im zabronił takich podań jakie sam dawał. Zmiany mogą się nie podobać, ale się obroniły Roberto gol a Romeu świetnie rozruszał pomoc co mnie ogromnie zaskoczyło, dwa świetne podania i świetny strzał. W 10 min zrobił więcej niż Gavi i Fermin.

Wiadomo nie można tracić pkt z Granadą, ale odrolnienie strat i nawet zdobycie6 1 pkt jest ważne i istotne. Ważne żeby Real nie odskoczył nam daleko dopóki nie będzie optymalnego składu, bo te kontuzje to jest jak najbardziej słuszna "wymówką", gramy bez dwóch najlepszych pomocników, i prawda jest taka, że bez nich tracimy ogromną jakość.

Ogólnie patrząc na naszą sytuacje, to nie ma tragedii, o krok awansu z grupy i znikoma strata do lidera, brak porażki. Gra przeciętna, ale na ten moment sezonu mnie to nie martwi zwłaszcza gdy jest dużo kontuzji, jeśli za 3 miesiące gra się nie zmieni to będę się martwić. Tragedia to była jak przegrywaliśmy z Cadizem czy Granadą bez żadnej reakcji i po meczu z z Benficą byliśmy praktycznie poza LM.

1

@ShawnC Dokładnie tsk, my tu nie przegraliśmy, sytuacji było dużo i strzałów z daleka. Nie chcę bronić Xaviego. ale strata pkt z Mallorcą i dziś to wina błędów obrońców.

0

@Barca1992 Haha ekspert xD

0

@galix22 Jakby tu był Pedri i de Jong to skończyło by się 3-0.

0

@goldmetaxa W drugiej połowie grali dobrze. Jakie teorie spiskowe? Dzięki reakcji piłkarzy ewidentnie lepszej grze wyrównaliśmy i powinniśmy wygrać, bo to była kradzież. Tragiczna grs to była jak Cadiz z nami wygrywał i nie było żadnej reakcji.

0

@QQL5 Druga połowa była tragiczna. Chyba oszalałeś. Nie sędziowanie a kradzież 2 pkt.

1

Dobrze, że chociaż remis i -3 a to żadna strata. Nie gramy dobrze, ale też nie tragicznie, ewidentny brak odwagi i kreatywności na podanie do przodu, do lepszej gry musi by de Jong i Pedri.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?