Teraz będą wyciągać materiały z przed kilku lat gdzie taki Warga nagrał kretyński film przez. który jedynie ktoś mógł poczuć się urażony lub zniesmaczony, a nie zrobił żadnej krzywdy i robić aferę z dupska. Teraz gdy wyszły poważne afery inne będą robione na siłę , akurat w tym momencie. Magle teraz są wyciągnę. Według Wardęga mnie to jeden z bardziej mądrzejszych na yt, jedynie czasami przesadzą z czarnym humorem. Wywalanie go przez takie coś z KS jest po prostu śmieszne. Ja tam przez taki film nadal mam sympatię do niego.
@hayek Właśnie przepychanie w ważniejszych fazach może o wiele gorzej się skończyć. W takiej grupie jak w np. 2 meczach będziemy przepychać i przegramy to nadal jesteśmy w grze, w fazie pucharowej styl i jakość gry jest ważniejsza niż w grupie.
Co do naszej gry to trzeba pamiętać , że to początek sezonu, a do tego gramy bez dwóch najlepszych pomocników., a ta formacja jest najważniejsza Jak kompletnie nie przejmuję się tym, że wygraliśmy po kiepskiej grze z Porto, dla przykładu Bayern czy Real (Union) też męczył bułę. Co Ci da, że będziemy grać zajebiście i wyjdziemy z grupy?
@Munio Dokładnie tak. Brak de Jonga i Pedriego to ogramna strata, gramy bez dwóch najlepszych pomocników , wczoraj z samym de Jongiem na bank byśmy zagrali o wiele lepiej.
@Borneo O każdej drużynie można powiedzieć ;P Jednak gdy tylko Real nic nie wygra to wtedy mówi się, że wina kontuzjii, a np Barcy tym się nie broni. Oczywiście nie mówię, że Ty bronisz Real.
@takisobiektos Co ma to do tego? xD Chodzi o ten strzał. Każdy bramkarz w swojej karierze ma takie bramki strackne. Czepianie się ma siłę. Każdy dobry bramkarz by to obronił. Akurat takie strzały świetnie bronią.
Trudno wygrali i banana na ustach nie ma, ale takie mecze Real niech sobie wygrywa, i tak z grupy wyjdą. Napoli kompletnie mi nie szkoda, wyrównali na 2-2, i zaczeli u siebie się bronić :D Wydaję mi się, że Napoli z Spallettim by to spokojnie wygrało.
Średnio widzę, że Real wygra LM. Oby nasi wyszli z pierwszego i będzie szansa, że w kolejnej fazie trafi się średniak, a portem może Real trafi się nam w ćwierćfinale, przynajmniej będzie pewność, że się nie osramy, no ale jeszcze zobaczymy, będę pewny, że wyjdą z grupy dopiero kiedy zgromadzą 9 pkt.
O co chodzi z tymi oskarżeniami wobec Gonciarza? Z filmiku, który nagrała wynika, że brał narkotyki i był uzależniony o seksu oraz manipulował swoją dziewczyną, wiadomo nie jest to dobre, no ale robię z tego taki wielkiej afery to przesada. No może ja czegoś nie wiem. Ktoś tutaj wie więcej? Tak pygam z ciekawości.
Goed nieuws uit Waalwijk: RKC-doelman Etienne #Vaessen is inmiddels bij kennis en aanspreekbaar, zo laat een woordvoerder van de club aan AT5 weten. Vaessen is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. #rkcaja
0
@Tomo1989 Ale wiesz można mieć swoje zdanie/. Jedno jest pewne Leon, śliwka, Kochanowski, Huber.
0
@kulek22 Tak myślałem. że pomylę. Tylko 2, a jak jeden dostanie kontuzji?
0
Kto według Was pojedzie z siatkarzy na IO z środkowych i przyjmujących? Chyba z tych pozycji jedzie po 4 (może się mylę).
0
Czemu Śliwka nie gra?
0
@tristan87 Popieprzyło mi się :D Myślę Warga piszę Wardęga. :D
0
Teraz będą wyciągać materiały z przed kilku lat gdzie taki Warga nagrał kretyński film przez. który jedynie ktoś mógł poczuć się urażony lub zniesmaczony, a nie zrobił żadnej krzywdy i robić aferę z dupska. Teraz gdy wyszły poważne afery inne będą robione na siłę , akurat w tym momencie. Magle teraz są wyciągnę. Według Wardęga mnie to jeden z bardziej mądrzejszych na yt, jedynie czasami przesadzą z czarnym humorem. Wywalanie go przez takie coś z KS jest po prostu śmieszne. Ja tam przez taki film nadal mam sympatię do niego.
0
Dlaczego piłkarze Legii zawieszeni?
0
Brawo Guardiola za brak Bednarka! Wieteska i Walukiewicz grają w swoich klubach czy ława? Ostatnio chyba nie byli połowłani do kadry polski?
2
Chcieli kadrę bez Lewego to mają. Zobsczymy co zdziałamy :D
0
Kto według Was ma potencjał głosu już go posiada na poziomie Freddiego Mercury'ego?
1
@Roobo A mnie już dwa tygodnie boli kupon na 800. Choć Tobie zabrakło jeden gol a mi dwa.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTMyNjc0NDkxMDAxIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.SZlyQwA0ZGexNxhKXveg07JU5V_K3d5MOfjmFl3umqk&source=SB
Do tego w 67 Osimhen nie trafił karnego, a dziady w kolejnym meczu wygrali 0-4. "Typowe Napoli kupon Ci spi**"
0
@pt9 Zmienił zawdów na magika?
0
@hayek Właśnie przepychanie w ważniejszych fazach może o wiele gorzej się skończyć. W takiej grupie jak w np. 2 meczach będziemy przepychać i przegramy to nadal jesteśmy w grze, w fazie pucharowej styl i jakość gry jest ważniejsza niż w grupie.
Co do naszej gry to trzeba pamiętać , że to początek sezonu, a do tego gramy bez dwóch najlepszych pomocników., a ta formacja jest najważniejsza Jak kompletnie nie przejmuję się tym, że wygraliśmy po kiepskiej grze z Porto, dla przykładu Bayern czy Real (Union) też męczył bułę. Co Ci da, że będziemy grać zajebiście i wyjdziemy z grupy?
1
@Munio Dokładnie tak. Brak de Jonga i Pedriego to ogramna strata, gramy bez dwóch najlepszych pomocników , wczoraj z samym de Jongiem na bank byśmy zagrali o wiele lepiej.
0
@hayek Moim zdaniem w grupie są najważniejxsze pkt nawet grając piach.
0
Kiedy Pedri będzie mógł zagrać? Ciekawe kiedy doczekamy dię jak w pomocy zagramy de Jongiem i Pedrim.
0
@Medium O tym też pomyślałem, ale troche więcęj. Ale moja opcja też by mnie nie dziwiła albo po prostu wypłynęło coś więcej.
0
I co z tym filmem Konopskiego? Może chłopaka wystraszyli, nie zdziwiłbym się.
0
@Borneo O każdej drużynie można powiedzieć ;P Jednak gdy tylko Real nic nie wygra to wtedy mówi się, że wina kontuzjii, a np Barcy tym się nie broni. Oczywiście nie mówię, że Ty bronisz Real.
1
A jednak będzie dobry humor, teraz dopiero widzę Untited :D Ale mają mega nieciekawą sytuacje w grupie. ;)
0
@takisobiektos Co ma to do tego? xD Chodzi o ten strzał. Każdy bramkarz w swojej karierze ma takie bramki strackne. Czepianie się ma siłę. Każdy dobry bramkarz by to obronił. Akurat takie strzały świetnie bronią.
2
Trudno wygrali i banana na ustach nie ma, ale takie mecze Real niech sobie wygrywa, i tak z grupy wyjdą. Napoli kompletnie mi nie szkoda, wyrównali na 2-2, i zaczeli u siebie się bronić :D Wydaję mi się, że Napoli z Spallettim by to spokojnie wygrało.
Średnio widzę, że Real wygra LM. Oby nasi wyszli z pierwszego i będzie szansa, że w kolejnej fazie trafi się średniak, a portem może Real trafi się nam w ćwierćfinale, przynajmniej będzie pewność, że się nie osramy, no ale jeszcze zobaczymy, będę pewny, że wyjdą z grupy dopiero kiedy zgromadzą 9 pkt.
0
Dobry strzał, ale to co zrobił bramkarz ja pieprze, co za amatorka.. Mareczek czy Wojtek z palcem w tyłku by to obronił.
2
United - Galatasaray - myślicie, że 2,5 goli to dobra opcja?
0
O co chodzi z tymi oskarżeniami wobec Gonciarza? Z filmiku, który nagrała wynika, że brał narkotyki i był uzależniony o seksu oraz manipulował swoją dziewczyną, wiadomo nie jest to dobre, no ale robię z tego taki wielkiej afery to przesada. No może ja czegoś nie wiem. Ktoś tutaj wie więcej? Tak pygam z ciekawości.
0
Jaga trzymać to i piękna kolejka dla Rakowa!
0
@FcPortoFan1999 Taki błąd matrixa w futbolu.
1
@bartoszplucinski Może "Sons of Anarchy"? Tylko w pytę sezonów.
2
Ostatnio Lech 4-1 a dziś 4-0 w pysk. Ale ta liga jest popieprzona. :D
1
To info wydaję się legitne, a według niego bramkarz jest przytomny!