0

La Rsmbla skreśla Lewego, Robercik 5 meczy - 3 gole, 3 asysty. Taki Haaland , który jest młodszy o 10 lat i gra w pięknie grającym City, 7 meczy* - 7 goli, 1 asysta.

0


La rivincita della Polonia sulla pasta!

1

NapoLeon w takim momencie! Mamy swojego Messiego. ;)

0

Kur* co oglądać! Tu Barca czaruje, a tam Orły lecą po Złoto!

0

Jak myślicie Rekin coś dziś złowi?

0

@Coutinho007 Jaka kara? ;p

0

Felix 3 gole róbcie screena.

3

A tak ładnie szedł weekend i przyszedł jeba** Inter

0

Ansu coś pokręcił? ;)

1

Zajeba** Tottenham! Tylko postawisz i pewnie jednego gola strzelą!

0

@tadzik447 Racja ; ) Nahtrudniej będzie pewnie z Barcą ;p

0

Elegancko! Piękny Liverpool! Jeszcze wygrana Barcy, Siatkarzy , porażka Interu, United i dobry początek weekendu :)

0

@kuz Chodzi mi o to, że to byłoby zbyt proste i oczywiste.

0

Jakiego piłkarza odejście z Barcy Was najbardziej wkurzyło? Pomijając Neymara i Messiego oraz odejścia ala Iniesta.

0

@Colon Alex DeLarge ("Mechaniczna pomarańcza")

3

Ależ soundtrack w "The Covenant" to coś fantastycznego! Ogólnie mega dobry film ;) Polecam.


1

0

@Sulimo I pół kadry wywalić w pizdu.

0

/1@AlexDark00 No już bez przesady. Według mnie gdy nie Lewy to mistrza by nie było. Ciężko było wtedy kupić ciekawszego napastnika. Ponad 25 goli strzelił, na spokojnie w połowie się spłacił

Jakim lepszym rywalom? Nasi lepsi rywale to byli Inter (2 gole, gdyby nie kryminał w obronie dzięki niemu wyszlibyśmy z grupy). Z United strzelił. W lidze strzelił - Bilbao, Betis, Sociedad, Villarreal, Sevilla. Nie strzelił tylko Realowi, Atletico i Bayernowi, więc nie przesadzaj.

2

Po tym czasie odkąd przyszedł Lewy do Barcy żałujecie jego transferu czy jednak cieszycie się, że do nas dołączył?

Mnie cieszy głównie to, że Polak zdobył mistrza z moim ukochanym klubem, zwłaszcza, że Robert obok Marca był kluczowy w tym mistrzostwie. W tym roku spoko. że został, ale to musi być ost jego roku w Barcelonie, zwłaszcza, że przychodzi Roque, a zmiennikiem może być Ferran.

2

Już jest po zabawie. Przegrywamy z Czechami, Albania wygrywa jeden mecz (Wyspy Owcze, Czechy , Mołdawia więc jeden na pewno wygrają) i jest po nas. Nie ma szans na awans.

1

Dzwonić po Setien! On najlepiej zaora beton!

0

@kanver_ Nie no mi chodzi, że Kownacki na skrzydło, na środku Włodarczyk a za nim Swiderski lub po prostu na dwóch napastników.

0

Wypieprzam y Lewego i jak ma wyglądać atak?
Kownacki - Włodarczyk - ?
-------------Świderski---------

0

To kupa w gaciach.

0

Bereszyński w ataku i Kiwior na boku pomocy? Santos się najebał?

0

Ale będzie piękny beton!

1

Czy ta beatyfikacja tej rodziny, która ukrywała Żydów to nie jest przesada? Wiele było takich rodziń. Dlaczego akurat ta? Chyba, że czegoś nie wiem. Oczywiście nic nie mam do tej rodziny.

0

https://ibb.co/m5B1XCJ
Wydaję mi się, że taki kurs to za dużo , a według mnie to jest jak najbardziej możliwe (chociażby w ost ich meczu tak było)` Trochę to dziwne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?