@Firestone Cl mnie obchodxi, że dyspozycja ter Stegena? Po to jest bramkach. może, żsraz mi powiesz, że to fart? Po co mi piszesz, że Sociedad nas zjadło i było lepsze? Co to ma do mojego komentarza. Mnóstwo sytuacji ;D Bo każde wenście w pole karne to wielka sytuacja była.
@GeraltzKatalonii Oczym ty do mnie piszesz. Czy ja napisałem coś o grze? Napisałem, tylko o tym, że to nie był fart. Gdzie tu coś o pozytywnym podejściu. Sam podczas meczj mówiłem, że gramy wstyd.
Zamiast się cieszyć, że wygraliśmy to będzie pieprzenie, że fart :D Gdzie tu buł fart? Żadnej dogodnej sytuacji dla Basków. Wiadomi my w ataku dramat, a ataki Basków mało jakościowe. Gol to geniusz Gundogana i świetne wyczucie jak i wykończenie Araujo. Walka do końca i mamy 3 pkt! Vamos ,Barca!
@OrangeFcb Ni i? I tak pomocnik z największą potencjałem i inteligencjom patrząc na wiek. Spokojnie ma czas. Iniesta odpalił z asystami tak jakim miał około 25 lat. Poza tym w ataku kuma Ferrana i Lewy który praktycznie jest na emeryturze. :D To ile marnowali podań od Pedriego to głowa m.
Niemożliwe , że z chyba 4-0 Djokovic mógł odpieprzyć takie coś i przegrać seta 4-6. Co jest grane? Kontuzja? No to teraz Djoko ma być 6-3, 6-3! Mistrzu ratuj kupona!
@VegetaPolska Do 70 min pomoc Realu nie istniała. "Real Ancelottiego bardzo często gra dużą ilość czasu w meczu na pół gwizdka po to żeby sił starczyło na ostatnie 20-30 minut". Real grał na pół gwizdka z Barceloną do 60 min, serio :D już to widzę. Takie coś to może udać się z Betisem, a nie z Barcą. Z Barcą Wam wyszło, bo wszedł świeży Modric i Camavinga , a nasza pomoc traciła siły, i mógł wejść tylko tragiczny Romeu. O tym to już nie powiesz. Jak Barca była świeża Real nie istniał, gdy była zmęczona Real zaczął coś grać.
@elcaminodelsol Spokojnie możemy wygrać z Sociedad. A mnie nie xdziwi jak zmniejszymy do 2, Real potrafi wtopić z słabiakiem, poza tym nic wielkiego nie grrają, Nawet jsk będzie -7 po 12 kolejkach to niv nie zamyka
Brawo Milan! Czyżby Napoli się kończyło. Jednak Spalletti to był klucz świetnego Napoli. Chciałbym zobaczyć Włocha w Barcelonie, ale to się nigdy nie stanie.
@P33ck To dobrze, ż bo potrzebny gol Boniface! Muszę zacząć ich oglądać ;)
Bardzo jestem ciekaw czy Alonso poradzi sobie w dużym klubie. Wszyscy są tacy pewni że pójdzie do Realu, a moim zdaniem również Bayern może go zatrudnić, no chyba, że Xabi ma układ z Realem. A najlepiej to niech posiedzi z 2 lata u Aptekarzy i przejmie pałeczkę po Kloppie.
Ogólnie Alonso to był mega inteligentny piłkarz, nie zdziwię jak okaże się kapitalnym trenerem. Czas pokaże. Zdecydowanie mój ulubiony piłkarz za czasów The Reds, pamiętam jak mnie wkurzył jego transfer do Śmietany!
Wydaję mi się, że gbył za czasów Guardioli w Bayernie. Nie dość, że Łysy tworzy graczy to i trenerów :D Arteta, Kompany, Alonso, Maresca.
1
@mientusek1407 Piłkarze Realu ustawiają sędziego jak chcą. Barca miałaby 5 żółtych.
0
Jude najlepszy na boisku.
12
Ale ta Barca i Real są dsłabi. Skończmy to i dajmy mistrza Gironce!
2
Już lubię tego xawodnika. :) Pięknie dostał w mordeczkę. Dobrze, że ten zawodnik był czarnoskóry.
0
Jestem złym człowiekiem? Jak się zaczynał mecz pomyślałem żebh Bellingham się połamał. :D
edit. uff jednak nie :(
0
@kulek22 Z Żadną to przesadziłem. Ale nie pewno nie był to żaden fart, mieliśmy dużo świetnych ingefwencji w obronie.
0
@Firestone Cl mnie obchodxi, że dyspozycja ter Stegena? Po to jest bramkach. może, żsraz mi powiesz, że to fart? Po co mi piszesz, że Sociedad nas zjadło i było lepsze? Co to ma do mojego komentarza. Mnóstwo sytuacji ;D Bo każde wenście w pole karne to wielka sytuacja była.
1
@VbamboeB I to właśnie chodxi.
0
@GeraltzKatalonii Oczym ty do mnie piszesz. Czy ja napisałem coś o grze? Napisałem, tylko o tym, że to nie był fart. Gdzie tu coś o pozytywnym podejściu. Sam podczas meczj mówiłem, że gramy wstyd.
0
Zamiast się cieszyć, że wygraliśmy to będzie pieprzenie, że fart :D Gdzie tu buł fart? Żadnej dogodnej sytuacji dla Basków. Wiadomi my w ataku dramat, a ataki Basków mało jakościowe. Gol to geniusz Gundogana i świetne wyczucie jak i wykończenie Araujo. Walka do końca i mamy 3 pkt! Vamos ,Barca!
0
Z jednej stromy jaram się, że Prdri zaraz wejdzie a z drugiej boję..
2
Skur.. liga! Nawet parłwa nie sprawdzi. je** tą ligę!
1
Taktykta Xaviego - Niech Baskowie się spompują , stracą siły i to wygramy. :D
0
@OrangeFcb Ni i? I tak pomocnik z największą potencjałem i inteligencjom patrząc na wiek. Spokojnie ma czas. Iniesta odpalił z asystami tak jakim miał około 25 lat. Poza tym w ataku kuma Ferrana i Lewy który praktycznie jest na emeryturze. :D To ile marnowali podań od Pedriego to głowa m.
0
Kur. co to ma być! Ogarniać bo na razie wstyd!
0
@FcPortoFan1999 To ja wiem. Ale tu chidzi o zakład na fortuna. "wykorzysta po 1. serwisie/po 2 serwisie" to mnie zastanawia?
0
1.set: wykorzystana pilka setowa (po 1.serwisie/po 2.serwisie
Tu chodzi o piłkę setową dajmy przt wyniku 4-5 i 15-40? Czy źle ogarniam? :D
0
Niemożliwe , że z chyba 4-0 Djokovic mógł odpieprzyć takie coś i przegrać seta 4-6. Co jest grane? Kontuzja?
No to teraz Djoko ma być 6-3, 6-3! Mistrzu ratuj kupona!
1
Nigdy by nie pomyślał, że piłkarz MLS dostanie Złotą Piłkę. Wątpię, że kiedyś to się powtórzy.
0
Co do jeszcze meczu liczyłem, że Felix da coś więcęj.
1
@VegetaPolska Do 70 min pomoc Realu nie istniała. "Real Ancelottiego bardzo często gra dużą ilość czasu w meczu na pół gwizdka po to żeby sił starczyło na ostatnie 20-30 minut". Real grał na pół gwizdka z Barceloną do 60 min, serio :D już to widzę. Takie coś to może udać się z Betisem, a nie z Barcą. Z Barcą Wam wyszło, bo wszedł świeży Modric i Camavinga , a nasza pomoc traciła siły, i mógł wejść tylko tragiczny Romeu. O tym to już nie powiesz. Jak Barca była świeża Real nie istniał, gdy była zmęczona Real zaczął coś grać.
0
@kulek22 A to ptaktycznie tak samo jak teraz, czyli będzie mistrzostwo :)
0
Czy w poprz sezonie był moment w którym Real nam odskoczy w pktł?
0
@elcaminodelsol Spokojnie możemy wygrać z Sociedad. A mnie nie xdziwi jak zmniejszymy do 2, Real potrafi wtopić z słabiakiem, poza tym nic wielkiego nie grrają, Nawet jsk będzie -7 po 12 kolejkach to niv nie zamyka
3
Brawo Milan! Czyżby Napoli się kończyło. Jednak Spalletti to był klucz świetnego Napoli. Chciałbym zobaczyć Włocha w Barcelonie, ale to się nigdy nie stanie.
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTMzMDI1MjE4ODAxIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.5ZGEgzcABzTPH-782u8EAyUQqcNMZWyR9-UExPCli5Q&source=SB
Lukaku wal! 1 fgola braknie..
1
@P33ck To dobrze, ż bo potrzebny gol Boniface! Muszę zacząć ich oglądać ;)
Bardzo jestem ciekaw czy Alonso poradzi sobie w dużym klubie. Wszyscy są tacy pewni że pójdzie do Realu, a moim zdaniem również Bayern może go zatrudnić, no chyba, że Xabi ma układ z Realem. A najlepiej to niech posiedzi z 2 lata u Aptekarzy i przejmie pałeczkę po Kloppie.
Ogólnie Alonso to był mega inteligentny piłkarz, nie zdziwię jak okaże się kapitalnym trenerem. Czas pokaże. Zdecydowanie mój ulubiony piłkarz za czasów The Reds, pamiętam jak mnie wkurzył jego transfer do Śmietany!
Wydaję mi się, że gbył za czasów Guardioli w Bayernie. Nie dość, że Łysy tworzy graczy to i trenerów :D Arteta, Kompany, Alonso, Maresca.
0
Bruno tfuu! Cymbał....
0
Przynajmniej niedziela piękna. Legis i Unite na kolanach!
Ciekawe czy uda się 4 gole City, fajny kurs był na live 5,0
0
Ja pieprzę ten Ajax spadnie :(