Odpalam sobie Galata przy 1-3 a tu hops o piękne. 3-3. Oby Turcy to utrzymali i United jest w mega dupie. Ostatni mecz z Bayernem. Remis nic im nie da?
Jakby np. sprzedali Raphinhę i Ferrana np. dajmy 100 mln, to moglibyśmy po prostu kupić dwłóch za 50, czy w tej lidze z transferami to nie działa tak prosto? Kompletnie nie znam skę na tych pojebanych limitach. :D
Ten wczorajszy mecz cieszył oko i zwyczajnie nie nudził i nie chodzi mi o naszą grę, ale ogólnie, intensywność, tęmpo, emocje. W La Liga wygląda to jakby w zwolnionym tempie, do tego połowa drużyn stawia autobus lub się bronią. Dobrze. że przynajmniej teraz gramy z innym Atletico a potem Gironką. Fajnie też, że zagramy jeszcze dwa spotknia LM, a kto wie może cztery. ;)
@RosjaninBut Raphinha do obrony, Cancelo na skrzydło. ;) Ogólnie dlaczego mu nie możemy kupić skrzydłowego z jajem i charakterem. Raphinha, Torres czy Felix to takie popierdółki, to u Yamala, widać większe jaja i charakter.
Mega mnie cieszy transfer Martineza! Mega walczak, ale nie typ drwala, bo potrafi dać długą piłkę, że głowa mała, tak samo jak czytanie przeciwnika. Szkoda,że taki gracz nie grał z The Reds ggdy wszyscy srari w gacie. On byłbg kapitalnym kapitanem tak jak Araujo.
@norbi77 Pomysłu nie było ale u piłkarzy, bya taka akcja co Raphinha dostał długie podanie i nie wiedział co zrobić i obrońca go wyjaśnił.
Gdyby nasi skrzydłowi grali z pomysłem jak Cancelo to mielibyśmy masę sytuacji. Jeślk bdą grać jak jak dziś to Felix i Raphinha są do wyjebania, większość tych akcji Felixa kończyła się niedokładnością czy stratą. Ale według mnie Felix może się wyrobić, to wyjście i strzał na poprzeczkę było świetne i mądrę.
Gołym okiem było widać u naszych wielką niedokładność. Wczoraj gdyby nie to ten mecz byłby lekko wygrany. Nie rozumiem ludzi, którzy dziś czepiali się Xaviego, dla mnie taktyka nie była zła i to nie był problem. Nie wiem może się nke znam. Gdy zawodnicy w drygiej połowie byli bardzkej dokładni (choć do perfekcji brakowało), graliśmy coraz lepiej i lepiej. Niech po prostu zaczną zapierdalać i będą bardziej dokładni jak na początku drugiej połowy do cholery jasnej, a wynik będą znacznie lepsze! Możecie się nie zgadzać ale u nas większym priblemem są pikaarze a nie trener.
Jedno jest pewne z takim jakością skrzydłowych nie wygrasz nic na takim poziomie. Felix i Raphinha dziś mieli tylko przebłyski , gdyby prezentowali się jak Cancelo czy nawet Lamine wygrywali byśmy po 3-0. Moim zdaniem Felix może się wyrobić, ale Raphinha to nie jest i nigdy nie będzie to. On może sobie grać, ale w średniakach typu Leeds czy Sevilla. Oczywiście nie twierdzę, że był dziś do niczego.
Najlepiej dla nas byłoby gdyby na jednym skrydle był Yamal a na drugim Cancelo (niech ktoś do Xaviego zadzwoni) O kur** ale by ,to chodziło z Roque w ataku (jeśli by odpalił).
Povzątek mamy zajebisty! Jak ktoś powie, że w tym momencie gramy słabo, to spadne z łóżka. Dziś po prostu takze ofensywny otwarty mecz. Cieszy jakość intensywności, oby poprawi si e z niedokładnośxią.
Nasi skrzydłowi poziom Cadiz. Jak my mamy z nimi grać na takim poziomie? hah To wina Xaviego, że Raphinha takie podanie jebie? Czy w pustą bramkę nie trafia? Obrońca Porto zrobił jak dziecko. Felix tak samo wszystko. jebie. Nie się kurwą oczą od Cancelo! i 17 latka swojej roboty. Raphinha to powinien gqrać na obtonie.
Gdyby dziś nasi skrzydłowi byli na poziomie to byłoby 3-1. Nie wiem co wy chcecie od Xaviego w tym meczu. Na pewno nie jest dziś problem taktyki, nasi piłkarze owidentnie rovią wszysto za szybko z dużą niedokładności i chaosem. Poza tym Gundogan i de Jong po prostu słabo. Pedri dwa keeatywne podania czy jedno? Kounde wygląda jak dziecko we mgle.
Ma pewno widać dziś chęć do wygrania! Vamos Barca!
Ja nie wiem czemu ludzie pieprzą, że Koeman niał gorszy skład od Xaviego. To, że nie miał drugiego sezonu od początku to już problem tego, ze dał dupy, Xavi zasłyżuł na drugi, i obecny, wyciągnał nas w piękny sposób na wicemistrza, a potem zdobył mistrza, tera z poczekajmy do końca i zobaczymy, dopiero ninęła 1/3.
Porównajmy 1 sezon Koemana z 1 sezonem Xaviego (pamiętajmy, że Xavi zaczynał od burdelu po Holendrze, bez swojego przygotowania do sezonu). Skoczył na dugim miejscu bez Messiego, Koeman na trzecim z Leo. I pamiętajmy także, że Koeman pracuję jako trener 3x dłużej, znacznie większe doświadczenie. Koeman wyszedł z grupy ale miał grupę od zera, a Xavi chyba od 4 kolejki. --- Ofensywa Holendra - Messi!!!, Griezmann, Dembele, Fati (piękny i świeżutki), Coutinho (robił w ofensywie 3 x więcęj niż nasze Rekiny. Do tego Rudzielec sam nie chciał Suareza (a spokojnie mając obok Messiego dałby więcęj niż Lewy czy de Jong lub Auba ) więc to jego poblem. Suarez dał mistrza Atletico.
Atak Hiszpana - Depay, De Jong, Dembele , Fati (po kontuzji), Abde, Torres, Auba, Adama (pół sezonu). A i Ronaldo Duński
Ktoś mi powie, że Xavi miał lepzy atak? Chyba w snach! --- Pomoc Holendra - Busquets, de Jong (totalnie go spierdolił), Pedri, Pjanic, Puiq, Moriba (wejście niczym Fermin) potem okazał się debilem.
Pomoc Hiszpana - Busquets, de Jong, Gavi, Pedri, Nico, Puig
Xavi praktycznie tylko miał przewagę w postaci Gaviego. to ma być taka lepsza pomoc? ;D -- Obrona Holendra - Alba, Firpo, Roberto, Dest, Pique, Lenglet, Araujo, Mingueza, Umtiti.
Obrona Hiszpana: Uwaga! Różniła się tym , że był Garcia i zamiast Firpo, Balde, oboje mieli Albę. Aa no i Alves. ---
Jakim cudem Koeman miał lepszy skład? A te statystyki Maciek niech se schowa. Messi to potężny handicap wygranych i goli! Czemu akurat 50? a nie 100? ;)
Pewnie o kimś zapomnuałem lub niepotrzebnie dodałem. No chyba, że też wszystko pokeęciłem, bo ja słaba pamięć. Oby też była ma błędów, ale nie łatwo mi pisać, steruję specjalnym urządzeniem.
@MesQueUnClub_87 Kto wtedy trenował gdy miał znakomity? Ogólnie tak sobie analizuję pierwszy sezon Koemana i on zagrał 51 spotkań w 2020 u niego. Masakra! Szkoda, źe Koeman odstrzelił Todibo, wtedy mógłby grać Araujo/Pique (dużo kontuzji) Todibo. No chyba, że wszystko pomyliłem.
0
United racze bye, bye. Dawać Inter z drugiego i zemsta! Fajna LM by była bez United i Inter, oczywiście jeśli Inter by nsm nie wpieprzył ;)
Benfica jazda z nimi!
0
Odpalam sobie Galata przy 1-3 a tu hops o piękne. 3-3. Oby Turcy to utrzymali i United jest w mega dupie. Ostatni mecz z Bayernem. Remis nic im nie da?
2
@Emhyr Niech się blokuje w Sevilli.
0
Jakby np. sprzedali Raphinhę i Ferrana np. dajmy 100 mln, to moglibyśmy po prostu kupić dwłóch za 50, czy w tej lidze z transferami to nie działa tak prosto? Kompletnie nie znam skę na tych pojebanych limitach. :D
0
@shahman Daj spokój małpą, fajne zwierze. ;)
0
Ten wczorajszy mecz cieszył oko i zwyczajnie nie nudził i nie chodzi mi o naszą grę, ale ogólnie, intensywność, tęmpo, emocje. W La Liga wygląda to jakby w zwolnionym tempie, do tego połowa drużyn stawia autobus lub się bronią. Dobrze. że przynajmniej teraz gramy z innym Atletico a potem Gironką. Fajnie też, że zagramy jeszcze dwa spotknia LM, a kto wie może cztery. ;)
0
@RosjaninBut Raphinha do obrony, Cancelo na skrzydło. ;) Ogólnie dlaczego mu nie możemy kupić skrzydłowego z jajem i charakterem. Raphinha, Torres czy Felix to takie popierdółki, to u Yamala, widać większe jaja i charakter.
38
Mega mnie cieszy transfer Martineza! Mega walczak, ale nie typ drwala, bo potrafi dać długą piłkę, że głowa mała, tak samo jak czytanie przeciwnika. Szkoda,że taki gracz nie grał z The Reds ggdy wszyscy srari w gacie. On byłbg kapitalnym kapitanem tak jak Araujo.
1
@norbi77 Pomysłu nie było ale u piłkarzy, bya taka akcja co Raphinha dostał długie podanie i nie wiedział co zrobić i obrońca go wyjaśnił.
Gdyby nasi skrzydłowi grali z pomysłem jak Cancelo to mielibyśmy masę sytuacji. Jeślk bdą grać jak jak dziś to Felix i Raphinha są do wyjebania, większość tych akcji Felixa kończyła się niedokładnością czy stratą. Ale według mnie Felix może się wyrobić, to wyjście i strzał na poprzeczkę było świetne i mądrę.
2
Gołym okiem było widać u naszych wielką niedokładność. Wczoraj gdyby nie to ten mecz byłby lekko wygrany. Nie rozumiem ludzi, którzy dziś czepiali się Xaviego, dla mnie taktyka nie była zła i to nie był problem. Nie wiem może się nke znam. Gdy zawodnicy w drygiej połowie byli bardzkej dokładni (choć do perfekcji brakowało), graliśmy coraz lepiej i lepiej. Niech po prostu zaczną zapierdalać i będą bardziej dokładni jak na początku drugiej połowy do cholery jasnej, a wynik będą znacznie lepsze! Możecie się nie zgadzać ale u nas większym priblemem są pikaarze a nie trener.
Jedno jest pewne z takim jakością skrzydłowych nie wygrasz nic na takim poziomie. Felix i Raphinha dziś mieli tylko przebłyski , gdyby prezentowali się jak Cancelo czy nawet Lamine wygrywali byśmy po 3-0. Moim zdaniem Felix może się wyrobić, ale Raphinha to nie jest i nigdy nie będzie to. On może sobie grać, ale w średniakach typu Leeds czy Sevilla. Oczywiście nie twierdzę, że był dziś do niczego.
Najlepiej dla nas byłoby gdyby na jednym skrydle był Yamal a na drugim Cancelo (niech ktoś do Xaviego zadzwoni) O kur** ale by ,to chodziło z Roque w ataku (jeśli by odpalił).
Visca el Barca!
0
Dortmund musicie zrmsować z PSG!
0
O to Reus żyje w futbolu? Mega cieszy jego gol!
0
Wdzę, że Xavi uciszył LR.
0
@karci0 Dokładnie tak. Gdziie tu zła taktyka :D
0
Gdzie cudowny Pedri? Wiadomo nietykalny.
0
@Volk Dlaczego nasu skrzydłowi tak nie potrafią..
0
Na to czekałem, zamyka mi mordę! Chłopaku oby to cię obudziło! Przedd wszystkim trocję wolniej i dokładnie. On za bardzo chcę.
0
Wypad z Felixem! Co on odpierdala!
1
Povzątek mamy zajebisty! Jak ktoś powie, że w tym momencie gramy słabo, to spadne z łóżka. Dziś po prostu takze ofensywny otwarty mecz. Cieszy jakość intensywności, oby poprawi si e z niedokładnośxią.
0
Felix ekstraklasa zaprasza!
0
@Pawel13sz Co w taktyce jdst źle powiddź mi? Najpierw to niech nasi piłkarze zaczną dokładnie podawać.
0
@JaCules1211 Raphinha psuję wsystkie sytuacje. Cl tkiego zrobił Pedri?
1
Nasi skrzydłowi poziom Cadiz. Jak my mamy z nimi grać na takim poziomie? hah To wina Xaviego, że Raphinha takie podanie jebie? Czy w pustą bramkę nie trafia? Obrońca Porto zrobił jak dziecko. Felix tak samo wszystko. jebie. Nie się kurwą oczą od Cancelo! i 17 latka swojej roboty. Raphinha to powinien gqrać na obtonie.
Gdyby dziś nasi skrzydłowi byli na poziomie to byłoby 3-1. Nie wiem co wy chcecie od Xaviego w tym meczu. Na pewno nie jest dziś problem taktyki, nasi piłkarze owidentnie rovią wszysto za szybko z dużą niedokładności i chaosem. Poza tym Gundogan i de Jong po prostu słabo. Pedri dwa keeatywne podania czy jedno? Kounde wygląda jak dziecko we mgle.
Ma pewno widać dziś chęć do wygrania! Vamos Barca!
0
Boże de Jong. Dajcie nam spokój kur..
0
Ja nie wiem czemu ludzie pieprzą, że Koeman niał gorszy skład od Xaviego. To, że nie miał drugiego sezonu od początku to już problem tego, ze dał dupy, Xavi zasłyżuł na drugi, i obecny, wyciągnał nas w piękny sposób na wicemistrza, a potem zdobył mistrza, tera z poczekajmy do końca i zobaczymy, dopiero ninęła 1/3.
Porównajmy 1 sezon Koemana z 1 sezonem Xaviego (pamiętajmy, że Xavi zaczynał od burdelu po Holendrze, bez swojego przygotowania do sezonu). Skoczył na dugim miejscu bez Messiego, Koeman na trzecim z Leo. I pamiętajmy także, że Koeman pracuję jako trener 3x dłużej, znacznie większe doświadczenie. Koeman wyszedł z grupy ale miał grupę od zera, a Xavi chyba od 4 kolejki.
---
Ofensywa Holendra - Messi!!!, Griezmann, Dembele, Fati (piękny i świeżutki), Coutinho (robił w ofensywie 3 x więcęj niż nasze Rekiny. Do tego Rudzielec sam nie chciał Suareza (a spokojnie mając obok Messiego dałby więcęj niż Lewy czy de Jong lub Auba ) więc to jego poblem. Suarez dał mistrza Atletico.
Atak Hiszpana - Depay, De Jong, Dembele , Fati (po kontuzji), Abde, Torres, Auba, Adama (pół sezonu). A i Ronaldo Duński
Ktoś mi powie, że Xavi miał lepzy atak? Chyba w snach!
---
Pomoc Holendra - Busquets, de Jong (totalnie go spierdolił), Pedri, Pjanic, Puiq, Moriba (wejście niczym Fermin) potem okazał się debilem.
Pomoc Hiszpana - Busquets, de Jong, Gavi, Pedri, Nico, Puig
Xavi praktycznie tylko miał przewagę w postaci Gaviego. to ma być taka lepsza pomoc? ;D
--
Obrona Holendra - Alba, Firpo, Roberto, Dest, Pique, Lenglet, Araujo, Mingueza, Umtiti.
Obrona Hiszpana: Uwaga! Różniła się tym , że był Garcia i zamiast Firpo, Balde, oboje mieli Albę. Aa no i Alves.
---
Jakim cudem Koeman miał lepszy skład? A te statystyki Maciek niech se schowa. Messi to potężny handicap wygranych i goli! Czemu akurat 50? a nie 100? ;)
Pewnie o kimś zapomnuałem lub niepotrzebnie dodałem. No chyba, że też wszystko pokeęciłem, bo ja słaba pamięć. Oby też była ma błędów, ale nie łatwo mi pisać, steruję specjalnym urządzeniem.
0
Rozwala mnie porównywanie Xaviego do Koemana XD
1
@DonCarletto Koeman miał Leo , Xavi ma Lewego. Zamykam!
0
@Emhyr Jaki to fajny murzynek?
0
https://www.facebook.com/photo/?fbid=122107183970118552&set=gm.1090374365314361&idorvanity=657651645253304
Czyli Kempes też jest Bogiem? Oczywoście pierwzy i najważniejszy to Messi.
0
@MesQueUnClub_87 Kto wtedy trenował gdy miał znakomity? Ogólnie tak sobie analizuję pierwszy sezon Koemana i on zagrał 51 spotkań w 2020 u niego. Masakra! Szkoda, źe Koeman odstrzelił Todibo, wtedy mógłby grać Araujo/Pique (dużo kontuzji) Todibo. No chyba, że wszystko pomyliłem.
Mega szacun za taką pamięć, ;)