@DonCarletto Piękny Alonso :) Oby tylko nie poszedł do Realu, bo jak drugi raz odejdzie do Realu to nie spodoba mi się to! Najlepszy scenariusz, to jeszcze 2 sezony u Aptekarzy i potem przejęcie pałeczki po Jurgenie w The Reds.
Ciekawe ogólnie z jakim klubem jest najbardziej związany Liverpool, Bayern czy Real Madryt.
Dortmund o krok od zatrzymania Alonso, teraz jeszcze wywlenie PSG z LM i dla mnie nie będą już frajerami, oczywiśce głównie dkego, że by wywalili PSG :), bo do Alonso nic nie mam, mega go lubię (gra w The Reds). A najlepiej po golach Reusa.
Ciekawe kiedy doczekamy się takiej bestii jak Bellingham środku polu, który jest tak kluczowy zwłaszcza w ofensywnie. To samo jeśli chodzi o skrzydła, tutaj jest nadzieja w postaci Yamalka.
@Danny Gaucho W ogóle w innym temacie. Tak przy okazji do Ciebie napisałem, ogólnie najwięcej goli pomocników w sezonie. Bez skrzydłoqych, pewnie Yaya Toure miał dużo.
@hayek To wina jego, że nie potrafią celować i rhwala nie potrafi podać. Ferrana sam wspaniały Guardiola kupił i szybko go oddał, Uczyć czwgo? hah XD. Jak zwykle czelianie się na siłę Xaviego. To niech inni się uczą jak ściąga się obrońców.
Odpalam sobie Galata przy 1-3 a tu hops o piękne. 3-3. Oby Turcy to utrzymali i United jest w mega dupie. Ostatni mecz z Bayernem. Remis nic im nie da?
Jakby np. sprzedali Raphinhę i Ferrana np. dajmy 100 mln, to moglibyśmy po prostu kupić dwłóch za 50, czy w tej lidze z transferami to nie działa tak prosto? Kompletnie nie znam skę na tych pojebanych limitach. :D
Ten wczorajszy mecz cieszył oko i zwyczajnie nie nudził i nie chodzi mi o naszą grę, ale ogólnie, intensywność, tęmpo, emocje. W La Liga wygląda to jakby w zwolnionym tempie, do tego połowa drużyn stawia autobus lub się bronią. Dobrze. że przynajmniej teraz gramy z innym Atletico a potem Gironką. Fajnie też, że zagramy jeszcze dwa spotknia LM, a kto wie może cztery. ;)
@RosjaninBut Raphinha do obrony, Cancelo na skrzydło. ;) Ogólnie dlaczego mu nie możemy kupić skrzydłowego z jajem i charakterem. Raphinha, Torres czy Felix to takie popierdółki, to u Yamala, widać większe jaja i charakter.
Mega mnie cieszy transfer Martineza! Mega walczak, ale nie typ drwala, bo potrafi dać długą piłkę, że głowa mała, tak samo jak czytanie przeciwnika. Szkoda,że taki gracz nie grał z The Reds ggdy wszyscy srari w gacie. On byłbg kapitalnym kapitanem tak jak Araujo.
@norbi77 Pomysłu nie było ale u piłkarzy, bya taka akcja co Raphinha dostał długie podanie i nie wiedział co zrobić i obrońca go wyjaśnił.
Gdyby nasi skrzydłowi grali z pomysłem jak Cancelo to mielibyśmy masę sytuacji. Jeślk bdą grać jak jak dziś to Felix i Raphinha są do wyjebania, większość tych akcji Felixa kończyła się niedokładnością czy stratą. Ale według mnie Felix może się wyrobić, to wyjście i strzał na poprzeczkę było świetne i mądrę.
Gołym okiem było widać u naszych wielką niedokładność. Wczoraj gdyby nie to ten mecz byłby lekko wygrany. Nie rozumiem ludzi, którzy dziś czepiali się Xaviego, dla mnie taktyka nie była zła i to nie był problem. Nie wiem może się nke znam. Gdy zawodnicy w drygiej połowie byli bardzkej dokładni (choć do perfekcji brakowało), graliśmy coraz lepiej i lepiej. Niech po prostu zaczną zapierdalać i będą bardziej dokładni jak na początku drugiej połowy do cholery jasnej, a wynik będą znacznie lepsze! Możecie się nie zgadzać ale u nas większym priblemem są pikaarze a nie trener.
Jedno jest pewne z takim jakością skrzydłowych nie wygrasz nic na takim poziomie. Felix i Raphinha dziś mieli tylko przebłyski , gdyby prezentowali się jak Cancelo czy nawet Lamine wygrywali byśmy po 3-0. Moim zdaniem Felix może się wyrobić, ale Raphinha to nie jest i nigdy nie będzie to. On może sobie grać, ale w średniakach typu Leeds czy Sevilla. Oczywiście nie twierdzę, że był dziś do niczego.
Najlepiej dla nas byłoby gdyby na jednym skrydle był Yamal a na drugim Cancelo (niech ktoś do Xaviego zadzwoni) O kur** ale by ,to chodziło z Roque w ataku (jeśli by odpalił).
0
@DonCarletto Piękny Alonso :) Oby tylko nie poszedł do Realu, bo jak drugi raz odejdzie do Realu to nie spodoba mi się to! Najlepszy scenariusz, to jeszcze 2 sezony u Aptekarzy i potem przejęcie pałeczki po Jurgenie w The Reds.
Ciekawe ogólnie z jakim klubem jest najbardziej związany Liverpool, Bayern czy Real Madryt.
1
@FcPortoFan1999 To wiadomo, tego nie nie zmieni. Ale po prostu zyskają u mnie w oczach, słano to napisałem.
3
Dortmund o krok od zatrzymania Alonso, teraz jeszcze wywlenie PSG z LM i dla mnie nie będą już frajerami, oczywiśce głównie dkego, że by wywalili PSG :), bo do Alonso nic nie mam, mega go lubię (gra w The Reds). A najlepiej po golach Reusa.
0
Jak przejxziemy Estonie to z kim łamagi grają?
0
Napoli - Inter 2,5 goli, myślicie , że siądzie?
1
Ciekawe kiedy doczekamy się takiej bestii jak Bellingham środku polu, który jest tak kluczowy zwłaszcza w ofensywnie. To samo jeśli chodzi o skrzydła, tutaj jest nadzieja w postaci Yamalka.
31
Piękne zdjęcie!
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/406237493_885037149653637_3109219857463211309_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=ZkIjqjV-5SwAX8Vnmkl&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCXvUwTo6fS7Dc-ZSGS6EcE9XDVXJJ9qn3-PmyrunJAww&oe=656FF382
0
@fart Mówisz o remisie dzis z Aston czy AZ?
0
@PatrykBarca To ja eiem.
0
Oby dziś Legia nie przegrała, ale gdyby tak, to jaki wynik potrzeby Legii do awansu z AZ?
0
@Danny Gaucho W ogóle w innym temacie. Tak przy okazji do Ciebie napisałem, ogólnie najwięcej goli pomocników w sezonie. Bez skrzydłoqych, pewnie Yaya Toure miał dużo.
0
@Danny Gaucho A tak przy okazji da się ustalić ć ile najwięcęj strzelił golu w sezonie?
0
@kuz Nie no żarciki.
1
Kto faworytem LM? City, Real no i Barca.
0
@hayek To wina jego, że nie potrafią celować i rhwala nie potrafi podać. Ferrana sam wspaniały Guardiola kupił i szybko go oddał, Uczyć czwgo? hah XD. Jak zwykle czelianie się na siłę Xaviego. To niech inni się uczą jak ściąga się obrońców.
0
United racze bye, bye. Dawać Inter z drugiego i zemsta! Fajna LM by była bez United i Inter, oczywiście jeśli Inter by nsm nie wpieprzył ;)
Benfica jazda z nimi!
0
Odpalam sobie Galata przy 1-3 a tu hops o piękne. 3-3. Oby Turcy to utrzymali i United jest w mega dupie. Ostatni mecz z Bayernem. Remis nic im nie da?
2
@Emhyr Niech się blokuje w Sevilli.
0
Jakby np. sprzedali Raphinhę i Ferrana np. dajmy 100 mln, to moglibyśmy po prostu kupić dwłóch za 50, czy w tej lidze z transferami to nie działa tak prosto? Kompletnie nie znam skę na tych pojebanych limitach. :D
0
@shahman Daj spokój małpą, fajne zwierze. ;)
0
Ten wczorajszy mecz cieszył oko i zwyczajnie nie nudził i nie chodzi mi o naszą grę, ale ogólnie, intensywność, tęmpo, emocje. W La Liga wygląda to jakby w zwolnionym tempie, do tego połowa drużyn stawia autobus lub się bronią. Dobrze. że przynajmniej teraz gramy z innym Atletico a potem Gironką. Fajnie też, że zagramy jeszcze dwa spotknia LM, a kto wie może cztery. ;)
0
@RosjaninBut Raphinha do obrony, Cancelo na skrzydło. ;) Ogólnie dlaczego mu nie możemy kupić skrzydłowego z jajem i charakterem. Raphinha, Torres czy Felix to takie popierdółki, to u Yamala, widać większe jaja i charakter.
38
Mega mnie cieszy transfer Martineza! Mega walczak, ale nie typ drwala, bo potrafi dać długą piłkę, że głowa mała, tak samo jak czytanie przeciwnika. Szkoda,że taki gracz nie grał z The Reds ggdy wszyscy srari w gacie. On byłbg kapitalnym kapitanem tak jak Araujo.
1
@norbi77 Pomysłu nie było ale u piłkarzy, bya taka akcja co Raphinha dostał długie podanie i nie wiedział co zrobić i obrońca go wyjaśnił.
Gdyby nasi skrzydłowi grali z pomysłem jak Cancelo to mielibyśmy masę sytuacji. Jeślk bdą grać jak jak dziś to Felix i Raphinha są do wyjebania, większość tych akcji Felixa kończyła się niedokładnością czy stratą. Ale według mnie Felix może się wyrobić, to wyjście i strzał na poprzeczkę było świetne i mądrę.
2
Gołym okiem było widać u naszych wielką niedokładność. Wczoraj gdyby nie to ten mecz byłby lekko wygrany. Nie rozumiem ludzi, którzy dziś czepiali się Xaviego, dla mnie taktyka nie była zła i to nie był problem. Nie wiem może się nke znam. Gdy zawodnicy w drygiej połowie byli bardzkej dokładni (choć do perfekcji brakowało), graliśmy coraz lepiej i lepiej. Niech po prostu zaczną zapierdalać i będą bardziej dokładni jak na początku drugiej połowy do cholery jasnej, a wynik będą znacznie lepsze! Możecie się nie zgadzać ale u nas większym priblemem są pikaarze a nie trener.
Jedno jest pewne z takim jakością skrzydłowych nie wygrasz nic na takim poziomie. Felix i Raphinha dziś mieli tylko przebłyski , gdyby prezentowali się jak Cancelo czy nawet Lamine wygrywali byśmy po 3-0. Moim zdaniem Felix może się wyrobić, ale Raphinha to nie jest i nigdy nie będzie to. On może sobie grać, ale w średniakach typu Leeds czy Sevilla. Oczywiście nie twierdzę, że był dziś do niczego.
Najlepiej dla nas byłoby gdyby na jednym skrydle był Yamal a na drugim Cancelo (niech ktoś do Xaviego zadzwoni) O kur** ale by ,to chodziło z Roque w ataku (jeśli by odpalił).
Visca el Barca!
0
Dortmund musicie zrmsować z PSG!
0
O to Reus żyje w futbolu? Mega cieszy jego gol!
0
Wdzę, że Xavi uciszył LR.
0
@karci0 Dokładnie tak. Gdziie tu zła taktyka :D
0
Gdzie cudowny Pedri? Wiadomo nietykalny.