@Pawel13sz Wiekie mi zdziwienie. Suarez to 2x lepszy napastnik i 3x lepszą tefhniką. To oczywiste, że prędzej z takiej pozycji strzeli Suarez niż Lewy. Poza tym Lewy jest bez formy.
@Kwiatek67 No ba. Trzebyło kupić za Griezmanna, 100 mln poszło, a mogli kupić świetnego napastnika gdy Suarez miał odejść. Wtedy taki Lautaro kosztowałby z 70, to ale kretyn okularnik..
Mówcie co chcecie ale taktycznie Xavi z Simeone wygrał jak chciał, a mało kto ost to potrafił. Mecze z Porto i Atletico mogliśmy nie wygrać przez skuteczność, to jest największym problem a nie Xavi. Świetny środek pola, pressing i intensywność oraz przede wszystkim nie było gry na stojąca. Obrona także mega dobra. Skuteczność i jeszcze raz skuteczność tak jak dokładność. Mieliśmy dostać po dupie a wygrywamy te mecze jaj najbardziej zasłużenie, choć wiadomo fart Xaviego!
@LukaszFan Nie porównuję/. Tak zawsze nie trafiał 3 i potem golazzo, ta jasne zawsze tak było. No właśnie mjał Messiego, Lewy ma Raphinhe, Suarez właśnie miał trzy sytuacje którego psuł, a miał ich od Leo jeszcze z 5. Nie gadaj, że nie było tak, że przez marnowane jego sytacje nie wygrywaliśmy. Poza tym Suarez to 3x lepszy technicznie piłkarz.
@Encore To nie jest docenienie. Nie gadaj głupot. To oznacza tylko, że 4 mecze temu miał prxyjęcie jak srewno, a widać ostatnio poprawę. Gdzie tu chwalenie? To zauważenie poprawy. Nie nam zamiar doceniać piłkarza bo dobrze przyjął piłkę.
Nie pieprzcie, że Lewy był jakiś totalny słaby. Tą sytuacje od Kounde spierdolił, tak jak przy sytuacji co po swoim świetnym ruchu nie trafił, Suarez nie raz piepezył więcej. Ile Lewy miał dziś tych 100? 3? Wielkie halo. Nie miał problemu z przyjęciem i nie było strat, potrafił napędzić akcje, podejmował dobre decyzje. Wpuście sobie Torresa to w ogóle gówno da, już widzę jak Ferran nas ratuję gdy przevramy 1-2. Wolę mieć Lewego niż Ferrana, Ferran to dziś tylko faulował.
Jak naszym się chcę to potrafią! No wreszcie Felix z wyczuciem i precyzją, jak chłop to poprawi to możd dać nam wiele. Taktycznie Xavi wygrywa, świetnie zdominowany środek!. Taką Barcę można oglądać! Vamos!
Widzę, że jak krytykuje Rafała to gra lepiej, sporo dobrych decyzji z czym miewa największy problem.
0
@JimMorrisonFCB No akurat z tym zapierdalaniem to kwestia czy naszym się chcę, bo potrafią to robić nawet w 80 min.
0
Chcielibyście Emeryego u nas?
1
Kogo najlepiej postawuź, że strzeli gola w meczu Arsenal - Luton? Saka?
0
@Hosh Też chyba się skuszę. Chrome coś mi tnie,
0
Używa ktoś tej nowej Opery GX? Warto?
A ogólnie jaka według Was jest najlepsza przeglądarka? Jakiej używacie?
1
@Pawel13sz Wiekie mi zdziwienie. Suarez to 2x lepszy napastnik i 3x lepszą tefhniką. To oczywiste, że prędzej z takiej pozycji strzeli Suarez niż Lewy. Poza tym Lewy jest bez formy.
1
@Kwiatek67 No ba. Trzebyło kupić za Griezmanna, 100 mln poszło, a mogli kupić świetnego napastnika gdy Suarez miał odejść. Wtedy taki Lautaro kosztowałby z 70, to ale kretyn okularnik..
0
Myślicie, że Lautaro pasowaby do Realu?
0
Jak wygląda Roque po kontuzji? Kiedy dl nas przyjdzie? Nie śledziłem os tematu.
0
@Pedri16Future Jak by wygrali to fajnie zakończony rok.
17
Mówcie co chcecie ale taktycznie Xavi z Simeone wygrał jak chciał, a mało kto ost to potrafił. Mecze z Porto i Atletico mogliśmy nie wygrać przez skuteczność, to jest największym problem a nie Xavi. Świetny środek pola, pressing i intensywność oraz przede wszystkim nie było gry na stojąca. Obrona także mega dobra. Skuteczność i jeszcze raz skuteczność tak jak dokładność. Mieliśmy dostać po dupie a wygrywamy te mecze jaj najbardziej zasłużenie, choć wiadomo fart Xaviego!
0
@LukaszFan Nie porównuję/. Tak zawsze nie trafiał 3 i potem golazzo, ta jasne zawsze tak było. No właśnie mjał Messiego, Lewy ma Raphinhe, Suarez właśnie miał trzy sytuacje którego psuł, a miał ich od Leo jeszcze z 5. Nie gadaj, że nie było tak, że przez marnowane jego sytacje nie wygrywaliśmy. Poza tym Suarez to 3x lepszy technicznie piłkarz.
0
@Encore To nie jest docenienie. Nie gadaj głupot. To oznacza tylko, że 4 mecze temu miał prxyjęcie jak srewno, a widać ostatnio poprawę. Gdzie tu chwalenie? To zauważenie poprawy. Nie nam zamiar doceniać piłkarza bo dobrze przyjął piłkę.
0
@AlexDark00 Tak bo ti bywało takie pewne. Ile sytuaci psuł, to głowa mała, gdy był pod formą. Do tego obok miał GOATA.
1
Nie pieprzcie, że Lewy był jakiś totalny słaby. Tą sytuacje od Kounde spierdolił, tak jak przy sytuacji co po swoim świetnym ruchu nie trafił, Suarez nie raz piepezył więcej. Ile Lewy miał dziś tych 100? 3? Wielkie halo. Nie miał problemu z przyjęciem i nie było strat, potrafił napędzić akcje, podejmował dobre decyzje. Wpuście sobie Torresa to w ogóle gówno da, już widzę jak Ferran nas ratuję gdy przevramy 1-2. Wolę mieć Lewego niż Ferrana, Ferran to dziś tylko faulował.
0
@Matix90 Felix już się łapał za nogę, chcesz kontuzji? Skąd wiesz, że Felix nie potrzebował zmiany?
1
Ściągaj Pedriego kretynie! Wrócił i znów go zajedzie!
7
de Jong masterclas! To jak chłop czyta grę to stary dobry Busquets!
0
Nie mówię, że Pedri słaby, ale jak nie zejdzie w 75-80, a nie daj boże zagra cay mecz to Xavi będzie idiotą.
1
Jak naszym się chcę to potrafią! No wreszcie Felix z wyczuciem i precyzją, jak chłop to poprawi to możd dać nam wiele. Taktycznie Xavi wygrywa, świetnie zdominowany środek!. Taką Barcę można oglądać! Vamos!
Widzę, że jak krytykuje Rafała to gra lepiej, sporo dobrych decyzji z czym miewa największy problem.
0
Raphinha mega dobrze wyglą pezy Kounde.
0
@DonCarletto Tak się znam ;) Albo duet Lewy Dybala ;)
0
Nir wiem czy Dybala na prawej srronie skrzydła dobrze się czuję, bo wymiana Dybala - Raphinha byłaby sporym upgradem no i dwóch rodaków. ;p
2
https://www.facebook.com/photo/?fbid=908266120863461&set=a.588352739521469
Aj ten finał The Reds ;)
1
@Herato No tak ma ciąglę wygrać.
0
@Szalik Dobre i tyle.
0
@tbas Pomyślałem to samo. Martinez to obowiązek!
0
Jak będziemy grać dokładniej to wygramy. Vamos! Liczę na show Cancelo!
0
@DJ1992 Jeśli tak by było, to dla mnie Lewy powinien zostać na jeszcze sezon, na zmianę byłbh kapitalny, ake wątpię, że Robert by chciał.
0
Kurczę ost cały czas na Canal+Online tną mi się mecze. Masakra jakaś. Macue nieraz takie problemy?