@Kapitan hawk Żeby jeszcze się zdziwili, już bez przesady, że grają jakiś zajebisty futbol. Zobaczymy co ludzie powiedzą, jak wtopią z jakimś Getafe, a jest to możliwe. Mkże być też tak, że my będziemy mieć lepszy finisz, bo dlaczego nie? Wystarczy, że zaskoczy skuteczność.
@michu0000 Klasa niby w czym? Co tu takiego Real gra? Z Atletico pięknie ułożył drużynę, tak jak w meczu z Barcą przeciwko Xaviemi który 3x krócej pracuje jako trener. Tak Wien Real wygrał, ale grali mega przeciętnie. W tych meczach cudownie chodzili. Poza tym w meczu Żółci są tragiczni, przy wyprowadzeniu piłki nogi im się trzęsą i podają do tyłu, a miejsca mają masę.
Dawać Alonso do Barcy! ;p A tak na serio to może walić skrzydła i grać bez nich? Może czas najwyższy skończyć na zawsze z 4-3-3,a zacząć grać 3-4-2-1 lub w innym ustawieniu bez skrzydeł.
ter Stegen Kounde - Araujo - Christiensen Cancelo - de Jong - Pedri - Balde Felix - Torres Roque
* za Felixa może być ktoś nowy lub za kasę, jakbyśmy Raphinhe sprzedali) Jeszcze jest kwestia Lamine czy może grać za napastnikiem? Wydaje mim się też, że nieraz i Pedri czy Gundogan mogliby zagrać za napastnikiem, czy raczej to głupota?
Co do środka pomocy, to pewnie da się to lepiej rozegrać, bo szkoda, żeby Gavi siedział na ławie. Ale ja słabo się znam, więc chętnie bym zobaczył, jak Wy byście uzupełnili ustawienie 1-3-4-2-1 naszymi asami ;)
Chyba najlepiej będzie dla nas i ogólnie dla dalszej przyszłości Barcy jak mistrza w tym sezonie nie ugramy (7/9 pkt, w połowie rozgrywek to sporo), a jeśli nie będzie mistrza, to raczej nie wygramy nic, a to byłby mocny i najlepszy argument dla Laporty do zwolnienia Xaviego. Chyba brak mistrzostwa nie będzie wielką stratą kasy? Jeśli jakimś cudem wygramy mistrza :D, to jestem przekonany, że go zostawi. Tylko pytanie, czy jeśli nic nie wygramy, to Laporta go zwolni? Cholera go wie, niemiej jednak gdyby go zostawił, to byłaby jego kompromitacja.
Xaviego już nic nie może tłumaczyć, fajnie, że w świetny sposób wyciągnął wicemistrza i dał upragnione mistrzostwo, ale Barca to za wysokie progi i czas się pożegnać. Braki taktyczne to jest coś oczywistego. Jeśli odejdzie z Barcy, to nie będę go wspominać jako trenera Barcy tylko w czarnych barwach. Gadanie, że niszczy sobie pomnik legendy, jest żałosne, dla mnie za to jak grał i dał tak wiele radości, że zawsze będzie największą legendą obok trójki Puyol, Messi, Iniesta. Jedynie mógłby skończyć z tymi głupimi wypowiedziani, bo tym sam sobie delikatnie ten pomnik niszczy. Po prostu popełnił błąd, że tak szybko wszedł w za duże buty Barcelońskie, ale dla Barcy chciał jak najlepiej. W tych prawie 3 latach nie było momentu, żeby podał się do dymisji, ale nie zdziwię się jak, to zrobi po sezonie.
Naprawdę skoczcie z tym "wypierdalaj" itd. i nie gadajcie, że jako trener Barcy nie zrobił kompletnie nic na plus, bo to jest zwyczajnie przykre kłamstwo.
@Firestone Dzisiaj wszystko grało dobrze (wiadomo nie top z topów), tylko nie skuteczność. Chyba mi nie powiesz, że każdy niewygrany mecz to wina trenera, są też takie mecze gdzie winni, są piłkarze i ten mecz taki był.
albo uważamy, że zeszłoroczna liga 1-0 jest zasługą Xaviego, ale wtedy też i obecny stan rzeczy jest jego odpowiedzialnością...
- ... albo uważamy, że obecnie nie ma jego winy, ale wtedy też nie wiem, gdzie szukać jego zasług w zeszłym sezonie."
Pokaż mi gdzieś komentarz, że obecny stan rzeczy to nie wina Xaviego. Wielu twierdzi po prostu , że to nie jest wina, "tylko" trenera. Mistrzostwo to zasługa trenera i piłkarzy, obecny stan rzeczy to wina Xavigo i także piłkarzy. Jest też tak, że często przegrywamy czy remisujemy z winy trenera albo piłkarzy, Na LR większość uważa, że każdy niewygrany mecz to wina Xaviego, a to jest śmieszne.
@Dari0G Ja bronię ciągle Xaviego chyba oszalałeś. Ja twierdzę tylko, że nie przez Xavi dziś straciliśmy pkt. Mieć swoje zdanie to bronienie? Weź nie oskarżaj mnie o hipokryzję, bo kolego kłamiesz. Daj mi już teraz np. Flicka i pomogę Xaviemu się pakować. Więc nie gadaj, że go bronie. Wielokrotnie mówiłem, że ma braki taktyczne i Barca to za głęboką wodę.
"Ty bronisz ciągle Xaviego i nic nigdy nie jest jego winą" Ale brzydko kłamiesz. Sam po meczu z Gironą pisałem, że Xavi zaliczył nokaut taktyczny, a inni trener pewnie by wygrał ten mecz.
Raphinha jest do sprzedania, a Xavu do zwolnienia, ale po sezonie. Ale Ty mi pewnie i tak powiesz, że nie chcę, żeby odchodził.
@Mike3554 Właśnie uważaniem, że dzis nie wygraliśmy przez Xaviego jest czymś do lecxenia. No rzeczywiście Lewy nic dziś nie dał, a podania dwa razy na puste pole karne, no prawie, to nic?
Masakra jak niektórzy chcą bronić Raphinhe, spokoju mu brakuję, pewnie Xavi go molestuję.m:D Nie zasługuję na koszulkę Barcy. Do sprzedania! Mogę nawet zaryzykować i stwierdzić, że on w żadnym większym klubie nie da rady. W klubie gdxue jest porządek i zdrowe finanse zostałby wyjebany po sezonie za marną kasę. Jeśli Gruby go zostawi, to będzie zwyczajnie głupi.
@ViscaelBarca2007 Raphinhi brakuję pewności siebie. : D Praktycznie każdy z ataku jest do wywalenia. Bawi mnie yo pieprzenie , że to przez Xaviego on gra słabo, koniec dyskusji, już nswet wolę kupić za niego starucha doświadczonego
1
Można wyciągać biała flagę!
1
@Swistus172 Spój jak gra taki Diaz a jak Raphinha. Jak nasi marnują w każdym meczu z 2 setki.
0
@Keriox Tylko co z tego jak my gramy bez ataku, Real ma atak 3x bardziej jakościowy.
0
@abram3k Wiadomo, że City.
0
@mekston Ile kosztował?
2
Ale środem Realu to jest śmiech. Stracony gol Realu amatorka.
1
@Kapitan hawk Żeby jeszcze się zdziwili, już bez przesady, że grają jakiś zajebisty futbol. Zobaczymy co ludzie powiedzą, jak wtopią z jakimś Getafe, a jest to możliwe. Mkże być też tak, że my będziemy mieć lepszy finisz, bo dlaczego nie? Wystarczy, że zaskoczy skuteczność.
0
@Domin7777 A Betis to co? Tam spokojnie mógł wygrać Betis.
0
Ile w tamtym roku najwięcej traciliśmy do Realu?
0
@bartas97 Ciekawe czy to też wina Carlo jak Xaviego w Barcelonie. ;p
0
Sarri dawan Pedro i jazda z Interkiem!
0
@michu0000 Klasa niby w czym? Co tu takiego Real gra? Z Atletico pięknie ułożył drużynę, tak jak w meczu z Barcą przeciwko Xaviemi który 3x krócej pracuje jako trener. Tak Wien Real wygrał, ale grali mega przeciętnie. W tych meczach cudownie chodzili. Poza tym w meczu Żółci są tragiczni, przy wyprowadzeniu piłki nogi im się trzęsą i podają do tyłu, a miejsca mają masę.
0
@adi7adi8 A co ma do tego Barca?
3
@TR3YWAY Kogo obchodzi jakaś liga Tebasa.
1
Z tym Villarreal Legia by wygrała, mwga syf grają.
4
@abram3k Tak już 30.
0
Real dziś łatwo 3-0 czy remisik?
0
@Lionel_Messi10 Vamos Lazio! Pedro 2 gole ;p
0
Dawać Alonso do Barcy! ;p A tak na serio to może walić skrzydła i grać bez nich? Może czas najwyższy skończyć na zawsze z 4-3-3,a zacząć grać 3-4-2-1 lub w innym ustawieniu bez skrzydeł.
ter Stegen
Kounde - Araujo - Christiensen
Cancelo - de Jong - Pedri - Balde
Felix - Torres
Roque
* za Felixa może być ktoś nowy lub za kasę, jakbyśmy Raphinhe sprzedali)
Jeszcze jest kwestia Lamine czy może grać za napastnikiem? Wydaje mim się też, że nieraz i Pedri czy Gundogan mogliby zagrać za napastnikiem, czy raczej to głupota?
Co do środka pomocy, to pewnie da się to lepiej rozegrać, bo szkoda, żeby Gavi siedział na ławie. Ale ja słabo się znam, więc chętnie bym zobaczył, jak Wy byście uzupełnili ustawienie 1-3-4-2-1 naszymi asami ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Raphinha to jest bardziej skuteczny w obronie niż w ataku.
Lepsza opcja Raphinha >> Cancelo niż Cancelo >> Raphinha.
0
@Jakchcesz Z takim graniem z jakimś lepszym trenerem będzie ława lub outowanie do Chelsea.
1
Chyba najlepiej będzie dla nas i ogólnie dla dalszej przyszłości Barcy jak mistrza w tym sezonie nie ugramy (7/9 pkt, w połowie rozgrywek to sporo), a jeśli nie będzie mistrza, to raczej nie wygramy nic, a to byłby mocny i najlepszy argument dla Laporty do zwolnienia Xaviego. Chyba brak mistrzostwa nie będzie wielką stratą kasy? Jeśli jakimś cudem wygramy mistrza :D, to jestem przekonany, że go zostawi. Tylko pytanie, czy jeśli nic nie wygramy, to Laporta go zwolni? Cholera go wie, niemiej jednak gdyby go zostawił, to byłaby jego kompromitacja.
Xaviego już nic nie może tłumaczyć, fajnie, że w świetny sposób wyciągnął wicemistrza i dał upragnione mistrzostwo, ale Barca to za wysokie progi i czas się pożegnać. Braki taktyczne to jest coś oczywistego. Jeśli odejdzie z Barcy, to nie będę go wspominać jako trenera Barcy tylko w czarnych barwach. Gadanie, że niszczy sobie pomnik legendy, jest żałosne, dla mnie za to jak grał i dał tak wiele radości, że zawsze będzie największą legendą obok trójki Puyol, Messi, Iniesta. Jedynie mógłby skończyć z tymi głupimi wypowiedziani, bo tym sam sobie delikatnie ten pomnik niszczy. Po prostu popełnił błąd, że tak szybko wszedł w za duże buty Barcelońskie, ale dla Barcy chciał jak najlepiej. W tych prawie 3 latach nie było momentu, żeby podał się do dymisji, ale nie zdziwię się jak, to zrobi po sezonie.
Naprawdę skoczcie z tym "wypierdalaj" itd. i nie gadajcie, że jako trener Barcy nie zrobił kompletnie nic na plus, bo to jest zwyczajnie przykre kłamstwo.
1
@Firestone Dzisiaj wszystko grało dobrze (wiadomo nie top z topów), tylko nie skuteczność. Chyba mi nie powiesz, że każdy niewygrany mecz to wina trenera, są też takie mecze gdzie winni, są piłkarze i ten mecz taki był.
albo uważamy, że zeszłoroczna liga 1-0 jest zasługą Xaviego, ale wtedy też i obecny stan rzeczy jest jego odpowiedzialnością...
- ... albo uważamy, że obecnie nie ma jego winy, ale wtedy też nie wiem, gdzie szukać jego zasług w zeszłym sezonie."
Pokaż mi gdzieś komentarz, że obecny stan rzeczy to nie wina Xaviego. Wielu twierdzi po prostu , że to nie jest wina, "tylko" trenera. Mistrzostwo to zasługa trenera i piłkarzy, obecny stan rzeczy to wina Xavigo i także piłkarzy. Jest też tak, że często przegrywamy czy remisujemy z winy trenera albo piłkarzy, Na LR większość uważa, że każdy niewygrany mecz to wina Xaviego, a to jest śmieszne.
0
@Dari0G Ja bronię ciągle Xaviego chyba oszalałeś. Ja twierdzę tylko, że nie przez Xavi dziś straciliśmy pkt. Mieć swoje zdanie to bronienie? Weź nie oskarżaj mnie o hipokryzję, bo kolego kłamiesz. Daj mi już teraz np. Flicka i pomogę Xaviemu się pakować. Więc nie gadaj, że go bronie. Wielokrotnie mówiłem, że ma braki taktyczne i Barca to za głęboką wodę.
"Ty bronisz ciągle Xaviego i nic nigdy nie jest jego winą"
Ale brzydko kłamiesz. Sam po meczu z Gironą pisałem, że Xavi zaliczył nokaut taktyczny, a inni trener pewnie by wygrał ten mecz.
Raphinha jest do sprzedania, a Xavu do zwolnienia, ale po sezonie. Ale Ty mi pewnie i tak powiesz, że nie chcę, żeby odchodził.
0
@Firestone Z takim wielkim potencjałem. Jakby miał taki potencjał to Pep by go sprzedał? Guardiola na bank by tak nie zrobił.
0
@Mike3554 Właśnie uważaniem, że dzis nie wygraliśmy przez Xaviego jest czymś do lecxenia. No rzeczywiście Lewy nic dziś nie dał, a podania dwa razy na puste pole karne, no prawie, to nic?
1
Masakra jak niektórzy chcą bronić Raphinhe, spokoju mu brakuję, pewnie Xavi go molestuję.m:D Nie zasługuję na koszulkę Barcy. Do sprzedania! Mogę nawet zaryzykować i stwierdzić, że on w żadnym większym klubie nie da rady. W klubie gdxue jest porządek i zdrowe finanse zostałby wyjebany po sezonie za marną kasę. Jeśli Gruby go zostawi, to będzie zwyczajnie głupi.
0
@ViscaelBarca2007 A wiesz co się dzieje w szatni? Pokaż mi gdzie ost chwahli np. Raphinhe.
0
@ViscaelBarca2007 Raphinhi brakuję pewności siebie. : D Praktycznie każdy z ataku jest do wywalenia. Bawi mnie yo pieprzenie , że to przez Xaviego on gra słabo, koniec dyskusji, już nswet wolę kupić za niego starucha doświadczonego