@pioz123 Spokojnie potrafię to przyjąc. Ja zdaję sobie sprawę , że potrafię palnąć głupote. No ale jak nie cgcesz powiedzieć o co chodzi to spoko. Dobrej nocy. :)
Visca el Barca tyle w temacie. Ja tam wierzę, że przyjdzie moment, że się podniesiemy. Przykro się na to patrzy jak Bartomeu od środka rozpierdolił te klubu. Cóż pozostaje przecierpieć to co się dzieje Nie mam zamiaru bekować Barcy i robić z tego klubu memem. Szkoda, że wiiele kibiców w ogóle nie potrafi nic uszanować. Chodzi też o Xaviego, chłop po prostu nie daje rady ale nie znaczy żeby go trakować jak szmatę. Rezygnacja w tym momencie była by czymś najgorszym. Nie rozumiem ludzi jak mogą chcieć teraz zmiany trenera znając Laportę i panującym burdelem. Przecież to skończy się jakiś Marquezem i znów będą półśrodki przez 3 lata. Ciąglę powtarzanie tych samych błędów. Jak będą rozważania powrotu Valverde to chyba wylecę z łóżka. Proponuję Wam nie psuć sobie tym meczem wieczoru. Pomijając już trenera i piłkarzy, i patrząć na to, że nadal widzimy zgliszcza po Bartomeu i takie momenty musiały przyjść.. I nie twierdzę, że nie można tego krytykować. Może i jestem naiwny , ale liczę, że kolejny sezon będzie lepszy. Jedno jest jeśli Laporta zostawi Xaviego to się skompromituję!
@Firestone Nie wiem po cholerę teraz to rozważac? Nie lepiej poczekać do końca meczu? Zwolnisz i kogo wezmiesz? Laporta da jakiemuś leszczowi konrakt i będziemy w trochę mejszej dupie.
I sędzia dał popis w kluczowym momwncie. Ten karny to kurwa jakiś żart! Barca za takie coś karnego by na bank nie dostał. Sędzia się osrał przez presję TVP Realu.
@natanvip Tak bo Real gra gra zajebiście. Dzisiaj Real cisnął do przodu, bo Atletico stało w swoim polu karnym. Mieli ,mnóstwo miejsa i czasu, a i tak wygrali po bramce z dupy. Z Realem spokojnie można wygrać, akurat nasi z mocnym rywalem (Atletico) przynajmniej potrafią grać.. Mała szansa, że Realem zrobi manitę.
I bardzo dobrze, Atletico stało i czekało na karne. Poza tym wolę potencjalny finał z Realem. Ale niektórzy się podniecają tym śmiesznym pucharem, komentatorzy komentowali tenmecz jakby to było LM. Mnie ten śmieszny puchar główie interesuję ze względu na to, że będzie szansa na sztuczny finał z Realem. Dobrze. że Atletico przegrało, bo potencjalny finał z nimi nie miałbym dla mnie żadnych, a tak jak wygramy z Osasuną to będzie finał mistrza z zdobywcą puchar, czyli normalny Superpuchar, a nie jakieś ppierdy z fazą pucharową. Oby nasi nic nie odjebali, bo moim zdaniem z Realem spokojnie można wygraćc, wątpię żeby nam łomot zrobili.
@macio_944 Ja się domyślam to bardzo nietypowy problem. Spróbuje tak zrobić. A myślisz, że format komputera mógl by pomóc ? Bo dziwne, że steuje myszką normalnie, w chrome mogę działać, dzięki klawiaturze w google moge cos napisac. Wklejam i kopiuje zdania : Wydaję mi się, że to prpoblem w systemie. Może ustawienia nvidi. Cholera wie.
@GeneralXavi Steruje palcem. Dziwne, że w np. chrome czy photoshopie wszystko jest ok, a np w klawiatura ekranowa, ccleaner czy nawe manadżer zadań nc nie moge zrobic, a normalna myska mamie dxziala wszystko.
Może jest tu jakiś informatyk, który mi pomoże, niestety problem jest bardzo nietypowa. Jestem osobą nieoełnosprawą (jestem osobą leżącom) i używam specjelnej myszki do sterowania w postaci kamerki (SmartNav), a takżke programu do klikania (dwell clicker) i od soboty pojawił sie spory problem fukcjonowania, glowie w pisaniu (używanie klawiatury ekraowej) i nie tylko. Problem polega na tym, że gdy np. odpalam program klawiatura ekranowa lub kazda inna aplikacje to gdy chce cos kiknac w programie, moja myszka nie jest aktywna a nastepnie sie zacina, a moja mama gdy steruje normalną myszką wsystko chodzi normalnie. Wczesniej moja myszka normalnie działała. Wybaczcie za błędy. Sterownik SmartNav jedt najnowszy. Już na prawdę nie wiem co mogło się spierdolić. Może macie jakąmś radę? Meg ważna rzecz, to najbardziej istotna rzecz w tym ciężkim życiu. Pozdrawiam!
@Maker0 Alaby nie ma dopiero 2 mecz, Zobaczymy jak teraz sobie poradzą. Na raxie grali zw słabym Alaves i Mallorcą. Przez prawie pół sezonu grali z Rudigerem, który złapał świetną formę i dobry Alabą i był Nacho. .
Moim zdaniem nie ma sensu belkować z Lewego, chłop wygląda jak piłkarz na emeryturze. Fajnie, że miał świetny pierwszy sezon i doczekaliśmy, że Polak był kluczowym zawodnikiem w mistrza naszej Barcelonie, ale czas się pożegnać. Nie ma innej opcji po sezonie musi odejść. Smutne jest to, że tak szybko się skończył.
@tbas No chyba mi nie powiesz, że Real wygrał łatwo? Poza tym nie wiem, o co ci chodzi, czy ja twierdzę, że to nie była męczarnia? Czepiasz się na siłę. :D W tym komentarzu chodzi bardziej o Real.
0
Nie rozumiem, ludzi którzy piszą, że Xavi out już tweraz, przecież chyba to oczywiste, żze Laporta tego nie zrobi.
0
@pioz123 Spokojnie potrafię to przyjąc. Ja zdaję sobie sprawę , że potrafię palnąć głupote. No ale jak nie cgcesz powiedzieć o co chodzi to spoko. Dobrej nocy. :)
0
@goryl-16 Co? Chyba oszalałeś! On tą legendą już będzie zawsze.
1
@norbi77 Boję się właśnie, że przesto on nawet go będzie trzymał to końca swoje kadencji.
0
@Nazio_87 Ważne jak klub zareaguję po sezonie Jak nie zmienią trenera to będzie żart.
0
@pioz123 Widocznie nie ogarnąłem i nie zrozumiałem no i co?
0
@pioz123 Fajna rozmowa z Tobą. ;) Chociaż krótka czym się kompromituję. Jestem po prostu ciekaw.
0
@pioz123 Z czym niby się komperomituje? Ciężko powiedzieć o co ci dokładnie chodzi? To, że mam innego zdanie to znaczy, że się kompromituje?
1
Visca el Barca tyle w temacie. Ja tam wierzę, że przyjdzie moment, że się podniesiemy. Przykro się na to patrzy jak Bartomeu od środka rozpierdolił te klubu. Cóż pozostaje przecierpieć to co się dzieje Nie mam zamiaru bekować Barcy i robić z tego klubu memem. Szkoda, że wiiele kibiców w ogóle nie potrafi nic uszanować. Chodzi też o Xaviego, chłop po prostu nie daje rady ale nie znaczy żeby go trakować jak szmatę. Rezygnacja w tym momencie była by czymś najgorszym. Nie rozumiem ludzi jak mogą chcieć teraz zmiany trenera znając Laportę i panującym burdelem. Przecież to skończy się jakiś Marquezem i znów będą półśrodki przez 3 lata. Ciąglę powtarzanie tych samych błędów. Jak będą rozważania powrotu Valverde to chyba wylecę z łóżka. Proponuję Wam nie psuć sobie tym meczem wieczoru. Pomijając już trenera i piłkarzy, i patrząć na to, że nadal widzimy zgliszcza po Bartomeu i takie momenty musiały przyjść.. I nie twierdzę, że nie można tego krytykować. Może i jestem naiwny , ale liczę, że kolejny sezon będzie lepszy. Jedno jest jeśli Laporta zostawi Xaviego to się skompromituję!
0
@Arczek2001 Co z tego, że położył? Presja robi swoje, Barca za to karnego by nie dostała.
0
@Firestone Nie wiem po cholerę teraz to rozważac? Nie lepiej poczekać do końca meczu? Zwolnisz i kogo wezmiesz? Laporta da jakiemuś leszczowi konrakt i będziemy w trochę mejszej dupie.
10
I sędzia dał popis w kluczowym momwncie. Ten karny to kurwa jakiś żart! Barca za takie coś karnego by na bank nie dostał. Sędzia się osrał przez presję TVP Realu.
0
@Lukikiki Czyli nawet jak kupon dziś przegrany to i tak musszę czekać do ost meczu na kuponie?
0
jesli mam bonus bezpiecznik i kopon nie wejdziie to po jakim czasie otrzymam pkt? po 24 godz od godziny postawienia kuponu? vczy innaczej to działa?
0
@natanvip Tak bo Real gra gra zajebiście. Dzisiaj Real cisnął do przodu, bo Atletico stało w swoim polu karnym. Mieli ,mnóstwo miejsa i czasu, a i tak wygrali po bramce z dupy. Z Realem spokojnie można wygrać, akurat nasi z mocnym rywalem (Atletico) przynajmniej potrafią grać.. Mała szansa, że Realem zrobi manitę.
0
Ciekawe ilee przegramy z Realem jeśli jutro wygramy.4,5,8?
7
I bardzo dobrze, Atletico stało i czekało na karne. Poza tym wolę potencjalny finał z Realem. Ale niektórzy się podniecają tym śmiesznym pucharem, komentatorzy komentowali tenmecz jakby to było LM. Mnie ten śmieszny puchar główie interesuję ze względu na to, że będzie szansa na sztuczny finał z Realem. Dobrze. że Atletico przegrało, bo potencjalny finał z nimi nie miałbym dla mnie żadnych, a tak jak wygramy z Osasuną to będzie finał mistrza z zdobywcą puchar, czyli normalny Superpuchar, a nie jakieś ppierdy z fazą pucharową. Oby nasi nic nie odjebali, bo moim zdaniem z Realem spokojnie można wygraćc, wątpię żeby nam łomot zrobili.
0
@macio_944 Ja się domyślam to bardzo nietypowy problem. Spróbuje tak zrobić. A myślisz, że format komputera mógl by pomóc ? Bo dziwne, że steuje myszką normalnie, w chrome mogę działać, dzięki klawiaturze w google moge cos napisac. Wklejam i kopiuje zdania : Wydaję mi się, że to prpoblem w systemie. Może ustawienia nvidi. Cholera wie.
1
@JimMorrisonFCB Aktualnie bardzo pomaga mi respirator. No cóż treba oostr walczyć z tym szajsem.
0
@GeneralXavi Steruje palcem. Dziwne, że w np. chrome czy photoshopie wszystko jest ok, a np w klawiatura ekranowa, ccleaner czy nawe manadżer zadań nc nie moge zrobic, a normalna myska mamie dxziala wszystko.
0
@JimMorrisonFCB Niestety 0 szans.. Dystrofia miesniowa.
7
Może jest tu jakiś informatyk, który mi pomoże, niestety problem jest bardzo nietypowa. Jestem osobą nieoełnosprawą (jestem osobą leżącom) i używam specjelnej myszki do sterowania w postaci kamerki (SmartNav), a takżke programu do klikania (dwell clicker) i od soboty pojawił sie spory problem fukcjonowania, glowie w pisaniu (używanie klawiatury ekraowej) i nie tylko. Problem polega na tym, że gdy np. odpalam program klawiatura ekranowa lub kazda inna aplikacje to gdy chce cos kiknac w programie, moja myszka nie jest aktywna a nastepnie sie zacina, a moja mama gdy steruje normalną myszką wsystko chodzi normalnie. Wczesniej moja myszka normalnie działała. Wybaczcie za błędy. Sterownik SmartNav jedt najnowszy. Już na prawdę nie wiem co mogło się spierdolić. Może macie jakąmś radę? Meg ważna rzecz, to najbardziej istotna rzecz w tym ciężkim życiu. Pozdrawiam!
1
To jest kpina. Za co Kuba jest w tym plebiscycie? Za to, że skończył karierę w kadrze? ;D
0
@Maker0 Alaby nie ma dopiero 2 mecz, Zobaczymy jak teraz sobie poradzą. Na raxie grali zw słabym Alaves i Mallorcą. Przez prawie pół sezonu grali z Rudigerem, który złapał świetną formę i dobry Alabą i był Nacho. .
0
@Roobo Może dla Ciebie. Bez Lewego mistrza by nie było.
1
Jaj Raphinha w następnej kolejce wyjdzie w pierwszym składzie to brak słów..
6
Moim zdaniem nie ma sensu belkować z Lewego, chłop wygląda jak piłkarz na emeryturze. Fajnie, że miał świetny pierwszy sezon i doczekaliśmy, że Polak był kluczowym zawodnikiem w mistrza naszej Barcelonie, ale czas się pożegnać. Nie ma innej opcji po sezonie musi odejść. Smutne jest to, że tak szybko się skończył.
0
@insp1re Nie twierdzę, źe my się nie męczyliśmy.
0
@tbas No chyba mi nie powiesz, że Real wygrał łatwo? Poza tym nie wiem, o co ci chodzi, czy ja twierdzę, że to nie była męczarnia? Czepiasz się na siłę. :D W tym komentarzu chodzi bardziej o Real.
1
@udarpawarotam Jak ma sens odliczania? Jedyna możliwa opcja to koniec sezonu.