6

Moim zdaniem nie ma sensu belkować z Lewego, chłop wygląda jak piłkarz na emeryturze. Fajnie, że miał świetny pierwszy sezon i doczekaliśmy, że Polak był kluczowym zawodnikiem w mistrza naszej Barcelonie, ale czas się pożegnać. Nie ma innej opcji po sezonie musi odejść. Smutne jest to, że tak szybko się skończył.

0

@insp1re Nie twierdzę, źe my się nie męczyliśmy.

0

@tbas No chyba mi nie powiesz, że Real wygrał łatwo? Poza tym nie wiem, o co ci chodzi, czy ja twierdzę, że to nie była męczarnia? Czepiasz się na siłę. :D W tym komentarzu chodzi bardziej o Real.

1

@udarpawarotam Jak ma sens odliczania? Jedyna możliwa opcja to koniec sezonu.

0

Jak Real wygrywa po golu w 78 z Mallorcą i w 90 z Alsves to jest nie męczarnia, ale jak Barca taka wygra, to już tak.

0

@Nazio_87 Tak już. Co niby zrobił? Spieprzył setkę. Jak Lewy by to spieprzył to byłaby beka.

2

Magiczne podanie Lewego! Messi tak nie potrafi!

0

@Kuba_1 A podanie do Roberto z Almerią?

0

@Swistus172 Jak Barca wygra jutro to 7 pkt, jak nie walczy. Z Realem walczy cała katalonia, Poza tym połowa sezonu. Spokojnie ;)

10

#gironacampeones
Piękna Girona!

1

@Robert1603 Serio? Wnioski takie po jednym dobrym meczu hah

1

Morata. Wow! Ile traci do Jude goli?

0

@Rewolucja123 Girona szejki?

1

@pioz123 Ok, spoko.

1

Elegancko Katalonia nadal 0 pkt do Realu!

Jak Girona dziś wygra i po ciężkich kolejkach Sociedad, Real, Bilbao (to będzie kluczowy moment) będzie z -2 straty do Realu i 13 kolejek do końca, to może być ciekawie. ;) Raczej w mistrza Girony nie wierzę, najważniejsze, to żeby zagrali w LM.

1

@pioz123 No tylko w połowie jednego sezonu. Ogółem chłopaczek nie ma pojazdu do Lewego, i nigdy tyle nie osiągnie.

0

@ViscaelBarca2007 Jaki pikuś? My połowę tych kolejek nie mieliśmy dwóch najlepszych piłkarzy i to miało ogromny znaczenie przy stratach pkt Kounde też nie było, bramkarza też nie mamy. Real w środku obrony bez Millitao do ostatniej kolejki miał nadal świetnego Rudgera, Alabę Nacho. Dopiero teraz mają problemy w środku obrony, ale mają przewagę pkt, bo nie mieli takich problemów jak my na starcie. Wyleciał Vini wchodził Rodrygo, poza tym już wrócił. Real w pomocy nie miał dwóch francuzów. No i co z tego? Nadal mieli potwora z Anglii, Modrica, Valverde, Kroosa, Ceballosa, i jeszcze jakiegoś młodziaka. A my? Jak nie mieliśmy Pedriego i de Jonga, to kogo mieliśmy na ławie tylko Romeu. :D No rzeczywiście pikuś :D Więc nie przesadzaj. Co z tego, że wraca Pan mop?

Ja wiem, że możemy skończyć nawet na 3 miejscu, ale chyba nie powiesz, że nie ma szans na walkę o mistrza z tym Realem? Real nic wielkiego nie gra, oni się męczą z Alaves i Mallorcą, więc praktycznie z każdym mogą stracić pkt tak jak Barca. Najpierw trzeba poprawić skuteczność, bo przez to tracimy 10(7), a nie 3. Poza tym nie mam ciśnienia na mistrza, bo jeśli go wygramy to Xavi zostanie, a to nie ma sensu. Niemniej jednak kwestia mistrza jest otwarta. Jak dajmy jutro wygrany i np. wygramy z Realem i tracimy tylki 4 pkt.

0

@hayek Może mi powiesz, że większość meczów nie wygraliśmy przez brak skuteczność? Z Gironą gdy nie skuteczność byłyby remis, z Realem to dupy dał środek pola, w obronie dobrze grali, z Getafe remis nie przez obronę, z Rayo zawiodła skuteczność. Jedynie z Mallorcą remis przez obronę. Ja wiem, że potrafimy dużo tracić, ale fakty są takie, że pkt straciliby nie przez obronę. Tracimy 10 pkt do Realu, bo skuteczność jest żałosna, więc w tym jest główny problem. Jak to poprawimy, to mistrza można powalczyć.

0

@lampka Chyba piszę, że Barca jest słabsza. :D

1

Cieniutki ten Real. Jak poprawimy skuteczność, to na luzie można dogonić Real. Dziwię się, jak można bać się tego Realu :D Szkoda, że sami na ten moment wystawiliśmy im mistrza na tacy. Wiadomo, my gramy jeszcze gorzej, może coś się poprawi.

0

Początek roku i lider PL w odpowiednim miejscu!

0

0

Dziaj Wiking w pierwszym składzie?

0

Ciwkawe kiedy Arteta zdobędzie mistrza z Arsenalem. :D Może w 6-8 roku jego pracy w Arsenalu. Teraz to jego 4?

0

@tbas `Nie wiem, po co to narzekanie. Skąd wiesz, że nie ma wielkiego talentu? Oceniasz jego talent pod kątem gry w lidze Brazylijskiej? Według mnie słaśnie teraz gdy dołączył do Barcy, okaże się, czy ma mały talent, czy wielki Poza tym patrząc na jego umiejętności jako napastnika to już widać, że ma duży talent. On ma napieprzać gole, a nie bawić się w magika, choć już widzę, że Vitor ma potencjał w technice i można ją znacznie poprawić i być magikiem w polu karnym ala Suarez czy Villa.

Równie dobrze Roque może być słabszym Suarezem czy drugim Eto'o (oczywiście nie 1 do 1, bo każdy piłkarz jest inny), bo niby, dlaczego nie? Susez jak przychodził do Europy nie był takim talentem jak Roque, bo trafi do słabego Groningen, gdy miał duży talent, to trafiłby do przynajmniej do PSV. Dopiero po 5 latach gry w Europie było widać, że może być przekozakiem, więc Roque czemu nie?

Jak możesz porównywać Roque z Ronaldinho? Ronaldinho już miał obycie w Europie, czarował w PSG, był mistrzem Świata. To był gotowy zawodnik, a nie młody talent z Brazylii bez obycia w Europie. Z Neymarem już bardziej porównanie ma sens, ale to i tak jest inny typ zawodnika, do tęgo Roque to napastnik, a Ney skrzydłowy, Roque nie musi kręcić obrońcami, żeby za te 3 lata okazać się również świetnym transferem co Neymar.

Ogólnie wiadomo, że może być też totalnym niewypałem i okazać się drugim Keirrison. Ale nie odbieramy mu szansy cna bycie przekotem, a nie tylko dobrym transferem.

1

Już się boję co się odpieprzy z transferem Roque, chyba lepiej nie nastawiać się pozytywnie, lepiej mieć pozytywne zaskoczenie. Niemniej liczę, że duet Roque - Yamal będzie czymś ciekawym i jakościowym. Oby w przyszłości ten duet ciągnął Barcę w ofensywie, ale na spokojnie.

1

Ja już tracę nadziję co do Pedriego. Taki zawodnik. W cholerę smutno...

0

Newcastle ma jakieś kontuzje ważnych zawodników?

0

Dawać Zidane do Newcastle.

0

@Gaz Szkoda, że nasi piłkarze obecnie nie potrafią grać z pierwszej piłki, ale wiadomo, że Xavi im zabrania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?