0

@Lionel_Messi10 I bardzo dobrze! Trzeba zapierdalać 90m min a nie 20. Lepiej jakby oddali koszulki kibicom.

6

Dzisiaj największą kompromitacją byli piłkarze! Grali kiedy im się chciało jakby to był sparing. Przez 20 min potrafili zapierdalać i wiedzieli jak grać, a przez większość czasu mieli wyjebane na wynik czy kibica. Po golu na 3-2 gołym okiem było widać, że dla piłkarzy mecz był już wygrany.

Wiadomo Xavi jest słabym trenerem, a Barca na ten moment to za wysokie progi, ale współczuję z kim musi pracować. Nie zdziwię jak pójdzie do jakieś Celty i będzie sobie lepiej radzić gdzie nie ma gwiazdek wielkiego ego czy olewania meczu z słabszym klubie

To jest popierdolone, że my potrafimy grać kiedy piłkarza się chce, oczywiście nie mówię, że wygralibyśmy LM, ale na spokojnkr byśmy wygrywali z ogórkami i mielibyśmy spokojne 3 miejsce.

0

@AmigoBlancos No i co z tego, że tak powiedział? Przecież Xavi doskonale wie, ze nie ma na to szans, chyba widzi co np. odpieprzają z tragicznym Villarreal czy Granadą. To tylko konferencja, jakby powiedział, że nie ma na to szans a ćwierćfinał to będzie cud to byłbym kretynem. Pokaż mi, który trener w wielkim klubie mówi, że nie ma szans wygrać rozgrywek w których nadal bieżę udział. Dziwię Ci się, że nad tym się zastanawiasz.

0

Laporta jest dla mnie skreślony! Jak kurwa po 4-1, 4-2, 5-3 można nie zwolnić Xaviego i nie dać tymczasowego trenera bez kontraktu na przyszły sezon? To jest pieprzona kompromitacja i plucie na herb Barcy i każdego kibica.

To, ze Xavi odejdzie po sezonie może gówno dać, jak skończymy poza top 4 to możemy na następny sezon zatrudniać Michniewicza nawet z Krychowiakiem, bo i tak będziemy sobie grać o miejsca 11-6. Przyjście Marqueza jako trenera tymczasowego (tylko tymczasowego!) dałoby trochę świeżości i innego spojrzenie. Marquez byłby w takiej sytuacji co Xavi gdy przejął Barcę po Rudym, gdzie skład jest teraz lepszy. Przyjście tymczasowego dałoby większe szansę na utrzymanie top 4. Z Xavim bez stanowczych decyzji, szansę są mniejsze..

Na ten moment najważniejsze to ratować przeszłość Barcy tym pieprzonym top 4, niestety bardzo się obawiam, że z Xavim skończy to się tragedią. Jeśli skończymy poza top 4, to głównie przez Laportę, może i brzuch ma wielki ale jaja malutkie.

Visca el Barca! Masakra co zrobili i robią z tak wspaniałym klubem. Smutno, mimo iż to tylko piłkarz to obok mnie ktoś zaczął obierać cebulę.. Gorzej się czuję niż po porażce z The Reds. Dzisiejszymi decyzjami Barca na wiele lat może się już kompletnie się nie podnieść..

0

Co on sprswdza. Kopnął go w nogę. hah

0

Kolejny mecz Realu i brak karnego Las Palmas i brak czerwa. Śmieszna biała liga. Po co marnować czas, dajcie im tego mistrza.

2

Co ten Święcicki pierdoli? Nawet jeślli karnego nie było to on już wiedział, że piłkarz LP wymusza i się kładzie.

0

@tbas Klopp przekona go, że to DNA musisz się skończyć? A po cholere mu kasa? Wystarczy DP a z tego potencjału Klopp zbudowałby dobre maszynę.

0

@kamilop No i co za argument, że z Barcśą zagrał świetnie? Zobaczymy ile świetnych meczów zagra w AM, bo może zagrać 5 a może 20.

0

/@kuz Bez przesady. Równie dobrze może nie dać rady w Atletico lub okazać się tylko niezły. Jak okaże się kozakiem to będzie można żałować.

1

@bari_94 Ty już wiesz, że na pewno. Za 6 miesięcy moźe zamienić zdanie. Niemiej jednak próbować trzeba.

1

Laporta przynajmniej zadzwoń!

1

Teraz gdy Klopp odchodzi, to nie zdziwię się jak Alonso wyląduję na Anfield. Piękne by to było. ;)

5

Coś pięknego, pewnie Klopp już dogadany! Niech bierze bierze ze sobą Diaza. ;)

1

@JanneAhonen Równie dobrze moglbyśmy grać Minguezą i Martinem w ataku i walczyć z Betisem o 6 miejsce. Nie byłoby Pedrich czy de Jongów. Ludzie zapominają jak Barca została zniszczona. Na prawdę jesteśmy w ciężkiej sytuacji, a lepiej sobie radzimy od United czy Chelsea gdzie jest ogromna kasa i lepsi trenerzy.

0

@esem91 Rok temu był tragizm? Wiem w europie lipa, ale mistrzostwo to tragedia.

0

@esem91 Moim zdaniem przesadza. Gdy my dymaliśmy Real nie bekował tak ze Śmietany. ;) Ja wiem, że gramy słabo, ale on za bardzo widzi wszystko w czarnych barwach, tak jakbyśmy byli bez przyszłości.

Wiem, że jego kanał polega na śmieszkowaniu, ale nie zawsze, jako kibic Barcy mógł zrobić np. filmik o naszej młodzieży, a on zrobił sobie ost kontent na bekowaniu ze swojego ulubionego kluby. Trochę jakby stanął w miejscu. To jest spoko i mądry gość, chętnie bym podsłuchał analizę o np. naszych młodziakach. Przez to przestałem go oglądać i nie dlatego, że mnie to boli. ;)
Ja nie mam z tym problemu, że bekuję z Barcy, po prostu nie do końca się zgadzam. Jaj dla mnie aż takimi dziadami nie jesteśmy, dziadami to byliśmy jak Bayern z Messim w składzie nas gwałcił. Oczywiście nie twierdzę, że teraz jest milusio. Po innych klubach tak nie jedzie i nie bekuję. A jego kanał nie jest o Barcelonie a całym futbolu.

0

@MesQueUnClub96 Chodzi ci o United? No jeśli my traci do lidera 9 pkt i grany nadal w LM a United kończy na ost miejscu w grupie LM, nic nie wygra i za rok może być poza LM, to jak my jesteśmy dziadami to kim jret United. Tak sobie porównałem, widząc tytuł dziady , co nie mogę? A co do Realu to jak na razie mają przewagę tylko w postaci SP. Nie widzę, że Real ma klepniętego mistrza i wyeliminował Lipsk.

0

@B jak BARCA Czyli Lampard gardzi Chelsea?

0

@Firestone Lamine prawie rok z Xavim. Nie wiedziałem, że chłopak dogaduję transfer w Uzbekistanie.

5

@esem91 To kim jest United? Ja wiem, że gramy słabo. Ale nadal możemy wygrać Ligę jak Real i tak samo Real może nie wygrać LM jak Barca. Szkoda czasu na tego gościa.

0

@LaLigaPD Głównym niby czemu? Równie dobrze Kane może być głównym faworytem. Wystarczyło by EURO i półfinał/finał LM, ligę nadal Bayern może wygrać, do tego Kanę strzela mnóstwo goli. Równie dobrze City może wygrać ligę + LM (prędzej wygrają LM od Realu czy Bayernu) do tego Grealish z Anglią wygrywa EURO, czyli twoim tokiem myślenia Złota Piłka dla Grealisha?

Załóżmy najbardziej realny scenariusz:
Jack Grealish - Liga, LM, EURO
Jude Bellingham - Liga, LM (półfinał/finał), Euro

Kto dostaje Złotą Piłkę patrząc na zasadę EURO najważniejsze? Chyba nie dasz Bellinghamowi ZP za półfinał/finał LM i EURO, gdy Grealish wygra LM i EURO?

0

@MesQueUnClub_87 Dokładnie tak, niech zagra 3 sezony na kosmiczny poziomie to będzie można mówić o nowym Zidane. Równie dobrze Pedri z 3 lata może zjeść Bellinghama, bo czemu nie? Tak wiem Pedri prędzej się połamie.

0

@Cukson Bez przesady z tynm Zidane.

0

@Firestone No właśnie słabo zamiast Kimmicha jest Romeu :D

0

@partymaker Tylko, że to on na nich stawia. Jakoś Lamine przesiąkł już bardzo mocno Xavi i nic mu się nie stało Już nie rób z Xaviego niszczyciel wszystkiego. Myślisz, że np., nasi pomocnicy nic nie zyskują od jednego z najlepszych pomocników w historii?

Ale już pomijając Xaviego, mega cieszy ta młodzież :) Nawet za 2-3 lata (odpukać) nowy trener ma na czym budować. Właśnie takie akcenty trzymają kibice Barcy przy życiu do np. oglądania meczów czy patrzenia pozytywnie w przyszłość.

1

@DonCarletto To pomyłeczka ;)

1

Myślicie, że gdzieś na liście Laporty może się znajdować Fabregas? XD

0

@krol211 Wiesz z tym, że może zostać na przyszły sezon, to tak z przymrużeniem oka. Nie wyobrażam sobie, że Xavi nie poleci, Laporta by sobie strzelił w kolano. Jednak taki scenariusz nie jest wykluczony. Obawiam się też, że wymyśli jakiegoś Fabregasa :D

2

Dziwię się niektórym, którzy łudzą się w to, że gdy zostało do końca 20-22 meczów i doskonale znają Laportę to Wujaszek pogoni Xaviego za kilka dni. Szkoda tylko waszej klawiatury czy telefonu. ;) Jak dla mnie nie ma szans, że go wywali za 2tygodnie czy miesiąc. Tutaj trzeba bardziej się łudzić i mieć nadzieję, że po sezonie odejdzie. Mnie kompletnie nie zdziwi jak zostanie na przyszły sezon i trzeba będzie to wytrwać.

Chyba po przyszłym sezonie kontrakt by się skończył Generałowi? A tak w ogóle ile kadencja Laporty będzie jeszcze trwać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?