3

Kurwa kolejny mecz i burdel. Nie wiedzą co robią, El Tigre się nie wkur**! A tak na serio szkoda chłopaka. :( Pieprzony cyrk!

Za czerwo po dwóch żółtych, to jeden mecz pauzowania?

0

@MateuszGotowka99 Hah. Jaki przypadek? Świetna prostopadła piłka, dobre wyjście i przyjęcie Robercika do tego wykończenie z zimną krwią.

0

@abram3k Nie widzę w tym nic dziwnego, kasa i tyle.

0

@doc Hah blamaż, jak od nas większość może dać 3x więcej. Zobaczymy co z nich będzie. Niech przuyvchodzą tacy jak Roque, co chcą tylko do Barcy. Roque spokojnie dostał o wiele większe oferty.

0

seria #krajowiulubieńcy
Wasz ulubiony włoski, francuski i holenderski piłkarz?
Ode mnie:
Włoski - Alessandro del Piero
Francuski - Thierry Henry
Holenderski - Edgar Davids

1

@escarabajo Wiesz z tym i Kloppem i kozakiem na zaraz to tak bardziej z przymróżeniem oka, Chłopak ma czas.

3

Fermin to potrzebuje znacznie lepszego trenera. Jakby taktyka była lepiej ogarnięta to chłopak wyglądałby inaczej. Nie dziwię się tak młodemu piłkarzowi, że może wyglądać chaotycznie lub się gubić, gdy w naszej grze brak pomysłu i porządku. Nie wszyscy w tym wieku grają tak dojrzale jak Pedri.

Ja tam w niego wierzę, potencjał i umiejętności ma. Wiadomo zaangażowaniem i chęcią nie będziesz świetnym piłkarzem, ale mnie to cieszy że walczy i nie odpuszcza, a nawet, że biega, przez wiele ostatnich lat wielu piłkarzy ma z tym problem.

3

Ależ młody ma ostatnio dwa kapitalne spotkania! 4 asysty i 1 gol. Szkoda, że Klopp odchodzi pewnie szybko zrobiłby z niego kozaka.

/photo/1

0

Spokojnie wchodzi łysy, Osasuna będzie ruchana!

1

Jaki karny? to Roque faulował. Dobra zaczyna się Perez już dzwonił.

2

Roque po prostu zjada Lewego przede wszystkim fizycznie. Mea szkoda, że Roque nie dostanie np. 2 spotkań pod rząd po te 75 min. Lewy jedyne do czego się nadaję to wchodzić z łsawki na 20 min.

2

Mi dziękujcie. Xavi się przestraszył mojego komentarzu. ;p Mega cieszy gol Tigera!

0

Nim i czemu kur** nie wpuści Roque?

0

@Faro Ogólnie wszystkim młodym. Nie raz myślę (oczywiście z przymrużeniem oka), że lepiej byłoby grać młodymi +ter Stegen, Gundogan przez te 3 lata walczyć o nawet 4 miejsce w lidze i pucharze niż traci czas z Raphinhą czy Roberto. Wydaję się, że nasi młodzi by się przynajmniej nie skompromitowali taki jak nasze asy w ost LM. Wiadomo mogłoby to się skończyć jakimś 8/10 miejscu, no ale cóż nieraz trzeba zaryzykować.

Zbierać hajs i potem dokupić 3 piłkarzy z najwyższej półki. Wiadomo mistrzostwo cieszy, ale stoimy znów w miejscu i się cofamy przez te 3 lata. Do tego wydany grupy hajs na Raphinhe, Ferrana, Kounde, a jednych zjada 16 latek a u Cubarsiego widać większy spokój niż u modnisia.

Taki atak Fati - Guiu/Roque - Yamal by wyglądał o wiele lepiej niż ten za 120 mln.

1

Ferminek przynajmniej potrafi zapierdalać! Widać chęci do gry. Szkoda, że naszym nie zależy tak jak Ferminowi cczy Gaviemu.

4

@DonCarletto Przypadek i fart? :D LM faza pucharowa. Chelsea 3-1, 4-1, Barca: 8-2, Lyon 3-0, co by zmienił brak covidu, Barca czy Lyon by odrobili taką stratę? Co finał byłby inny. Może ligę 13 pkt nad Dortmunden wygrał przypadkiem? Jakie rozgrywki Flick wygrał przypadkiem? To również dobrze przypadkiem Zidane wygrał 3x LM czy Guardiola sekstet, bo z Chelsea miał farta (strzał życia Jniesty.

1

@Arden Dla mnie Flick to najlepsza opcja. Argument reprezentacji to jest śmiech, trener a selekcjoner to wielka różnica, w klubie jesteś z zawodnikami na coddzień i przede wszystkim trenujesz dzień w dzień. Wiadomo prowadził klub tylko jeden sezon sezon, ale prowadził, więc ma doświadczenie i obyciem w wielkim klubie, zna smak ligi mistrzów. Dla mnie zdecydowanie najlepsza i najbardziej bezpieczna opcja. Stawianie na Michela, De Zerbiego czy tego z Sociedad w obecnym naszym momencie jest głupotą. Oczywiście nie powiedziane, że Michel czy De Zerbi okazał by się lepszy od Flick.

4

@Chucky Jakie frajerskie? Czyli Barca Guardioli to czyste frajerstwo. Do tego największymi frajerami byliśmy za Valverde.

2

Ryjek. już szykuję się do roboty i ogarnia Ronaldinho, Deco na ławkę, a Xavi do pierwszego składu tak jak wspaniały Marquez ;)

0

@Emhyr Tersz nie wiem czy żartujesz ;p Jak chcesz odrobić 10 pkt?

0

@Kidd Wątpię w to, jak prszegramy to z 1-2 lub 2-3.

0

@4drian0 Jsjkoś tego nie widzę, ale niech spinają i zrobią te 8pkt nad Valverde.

0

Jak myślicie ile nad nami Real będzie miał pkt na koniec?
Ja stawiam na jakieś 13.

0

@Arden Nie wiem co z niego będzie ale to coś pięknego, że ruchy i prowadzenie piłki ma podobne do ojca. Ależ djuet Messi - Yamal będzie kręcił!

0

@sebo939 Wirem, że Arauujo teraz w[prowadza chaos, ale w nowym sezonie może to się zmienić. Chłop ma 2 miesiące gorsze.

0

@prestigiacomo Bez przesady z tym syfem, jaki tu był ostatnio syf poza fatalną grą? Wiem, że mało kasy, ale w tej Barcelonie jest mega potencjał, jeśli jakiś poważny trener lubi wyzwania to spokojnie przyjdzie. Barca to nadal duża marka. Bardziej będzie problem z kasą dla trenera, jedynie przez to może się nie udać ściągnąć trenera z wyższej półki.

0

Jak dla mnie w przyszłym sezonie nasz środek obrony powinni składać się z Araujo i Martineza, Araujo potrzebnie obok siebie bardziej doświadczonego obrońcy, który nie wprowadza chaosu i nie panikuję, Inigo potrafi być też liderem na boisku tak jak Araujo. Co do Christiensena i Kounde, to któryś z nich musi odejść, i postawiłbym na francuza, bo za niego można wyciągnąć więcej kasy, za tą którą można byłoby kupić innego obrońcę, wtedy obsadę obrony widziałbym tak - Araujo, Martinez, ?, Christiensen, Cubarsi.

*oczywiście jeśli Inigo kontuzje odpuszczą ale wydaję mi się, że z tym się w poprawi, on chyba w Bilbao nie miałby z tym takich problemów, choć wiadomo wiek robi swoje. Poza tym wiadomo nasz sztab medyczny (oby w przyszłym był znacznie lepszy).

0

Mbappe zamyka ci kupon i nie strzeli. Pieprzony Madryciok!

0

@LM10GOAT Tak ciekawe skąd to wiedzą :D Wszystko tak łykasz jak pelikan? A nawet jeśli prawda, to c z tego?

0

Możecie polecić coś z polskiego i amerykańskiego rapu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?